Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Лагерният плаж - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Лагерният плаж - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лагерният плаж - Page 3 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 3 I_voting_barЛагерният плаж - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Лагерният плаж - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Лагерният плаж - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Лагерният плаж - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Лагерният плаж - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Лагерният плаж - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Лагерният плаж

Go down 
+10
Елена Сарос
Katherine Pierce
Хататила
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Наталия Сейдъл
Талия Грейс
Кейла Лариарчи
Trey
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 6:40 pm

Вместо да и отговоря, аз извиках мислено три водни кончета.
"-Здрасти, шефе, какво ти трябва?"-попита едното.
-Шарли, сто пъти съм ти повтарял и натебе и на всички да спрете да ми викате шефе. А иначе искаме да стигнем до евдна точка в морето на чудовищата.
"-Ама всичките ли., шефе?"-попита друго.
-Да, тук присъстващите.
"-Добре, шефе."
-И престанете с това "шефе", ясно?-качих се на Шарли. Ди-Джей ме последва. Само Изабела стоеше на брега.
-Идваш ли?-попитах я, а Ди-Джей реши да я подразни:
-Или те хвана шубето?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 6:45 pm

Повдигнах вежда.
- Мен? Никога! - извиках и се качих на някакво водно конче. - Как се казваш, сладур?
Усмихнах се на кончето, но то само изцвили в отговор. И аз естествено не разбрах нищо и погледнах въпросително Нико, а на Ди-Джей хвърлих няколко убийствени погледа.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 6:53 pm

-Дайк. Казва се Дайк.-погледнах Ди-Джей тип"Ако не спреш да се дразниш с хората лично ще те удавя." Той потрепера а беше къде-къде по-голям от мен. Подсмихнах се, след което щракнах с пръсти и кончетата заплуваха.
-И какво ще правим... сега?-попита Ди-Джей.
-Ами ще ти кажа- отиваме на координатите, убиваме чудовищата, освобождаваме сестра ми и ...Кали, и се връща ме. Стана ли достатъчно ясно?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 6:57 pm

Звучеше доста лесно, но едва ли щеше да бъде. Очаквах, че ще ми бъде трудно да яздя водно конче, но не беше така. Всъщност с Дайк се разбирахме чудесно. Чувството беше страхотно да я здиш водно конче, неописуемо бих казала. Определон щях да го правя често !!
- Ами какво ще стане като разберат, че ни няма? - попитах сериозно.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 7:08 pm

-Най-много за теб да се разтревожат, защото ние с Ди-Джей го правим постоянно.-казах, или по скоро извиках. А колкото до Ди-Джей, той имаше проблеми с водното си конче, което му беше устроило нещо като родео.
-Какво става там, Ди?
-Т-т-това-ва-ва не-не-не-нещо не-не-не ме-ме-ме ис-ис-ис-ис-иска-ка-ка-ка.-засмях се и накарах Бързанко(така се казваше кончето) да спре родеото.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 8:37 pm

Усмивката ми спадна.
- За мен никой не се тревожи. Даже няма да забележат, че ме няма - казах тъжно, взирайки се в хоризонта.
Това си беше истината. Никой не го интересуваше за мен, а това доста ме разстройваше, но с времето свикнах. Още от детството ми бе така. Даже баща ми не ми обръщаше почти никакво внимание..
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 8:48 pm

-Оу. Това е малко гадно.-откъснах очи от Бързанко, и я погледнах. Не със съжаление, а по скоро с почуда, че го търпи. Аз ако бях, досега да съм наводнил всичко. От-до. Поусмихнах се, и накарах Шарли да се изравни с Дайк.
-Е, ами заааащо няма да забележат? С моето изчезване са свикнали, все пак ходя и в...-прехапах устни преди да избълвам"Лагер Юпитер", защото щеше да стане невероятна каша.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 8:58 pm

- Дам, гадно е - усмихнах му се. - Доста, но с годините се свиква. А къде ходиш? - полюбопитствах.
Гледах го в очите, очаквайки отговор. Личеше си, че не иска да говори за това.
- Ако искаш не отговаряй! - казах набързо.
Не исках да бъде нахална. Нямах такова намерение и веднага смених темата.
- Къде сме в момента? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 9:07 pm

-Ами...на 12,01 градуса северна дължина и 10 градуса западна дължина, на около 100 километра от сушата и се движим с 5 възела.-измърморих без да поглежадам картата. Когато бях в морето се ориентирах до перфектнаа точност. И това беше само добре-дошло.
-Пич, ти си жив компас.-след като Ди-Джей изрече това, една огромна вълна го заля.
-Нещо друго да кажеш по мой адрес?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 9:13 pm

Усмихнах се леко. Определено ми беше доста забавно с тези двамата. Точно тогава ме налетяха лоши мисли.
- Не е ли странно, че пътуваме от .. ами не знам всъщност колко време, но с е достичка.. и не сме срещнали с някакво чудовище? - попитах подозрително.
Ръцете ме засърбяха. Напипах стрелите си, закачени на гърба ми, за да се уверя, че все още са там. Да, аз стрелях със стрели. Извадих и нож от кубинките си и започнах да го остря. Да, знам, че беше лято, но аз носех кубинки почти винаги, а и беше страхотно място за криене на нож.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 9:18 pm

Ами...-преди да отговоря, от водата се изтряля воден стълб и ме хавана са раницата, повличайки ме надолу във водата. Чух "Дръж го, Нико" от Ди-Джей, и как Изабела изпищява.
-Я да се тръждосваш, гнусен червей такъв.-креснах така, че чак на повърхността ме чуха и го пронизах във врата с Въртоп.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyСря Авг 01, 2012 9:33 pm

Аз НЕ се стреснах !! Просто без да искам изпищях, да сме наясно !! Чудовището се гърчеше във водата. Нямаше как да помогна, а ужасно много го исках. Бях се приготвила да скоча от лодката, но точно тогава всичко утихна. Взирах се във водата с надеждата да зърна Нико ЖИВ. Но него го нямаше никакъв. Погледнах разтревожено Джей-Ди.
- Спокойно, добре е !- увери ме и в следващия миг, Нико се издигна от водата.
Въздъхнах от облекчение.
- Благодаря ти, че не ме остави сама с този кретен тук - посочих Джей-ди, шегувайки се.
Бях сигурна, че той схвана намека ми, че бях ужасно радостна да го видя.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyЧет Авг 02, 2012 12:27 am

-Да и аз се радвам да...-хванах се за лявата ръка. Ръкавът на суичъра ми беше раздран, и си личаха следи от ухапано. Липсващото парче не беше много голямо, но достатъчно, за да се види първата чат от татуйровката. За в момента се притеснявах повече за нея, отколкото за раната. Измъкнах парче плат от раницата си, намокрих го във водата и го завързах около раната, сякаш го бях правил милиони пъти. Е, в интерс на истината си беше така.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyЧет Авг 02, 2012 1:43 pm

Прозях се сънено и потърках очи. Отново се взирах в хоризонта, едвам едвам, защото много ми се спеше.
- Да не би да ѝ се приспа на малката принцеса - подразни ме Джей-Ди.
- Не! - излъгах раздразнено. - И не ми казвай принцеса !!
Сега само заради този кретен щях да стоя будна. Мислех си за всякакви неща, само и само за да не заспя. Джей-Ди се хилеше като идиот. Най-накрая съня надделя и заспах.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 1:45 pm

...На другата сутрин...
-Изабела, събуди се. Ще спрем тук.-поразтърсих я мъничко. Ди-Джей беше взел малко провизии, аз също, а също и нектар и амброзия за всеки случай. Спретнах ме си лагерче и аз реших да изпратя Ди-Джей на разузнаване. Отчупих си парченце амброзия за ръката, след минути нямаше нищо. Махнах суичъра и остнанах по тениска с логото на лагера, внимателно оставяйки татуйровката откъм мен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 2:51 pm

- Още мъничко дее !! - размахах ръце, все още със затворени очи. Той продължи да ме разтръсва. - Офф.. Хубаво - станах с голямо нежелание и се прозях.
- Къде сме? - попитах, оглеждайки се наоколо.

П.с. вече сме на сушата, нали? ;д
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 3:29 pm

-Ами на остров...мисля. Оф, къде се бави този Ди-Джей! Да си помисли човек, че му се е случило нещо.-промърморих, обаче този път без да изкам показах татуйровката. Мърморех си под нос за несъобразителните приятели, нескопосаните лагери и стигийско-ледените кучешки свирки. Накрая вече не издържах да седя на едно място и започнах да се разхождам наоколо.

Пс.Да.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:08 pm

Седнах на пясъка и зарових ръце в него. Хубаво беше да усещам земята под себе си.
- Каква е тази татуировка? - попитах, взирайки се във водата.
Той спря да обикаля и ме погледна изненадано.


П.с. съжалявам за краткия отговор, но не се сещам друго ;д
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:12 pm

-Ни-ни-никаква.-запелтечих.Трескаво си мислих "олеле, сега я сгафих". Седнах на едно място и се огледах за Ди-Джей.-Уф, още го няма. Отивам да проверя. Стой тук докато го открия.
-А, не, няма да ме оставяш сама!-промърмори тя.
-Добрее.-изкарах от раницата си ледена свирка и изсвирих на нея. Не се чу нищо, тя се разпадна, а от сенките изскочи огромна адска хрътка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:17 pm

Погледнах го подозрително, но реших да не го притискам.
- Ще ме оставиш с хрътката ли? - попитах с усмивка. - Супер - възкликнах.
Обожавах кучета, били те и адски хрътки.
- И да не намериш Ди-Джей, това няма да е проблем. Все пак е кретен! - пошегувах се, но той ме изгледа лошо. - Добре де, добре - засмях се. - Просто се шегувах.
Нико тръгна на някъде. Хрътката се приближи до мен и започна да му души. Станах от пясъка и я погалих.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:22 pm

След точно половин час се върнахме с Ди-Джей. И на двамата очите ни грееха страшно странно мастилено черно. Виждах какво правя, но не можех да се контролирам. Говорехме машинално и вършехме машинално действията. Все едно бях не 3D филм, в който гледаш от името на някой герой. След нас вървеше някаква жена.
-Стигнахме, момчета.-каза тя и плъзна ръката си под брадичката ми.-А сега ми дайте уговореното.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:27 pm

С хрътката се разбирахме превъзходно. Напомняше ми за предишното ми куче и леко ми домъчня за него. Замислих се за липсващите ми приятели. Къде се бавеха Нико и Ди-Джей?
- Мога да те пояздя малко, нали? - обърнах се към хрътката.
Тя сами ме лизна в отговор. Приех го за Да качих се върху нея и отпраших. До сега не бях яздила хрътка обаче чувството беше велико..
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:32 pm

Двамата стояхме пред Изабела като в транс. Жената зад мен се преобрази на момиче, голямо точно колкото мен.
-Мъже...Толкова податливи на магия. Не мислиш ли, миличка?-наъм крещях:Недей, не и се връзвай, омагьосва те с гласът си!" но не можех да го кажа. защото нямах власт над тялото си.
-Ще ти демонстрирам. Ди-Джей, кажи какво мислиш за Нико.
-Нико винаги е шефът, командори без да спира. Направи това, направи онова. Всички, кото са ни виждали, ме вземат за негово притежание.-изрече той машинално, но някак в транс. Хрътката ми се свиваше от страх.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:43 pm

Спрях хрътката и се вгледах вцепенена в онова момиче. Коя пък беше тази? След това преместих поглед върху приятелите си. Двамата бяха като в транс и Ди-Джей бръщолевише някакви глупости.
- Какво им направи? - извиках, слизайки от хрътката.

Хрътката наистина беше доста сплашена, но аз не знаех защо. Погалих я нежно, за да се поуспокои. Какво толкова плашещо имаше в едно момиче?
- Коя си ти? - приближих се бавно към нея.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 EmptyПет Авг 03, 2012 4:47 pm

-Аз съм Принцесата на Колхида, но Приятелите ме наричат Ваше Величество. И само показвам на момчетата истинските им чувства един към друг.-тя щракна с пръст и ние се нападнахме. Аз- с Въртоп, а той с копието. Превъртахме се, атакувахме, снижавахме се, отскачахме. А Нейно Величество продължи.-А и как очакваш грък и римлянин да са приятели? Та те се мразят!

ПС.Съжелявам, че е толкова кратко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагерният плаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагерният плаж
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Лагерният огън
» Плаж Миртос
» Сухият плаж
» Лагерният огън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: