Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кеят на езерото - Page 7 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кеят на езерото - Page 7 New_st10
Top posters
Атина
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Посейдон
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Sandara.
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Анабет
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Афродита
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Ариа
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Хататила
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Зевс
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кеят на езерото - Page 7 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 7 I_voting_barКеят на езерото - Page 7 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кеят на езерото - Page 7 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кеят на езерото

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Апр 02, 2010 5:21 pm

- Ами това ми е третият ден в Лагера! - признах и аз и 'и се усмихнах - И да настаних се вече, както вече казах много е приятно тук!
Духаше лек ветрец от който водата се мърдаше ту наляво, ту надясно, беше много приятно. Небето почна да се заоблачава и започна да застудява. Май скоро трябваше да излизаме от водата, ако не искахме да настинем!
- А защо се съгласи на глупавата ми идея да скочиш отново в езерото? - попитах я аз, вече излязъл от унеса и се гмурнах за да се стопля, а и за да и дам време за размислъ.

/Аз ще ставам, ако искаш по-късно можем да го продължим!/
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Апр 02, 2010 9:36 pm

Вървях към Кея и видях Кат затичах се и я прегърнах
- Хей здравей , липсваше ми , не съм те виждала от хъм , от както сещаш се - казах и аз усмихвайки й се
- Какво правиш ?
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Апр 02, 2010 9:51 pm

- Нищо особенно, мила! - отвърнах й аз и се засмях. Вече бяхме излезнали от водата с Крис.
- Кажи ми ти как си? Какво правиш? Не сме се виждали след ... да, мисля че се досети. - мислите ми се помрачиха, сещайки се за Кронос и Хадес. Чудех се как щяха да накажат Хадес за престъпленията му срещу Зевс и Псейдон.
Следмалко се оттърсих от мрачните си мисли и се сетих, че не съм предстаила Крис на Анабет.
- Това е Крис Хелскрийм, мой брат. Имам предвид, че е син на Арес.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyПет Апр 02, 2010 9:55 pm

- О вече станахте ъх трима ? - казах аз стискайки ръката на Крис
- Аз съм Анабет същеря на Атина - казах му усмихвайки му се
- Нищо не мога да открия никаде Пърси , а ми е мъчно за него , но какво да се прави. Какво на кой трябва да обесняваш... а сетих се
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 2:30 am

- Здравей Анабет! - поздравих аз новодошлата - Гледам че отдавна се познавате с Катрин! Та от къде всъщност се познавате? - зададох аз въпрос и на вете и им се усмихнах лъцезарно.
Загледах се в небето, което ставаше все по-мрачно и по-мразно, щеше да вали! Имаше огромно черни облази надвесили се над нас, още малко и щяха да се срутят отгоре ни! Затова може би трябваше да се запътин към Лагера, но засега оставих този въпрос настрана и зачаках отговора им.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:34 pm

- Всъщност от доста одавна. Аз дори ... не мога да си спомня! - отвърнах му аз и се засмях. Слънцето вече приближаваше средата на небосвода, което означаваше, че вече е обяд.
- Искате ли да се разходим до столовата? - попитах ги аз. Анабет кимна в знак на съгласие и изчакахме само Крис да каже какво мисли.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 7:13 pm

- Добре, нямам нищо против - отвърнах аз на двете момичета и им се усмихнах. Вече бях огладнял, не бях направил кой знае какво, но гладът не пита. Запътихме се към столовата умълчани, незнаех какво да кажа! Не имах какво да кажа, но не и в момента!
- Катрин, някога виждала ли си някой от родителите си? - изтрелях аз глупавият си въпрос, но вече беше късно. Като нямаше какво да кажа или обстоятелствата не го позволявах, почвах да ръся глупости, затова си затворих устата и зачаках отговорът 'и.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 7:42 pm

- Да. Виждам ги често. Или по-скоро Афродита виждам често ... с Арес не се разбираме кой знае колко и затова не обичаме да се засичаме. - отвърнах му простичко аз. Надявах се той да се е запознал с баща си. Щях да кажа и други неща за баща ни, но реших, че ще бъде по-добре ако той сам си направи впечатленията. Можеще пък да са по-различни.
- Ами ти? Виждал ли си някога Арес?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 7:53 pm

- Ами не, никога не съм го виждал, а 'и не горя от желание да го видя! Щом не е искал да ме посети досега, значи не го интересувам! Но все пак ми се ще да го видя, за да го попитам, защо никога не ме е посещавал! - отвърнах и съвсем честно. Имаше нещо в нея, което не ми даваше да я излъжа, а и в този случай неисках. Все някога трябваше да го споделя с някой и се радвам, че този някой беше тя! Вече бяхме на прага на столовата.
- Каква е майкати? Каква е по-харахтер? - попитах аз Катрин, като и се усмихнах отново.

П.П Как си на две места едновременно?!?
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 8:01 pm

- Добра. По-различна е от Арес, определено. И не му се впрягай толкова. Той просто си е такъв. Не го интересува никое от децата му. - казах аз и се усмихнах на брат си за пореден път.
Влезнахме в столовата. Аз хапнах на бързо и побързах да излезна.
- Аз ще ходя. Мисля да се поразходя по плажа ... Ще се видим скоро! Чао!
Казах им аз и с бавни крачки излезнах от столовата.

ПП: Чао! Пишете с Анабет, ако искате.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyСъб Апр 03, 2010 8:11 pm

- Ами и аз мисля да тръгвам! - казах аз на Анабел, когато бях приключил с обяда. - Имам още да разгеждам, а и искам да се срещна с още хора! Така че до после, приятно ми беше да си поприказваме - казах и аз и се запътих към изхода.
Времето не се беше влошило, така че разходката щеше да продължи. Запътих се нанякъде без да знам къде отивам, но нали трябваше да обиколя всичко!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 3:29 pm

Обикалях около езерото, защото там имаше най-малко хора и вероятноста някой от тях да ме искуши беше много по-малка. Но най-странното което усетих тук в този лагер, беше миризмата на определен човек, но незнаех точно кой и може би по-добре! Усетих я когато пристигнах, усетих я и когато тази сутрин се запътих към езерото, направо ме побъркваше. Неможех да мисля за нищо друго, но какво да направя че бях чудовище? С нищо неможех да променя този факт, заради това и дойдох тук, за да се слея с обществото, да забравя кавко съм всъщност! И точно когато си мислех, че май съм си намерил мястото в този скапан живот, се появи този човек, тази кръв! Поне около езерото не се усещаше толкова. Чух зад гърбът си стъпки и се обърнах да видя кой идваше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 3:58 pm

Да, Тина определено обичаше да рискува, когато се появява на места, където не трябва да бъде. А и Артемида си беше такава. Не кротясваше нито за миг. Обичаше да се разхожда в забранените територии и да среща същества и хора, които не е очакавала да види. Точно така се определяше самата богиня на лова и плодородието. Сега какво правеше в лагера на нечистокръвните? Е, само разходка. Така се оправдаваше самата тя, когато загазеше, но пък рискът и беше риск и Тина искаше да види "творенията" на останалите си братя и сестри. Искаше да види децата им. Все пак тя никога не е имала. Поне доколкото тя си спомняше. А и беше прекарала последния век в неведение. Дори не си го спомняше и се чудеше, какви ли неща беше правила и дали се беше забъркала в нещо, което не трябваше да прави. Е, сега можеше да научи неща за себе си. Да, точно това сега правеше Артемида. Разхождаше се, позволявайки на ума и да се концентрира и да я отведе в спомените и, там, където тя искаше да бъде.
Вървейки на кея пред себе си тя видя човек и все пак, за да разведри малко настроението си се приближи.
-Здравей!-каза с лек глас тя и момчето се обърна.
Е, не можеше да се каже, че това беше точно момче, но спрямо годините на Тина, той наистина беше.
-Аз съм Артемида. Богинята на лова и плодородието.-представи се тя и зачака отговор от момчето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 4:09 pm

Хмм това ли беше момичето с кръвта, заради която в момента вътрешностите ми горяха от жажда? Това незнаех напълно, но смятах да разбера! Богиня значи, тя беше Артемида, е нищо чудно че имаше такавя кръв! Реших да не бъда груб още от началото за това и се усмихнах, макар и малко насила и 'и отвърнах:
- Привет страннице! Аз съм Ерик, приятно ми е! - За последното излъгах! Как можеше да ми е приятно да говоря с някой, който всеки миг можеше да стане моя закуска? Не изобщо не ми пеше приятно да напрягам силите си до краен предел, за да не я нападна! Изглеждаше ми свястно момиче и затова не исках да я наранявам! Но благодарение на сравнително достата си години като вампир се бях научил да се котролирам и да не допускам гладът да ме завладее, а и не бях пил човешка кръв от.... и аз незнам точно колко време.
- Какво те води тази сутрин тук, на кея? - зададох аз глупавият си въпрос. Какво ли можеше да прави тук, освен да се разхожда на чист въздух?!? Но все едно, просто зачах нейният отговор.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 9:58 pm

Хъмм...Имаше нещо познато в Ерик Блуудсторм. Нещо, което я изяждаше от вътре и много и се искаше да разбере какъв е. Тина искаше още на мига да го пита какъв е по вид, но това щеше да е крайно грубо и небрежно от нейна страна, затова тя просто му се усмихваше. Момчето се представи и двамата си стиснаха ръцете. Тогава Артемида усети нещо като ток, който минава през нея и това я караше още повече да си мисли, че беше срещала човек като него или по-точно видове като него.
-Само се разхождам. Имах нужда да се освежа и да помисля малко.-отговори на въпроса на Рик богинята.
-Виж, знам че ще прозвучи адски тъпо от моя страна, но ти си ми адски познат. Сякаш сме се срещали преди. Искам само да те попитам какъв си.-каза настойчиво Тина, немислейки изобщо как Рик щеше да реагира на въпроса и, но тя знаеше, че ако не го питаше, та въпросът дълго щеше да я грезе отвътре, докато не го зададеше, а сега беше идеалната възможност, за да не се измъчва после.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 10:58 pm

Спрях се на кея в лагера.Беше хубаво да се върна... Непредвиденото ми заминаване беше продължило твърде дълго - повече от очакваното.. Седнах на кея, размишлявайки.Исках да си наваксам... Но вероятно нямаше да е лесно, разбира се.Потънала в мисли видях непознато момиче да ме приближава.Сигурно беше от лагера... Дали познаваше Анабет? Тя ме погледна и аз казах
-Здравей...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:09 pm

- Здравей! - поздравих и аз жената от кея.
Незнаех какво правя тук. След кафенето в Ню Йорк мислех да си ходя в къщи, но една част от мен не исаше това. Точно тази част ме и доведе тук.
- Мисля че не се познаваме... аз съм Клеър. Приятно ми е!
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:13 pm

Момичето се представи.Изглеждаше приятна и и' се усмихнах, след което казах
-И на мен ми е приятно, Клеър.Аз съм Атина.Предполагам си от Лагера?
Попитах я, любопитна да разбера.Не я бях срещала до сега, но момичето изглеждаше някак... И аз не можех да определя.Но може би не беше съвпадение, че се бяхме срещнали...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:19 pm

- Да. - отговорих. Атина ...хъх. Чесно казано не мислех, че ще я срещна. Дали познаваше Посейдон? Всъщност нямаше никакво значение. Поне за мен ..
- Какво правите тук? - не исках да прозвучи грубо или нещо подобно. Просто въпрос, който бе изкокнал в съзнанието ми. Имам предвид, че Боговете и Богините живееха на Олимп и доколкото знаех имаше си правила. Не знаех, че могат да слизат по всяко време.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:23 pm

-Просто размишлявах... Всъщност отсъствах дълго време и сега се връщам. - отговорих на въпроса и' -Изпуснала ли съм нещо?
Погледнах момичето въпросително.Явно се колебаеше за нещо... Но може би на мен ми липсваше информация.Нямах представа какво беше, затова я гледах, чакайки отговора и'.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:28 pm

- Аз съм нова тук, тъй че не мисля, че съм най-подходящия човек за информация.
Свих рамене демостративно и се засмях.
- Може би не. Всъщност незнам...
Поклатих глава и следващия въпрос излезе от устата ми, незнайно защо.
- Имате ли тук деца?
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:32 pm

Погледнах я внезапно.Беше улучила въпроса... Странно, тя беше доста пряма, но ми харесваше.Успях да се усмихна.
-Да, имам дъщеря в лагера, казва се Анабет. А кои са твоите родители?
Не се сдържах да я попитам и аз. Тя наистина бе необикновена...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:34 pm

- Не я познавам. - започнах аз. Засмях се на въпроса й, но все пак еших да отговоря. - Баща ми би трябвало да е Посейдон, или поне така знам от последните няколко седмици.
Кимнах, но не толкова за да уверя нея, а себе си. Още не бях свикнала с този живот и чесно казано не знаех дали изобщо исках да свиквам.
- Познавате ли го?
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:38 pm

Погледнах я изненадано.Мислех, че Пърси е единственото дете на Посейдон... Очевидно съм бъркала.Усмихнах се - ето защо тя ми изглеждаше толкова интересна... Тогава я погледнах и казах
-Ами, всъщност... да, познавам го. Ти.. не си го срещала?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 EmptyНед Апр 04, 2010 11:43 pm

- Напротив. Срещнах го. Видях го, говорихме ... или по-скоро той говори. Аз нямах тази възможност. И си отиде. Но не знам наистина дали това се брои за виждане.
Засмях се и реших да отклоня темата.
- Ами вие с Анабет. Разбирате ли се?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кеят на езерото - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят на езерото
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Кеят на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: