Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Тренировъчната площадка - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Тренировъчната площадка - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+10
Artemis
Владимир Кузлов
Nico di Angelo
Талия Грейс
Силена Джоунс
Клариса ла Рю
Дара Рид
Атина
Алън Милитем
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 1:50 am

- Хъх, а на мен не ми пука! - сопнах му се аз. Това момченце наистина ми лазеше по нервите!

"Дали да не накарам Хали да го залее с двуметрова вълна, както направи с мен?" - помислих си аз - "Но тази, с която залее него да е петметрова!" Да, така щеше да стане.

- Момче, не разбираш ли от шега? - едва не креснах аз, още по-ядосано. С мен трябваше да се внимава, но нямах намерение да му го казвам, щеше да сметне, че се мисля за голямата работа. Но ако ме ядосаше твърде много, щеше да свърши по-зле от пиле на грил. Да видим дали има достатъчно кураж, за да ме предизвика! Но все пак не исках да му правя нищо, нали беше лагерник.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 2:07 am

-Хайде да те видим момиченце.-и отвърнах.-Не само ти имаш дарба от божествения си родител.
Талия беше много дразнеща,но и приятна.Дано само да не изпусна от контрол силите си иначе ще стане доста зле за лагера и за всички около мен.Добрече има деца на Посейдон който да угасят огъня.Не ме беше страх от никого бях виждал всякакви неща чудовища,богове и др.Бях крал над 1000 пъти както и съм се бил над 1000 пъти камоли да ме е страх от някакво момиченце.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 2:16 am

- Какво, по дяволите, си мислиш че правиш? - изсъсках аз. - Нали не искаш да подпалиш лагера?

Може да ми липсваше чувство за самоконтрол, но не и здрав разум. Не исках да подпалвам единствения си истински дом. И то с помощта на господин Не се боя от мълнии, които могат да ме направят на въглен! Абсурд! Но все пак не исках да се бия с никого, оше по-малко лагерник. Макар че с Хали се познавахме отскоро, тя вече добре познаваше гневните ми изблици и можеше да ме спре съвсем спокойно, но тя сега се занимаваше с Нико. Не ми се влизаше в битка, напоследък имах навика да... Как да се изразя? Да воювам с хората, един вид.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 3:36 am

Щом вдигнах погледа си от почиващия Нико, веднага забелязах завихрящия се спор. Положих главата му върху якето на Талия. Тя май имаше навик да се кара с хората, но в този случай аз бях на нейна страна. Както и да е. Срещнах погледа й и разбрах, че нито една от двете ни не иска битка. Но какво да се прави, този син на Хефест й лазеше по нервите, а знаех какво става тогава.
- Хей, Талс, не мисля, че това е добра идея. - казах, след като се приближих. - А ти, Владимире, по-добре не я ядосвай. Аз съм на нейна страна, каквото и да реши. Само с една мълния може да те направи на въглен, затова по-добре помисли пак дали не те е страх от светкавици.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 3:45 pm

Събудих се от вкуса на нектар. Талия и оня Владимир спореха. Станах и се заклатушках към тях.

-Стига. –докоснах Талия и спомените ме връхлетяха отново-ярки и цветни. Нямах представа как се чувстваше тя, но аз хич не бях супер! Този път беше по-дълго, сякаш след като съм докоснал Талия имаше повече спомени. Или бяха се избистрили? Аз не знаех.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 4:09 pm

Нико се беше събудил. Той дойде при нас, но не знам защо го направи, след като трябваше да си почива.

- По-добре се върни и поседни. - казах му аз - Нещо ми изглеждаш замаян.

Какво ставаше? В момента, в който Нико ме докосна, нещо залитна и пребледня. Трябваше сериозно да си поговорим, но първо беше по-добре той да си почине.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 8:51 pm

Идваше ми да подпаля Талия и Хали,но просто нямаше смисъл.Бях много ядосан и можех със едно докосване да подпаля човек.Реших да си отида от тук.
-Явно не ви трябвам тук.-казах аз.
Хвърлих една огнена топка пред краката на Талия,обърнах се и си тръгнах.Хали беше много дразнеща,но пък талия направо те кара да по беснееш и да направиш нещо което не искаш.Реших да отида във Ню Йорк да се отпусна малко.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 9:02 pm

Явно наистина можех да изкарам човек от равновесие, защото Владимир побесня и хвърли огнена топка в краката ми, след което си тръгна. Сега бях толкова бясна, че можех да го направя на въглен, но реших да го оставя да си отиде. Явно можех да запазвам и самоконтрол, защото дори небето не гърмеше. Беше тихо и спокойно, както никога, ако съм ядосана. Може би не исках да правя бели. Не и днес, когато си намерих нова приятелка, с която първоначално щях да се сбия. Седях и гледах как Владимир се отдалечава, без да искам отмъщение, което беше странно. Накрая усетих, че трябва някакси да изгасим този пожар, който той току-що беше направил и се обърнах към Хали:

- Ъъъ... Би ли..?
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 9:17 pm

-Добре съм.-измънках и после се усмихнах лукаво, спомняйки си още нещо.-Талия, още ли обичаш шоколадови карамели?

-Ама как?-отстъпи тя, видимо смаяна. А аз се засмях силно, та чак водата се разбълбука.

-Казах ти, че не си измислям.-подхвърлих, знаейки, че това, което си мислех е истина.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 9:53 pm

Това никой не го знаеше. Тайната ми любов към шоколада винаги е била скрита дълбоко в мен. Никой не знаеше за нея, така че нямаше как и Нико да знае.

- Благодаря, че ме подсети. Случайно да си носиш? - изсумтях аз, но след това смених тона - А сега ми разкажи откъде знаеш всичко това!
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Яну 22, 2012 10:03 pm

-Докосни ме.-казах тихо.
-Моля?!
-Довери ми се. Знам какво правя...надявам се.
-О, много ме успокои.-измънка тя, но в крайна сметка ме хвана за рамото. Заедно с това попаднах в спомен. Но сега Талия беше с мен.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСря Яну 25, 2012 12:35 am

Веднага щом го хванах за рамото се озовах на място, което помнех добре, но се надявах, че никога вече нямаше да видя. Опитах се да отворя очи, но не ставаше. Исках да спра спомена и тогава се сетих какво да направя. Пуснах рамото на Нико и едва не паднах разтреперана на земята. Побягнах към стаята си, едва ли не разплакана, и извиках през рамо:

- Чао, Нико, ще се видим друг път! - надявах се да прозвучи уверено, като нормалното ми говорене, но не се получи. Звучеше като разплакано двегодишно момиченце.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 8:17 pm

С Артемида се уговорихме да се срещнем тук. И ето ме и мен. Огледах се, нямаше никого. Реших да я изчакам и седнах на земята. След малко се появи Артемида.Поздравих я. Сега се чувствах по-уверена от миналия път. Хм това беше добре.
Върнете се в началото Go down
Artemis
Богиня
Богиня
Artemis


Брой мнения : 38
Точки : 64
Join date : 28.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 8:45 pm

Когато пристигнах, Алексис вече беше там. Не исках да я карам да чака повече, затова извадих лъка и стрелите, които бях взела от оръжейната. Насочих се към една мишена и казах на момичето:
- Давай ти първа. След това съм аз.
Изчаках я да извади оръжията си и да се приготви и я попитах:
- От колко време тренираш? Откакто си в лагера, или?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 9:03 pm

А, ето че Артемида вече беше тук. Тя поиска първа да съм аз. Аз разрира се приех. Извадих лъка и стрелите и се прицелих към средата на мишената. Изстрелях стрелата и тя замалко да се забие посредата, но улучих малко по встрани. След това Артемида ме попита отколко време тренирам. Усмихнах се и отговорих:
- Да тренирам откакто съм в лагера. Давайте богиньо, сега вие сте наход-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Artemis
Богиня
Богиня
Artemis


Брой мнения : 38
Точки : 64
Join date : 28.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 9:12 pm

Стрелата на Алексис беше малко встрани от центъра, но това беше страхотно постижение след само една седмица тернировки. Сега беше мой ред и аз реших да се постарая, защото тя беше много добра за лагерник, който не е дете на брат ми. Прицелих се в нейната стрела и я разцепих по средата. След това, също като някоя фукла, се поклоних и се изхилих шеговито.

- Благодаря! Много благодаря! - след това се обърнах към Алексис и започнах да се смея. Звучах по-скоро като брат си, отколкото като себе си, но това нямаше значение, нали сега се шегувах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 9:19 pm

Сега беше нейният ред. Прицели се в средата на моята стрела и я разцепи по средата. Онемях. Да точно това беше думата. Артемида се поклони и благодари, след което се изхили. За първи път я бях видяла да се усмихва. Имаше невероятна усмивка.

- И какво ще правим сега - попитах .
Върнете се в началото Go down
Artemis
Богиня
Богиня
Artemis


Брой мнения : 38
Точки : 64
Join date : 28.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 9:53 pm

- Ами, не знам. Аз всъщност трябва да тръгвам сега, но ми беше много приятно да се запознаем. - казах с недоволство в гласа си. Не се радвах, че трябва да си заминавам, но се налагаше. Огледах се наоколо, за да запомня лагера, Можеше да не дойда тук още дълго време. - Както казах, беше ми приятно да се запознаем. Ще се постарая да дойда пак! - обещах аз. - Вече си ми любимка от полубоговете в лагера. Ще дойда да те видя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Фев 19, 2012 9:58 pm

Вече нямаше какво да правим, цял ден бяхме прекарали заедно. Та каза, че трябва да тръгва. После допълни, че аз съм нейната любимка. Аз цялата се изчервих. Кимнах ѝ и всеки пое по пътя си. Това беше първия ми хубав ден в този лагер.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2012 2:36 am

След като се разбрахме с Атина и Нерисаотидох на тренировачната площадка. Идвах тук няколко пъти. Последният беше с Артемида. Иии сега чаках богинята и „новата си приятелка“. Бях приготвила стрелите си, както и меча си. Бях много спокойна. По едно време видях Нериса. Тя пристъпваше уплашено. Цялата трепереше. Едва ли не ми дожаля за нея, но се стегнах, исках да се докажа! След малко вече и Атина беше с нас.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2012 2:40 am

Кото пристигнах на тренировачната площаадка Алексис вече бе там. Бях много нервна, докато Лекси съвсем спокойно се усмихваше и ме гледаше. Бях взела меча си и започнах да го размахвам. От притеснение го изпуснах. Алексис се изсмя. След което Атина дойде.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2012 2:50 am

Гледах двете момичета, наблюдавайки всяка от тях. Алексис изглеждаше готова за битка, докато притеснението на Нериса нарастваше все повече и повече, като накрая тя изпусна меча си. Това беше странно - все пак баща й беше Арес. Сега разбирах защо Алексис имаше превъзходство - явно Нериса не се беше упражнявала достатъчно и нямаше нужния опит. Въздъхнах. До огъня звучеше толкова уверена - защо не използваше това и в битка?
-Е, готови ли сте? - попитах и двете, подготвяйки се да наблюдавам двубоя им.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2012 2:54 am

Когато Нериса изпусна меча си избухнах в смях. Не биваше да го правя аз обикновено не се присмивах на хората, но тя така ефирно го завъртя и после.. След това Атина ни попита дали сме готови.
- Винаги съм готова- усмихнах се. Виждах страха в очите на Нериса. Зачаках отговора ѝ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2012 2:58 am

Осъзнах, че вече не изглеждам така уверена, както при огъня. Алексис каза да почваме и аз се съгласих. Зачаках да видя дали Атина иска да каже нещо.





Атина: Нериса, с тези постове от два реда няма да се разберем. Постарай се да пишеш по-дълги РП постове, все пак не сме в скайп или в чат.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Фев 28, 2012 3:08 am

Нериса се съгласи и аз ги погледнах очаквателно.
-Щом сте готови, започвайте - казах, наблюдавайки ги и добавих -Няма да помагам на никой, за да е честно. Разчитайте единствено на способностите си, както когато сте на мисия или се биете срещу истинско чудовище. Е, да видим коя е по-добрата.
Усмихнах се и на двете, кимвайки им, като скръстих ръце и заинтригувано се подготвих да наблюдавам сражението между двете.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: