Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Тренировъчната площадка - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Тренировъчната площадка - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Тренировъчната площадка - Page 2 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 2 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+10
Artemis
Владимир Кузлов
Nico di Angelo
Талия Грейс
Силена Джоунс
Клариса ла Рю
Дара Рид
Атина
Алън Милитем
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Яну 08, 2012 7:10 pm

-Всъщност, никога не ме е бивало в лечебните неща. Това е един от малкото успешни случаи. Всъщност детето на окена, тя е по-добра от мен във всичко. Искаше ми се да те запозная с нея. Или с някое от децата на другите богове, но в момента не съм се чувала с никого от тях.-признах си с наведена глава. Никога не се бях чувствала толкова засрамена.
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Яну 08, 2012 7:23 pm

Попринцип никога не ме е бивало в речите, които трябва да те накарат да се почувстваш по-добре, но сега трябваше да се опитам. Знаех какво й е.
- Не се притеснявай. - не знаех какво да кажа - Ъъъ... То и аз не съм добра с дарбите, нито пък знам какви имам. - какви ги говорех. Тя беше богиня - първо много по-силна от мен и второ... трябва да има и второ! - Истината е, че никога не съм била добра в окуражаването. Затова... Просто... Виж... Какво ти се прави сега? Ще правим каквото поискаш. Ако искаш може да ме смачкаш в битка, и без това не съм добра. - опитах се да се пошегувам, но без успех. - Ако мога да направя нещо само кажи.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:34 pm

Ах, тази Хали. Сигурна бях, че е намислила нещо.

- Дойдохме, Хали. Започвай да беснееш! - Изкоманвах аз шеговито и се засмях. - Кой ще разпердушиниш първо: онова чучело, или това тук? Питам, за да знам аз кое да подхвана. - пак се засмях. Когато не се опитваше да ме удави, Хали беше свястна. И то много.

Обърнах се, за да видя какво правят другите.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 6:49 pm

Изкарах химикала и махнах капачката. Въртоп се появи в ръцете ми. Промърморих замислено:

-Най-близкия воден източник-езерото- е на половин миля оттук. Я, да ко докарам. Измънках и креснах на латински.-Veni!

Изведниж огромна вълна ни заля и оформи квадрат около площадката. Не бях мокър-никога не се мокрех във вода, освен ако сам не поисках. Яко, а?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 7:04 pm

- Това е много готино! Как го направи?
Аз също бях суха, но не обърнах внимание на това. Вместо да коментирам безсмислени факти, аз извадих ножа си, който беше нищо пред един меч, но какво пък? Не казвам, че имам намерение да се бия, просто за всеки случай, а и идеята да дойдем тук беше моя, така че...
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 7:10 pm

-Емм, мога да контролирам водата. Всякаква вода. Естествено, че не само морска...-обърнах се и замръзнах. Госпожа О'Лиъри тичаше към мен. О, коя е тя ли? Домашната ми адска хрътка. Абе, дълга история. Събори ме и запотна да ме ближе.

-Да, момичето ми, и аз те обичам. Добро кученце.-обикновено оставам сух, но силата ми явно не се разпростира върху кучешките лиги, защото за минути целия подгизнах. На хрътката й трябваха десет минути за да се успокои и да слезе от мен.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 7:17 pm

- ААААААААААА! Огромно куче! - разпищях се и се затичах в кръг.

Защо ли? Ами кучетата обикновено не ме харесват. Лаят ме и ме хапят, а това огромното направо можеше да ме глътне за закуска. Умирах от страх при вида на огромния силует на адската хрътка. Не съм сигурна дали вълшебният ми щит щеше да ме предпази, но нямах друг шанс. Докоснах сребърната си гривна и пред кучето изникна физиономията на Медуза, отпечатана върху метал. Свих се на кълбо и се скрих зад щита. Сигурна съм, че тракането на зъбите ми се е чувало навсякъде. Показах си лицето иззад щита и казах с немощния си треперещ гласец:

- Не ме яж, моля те!


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Съб Яну 21, 2012 7:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 7:49 pm

Талия я беше страх от кучета. Беше убийствено смешно.
- Талия, защо те е страх? - казах през смях - Виж я! Тя е безобидна. - едва не се пръснах от смях, когато посочих адската хрътка.
Трябва, обаче, да призная, че щитът на Талия беше страшен. От къде го беше намерила?
- Наистина ли те е страх? - продължих аз - Помислих, че се шегуваш.
Май прекрачих границата, защото небето прогърмя.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 8:23 pm

- Ще си изпатиш, момиченце! - изсъсках аз, след което се претърколих и на предишното ми място, близо до което беше Хали, светкавица удари земята.

Самодоволната усмивка на Хали веднага слезе ор лицето й и на нейно място се появи уплашено изражение. Гледаше ме горе-долу така, както аз - Хататила. Май дори беше забравила, че сме обградени от вода и може да метне още една вълна към мен. Тя поне си имаше оръжие. Аз какво да правя? Да я халосам с щита ли? Идеята не ми се стори добра, затова пак се скрих зад него, защото все пак гигантската хрътка беше на свобода. И можеше да ме хапне за закуска. Или дори по-лошо - да ме зарови за после!

- Работата е там, че нито кучетата ме харесват, нито аз тях. - викнах към Хали, но тя май не ме чу.


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Нед Яну 22, 2012 4:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 8:33 pm

Когато чу гласа на Талия, адската ми хрътка наостри слух и излая по начин, който ми беше болезнено познат.

-Талия, внимавай!-креснах предупредително, но май само влоших нещата. Госпожа О'Лиъри я повали и започна да я лиже както мен преди малко.-Май те хареса. Но тя се хвърля така само когато познава човекът. Но, ами ако тя те познава, значи и аз те познавам, тъй че...Я, чакай! Какво става тук?!-прекъснах мънкането с това мое велико изявление. Ама, че съм странен!
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 8:43 pm

Адската хрътка се затича към мен, а аз извиках:

- Какво по... - вече бях повалена на земята и с лиги в устата. Издавах само звуци като - Кучеееее... АААААА!... Гадни лиги!... - след това и да говоря не можех.

Дори не обърнах внимание на говорещия Нико. Май казваше нещо важно. Но аз мислех само как да се измъкна от този капан. Спрях да шавам. Бях чувала, че ако не обръщам внимание на кучетата, ще спрат да ме закачат. Явно при адските хрътки не беше така, защото ме пусна чак след 5 минути. Бях цялата в лиги, които се стичаха от мен. Накрая отворих уста да кажа нещо, но вместо звук от нея се стече лига, сякаш не бях преглътнала вода, а я плюех.

- Огромно куче. Много лиги. Гадост! - проплаках аз. - Моля те, Нико, укроти това куче, моля.


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Съб Яну 21, 2012 9:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 9:03 pm

-Не мога. Прави каквото си ще. Повярвай, научих го по трудния начин. Те адските хрътки са едни...Долу, момиче! Долу, казах! Долу!-тя заскимтя но в крайна сметка се укроти.

-Не може ли някак да ме изсушиш?-попита Талия.

-Чакай. Мисля че...аха!-докоснах я и след две минути беше суха.-Тоя номер не го бях пробвал.-изсумтях.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 9:12 pm

- Ще си знаеш за другия път. - пошегувах се аз.

Вече се бях успокоила, когато се сетих нещо.

- Нико, какво казваше, докато... - посочи адската хрътка - докато тя ме лигавеше. Стори ми се важно.

Надявах се да не съм изпуснала нищо интересно. Кучето започна да души наоколо и аз вдигнах щита над главата си. Не исках да я отнесе, или да реши да си поиграе на топка с нея. Нямах думи. Ако всички адски хрътки бяха такива, изобщо не ми се ходеше в Подземното царство.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 9:41 pm

-Ами, тя се хвърля така само върху някой познат. И е с мен откакто се помня, следователно щом тя те познава и аз те познавам.-обясних по възможно най-заплетения начин. Мама винаги е казвала, че имам истински талант да оплитам нещата! И току-що го проявих.-А за това дали всички хрътки са такива...измежду тях, тя е единствената в света дружелюбна хрътка от Подземното цартво. Другите...ъррг...не ме питай какви са.-потръпна, когато си спомних за глутницата адски хрътки, които...това е друга тема. Обърнах се към Хали и казах:

-НЕ е токова безобидна колкото си мислиш. Ще го разбереш много скоро.-усмихнах се самодоволно. Тая почваше да ми лази по норвичките.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 10:40 pm

- Вярвам ти. - казах.
Нещо намирисваше тук. И не беше само кучешкият дъх. Не можех да определя какво, но имаше нещо много странно. И като казвам странно, имам предвид наистина странно.
- Талия, нали вече не се караме? И не се избиваме до смърт? Защото ти... С тези мълнии малко ме плашеше. - и като казвам малко имам предвид ужасно много. Но тя нямаше да го разбере, разбира се.
Адската хрътка се подмяташе насам-натам, душейки.
- Как се казва? - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 10:52 pm

Хали изглеждаше сякаш подозира нещо или някой. После каза, че я плаша и аз много се зарадвах, но отговорих и на въпроса й.

- Мне, аз няма да те заяждам, стига и ти да се държиш добре. - реших да я посплаша още малко, нашега де - Но само да си посмяла да ме изкъпеш пак... - изсъсках аз. - Ъъъ... Ще измисля нещо!

Веднага щом кучето започна да подскача отново, аз се свих зад Хали. Тя попита Нико как се казва, а аз сякаш знаех отговора, казах съвсем уверено:

- Ооо! Госпожа О'Лиъри се казва. - намигнах аз на Хали, макар че нямах идея откъде знам името на адската хрътка.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 11:26 pm

Госпожа О'Лиъри отстъпи назад и излая. Твърде късно разбрах, че се опитва да ме предупреди. Паднах на колене, беше ми причерняло. Защо ли? Защото си спомнях. Спомних си деня когато с Талия се разделихме. Спомних си и как не можех да я прежаля. И още много други спомени свързани с Талс. Когато се опомних, се подпирах на ръце и колене, дишайки тежко. Какво ли беше станало преди малко? Откъде хрътката знаеше за това? Какво ми беше станало? Как успях да си спомня всичко, което бях забравил?
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 11:33 pm

- Нико!? Хали, бързо! - креснах.

Когато стигнахме до него той се подпираше на земята. Съблякох якето си и му го подложих да легне. Госпожа О'Лиъри се разбяга панически, като през повечето време лаеше оглушително. Какво ли му беше станало на Нико. Когато се опомни го попитах:

- Добре ли си, човек!? Изкара ми акъла! И на кучето също. - посочих към скимтящата адска хрътка. - А сега сериозно. Какво стана? Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 11:38 pm

- Нико, какво стана с теб? - попитах, когато Талия спря да дърдори.
Страхувах се да не метне гръм по мен, когато разбере какво си мисля. Това, което намирисваше, щеше да излезе на яве.
- Добре, хора. Стига толкова тайни! Искам да знам какво става, ясно? - наистина никой не можеше да крие от мен повече. Всъщност, от всичко никой не можеше да крие нищо вече. Очевидно имаше нещо, а каквото и да беше то, явно беше голяма работа.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 11:46 pm

-Аз…познавам те.-още треперех от преживяното. Аз си спомних. Бях като ударен с мокър парцал, вероятно. Щракнах с пръсти и малко вода се издигна от ръба и се понесе към мен. В мига, в който я докоснах, се почувствах по-добре.

-Познаваш я? Откъде?-попита Хали. Истината беше, че спомените бяха минали толкова бързо, че нямах време да разбера дори откъде я познавах. Бях ни видял 5-годишни. Не знаех какво се случваше. Дали не изперквах? Превъртах!
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyСъб Яну 21, 2012 11:55 pm

- Как така ме познаваш? - не можех да повярвам на ушите си. - Е, ти ме познаваш, нали се запознахме там, в гората.

Тъм-дъм-дъм-дъм! Моментът на истината. Исках да му изкрещя "Отговаряй!!!", но знаех, че не е добре да правя така, след като той... припадна, един вид.

- Сигурен ли си, че си добре? - така, за всеки случай попитах подозрително - Как се казваш? На колко си години? - ако знаеше отговорите на тези въпроси, значи беше добре. Ако не ги знаеше Хали щеше да му изсипе кофа вода на главата и готово!


Последната промяна е направена от Талия Грейс на Нед Яну 22, 2012 12:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Яну 22, 2012 12:04 am

- Стига, Талия. Аз не мисля, че има проблеми с мозъчното състояние. Като бях на десет, чух един кон да ми говори, а съм си наред, нали?
Тя, като че ли, не беше сигурна в отговора на този въпрос с коня.
- Я дай малко амброзия и нектар. - съвсем бях забравила за тях, докато не се сетих накрая, де.
- Откъде да ги извадя?! - ядоса се тя и в небето проблесна мълния. - Съжалявам. От къде да ги взема? - попита този път малко по-вежливо.
- Ммм... Ей там, от онази чанта. - посочих чантата си. - Но не знам дали трябва да му даваме, защото... Ами не знам. Всъщност нямам представа от това.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Яну 22, 2012 12:55 am

Владимир стоеше отзад и гледаше.Владимир видя голямата хрътка и отстъпи назад,но се засмя когато скочи върху Талия.Младежа спря да се смее когато Нико припадна.Владимир изтича за да види какво му има.Трябваше му нактар и амброзия и то бързо.
-Не му давайте много иначе ще умре.Само малко амброзия и нектар.-казах аз.
Какво ставаше тука?Дали някой не иска да ни нападне или ще напада лагера.Всичко беше възможно.Дори някой от нас може да е зъл.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Яну 22, 2012 1:02 am

- Владимир е прав. Само малко нищо няма да му направи дори и да е здрав, но ако прекалим ще бъде изпепелен. - казах на Хали. После се обърнах към Владимир и изсъсках - Ако още веднъж се засмееш, когато адска хрътка ме нападне ще си изпатиш яко! - и, сякаш за да потвърди думите ми, в небето проблесна мълния.

Дадох на Нико парче амброзия и няколко глътки нектар, след което зачаках той да се събуди, а другите да кажат нещо.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 EmptyНед Яну 22, 2012 1:18 am

-Хъх,не ме е страх от светкавици!-отвърнах и аз.
Владимир гледаше Нико и се надяваше да се събуди или поне да каже нещо.Странно беше,че Нико е син на Посейдон,а има подземна хрътка.Хали беше от другата страна на Нико и го гледаше.Те бяха брат и сестра поне само по бащина линия.Талия,Нико и Хали бяха деца на едни от тримата големи.Трябваше да внимавам със тях защото аз бях просто син на Хефест,но не ме беше страх да предизвикам гнева на бащите им или техните.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: