Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кеят на езерото - Page 6 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кеят на езерото - Page 6 New_st10
Top posters
Атина
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Посейдон
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Sandara.
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Анабет
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Афродита
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Ариа
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Хататила
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Зевс
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кеят на езерото - Page 6 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 6 I_voting_barКеят на езерото - Page 6 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кеят на езерото - Page 6 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кеят на езерото - Page 6 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кеят на езерото - Page 6 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кеят на езерото - Page 6 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кеят на езерото - Page 6 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кеят на езерото

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 3:27 am

Усмихна се и последва примера му.. Красивата Богиня се гмурна във приятната вода и доплува до него след това го опръска и му се усмихна.
- Идвам - добави тя и обви ръцете си около врата му .. Близостта с него я накара да изпита странна тръпка.. Непозната.. Беше много близо до него, а от нослето й капна една капчица и се усмихна широко и той също се засмя защото бяха затайли дъх и само капчица беше нужна, за да наруши тишината..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 3:37 am

Засмях се и реших да постъпя леко безрасъдно. Хванах в смразяваща прегръдка Ан, ухилих й се и й казах:
- Надявам се да можеш да задържаш дъха си! - след това я дръпнах с рязка скорост надолу и надолу. Мисля, че тя свикна и я пуснах. Заплувах по-бързо във водата и направих знак да ме последва. Стигнахме до дъното и от устата ми излязоха освен думите ми и няколко балончета.
- Кажи нещо!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 3:41 am

Засмя се и от устата й излезнаха балончета..
- Ти си някак красив - каза тя и отново се зясмя и хвана ръката му и го задърпа към някакви коралови рифове беше красиво и странно това езеро .. Оставаше й малко въздух и посочи красивите рифове..
- Виж ! - каза богинята и въздуха й свърши.. Започна да плува към повървността.. Когато се показа си пое въздух и се закашля малко ... Погледна към Питър и той също изплува..


Пп утре сутринта продължавам.. Трябва да стана..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 12:32 pm

Доплувах да повърхността, за да проверя дали всичко е наред с Ан. Май въздухът й бе свършил...
- Добре ли си? -попитах я аз, когато тя се позакашля.
Момичето ми кимна.
- Искаш ли да продължим, или предпочиташ д излезем на сушата? - още недовършил изречението си, Ан му отговори, че ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 6:43 pm

Красавицата се усмихна и го прекъсна като сложи ръката си на устните му..
- Всичко е наред - засмя се тя и се гмурна и направи кълбо под водата.. Беше толкова гъвкава.. ОТново се показа на повърхността и го дари с нова усмивка - Е какво ще правим ? - попита го тя..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 8:41 pm

Усмихнах се и отговорих на момичето:
- Ами ако искаш да отидем до онези корали, които ми посочи преди малко. - предложих аз и се гмунах надълбоко. Скоро видях, че и тя е във водата и двамата заплувахме към коралите. Те бяха наистина много красиви и ... вечни. Нещото, в което се бях превърнал сега. Защо изобщо имаше такова понятие. Обикновенно хората се раждат, израстват до определена степен и умират. Просто това е света, в когото живеем. Е, имам предвид в когото живеех...
Докоснах ръката си до вечнокрасивите растения и почуствах магията им. Наистина бяха вълшебни. Чудех се на колко ли години е този пред мен. Не си личеше...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 10:14 pm

Коралите наистина бяха красиви.. След това излезнахме отново на повърхността и гушнах Питър.. Използвах го за упора.. За надуваема възглавничка.. Беше много топъл и красив.. Освен ръцете си увих и краката си около него и близостта бе плашешта.. Погледнах го в очите и устните ми потрепнаха в усмивка..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyВто Мар 30, 2010 10:20 pm

Усмихнах се също на момичето и я задърпах към повърхноста. Когато се качихме отново на дървените дъски започнахме да чакаме слънцето да ни изсуши. През това време треперехме и си говорехме разни работи, които не бяха толкова важни за този изминал момент.
След около половин час спокойно можеше да мине, че сме изсъхнали. Взех ризата от земята си и започнах да я закопчавам копче по копче...
- Искаш ли да се преместим на друго място? - попитах я аз и зачаках отговора й.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyСря Мар 31, 2010 1:51 am

Красавицата облече роклята си, но не можеше да закокчае ципа..
- Ще ми помогнеш ли - попита тя и разкри нежния си гръб пред него..

- Искаш ли да се преместим на друго място?
- Да искам.. Където и да е с теб - кимна - Само кажи кое място и тръгваме
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyСря Мар 31, 2010 2:07 am

- Добре! - отвърна й той, засмян. Закопча внимателно роклята й и я обърна към себе си. Притисна я в прегръдките си и устните му започнаха да се движат по гърлото на момичето с бавни отласъци, докато най-накрая намериха устните му. После се обърна към нея и промълви:
- Познавам едно хубаво кафе под моста в Ню Уорк. Идваш ли? - тя кимна и двамата се запътиха натам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyСря Мар 31, 2010 4:28 am

Когато стигнахме на кея се усмихнах топло на баща си исках да му покажа ,че
въпреки всичко нямаше никаква умраза от моя страна към него.
- Татко така и не разбрах точната прична да ни напуснеш ? И искам да заеш ,че
каквото и да кажеш , дори и да не си обичал майка ми , въпреки ,че знам че не е така аз няма да ти се разсърдя - попитах и обесних аз на свой ред , аслед това зададох и следващия си въпрос
- Само ти и Зевс ли знаехте за нея? - неможех да въприема факта ,че имам сестра не можех да произнеса името й , дори и да исках
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyСря Мар 31, 2010 4:35 am

-Времето което прекарвах с теб и майка ти беше невероятно,но спрях да върша задълженията си като бог. Мисля,че това съм ти го казал.Зевс се разгневи и нареди никой от боговете,включително и той да не се вижда с децата си. Това не ме спря да наблюдавам развитието ти отстрани! Както това и на сестра ти...
Раната вече беше нъпълно заздравяла,болката се усещаше само когато докосна мястото където беше раната.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 3:15 pm

Вървях по улицата замислена, както винаги и се споглеждах за познато лице из Лагера. На последък той се бе понапълнил малко и сега ми бе трудно да откроя тези, с които съм се запознала от тези, с които още не съм.
Докато се разхождах видях езерото. Беше много красиво сутринта. Реших, че имам време за едно гмуркане и се запътих към Кея. Махнах суичера и се впуснах във водата. Не беше особенно топла, но за сметка на това бе приятна. Замотах се там около половин час. След това излезнах на кея и се завих със суичера. Косата ми беше още мокра, но се надявах да изсъхне до обяд. Беше доста дългичка и затова леко се съмнявах.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 3:25 pm

Предната нощ не спах много спокойно, сънувах кошмари цяла нощ, но поне денят беше прекрасен. Слънцето грееше и се усмихваше весело на младите полубогове, а те щъкаха из зелия лагер. Запътих се към кея с надеждата да срещна някой нов приятел или приятелка. Докато вървях с умерена крачка, замалко да се слбъскам с две момчета които се гонеха около постройките. Когато приближих кея, видях едно момиче да гледа към езерото. Е май си намерих нова жертва казах си аз на ум и се запътаих към нея с усмивка.
- Здравей! - поздравих аз момичето, което беше наистина красиво - Аз съм Крис, Крис Хелскрийм, приятно ми е! - усмихнах и се лъчезарно аз и 'и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 3:29 pm

- Здравей! - казах аз на момчето и се здрависахме. Усмихнах се за първи път от ... толкова много дни. Просто усмивката му бе заразителна. Разсмях се вече по-ободрено и се извъртях към момчето. - Приятно ми е! Казвам се Катрин. Катрин Уейтън. А ти да не би да си син на Аполон? Имаш много хубава усмивка и ми напомняш на него.
Попитах го аз и отново се разсмях. Дори не разбрах какво ми ставаше! Сякаш бях полудяла. Но това не ме интересуваше.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 3:35 pm

- Ами не, не съм син на Аполон, но благодаря за комплимента! Ти също имаш много хубава усмивка, а и не само тя! - отвърнах и аз. Катрин беше приятно момиче, но явно преживяла много, но не исках да я разпитвам още от началото.
- Е какво те накра да дойдеш на кея днес Катрин? - попитах я аз и се разсмях безпричинно. Какво забога ми ставаше? Как ли изглеждах от страни? Не, не ме интересуваше, когато станах днес от сън си обещах че ще се забавлявам и смятам да направя точно това! Затова бързо махнах тези лоши мисли от глава си и отново и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 3:47 pm

Аз също се засмях, въпреки че не бях съвсем сигурна защо. Може би бях пийнала нещо?! Един момент да помисля ... не, не бях. Всъщност нямаше значение! Бях в такова еуфорично настроение, че никой не можеше да ме извади от него.
- Ами ... - започнах аз, още смеейки се. - Май дойдох да се гмуркам.
Докато говорех отново се загледах в езеррото. Беше наистина много красиво. След това отново погледнах към Крис и реших, че е моя ред да го запитам.
- А теб какво те накара да дойдеш днес?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 3:53 pm

- Ами имах тежка нощ, много кошмари ми се насъбраха! - отвърнах и аз и отново се усмихнах. - И затова реших да се разтъпча малко, а и съм нов и си тръся нови приятелства. Ти случайно да предлагаш? - попитах я аз и се разсмях, днеска наистина ми ставаше нещо!
Загледах се в прекрасното, безоблачно небе, докато чаках отговора 'и. Наистина днес небето бе много красиво! Имаше малки странни образования, които трудно се забелязваха, но все пак бяха там. Имаше едно с формата на еднорог или по точно на зебра, защото облаците така се бяха наредили, че все едно небето бе на бели и сини черти.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 4:00 pm

- Дам! - отвърнах му аз и го запитах: - А ти? Намери ли тук нови приятели?
Докато чаках отговора му на въпроса се сетих, че не знаех кой е баща му.
- И та така и не ми каза кой е баща ти... или майка ти. - не бях сигурна дали е син на Бог или Богиня. Загледах го преценяващо, но единственото, което различавах беше усмивката на Аполон. Усмихнах му се на свой ред и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 4:06 pm

- Ами когато пристигнах се запознах с едно момиче, така че може да се каже че имам приятели - отвърнах на Катрин и се разсмях... отново. - А до това кой е баща ми, той е Арес, богът на войната! - признах и аз.
- Каза че си поплувала преди да дойда, но на мен сега ми се плува! - казах и аз. - Така че искаш ли да ми правиш компания? - дори не дочаках отговора, а се затичах към езерото. Махнах само тениската си докато бягах, след това последва скок и се чу едно глухо туп. Водни капки се разпръскаха на всички страни, беше много красиво!
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 4:13 pm

Разсмях се при това и се доближих до ръба на кея. Изглеждаше, че пак ще трябваше да чакам да изсъхна после. Засмях се на тази мисъл и отново свалих суичера. Още от рано си бях изкарала летния гардероб и сега бях с къси панталонки и потник. Малко ми беше студено така, но няма значение.
Скочих смело напред във водата. Бях чувала, че така се свиква най-добре с температурата й. Иначе по бавния начин щеше да ми стане по студено.
- Та, полубратче, какво ти се прави? - попитах го аз. Той ме погледна преценяващо и аз побързах да поясня. - И аз съм дъщеря на Арес. Затова имам предвид полубрат.
При думите си се разсмях и зачаках реакцията му.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 4:19 pm

- Хмм роднина? - казах аз правейки се на замислен - Неочаквах, но на това място няма нищо очаквано! - отвърнах и аз и се гмурнах във водата, беше толкова приятно. Водата не бе нито прекалено топла, нито прекалено студена, точно както я обичах най-много! След известно време изкочих на повеърхноста, хвърляйки пръски навсякъде! Сигурно изглеждахме като малки деца за другите, но това не ми пукаше!
- Е Катрин, каква е твоята история? - май избързах с въпроса, но вече беше късно. - В смисъл, защо дойде тук? - поясних аз и 'и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 4:30 pm

- Ммм защото Зевс ме накара! - отвърнах му аз. - Аз не съм полубогиня като другите тук. Да, вярно Арес е мой баща, но майка ми не е смъртна. Тя е ... Афродита! - казах му аз и се засмях. - Имам още една сестра и една полусестра. Казват се Навийн и Кия. Може да ги познаваш ...?
Попитах го аз и се гмурнах надълбоко. После отново изплувах и го запитах.
- Разкажи ми нещо за себе си?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 4:40 pm

- Както вече споменах, баща ми е Арес, но той нито един път не ме е посещавал, изобщо не се интересува от мен, но и аз от него. Майка ми бе убита при обир когато бях на 9 и тогава ме прибраха в сиропиталище. Но там не се чувствах на място и затова багах много често! Докато един ден не се махнах завинаги от там и не дойдох тук в Лагера. - отвърнах и аз и 'и се усмихнах за пореден път. - Но тук наистина ми харесва и не мисля да бягам повече!
- А ти от кога си в лагера? - попитах я аз, щом излязох на повърхноста от поредното гмуркане.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 EmptyПет Апр 02, 2010 5:14 pm

- От доста време ...! Всъщност не знам със сигурност. - отвърнах му аз и се разсмях. - Ами ти? Кога пристигна? Настани ли се вече в стая или още не си?
Май му зададох прекалено въпроси. Затова затворих устата си и се гмурнах. Този път видях нещо в далечината. Докато чаках Крис да ми отговори реших да отида да разозная. Заплувах към това нещо. Оказа се костенурка. Беше мъничка все още и не плуваше особенно добре, но поне се опитваше. Черупката й бе много красива.
Следмалко се стрелнах нагоре за въздух и попитах Крис.
- Та какво казваше?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кеят на езерото - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят на езерото
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Кеят на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: