Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
По стълбите нагоре Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
По стълбите нагоре New_st10
Top posters
Атина
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Посейдон
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Sandara.
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Анабет
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Афродита
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Ариа
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Хататила
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Зевс
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Katherine Pierce
По стълбите нагоре I_vote_lcapПо стълбите нагоре I_voting_barПо стълбите нагоре I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
По стълбите нагоре EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
По стълбите нагоре EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
По стълбите нагоре EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
По стълбите нагоре EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
По стълбите нагоре EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
По стълбите нагоре EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
По стълбите нагоре EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
По стълбите нагоре EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
По стълбите нагоре EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 По стълбите нагоре

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

По стълбите нагоре Empty
ПисанеЗаглавие: По стълбите нагоре   По стълбите нагоре EmptyНед Сеп 11, 2011 11:30 pm

По стълбите нагоре P001

МЯСТО ЗА РП
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Klint & KC
Бог
Бог
Klint & KC


Брой мнения : 4
Точки : 6
Join date : 15.03.2013

По стълбите нагоре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По стълбите нагоре   По стълбите нагоре EmptyПон Мар 25, 2013 8:54 pm

С брат ми Клинт се катарехме по стълбите. Татко Себастиян бе казал, че ще се срещне с нас като отидем на съвещанието за пролетното слънцестоене. Никакъв не се появи. Понеже не биваше да си тръгваме(веднъж той дошъл след квто сме си тръгнали- голямо врякане беше. " За какви се мислите, толкова ли не можахте да изчакате!" и прочее) затова с брат ми се качвахме и слизахме по стълбите- колкото да убием скуката. Даже предложих да поиграем шах- маси имаше предостатъчно, въпросът беше от къде да свием самия шах. Накрая просто започнахме 'Камък, ножица, хартия' иаз все побеждавах.- не толкова заради нещо, отколкото за да мине времето. Вече задрямвахме(тоест аз, Клинт отдавна вече хъркаше) на една от масите, когато чухме стъпки.

ПС. Надявам се, че няма проблем че пиша тук.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

По стълбите нагоре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По стълбите нагоре   По стълбите нагоре EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am

Поредното събрание на Олимп беше приключило току що. Честно казано бях изморена, но имах още задължения, на които трябваше да обърна внимание, преди да имам възможност за почивка и малко свободно време. Въздъхнах. Изпълнявах задълженията си на богиня откакто се помнех и понякога тези настроения на умора и досада бяха неизбежни. Без съмнение щеше да ми мине скоро, но Ана ми липсваше, както и другите ми деца и без тях ми беше трудно. Запътих се към стаята си, за да свърша работата си, но реших да мина за по-надълго през стълбите, водещи нагоре към Олимп. Възнамерявах да седна на тях, за да си събера мислите само за момент и после се залавях със задълженията си. Обаче в момента, в който се озовах на стълбите, видях, че там вече имаше някой. Двама, по-скоро. Повдигнах вежди и леко недоумяващо попитах
-Оу... вие двамата защо сте тук? - постарах се да съм учтива, тъй като не беше в природата ми да се държа грубо. Бях изненадана. Пристъпих едно стъпало надолу по стълбите, местейки погледа си от едното момче на другото.




П.с.: За мен не е проблем, че пишеш тук, но ако Наталия остава участник в РП-то, малко я затрудняваш нея по този начин. Полубоговете не могат да се качват на Олимп - забранено е от Зевс. Затова те съветвам да се преместим в Лагера или някъде другаде на Земята. =]
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





По стълбите нагоре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По стълбите нагоре   По стълбите нагоре Empty

Върнете се в началото Go down
 
По стълбите нагоре
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» По стълбите нагоре
» Стълбите в началото на коридора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Древна Гърция и околностите :: ОЛИМП-
Идете на: