Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Лагерният плаж - Page 7 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Лагерният плаж - Page 7 New_st10
Top posters
Атина
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Посейдон
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Sandara.
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Анабет
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Афродита
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Ариа
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Хататила
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Зевс
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лагерният плаж - Page 7 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 7 I_voting_barЛагерният плаж - Page 7 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Лагерният плаж - Page 7 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Лагерният плаж - Page 7 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Лагерният плаж - Page 7 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Лагерният плаж - Page 7 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Лагерният плаж - Page 7 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Лагерният плаж - Page 7 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Лагерният плаж - Page 7 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Лагерният плаж - Page 7 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Лагерният плаж

Go down 
+10
Елена Сарос
Katherine Pierce
Хататила
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Наталия Сейдъл
Талия Грейс
Кейла Лариарчи
Trey
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Авг 20, 2012 8:10 pm

Виждах, че изгаряше от нетърпение да спринтираме .. Е, какво пък..
- Айде давай спринт -ухилих се и се изстрелях с всички сили напред.
Сигурно съм била забавна гледка .. Докато търчах с всички сили, размахвах смешно с ръце и се хилех като идиот .. И накрая .. О йес, бейби .. Си хвърлих във водата .. Беше толкова охлаждащо и приятно и .. Ами да ..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Авг 20, 2012 8:21 pm

- Айде давай спринт! - ухили се тя и изхвърча напред. Аз я изчаках да видя докъде ще стигне, а тя търчеше напред с всички сили, размахвайки ръце. Не след дълго се хвърли във водата, а аз останах зяпнала. Тренера ако беше тук щеше да почне да крещи и да вика и да каже нещо от рода на "Ти! Няма да правиш така повече! Това е толкова опасно...".
- Какво може да стане? - казах си аз. Важното беше да не ми става навик. Отхвърчах напред с бясна скорост и се спрях след двеста-триста метра. - Оооооо, най послеееее! - извиках аз, докато се събличах по бански. Да, носех бански, нали знаех, че ще се плува след това. Хвърлих се във водата... Останалото не мога да го обясня!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Авг 20, 2012 8:32 pm

Излязох на повърхността и се ухилих глупаво.
- Ти си с бански? - повдигнах вежда.
Е, аз не бях. Хвърлих се направо с дрехите, с всичко .. Дамм .. След като спрях да се хиля започнах да плувам .. Беше толкова приятно --
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyВто Авг 21, 2012 1:40 am

Ох, защо беше толкова изненадващо, че се бях облякла с бански под дрехите. Нали все пак знаех, че отивам на плаж? А и не бях от хората, които обичат да плуват с потник и къси гащи... Е, нейното облекло ставаше и за къпане, беше по късо, като екипите, с които се обличаме по състезания, така че предполагам беше добро и за плуване.
- Ми, да... - отвърнах леко объркано и притеснено.
Гмурнах се и почувствах водата, ммм.. Стигнах до дъното и изплувах на повърхността. Плажът не беше много по-различен от испанските, само дето нямаше познатите тълпи от туристи и местни, както и хотелите и барчета по брега, и куп други неща. Май имало доста разлики, а?..
- Кого заблуждавам? - казах на себе си аз, с надеждата Изабела да не ме чуе. - Испания ми липсва ужасно много... - от очите ми потекоха сълзи. Не знаех, че съм толкова чувствителна и не исках Изабела да ме помисли за ревла, затова се гмурнах отново. Още в началото трябваше да се проявя. Много се ядосах, че съм богиня, защото точно в този момент ми идваше да се самоубия!

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСря Авг 22, 2012 6:16 pm

След дълго плуване и гмуркане, излязохме на плажа. Дрехите ми бяха съвсем полепнали по тялото ми заради водата. Погледнах Лоло. Очите ѝ бяха леко зачервени.
- Плакала ли си? - попитах я загрижено.
Тя на прави жест с ръка, подсказвайки ми че не. Погледнах я тъпо. Не можеше да ме излъже..
- О, я стига! - изхленчих. - Знам, че старият ти дом ти липсва, но и тук ще свикнеш - усмихнах ѝ се. - Аз също бях така .. Толкова ми липсва стария живот, но предпочитам този ..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСря Авг 22, 2012 6:53 pm

- Благодаря ти - изхлипах аз, - за подкрепата, затова че тренираш с мен, за всичко, което направи - усмихнах се. Трябваше да бъда по-силна. Изтрих сълзите си с ръка.
Погледнах към водата и казах:
- Харесва ми да съм близо до водата. Чувствам се по-добре, сякаш се зареждам със сили. Но предполагам, че това е и заради баща ми. И той някога е бил като Посейдон - властвал е над океаните и моретата. Всъщност той олицетворява океана, нали така? - попитах аз, с надеждата тя да знае нещо повече за гръцката митология от мен. Аз не бях напълно запозната с тези неща, затова се стараех да не говоря много по темата и въпреки това основните неща ги знаех. Но малко неща за баща ми ми бяха известни - само, че живее с майка ми в подводен дворец и че се е бил на страната на боговете. А, да, и че се опитва да помири Зевс и Прометей или нещо такова. Бях ги чела някъде тези неща, но почти нищо не помнех.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyЧет Авг 23, 2012 1:27 pm

- Хм, аз лично не знам много за боговете - казах леко засрамено. - Не съм се интересувала.
Даже и за майка си не знаех почти нищо, но не ми и трябваше..
- Хей, ъм. Искаш ли вече да тръгваме? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyЧет Авг 23, 2012 8:22 pm

- Не е лоша идея - казах аз и станах. Подадох й ръка, за да и помогна, макар че не знаех дали е добра идея, след като си спомних първия път, когато опитах това. - Какво ще правиш сега? - попитах леко заинтересовано аз. - Ще се прибираш ли, или ще ходиш някъде. Аз мисля да си разопаковам багажа. - казах аз. Да бе, сякаш я интересуваше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Авг 26, 2012 2:33 am

- Амии, аз също ще се прибирам! - усмихнах ѝ се. - Искам да си взема един освежаващ душ!
Тя кимна. Двете се запътихме към маратонките си. Аз взех моите на ръка и тръгнахме към хижите. Преди всеки да се раздели по посока на своята хижа, аз я спрях.
- Лоло.. - подех. - Може да се познаваме от 2 дена и в началото да те заплаших с нож - ухилих се. - Ти всъщност си най-добрата ми приятелка тук! - усмихнах ѝ се и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Авг 26, 2012 3:17 am

Отидохме, взехме си маратонките и тогава Изабела ми каза най-милото нещо, което някой някога ми е казвал - каза, че съм най-добрата й приятелка, след което ме прегърна. Отначало малко се изненадах, но и на мен тя ми беше най-близкият човек от лагера.
- И ти си ми най-добрата приятелка - усмихнах се. - Трябва някой път пак да потренираме заедно. - казах аз и двете поехме по пясъка, всяка към своята хижа.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Сеп 16, 2012 10:14 pm

Разхождах се по плажа боса носейки джапанките си в ръка. Гледах към прекрасния залез, който обагряше небето в нежни пастелени ветове. Спрях се и седнах на белия фин пясък. Зарових краката си и извадих няколко мидички и раковинки. Взех ги в шепата си, почистих ги от пясъка и ги огледах внимателно. После станах и ги изплакнах във водата. Те заблущукаха и перлените им цветове се подсилиха. Щях да ги използвам за аквариума ми, този в Сидни. Беше огромен и заемаше цялата стена, но не беше достатъчно красив. Усмихнах се леко при мисълта за рибките вътре и как със сестра ми ги хранехме , и чукахме по стъклото, за да ги стряскаме. Бяха приятни спомени.
Върнете се в началото Go down
Софѝя
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Софѝя


Брой мнения : 94
Точки : 178
Join date : 07.02.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Сеп 16, 2012 10:32 pm

Стигнах до плажа, потънала в мисли. Изобщо не бях забелязала как бях извървяла пътя до тук, тъй като бях разсеяна - мислех за случилото се в гората. Бях унила и вероятно вече за хиляден път се питах какво ще правя. Надявах се Ариа да е добре и да не съм я наранила. Тревожех се, че белега ще остане на ръката й за постоянно и отчаяно се надявах да не се окаже наистина така. Вдигнах поглед, за да се вгледам в морето и вълните, които се надявах да ме поуспокоят поне малко. Вместо това пред погледа ми на брега се оказа именно Ариа, която гледаше към нещо в ръката си. Реших да я приближа и заставайки зад нея, понечих да докосна рамото й, но се спрях и вместо това казах тихо
-Хей, Ариа. - направих опит за усмивка, но не бях сигурна дали се получи -Какво те води тук?
Попитах, опитвайки се да звуча поне малко нормално. Не исках да й издавам мислите си, поне не точно сега. Исках обаче да я попитам как е ръката й, но не посмях. Вместо това се съсредоточих върху това да изглеждам нормално пред нея и да не покажа мрачните си мисли..
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Сеп 17, 2012 2:19 am

Докато седях на плажа чух глас зад гърба си. Някой ме назова по име. Обърнах се и видях приятелката ми Софи. Усмихнах й се широко, защото се зарадвах да я видя. Не се бяхме срещали от вчера, но тя вече ми липсваше. А и сега имахме нещо, което ни държеше заедно. Белегът на ръката ми все още личеше. Надявах се, че промиване с нектар ще помогне, но се оказа, че няма да зарастне толкова лесно. Тръснах леко глава, за да изкарам тази мисъл от ума ми и се средоточих върху Софи.
-Здравей, радвам се да те видя!- казах ведро.
- Всъщност реших да се поразходя малко и намерих тези.-отговорих на въпроса й и отворих шепата си, в която държах блестящите мидички. Хвърлих поглед към тях, а после се обърнах към нея в очакване на реакцията й.

П.П.
Много се извинявам, че не ти отговорих по-рано. Взеха ми компютъра, съжалявам Sad
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПет Сеп 28, 2012 3:33 am

Разхождах се по плажа, след срещата с онази дъщеря на Арес, чието име все още не знаех, имах нужда от малко усамотение. Вървях по пясъка, но не спирах да мисля за нея и за името,което не знаех. Размахвах меча си в ръка и разсичах въздуха. Спомних си за битката, която бях загубил. Първия и надявам се последния път, в който загубих от момиче. Но момичето не беше обикновено, тя беше достоен противник и боравеше отлично с оръжия, освен това палеше неща с мисъл и се ровеше из умовете на хората. Искаше ми се да имах нейната дарба, за да мога да разбера името й. Така и не ми го бе казала, според нея не бях достоен да го знам. Какво ли разбираше изобщо?! Въздъхнах тежко, от една страна, защото не исках да я срещам и от друга, защото исках да я вия отново.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСъб Сеп 29, 2012 1:23 am

Фил, Фил, Фил.. и , ами познайте, ФИЛл Само тоя Фил ми се въртеше в главата. Очите му, гласа му.
- Аргггхх - извиках, възпламенавайки един камък срещу мен, с неголеми размери.
Тоя тъпанар така ми беше завъртял главата.. Разхождах се по плажа. Около мен от време на време изригваха някои неща, но не ме интересуваше.
- Ако още веднъж го срещна, кълна се, ще му разкатая фамилията - заканих се на глас.
Да не бях го казвала. Той крачеше с гръб към мен напред. Чудих се дали да го настигна или да вървя зад него..
Дяволите усмивка заигра пред устните ми.
- Имам по-добра идея! - казах на себе си.
Съсредоточих се върху мислен кръг около него. и бум.. Около него в окръжност пламна буен огън, а аз само чаках реакцията му.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСъб Сеп 29, 2012 3:04 am

Вървях си по пясъка, когато изведнъж БУМ около мен пламна огнен кръг. Спрях навреме, защото иначе щях да си опърля кожата. Огледах се наоколо с недоумение, не разбирах какво се случва. Как щях да спра огъня, имаше ли начин да се измъкна оттук? Обърнах се назад и видях познато лице. Беше момичето пред фонтана, с което се бях запознали чието име все още не знаех. Лека усмивка се плъзна по лицето ми. Веднага се сетих, че тя е накарала пясъкът да пламне и сега самодоволно гледаше как се измъчвам. Стана ми донякъде забавно, въпреки че ми стана горещо. Размахах ръце към нея и извиках:
-Хей, готин начин да кажеш "Здравей"! - казах закачливо аз.
-Сега, би ли ме пуснала да си ходя? - попитах аз, като искрено се надявах да спре огъня. Не исках да се измъквам сам оттук, защото със сигурност щеше да бъде трудно. Зачаках пламъците да утихнат.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСъб Сеп 29, 2012 3:20 am

Вървях бавно към него, наслаждавайки се на поредната си победа. Капки пот бяха избили по челото му от горещината. Преминах през пламъците, сякаш бяха илюзия, а той ми изгледа така о.О
- Какво си зяпнал бе? - попитах го с насмешка. - Да не би да ти е топло?
Засмях се. Пламъците се обагриха в още по червеникав цвят и се вдигнаха на по-високо. Страшна топлина ме жегна, но така само ми стана по-хубаво. Жалко, че не мога да кажа същото и за него ..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСъб Сеп 29, 2012 3:29 am

Тя премина през пламъците и те очевидно не я нараниха. Погледнах я учудено, а тя се изсмя в лицето ми.
-Всъщност е малко топло тук. Ще съм ти благодарен, ако не затопляш околността повече - леко се усмихнах, като се надявах така да я умилостивя. Ако тя не спреше пламъците щеше да се наложи сам да се измъквам оттук и това не ми харесваше. Ако използвах способностите си щях да се изтощя твърде много. Мразех да го правя, но тя не ми оставяше избор.
Но тя не ме послуша и огънят лумна още по-силно. Температурата се покачи и ризата ми започна да подгизва. По лицето ми се стичаха капки пот и бузите ми се зачервиха. Разкопчах няколко копчета и свалих фанелката си. Метнах я надалече и тя мина над пламъците. Ръкавите леко се обгориха, но така щеше да е по-модерна.
-Добре, няма ли да спреш огъня? - попитах аз и този път говорех напълно сериозно, защото температурата се покачваше бързо и имах чувсвото, че пламъците ще ме завладеят и ще пламна точно като тях.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Сеп 30, 2012 1:46 am

- Да си виждал някога милостива дъщеря на Арес? Не - отговорих на въпроса си вместо него. - И никога няма да видиш! По-скоро ще изгориш пред очите ми, но няма да изпълня желанието ти.
Чувствах се зла. А това чувство бе превъзходно. През ума ми минаха още хиляди нови начини да го изложа и съсипя, но никой от тях не бе достатъчно добър. Погледнах го. Видимо се беше зачервил и определено му беше горещо.
- Колко си изнежен само! - критикувах го. - Син на Белона .. По-скоро син на Афродита - погледнах го с насмешка.
Отново почнах да обикалям около него. Чудех се какъв ще бъде следващия ми ход. Зачаках..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyНед Сеп 30, 2012 3:36 am

Мислеше,
че може да ме изтощи, раздухваше пламъците и нямаше намерение да спре. Нарече
ме син на Афродита и това преля чашата. Стиснах устни и присвих очи.


-
Ха, мислиш, че можеш да ме победиш?! Моля те, не се излагай... – казах й аз
с насмешка. Нямаше начин да ме спре. Бях достатъчно силен, за да я победя, но
рядко използвах способностите си.


Огъня беше червен, пламъците се приближаваха към
мен и от цялото ми тяло избиваше пот. Погледнах момичето, бях безрайно ядосан.
Но тя не знаеше с кого си има работа.


- Ако не спреш веднага ще си навлечеш много
неприятности. – заплаших я аз и я погледнах с възможно най-злобния си
поглед. Но тя не спря и ме погледна със
самодоволна усмивка. Яростта ми нарастна и напрегнах всеки мускул в тялото си,
опитвайки се да призова силите си. По лицето ми изби още пот и започнах да
дишам участено. Затвворих очи, за да се концентрирам, мислех само за това и
когато отново отворих очи видях, че се бе получило. По лицето ми се плъзна
усмивка, бях спрял времето и всичко беше замръзнало. Огледах се наокло,
пламъците не помръдваха, зарадвах се на постижението си, но бързо се съвзех.
Нямах много време е трябваше да изляза от огнения кръг възможно най-бързо.
Засилих се и прескочих замръзналите пламъци. Вече бях навън и отоново можех да
дишам. Температурата се нормализира. Видях как огъня започва отново да
потрепва, това означаваше, че времето скоро ще продължи хода си. Затворих очи,
опитвайки се да ускоря процеса на възстановяване. После видях, че всичко отново
бе наред. Огънят гореше, а момичето все още стоеше посредата на огнения кръг.
Физиономията, която се появи на лицето й, когато разбра, че ме няма, беше
незаменима. Усмивката й бе заменена от объркване. Кога ли щеше да се усети?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Окт 01, 2012 8:36 pm

Изведнъж времето забави ход.. Всяко мое движение, ако мога да го нарека така, бе по-бавно и от костенурка. Бях сигурна, че е използвал силите си, наследени от Кронос.
- Това беше изумително! - ахнах, след като всичко се оправи.
Фил стоеше от другата страна на пламъците и се беше ухилил доволно, но беше леко отпаднал. Нормално, след такова нещо .. Реших, че няма смисъл и аз да хабя силите си, все още държейки огъня, затова го изгасих със силата на ума си. Закрачих бавно към него, оглеждайки го прецизно.
- Започваш да ми харесваш! - казах, със присвити очи, леко критично.
Винаги казвах мнението си за хората, право в лицето..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Окт 01, 2012 9:02 pm

Момичето огаси пламъците и закрачи към мен, но бях твърде изтощен и не можах да се задържа на краката си и затова седнах на топлия пясък, температурата му, както и температурата на всичко в радиус от километър, се бе повишила. Чух комплимент да излиза от нейната уста, което ме наведе на мисълта, че е напълно възможно да съм получил халюцинации причинени от това, което току що направих.
-Е, предполагам, че чувството не е взаимно... – казах накрая аз.
-Как можа да ме изстискаш така, чувствам се като изцеден лимон! – развиках се с последните сили, които успях да намеря в себе си. Знаех, че това ще я ядоса, но в момента не ми пукаше. Тя си го просеше от момента, в който се бяхме запознали.
-Това, че си дъщеря на Арес не ти дава право да се държиш така! Покажи малко милост към хората, нямаш ли чувства?! – продължих да викам. На нея изглежда не й пукаше особено или поне не го показваше. Непукизмът й ме изнерви още повече, но реших да млъкна най-сетне. Бях я обидил твърде много, а и нямах повече сили. Имах чувството, че ако легна сега на пясъка ще си умра. Замъкнах се с лазене до раницата си, която стоеше на няколко метра в страни. Бях я захвърлил, когато пламъците лумнаха, извадих от нея едно шише със сок, на пръв поглед напълно обикновен, но това всъщност беше нектар. Поех няколко глътки и погледът ми се фокусира и избистри. Вече се чувствах по-добре и макар с усилие, успях да се изправя.
- Ей, виж, съжалявам, че казах това. Не го мислех наистина... – започнах да мънкам аз и после спрях, за да изслушам нея.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyПон Окт 01, 2012 10:09 pm

- Ама ти сериозно ли? - засмях се с насмешка. - Аз да проявя милост към някого? Ти си побъркан.. - седнах срещу него, като се върна обратно при мен. - И не, нямам чувства!
Обикновено не ми дремеше за шибаното мнение на околните и изобщо не проявях интерес. Обиждах ги без да спирам и след това ги премахвах от живота си - буквално! Но този път беше различно, което много ме обърка. Жегна ме страшна вина, че съм се държала с него така, но не го показах. Също така и сърцето ме заболя от думите му. Разбира се, че имах чувства! Че кой нормален човек няма? Е, вярно си е че не съм човек, но все пак.. И отново не показах как се чувствам, гледах го безизразно.
- Очакваш да ти се извиня, че съм се позабавлявала ли? - попитах спокойно, взирайки се в очите му. - Никога! Никога, за никой и нищо не света, няма да се извиня! Не го мислел наистина.. Ама ти сериозно ли мислиш, че ще ме излъжеш? Ехоо - почуках леко с пръст главата си. - Чета мисли, забрави ли?
Станах от пясъка и тръгнах бързо накъдето поглед види. За какъв се мислеше тоя? Майка ми не ми се беше карала и обиждала така, че тоя ли?
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСря Окт 03, 2012 12:44 am

Стоях безмълвно там и слушах думите й, разбирах, че наистина е права и това ме вбесяваше. Не знаех какво да кажа, егото ми не ми позволяваше да се извиня, макар че знаех, че това е правилно.
Докато разсъждавах тя стана и си тръгна. Бесен аз също станах и ритнах пясъка от ярост. Главата ми започна да пулсира от гняв и вина. Прииска ми се да метна нещо и първото попаднало в ръцете ми беше обгорената риза. Тя полетя в някаква посока, но се оказа, че се е приземила върху главата на момичето. Когато се обърнах, за да видя къде е паднала, видях бесния поглед на дъщерята на Арес върху мен. Видях ризата в ръката й и разбрах какво се е случило. Погледнах я отчаяно, а после извиках:
-Съжалявам много, не беше нарочно! - казах го с истинско съжаление. Тръгнах към нея с надеждата да не ме изпепели исках да й се извиня очи в очи. С всяка крачка, която правех притеснението се увеличаваше.
Все повече разбирах колко съм грешал и това ме ядосваше, ядосвах се й че, не тя е виновната, колкото и да ми се искаше да е тя. Аз бях виновен, щях да избухна, защото мразех да греша и рядко си го признавах, но сега бях готов да го кажа на глас.

ПП: Сори, че се забавих толкова много.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 EmptyСря Окт 03, 2012 1:30 am

Това беше толкова унизително. Стисках ризата му силно, докато той се приближаваше до мен, извинявайки се. Е, не! При мен такива неща не минаваха! Бях толкова ядосана за постъпката му, че изпепелих ризата му и тя се превърна в пепел. Поне малко ми олекна.
Не спираше да се извинява, което наистина ме дразнеше. Нямаше ли достойнство това момче? Да се извинява.. Пф.. Точно в момента мозъкът ми бе блокирал и не чувах мислите му, което ме вбеси още повече..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Sponsored content





Лагерният плаж - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагерният плаж
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Лагерният огън
» Плаж Миртос
» Сухият плаж
» Лагерният огън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: