Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кеят на езерото - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кеят на езерото - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кеят на езерото - Page 2 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 2 I_voting_barКеят на езерото - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кеят на езерото - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кеят на езерото - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кеят на езерото - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кеят на езерото - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кеят на езерото - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кеят на езерото - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кеят на езерото - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кеят на езерото - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кеят на езерото - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кеят на езерото

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:08 am

Погледнах новодошлата.Скръстих ръце пред гърдите си и се обърнах към Анабет и Пърси.Още една дъщеря на Арес.Това момче не знае как да се контролира.
-Ще има ли бой или ще стойте като две статуи?
Попитах ги и се засмях.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:08 am

- Естественно майко - казах и аз и вдигнах мечът си
- Е Пърси време е за реванш готов ли си ? - попитах го аз усмихвайки му се , така винаги го заблуждавах и той се връзваше а това го разконцентрираше
- Е ?
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:10 am

- Добре - вдигнах мечът си срещу нея и както винаги наднах без да мисля , и тя блокира атаката ми разнесе се звън от метал , надявах се да я победя отново , та аз бях едно от малкото момчета победили Анабет , тя ми се усмихна което ме разконцентрира и за малко да ми направи дупка на блузата
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:16 am

Както винаги Пърси прибързваше и при всякоя негова атака , аз я отбивах.Силата му беше във водата така ,че не трябвяше да му позволявам да я използва като источник на енергия.
- Дибре хайде да те видим - този път атакувах аз , и за малко да го порежа , но това не трябваше да ме разконцентрира каквото и да му стане той ще се оправи.Така че продължих да атакувам , а Пърси да се отбранява, и тогава дойде колуминациония момент ...
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:18 am

Без да искам се разсеях погледнах към баша и си и след това към новото момиче , а през това време почти без да се усетя Анабет ме обезоръжила.Държеше мечът ми и ми се усмихваше
- 1 на 1 - каза ми тя и ми се усмихна
- Е реванша си е реванш - казах и аз
- Не се разсейвай Пърси - каза ми и продължаваше да ми се усмихва
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:21 am

-Пърси...-извиках го и той и Анабет ме погледнаха.-Не се разсейвай!-погледнах Анабет.-Отлично...
Обърнах се към Атина и и` се усмихнах.
-Добре си я обучила...-погледнах Пърси.-Сигурен съм,че следващият път ще спечелиш,синко...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:26 am

- Няма проблем Ан имаше да си връща - казах му аз усмихвайки й се мазно на Ан
Беше много красива , особенно когато ми се ядосваше , направо очите ми оставаха по нея
Обърнах се към новото момиче
- Здравей аз съм Пърси син на Посейдон - посочих баща си беше ми много готино да го казвам
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:29 am

Интересно ми бе да гледам как сина на Посейдон и дъщерята на Атина тренираха. И двамата бяха силни.Явно другите богове посещаваха децата си и го обучаваха. А моя баща... Как можеше баща да ми е Арес мислех си аз. Реших и аз да се представя:
-Ами аз съм Кия ... Кия Крейтис... Ъм баща ми е Арес ... - казах аз и направих странна физиономия.

Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:30 am

Усмихвах се на Анабет.Страхотно.Бързо и точно.Беше блестяща и се гордеех с нея...
-Браво, дъще - усмихнах се -Заслужи си наградата, но щя я получиш по-късно.
Намигнах й и се обърнах към Пърси, Посейдон и новото момиче до тях.
-Пърси, добре се справи... Може би следващия път?
Усмихнах му се и се обърнах към Кия.
-Здравей.Не забелязах кога дойде.
Тя изглеждаше симпатично.
Усмихнах и' се.
-Дойде, за да се обучаваш ли?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:33 am

Фалшива усмивка се показа на лицето ми .Обърнах се към Атина, която ме гледаше с усмивка на лицето явно бе доволна от победата на дъщеря си.
-Ами да тук съм да се обучавам... или нещо такова. - казах аз след, което погледнах към Посейдон, който едва ли ме бе харесал особенно след като разбра чия дъщеря съм.
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:34 am

Погледнах новата и я прецених дъщеря на Арес хъм ще видим , колко е добра някой ден седеше до Пърси и ме хвана яд . За това го погледнах и се зачудих дали ще разбере какво искам или няма никога да се сети за какво става дума през всичките тези месеци
- Здравей аз съм Анабет - представих се на новата
- Както си се досетила дъщеря съм на Атина
След това се обърнах към Посейдон и майка ми
- Благодаря ви - казах им аз самодоволно
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:36 am

Забелязах изпепеляващия поглед на Анабет върху себе си и за това се дръпнах
към нея надявах се новата да не помисли ,че я мразя.
- Хъм аз не се обичам много с децата на Арес или по скоро
те не ме харесват особенно - обесних и аз и погледнах Ан , тя май ревнуваше..
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:38 am

-Интересно... Може би желаеш да се биеш? Любопитно ми е да те видя в битка.
Отново гледах Кия, която бе сложила изкуствена усмивка на лицето си и гледаше леко притеснено към Посейдон.Когато и' заговорих отново, тя се сепна, а аз пак и' се усмихнах.Тя беше интригуваща.
-Е? Имаш ли желание да се биеш? Ако да, кого избираш за противник?
Засмях се, чакайки отговора и'.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:40 am

Забелязах погледа на Анабет , който се стрелкаше в Пърси. Явно между двамата имаше нещо, но това не ме интересуваше не бях заинтересована от Пърси.Имах една единствена цел за която бях дошла в този лагер.
-Имам желание да се бия, но когато се настаня. Нека Анабет се изправи срещу мен, нямам нищо против да се бия срещу нея.
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:41 am

Погледнах майка си
- мамо днес си много бойно настроена - казах и аз усмихвайки и се
А когато Пърси се върна до мен разбрах ,че е разбрал всичко ,само по погледа ми.
-Пърси може ли по късно да поговорим ? - попитах го аз усмихвайки му се

/Аз си лягам ,че мн ми се спи утре ще допишем/
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:45 am

Погледнах Ан , тя също не харесваше децата на Арес .
- Внимавай ако не си тренирала Ан може да те помели нищо ,че си дете на Арес - казах и аз усмихвайки се на думите си.
- Да разбира се по - късно , защото исках да говоря първо с татко - казах и аз


(П.П. Лягам да спя ,че утре съм на даскало то 6 и 30 Лекан нощ.Утре ще просължим)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:47 am

Аз само се усмихнах.Разбрах намека му все пак те не ме познаваха.
- Това, че съм дете на Арес не ме прави като него. - казах аз и се усмихнах след, което погледнах към Атина, която едва ли очакваше, че искам да се изправя срещу дъщеря и.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 5:53 am

Кия ме изненада, избирайки Анабет за противник.Но изглежда знаеше какво прави, тъй като беше чула, че Ана ми е дъщеря.Това щеше да е интересно... Обърнах се към Анабет.
-Ами да... Обичам да гледам битки. - Усмихнах и' се, след което продължих сериозно
-Освен това, колкото по-скоро и по-добре ви обучим, толкова по-полезно ще е за всички.
Погледнах Кия, която ни наблюдаваше с интерес.
-Ще очаквам да видя битката между теб и дъщеря ми.Интересно кой ще победи...
Казах, подсмихвайки се.Битка като тази не беше за пропускане.



/
П.п Лека и мека и от мен, и аз си лягам, че утре съм рано на училище.../
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:42 pm

С Хефест бавно крачехме по дирите на Посейдон и Атина. Докато вървярме аз реших отново да го попитам:
- Хефест, ти нямаш ли си работа, наистина?!
- Не ... тоест да, но тя не е проблем.
- Не мога да повярвам! Пренабрегваш задълженията си! Какво ще каже Зевс, ако разбере?
- Спокойно! Върша си работата тук.
- Тук? И каква е тя, ако мога да попитам? - вече бяхме стигнали другите. Анабет и Пърси също бяха там. До тях имаше и едно ново момиче, което не познавах.
- За дъщерята на Зевс...
- Моля? Той има още една дъщеря? - видях, че при този въпрос Атина леко се стресна и всички впериха очи в богът вестоносец.
- Да. Тя била дъщеря на Зевс и Хера. Казва се Елена и би трябвало да е на 17 някъде. Зевс казал на Аполон да я намерим, защото само тя можела да контролира мълнията освен Зевс.
Всички стояхме заковани на местата си с вперени погледи към Хефест. Никой не знаеше как да наруши тишината...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 4:46 pm

Наблюдавах от страни и слушах разговорът внимателно.Защо новодошлата избра точно Анабет?
Погледнах новодошлите Хефест и Катрин.
- Все пак брат ми има повече от една дъщеря... -замислих се.Елена? Това име ми е познато от някъде,но едва ли е същото момиче.-Радвам се че има някой който да наследи власта на Зевс,но това няма да е нужно защото брат ми знае много добре как да се защитава и аз няма да позволя нещо да му се случи!-казах уверено и погледнах Пърси,после Анабет и накрая Атина.Няма да позволя нещо да ги нарани.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 7:03 pm

Стоях и не смеех да продумам от изненада.Зевс има друга дъщеря? Имам сестра???? Елена... Не можех да повярвам.И защо баща ми не ми беше казал за нея? Бях толкова объркана, но в този момент срещнах погледа на Посейдон.В него се четеше доброта... И желание да защити всички ни.Това ми подейства като опора и благодарно отвърнах на погледа на чичо ми.И намерих смелост да попитам
-Хефест, за какво по дяволите говориш?? Разкажи ми всичко. Какво става?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 7:26 pm

-Още нищо не е сигурно.-Хефест отговори на въпроса на Атина.-Едно е сигурно! Арес не е виновен за нищо от случващото се.След това Зевс ни разкри найната за дъщеря си и как е накарал Хадес да изтрие спомените на всичките включително свойте...
Замислих се.
-Винаги съм знаел,че Зевс крие нещо от мен... -придобих замислено изражение.-Сигурно е искал да предпази момичето от нашият свят.Колкото и бляскав да изглежда вечният живот на боговете си има доста минуси...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 7:34 pm

Размишлявах над чутото.Бях дълбоко озадачена и определено щях да говоря със Зевс - исках да ми изясни всичко за Елена... Но изглежда баща ми я обичаше, след като е искал да я предпази... Сега обаче нямахме избор - ситуацията беше сериозна.
-Трябва да я намерим.Тя може би ще може да ни помогне да се справим с положението.Хефест, след като Хадес е изтрил спомените на всички за Елена, дори и тези на баща ми, как тогава Зевс си спомни за нея? Какво се случи на съвета?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 7:39 pm

-Не,Хадес е изтрил спомените на всички освен тези на Зевс...-обясни Хадес.
-Научи се да се изразяваш по добре!-скастрих го.
-Зевс каза,че ако нещо му се случи иска да я намерим и да сложим власта над небесата в нейните ръце...
-Трябва сериозно да поговоря с брат си!-казах и погледнах за секунда към небето.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 7:44 pm

Усещах тревогата на Посейдон и това само засили моята.Въпреки това се опитах да го успокоя.Сложих ръка на рамото му и го погледнах в очите.
-Нека се съсредоточим... Сега трябва да намерим Елена. Няма време за обяснения - те ще трябва да почакат.. Трябва да действаме, и то възможно най-скоро... А и след като я намерим, ще можем да разберем всичко и може би нещата ще се изяснят..
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Кеят на езерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят на езерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Кеят на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: