Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Тренировъчната площадка - Page 5 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Тренировъчната площадка - Page 5 New_st10
Top posters
Атина
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Посейдон
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Sandara.
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Анабет
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Афродита
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Ариа
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Хататила
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Зевс
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Тренировъчната площадка - Page 5 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 5 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 5 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+10
Artemis
Владимир Кузлов
Nico di Angelo
Талия Грейс
Силена Джоунс
Клариса ла Рю
Дара Рид
Атина
Алън Милитем
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПон Сеп 24, 2012 11:18 pm

Вървях към площадката за тренировки размахвайки меча си. Току що го бях взел и беше много готин. Наслаждавах се на блясъка му и на остротата. Когато стигнах до крайната цел видях едно момиче да размахва усилено оръжието си. Забих меча си в земята и се подпрях на дръжката му, започнах да я наблюдавам. Изглежда сякаш беше от доста време тук, в лагера, и имаше техника, нямаше да е зле да понауча нещо от нея.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПон Сеп 24, 2012 11:45 pm

Тренирах доста усилено все едно имах противник.Не усещах как времето летеше и дали някой минаваше покрай мен.Бях се концентрирала само върху тренировката.Но както при всички и аз малко се поуморих.Реших да си почина за минута-две и после да продължа със свежи сили.Забих меча в земята заозъртах се да поогледам наоколо и видях някакво момче да ме зяпа.Кой ли пък е тоя-казах си наум.Огледах го и тръгнах към него.Щом застанах пред него казах:
-Ще тренираш или ще ме зяпаш?
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПон Сеп 24, 2012 11:52 pm

Не след дълго тя спря да си почине. Огледа се наоколо и след като ме видя, тръгна към мен.

-И аз имам въпрос. Хубавите момичета винаги ли са толкова груби? - казах иронично аз и извадих меча си от земята. Завъртях го още веднъж и хвърлих последен поглед на момичето преди да стъпя на площадката и да започна да тренирам. Развъртях меча си и после се обърнах към нея:

- Ще ме зяпаш или ще дойдеш тук, за да тренираме? Мисля, че аз съм по-добър противник от въздуха. - подадох иронично и продължих да размятам меча си в очакване на отговора й.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyВто Сеп 25, 2012 12:56 am

Ха този се мислеше че е много готин и добър с меча,но сега щях да му покажа как се бие една истинса богиня.
-Разбирасе че идвам.-върнах се при меча си.
Взех го,поръзвартях го и отидох при непознатия.
-Та ще започваме ли?-попитах шеговито и започнах да нападам.
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyВто Сеп 25, 2012 1:39 am

Тя се насочи право към мен и завъртя меча си. Когато ме стигна директно атакува, но бях готов за това и веднага блокирах атаката. Сега на свой ред атакувах и заедно с това попитах:
- Е, бойно момиче, как се казваш? - казах аз и се опитах да я промуша, но тя умело избегна атаката.

- Между другото, аз съм Фил. А ти си много добра с меча - казах аз, защото атаката ми си я биваше, а тя успу да у преодолее. Тя отново атакува без да отговори на нито един мой въпрос, но това нямаше да го допусна, затова отново повторих въпросите си и докато се опитвах да не бъда убит, чаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 7:43 pm

Преди да стъпна в тренировъчната площадка се отбих за секунда в апартамента си. Навлякох върху дрехите си бойните си доспехи, разбира се без шлема. Никога не го използвах, дразнеше ме прекалено много. Вдигнах косата си на висока опашка и в следващия миг се намирах на площадката. Огледах мястото с надеждата да зърна досадно прекрасната физиономия на Фил, но той все още не се беше появил. Излегнах се на меката зелена тревичка и затворих очи. Надявах се Фил да се появи по-скоро, защото започвах да губя търпение. Внезапно с “адски добрият си вампирски слух“, както обичах да се изразявам, долових приближаващи се стъпки. Неволно плъзнах лявата си ръка към кубинките си и напипах дръжката на кинжала си. Осени ме мисълта, че е някой от “тях“, но не беше възможно. Все пак в този лагер не можеше да влезе чудовище, освен ако не го пуснеха нарочно. На пък може и да беше Фил. Може би той се приближаваше, да. Не можеше да бъдат “те“! Не беше възможно.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 8:41 pm

Аз, така да се каже, бързах бавно, докато въртях острието на въртоп из ръцете си. Приближавах тренировъчната площадка лениво, докато си тананиках песни на латински. Аз римлянин ли съм или какво? Отдавна не бях докосвал острието-откакто ме отвлякоха избягалите сенки преди половин година. Върнах се преди няколко часа. Първата ми работа беше да проверя на Олимп-и естествено, баща ми още го нямаше. Ама как си бях помислил, че е възможно той да се е върнал?! Как така си бях помислил, че го е грижа за мен? Пльоснах се тежко на една от пейките.
-Много ти благодаря, тате.-процедих през стиснати зъби.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Мар 03, 2013 2:42 am

Шумът спря, а заедно с него и сърцето ми. Мисълта, че можеха да бъдат “те“ все повече ми се струваше вероятна и едва не побягнах от тренировъчната площадка. Вместо това, подтикната от внезапното любопитство, породено от онова момче, което се беше тупнало на около километър и нещо от мен, не избягах. Стори ми се интересен как си дърдореше сам и недоволстваше заради баща си. Позната картинка. Бавно извадих и двата кинжала от кубинките си. Завъртях ги в ръцете си, взирайки се в момчето, което наистина си беше доста далечко, че чак се учудих как долавям думите му със слуха си. Рязко изстрелях кинжалите от ръцете си и остриетата се забиха с абсолютна точност от двете страни на момчето и в следващия миг стоях точно пред него, със скръстени ръце пред гърди и оглеждайки го от глава до пети.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Мар 03, 2013 2:53 am

Всъщност си беше очаквано. Дори и не помръднах, а само погледнах към кижалите и към момичето с леко отегчение. Бях свикнал хората да ме замерят с какво ли не.
-И сега какво? Кръвта ли ще ми пиеш? Съмнявам се, че сребърната ми ангелска ще е особено вкусна.-промърморих с лека тъга, докато тя ме оглеждаше. Бях се нагледал на какво ли не.

Пс. Сори за краткия пост
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Мар 03, 2013 3:07 am

Е и аз не бях изненадана. Бях се натъквала на какви ли не същества през вековете, а едни от тях бяха и ангелите. Не бяха от най-приятните компании, честно казано. И все пак усетих леко раздразнение, че не го бях впечатлила по някакъв начин. Е, деня едва започваше.
- Всъщност, особено ангелската е доста рядка и една от най-вкусните - намигнах му игриво.
Изтръгнах кинжалите и си ги прибрах обратно в кубинките. Горкото момче. Изглеждаше толкова отегчено, че чак ми дожаля. Критичен случай, мда.
- Как е името ти, ангеле? - измърках, взирайки се в прекрасните му очи. Всички деца на Посейдон ли трябваше да имат толкова перфектни очи?
Ъх, не ме питайте откъде разбрах, че е негов син. Да кажем, че просто си го усещам. Може би е от миризмата на риба или пък не.. кого го интересува изобщо? Важното в случай беше, че ангелите, особено полубоговете,полуангели, бяха съвсем редки същества и определено разбуди интереса ми.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Мар 03, 2013 3:21 am

-Николас. Ами твоето, вампирке? Знаеш ли, едни от най-добрите ми приятели са вампири, така че в известна степен се разбирам с твоя вид.-заиграх се с едно от перата, паднали от крилата ми. Продължавах и да си нашепвам заклинания на ангелски латински. Има три вида латински- смъртен латински, демонски латински и ангелски латински, като аз знаех и трите. От трите обаче използвах само ангелски и смъртен. Демонския ми беше в случай, че се спречкам с някой демон.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Мар 03, 2013 3:35 am

- Странно - казах, по-скоро на себе си. - Повечето ангели, с които се сблъсквам, завършват с пречупен врат - ухилих се, надявайки се да схване намека ми. Наместих се удобно до него, заигравайки се с косата му, изобщо не отмествайки поглед от неговия. Беше ми ставало навик да се взирам в очите на другите. - Ще ти трябва нещо повече от едно заклинание на демонски латински. Не действа особено много, а още по-малко ако е от новобранец. Аз съм от старите - устните ми се изкривиха в подла усмивка. - Колко годишен си всъщност?
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyНед Мар 03, 2013 3:46 am

-Ангелски. Не бъркай двата вида. А колкото това наколко съм години, внимавай да не паднеш.-тя продължи да ме гледа и ез произнесох.-2246 и половина. Изобщо не съм новобранец. И не съм просто ангел.
Не бях и просто полубог. Бях пазител, а пазителите бяха всъщност наследниците на трона в ангелското кралство. Е, в моя случай бях единствения. Чисто практически в мен течеше кралска ангелска и божествена кръв. На външен вид може и да бях супер висок и хилав, но отвътре...
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПон Мар 04, 2013 1:26 am

Тръгнах към тренировъчната площадка, където с Катерина се бяхме разбрали да се срещнем. Наистина не ми се ходаше там. Вече ми беше писнало да ме побеждава в бой, но нямах избор. Трябваше да отида, защото иначе щеше да се разсърди, а аз не исках да я виждам сърдита. Това, за което се надявах беше да няма много хора. Мразех, когато беше препълнено и имаше опасност някой да ти отсече главата, докато си въртеше меча.
Вървях надолу по пътя и по едно време се затичах, за да стигна по-бързо. Трябваше да разгрея преди да започнем да тренираме, защото иначе имаше опасност да завърша с гипсиран крак и тогава щеше да се наложи да лежа по цял ден и да се тъпча с нектар и амброзия, а това не беше любимото ми занимание.
Когато стигнах там забелязах, че тя вече ме чакаше и освен това при нея стоеше друго момче. Изгледах го с присвити очи, като се опитвах да го преценя внимателно преди да го халосам с нещо.
Бавно се приближих към тях двамата и се опитах да се усмихна, за да не изглеждам като дръвник. Преди да стигна прокарах пръсти през косата си и я разроших леко. Ръката ми се плъзна към дръжката на меча ми за всеки случай. Не бях виждал момчето преди и не бях много сигурен дали трябва да се пазя от него. Е, знаех, че съм в безопасност, защото ако нещо се случеше Катерина щеше да му прекърши врата...образно казано...надявам се.
Когато приближих се усмихнах.
- Красавице - провикнах се и се спрях, - здравей. - Обрънах се към момчето и вдигнах ръка - Здрасти. Аз съм Фил - представих се и подадох ръката си напред, за да се здрависаме.


П.П
Нико, извинявам се, че се натрисам така, надявам се нямаш нищо против, но Кат ме покани.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyВто Мар 05, 2013 5:39 pm

-Нико.-погледнах го с недоверие, а ръката ми се плъзна около бинта, който криеше странните знаци около ръката ми.Не помнех как ги бях получил. Единственият ми спомен беше слънчевото затъмнение, ярката светлина и после как се бях събудил върху тронът на мама, а знаците блестяха в морскосиньо на ръката ми. Кой да знае, всеки би бил враждебно настроен към ангел, при това престолонаследникът.
ПП. Няма проблем и сори че е кратко.
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyЧет Мар 07, 2013 5:20 pm

Момчето се представи с недоверие. Долавях го в гласа му и в погледа, който ми хвърли. Очевидно компанията ми не му беше особено приятна. Не възнамерявах да се махна, защото имах среща с Катерина тук, а той изведнъж се беше появил. Погледнах към двамата. Настъпи мълчание и стана леко неловко. Смръщих вежди чудейки се какво да кажа. Накрая преглътнах и предложих:
- Добре, какво ще кажете да потренираме малко. И без друго точно за това сме тук.
Погледна към Катерина, като очаквах тя да каже нещо, но не го направи. Знаех, че на двамата ни предстои битката, именно заради която, бяхме дошли на тренировъчната площадка. Искрено се надявах дуела да ни се размине, особено след като Нико беше тук. Не исках да се излагам пред него. Той не трябваше да вижда как момиче щеше да ме набие. Със сигурност щеше, защото тя беше силна, ловка и много бърза... Това все още не можех да го възприема, но да кажем, че беше тренирала повечко и беше успяла да развие подобна скорост.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyПет Мар 08, 2013 1:20 am

По лицето ми заигра развеселена усмивка, когато Дарси, както между-другото смятах да наричам Фил вече, ме подсети за битката. Пронизах го със закачлив поглед, накланяйки глава настрани. Определено нямаше да пропусна да го победя за пореден път. А сега щеше да бъде и още по-забавно да размажа един ангел. С един размах два заека. Мда..
- Е, Нико - обърнах се към него, врътвайки се на пети. - Съгласен ли си за една битка? - повдигнах вежда.
Измъкнах кинжалите от кубинките си и ги завъртях ловко в ръцете си, гледайки въпросително към двете момчета.


П.с. Сори за краткия пост.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm

Аз бях готов за битка по всяко време, без значение дали щях да загубя, както впрочем щеше да се случи след малко...отново...от момиче. Но не кое да е момиче, а Катерина. Тя беше много специална...
- Аз съм готов! - казах весело и спуснах ръката си към меча, който стоеше в ножницата ми. Обичах това оръжи. Беше подарък от родителите ми, които никога не бях виждал, дори и на сън, но острието беше незаменимо. Беше изработено от стомана и божествен бронз, което значеше, че е смъртоносно и за героите, и за обикновените хора. Извадих Клеветник от калъфа и разрязах въздуха с него. Погледнах към Кат, а след това към момчето...как му беше името...а да - Нико.
Той беше единственият, който все още не беше извадил някакво оръжи. Погледнах към кинжалите, които Катерина държеше. Ах, прословутите кинжали. С тях ме беше побеждавала милион пъти и множество пъти бяха прорязвали кожата ми по време на някоя тренировка. Трябваше да й се признае, че понякога играеше малко грубичко, особено когато беше настървена да победи.
- Е, Нико? - казах въпросително аз и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: