Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Лагерният плаж - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Лагерният плаж - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лагерният плаж - Page 2 I_vote_lcapЛагерният плаж - Page 2 I_voting_barЛагерният плаж - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Лагерният плаж - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Лагерният плаж - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Лагерният плаж - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Лагерният плаж - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Лагерният плаж - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Лагерният плаж - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Лагерният плаж

Go down 
+10
Елена Сарос
Katherine Pierce
Хататила
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Наталия Сейдъл
Талия Грейс
Кейла Лариарчи
Trey
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСря Яну 25, 2012 8:04 pm

След като пристигнах в прословутия лагер и си оправих багажа реших да се поразходя и да го разгледам.Започнах от анфитиатъра и стигнах чак до арената за битки.Тук всичко е много хубаво и някак си запазило духа на древна Гърция.Страшно ми хареса това,защото аз си падам по такива неща.Щом се изморих от разходката реших да отида на плажа и да се полюбвам на гледката.Когато пристигнах там нямаше никой.Избрах си е дно местенце и седнах на пясъка.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСря Яну 25, 2012 9:37 pm

Владимир реши да не ходи във Ню Йорк,а да се по разходи по лагерния плаж.Беше хубав деня.Надяваше се да види някой нов и да се запознаят след като със Талия и Хали не се поучи.Реши да отиде на пясъка и да по гледа замечтано морето.видя едно момиче и реши,че е нова.
-Здравей!Ти нова ли си във лагера?-я попитах.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСря Яну 25, 2012 10:42 pm

Както си седях и гледах водата чух мъжки глас зад мен.Обърнах си е и наистина имаше някой зад мен.
-Здравей!Ти нова ли си във лагера?-попита той,а аз се усмихнах и отговорих:
-Здравей!Да нова съм тук,преди малко престигнах.-И погледнах настрани.
-Впрочем аз съм Наталия.А ти си?-и го погледнах в очакване на отговор.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyЧет Яну 26, 2012 2:09 am

-Аз съм Владимир Кузлов!Кой ти е божествения родител?-я попитах.
Дано поне със нея да станат приятели.Щеше поне един приятел да има в този лагер.
-От къде си Наталия?Аз съм от Русия.Преди ми беше трудно да говоря на английски език,но се оправих.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyЧет Яну 26, 2012 2:16 am

Той разбира се се предстви.Първото ми впечатление за него е че е добро момче.Надявам се да станем приятели,че за сега никой не познавам и се чивствам странно.После той ме попита кой е божествения ми родител и от къде съм.А аз помлъчах и казах:
-Моят божествен родител както го казваш май е Атина,и съм от Сащ.
-Ти от кога си в лагера?
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyЧет Яну 26, 2012 2:55 am

-От преди седмица.-и отговорих.
Атина и беше божествения родител и сигурно е доста умна.Беше приятна компания.
-Ти имаш ли някакви дарби от божествения си родител?-я попитах.
Надявах се да има някакви.Харесваха ми дарбите и силите.Ако можеше да ги мога всичките щях да съм непобедим.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyЧет Яну 26, 2012 3:00 am

По отговора му разбрах че отскоро е тук.Поне до някъде знае как се чуствам.
-Ами да имам си сили.Те са:Силата на ума,Телекинеза,Спиране на времето
-Ами ти имаш ли си?-ще е готино да разбера дали има и какви са.
-А също така кой е твоя божествен родител?


пп.Прекъсвам рп-то.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Яну 28, 2012 5:35 am

Щом ме остави аз да водя и да избера къде много ясно че се насочихме към плажа.Тук няма много хора и ище може малка да го накарам да се опотпусне.Да се надявам да стане.Защото този глупав поглед не ми харесва и ако продължава така значи не ме харесва и щях да се откажа.
Когато пристогнахме седнахме на пясъка и аз застанах близо до него подчти на милиметри и реших да дам тема за разговор.
-Водата изглежда доста хубава и разхлаждаща не мислиш ли?-усмихнах си като го погледнах в очите.Надявах се този намек да проработи.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Яну 28, 2012 5:46 am

Върнахме се на плажа, като седнахме на пясъка, а разстоянието помежду ни беше по-малко и от милиметри. Това ме разсейваше и се осъзнах, че я наблюдавам, едва когато заговори. Трябваше ми известно време, за да смеля думите й и като се усмихнах, отговорих
-Да, наистина. А и вече влязох да поплувам и беше страхотно. - ухилих се, като тогава ми хрумна идея и станах от мястото, където седях, изправих се пред Наталия и хващайки ръката й, за да я изправя, казах
-Също така е и просторно. Искаш ли да проверим колко е дълга ивицата? - пуснах с нежелание ръката й, като се събух и отидох до водата, която ме намокри до глезените. Обърнах се към Наталия, чакайки отговора й като я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Яну 28, 2012 5:36 pm

Явно намека проряботи.Трей ми предложи да влезем заедно във водата.А аз само това и чаках.След като пусна ръката ми аз свалих дрехите си като останах само по сутиен и гащички,които се дантелени.Сабух си и обувсите.Останих дрехиде си и обувсите си до обувките на Трей.Насочих се към водата като една мисъл н излизаше от главата ми,а тя бе"какво ли ще стане сега" всичко в мен бе притаило дъх.Когато влязох във водаха отидох до Трей,целунах го по бузата и бързо се гмурнах към по-дълбоките части.С надежда той да ме последва.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Яну 28, 2012 11:11 pm

Когато тя се съблече, усетих как дъхът ми секна. Бях свалил и тениската си и я чаках във водата, а тя ме приближи, като ме целуна по бузата и се гмурна във водата. Все още усещах устните й по кожата си, като гледах след нея и реших да я последвам. Гмурнах се, като забелязах как тя плуваше под вода. Настигнах я и хванах ръката й, за да я водя - знаех къде отивам. Заплувах към подводните скали, които бях разучил предния път, когато се гмурках. Наближихме ги и тогава заплувах нагоре, а не след дълго изплувахме от водата в малка подводна пещера, която случайно бях открил.
-Е, какво ще кажеш? - обърнах се към Наталия, като пуснах ръката й и се усмихнах, но стоях близо до нея и лицата ни бяха на милиметри, докато стояхме потопени до врата във вода.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2012 1:09 am

Плуването под вотата бе незабравимо.Много се учудих котато Трей ме хвана за ръката и ме поведе на някъде,но си присзнавам че пищерата си струваше да се види.Когато стояхме ма милиметри един от друг едва се здържах да не направя нещо.Реших да отговоря на въпроса му.
-Товя място е прекрасно-цялата се нахилих.
Рреших да изляза от водата и да хвърля едих поглед на пещерата.Не влязох на вътре само така леко я огледаха,а той ме последва.Помислих си че ще е хубаво да седнем на скалите малко да си починем.Аз седнах и той ме последва.Бяхме на много малко разстояние един от друг,а в главата ми нахлуваха какви ли не мисли и чувства.Затова реших да го накарам да е малко по деен.Застанах още по-близо до него и казах:
-Много е красиво тук.Мога да остана с часове тук с теб и няма а да ми омръзне да те гледам и да се наслаждавам на всичко тук.-после го погледнах в очите с такава страст,че аз едвам се здържах да не му се хахвърля.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2012 1:26 am

Действията й ме изненадаха, но приятно. Усмихнах се, докато наблюдавах лицето й от милиметри разстояние и като хванах един кичур от мократа й коса, се загледах в него и отввърнах
-Чувството е взаимно. - ухилих се насреща й, след което я погледнах отново в очите и усмивката ми спадна, докато мислех как исках да я целуна, приближавайки лицето си още по-близо към нейното.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2012 1:29 am

Вече бяхме на косъм да се целунем.Нямаше какво да му мисля личеше си че и той го иска.Приближих се още и го целунах.Целувката бе доста приятна и дълга.Направо ми се подкосиха краката.Щлед като свършихме аз се отдръпнах на зад за да видя реакцията му.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2012 1:35 am

След като се отдръпна от мен, Наталия ме погледна в очите, чакайки реакцията ми. Ухилих се глуповато, чудейки се какво да кажа - "Хареса ми"? Нее, "хареса" дори не беше близо до истината. Хванах ръката й и като преплетох пръстите си с нейните, се наведох и този път съвсем за кратко докоснах устните й с моите. Секунди след това я вдигнах на ръце и се хвърлих във водата. Държах я здраво и под вода и ни издърпах на повърхността, като се засмях закачливо и придърпах тялото й така че да е плътно до моето.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2012 4:14 am

Той определено знае как да накара едно момиче да го желае.С това което направи само още пововече ми се искаше да не оставям.А знаех че това ще се случи.След като придръпна тялото ми до неговото аз го погледнах в очите,прехапах устните си и започнах да го целувам.Вече не издържах и не ме интересуваше какво ще си помисли за мен.Както се целувахме аз го потопих под водата и после пак излязохме на повърхността.След това вплетох пръстите си в косата му.Като се надявах нещо да направи нещо повече.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Яну 29, 2012 11:32 pm

Пулсът ми се беше ускорил от нейните целувки, докато двамата стояхме във водата и не се отделяхме един от друг. Тя вплете пръсти в косата ми и това ми хареса. Придържах тялото й плътно до моето, като леко я допрях до ръба на скалата, притискайки я там и се отдадох на страстните целувки. Положението се разгорещяваше и след един момент леко откъснах устните си от нейните, за да си поема дъх, докато дишах учестено. Гледах я в очите и като й се ухилих, успях само да кажа
-Уоу. - определено знаеше как да ми въздейства. Не откъсвах поглед от нейния, като се наведох и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyПон Яну 30, 2012 12:27 am

От тези целувки цялата тръпнех.Всичко бе толкова хубаво,че направо нямам думи.Страста бошуваше в нас,а както изглежда ние нямаме намерение да спрем.Когато ме притисна до скалата имах чувството че ще се случи нещо.
След като отново ме целуна аз отново вплех ръкато си в косите му,но този път само едната,а с другата закачливо го щипнах по дупето.След което то бутнах и той се отдалечи малко.А аз си свалих сутиена и отново го дръпнах към себе си,а целувките не спираха.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСъб Фев 11, 2012 4:28 pm

Бях нова в лагера и реших да поразгледам.Разхождах се на плажа и отвреме на време влизах във водата.Действаше ми много успокояващо.По едно време видях двама влюбени лагерници,които се бяха разгорещили и реших да не ги притеснявам.Продължих да се разхождам и след малко ми се приспа.Реших да се прибера и да поспя малко.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 10:12 pm

Напоследък нямах настроение.Дали бе от това че не бях виждала Трей отдавна,но нямах желание за нищо.Надявах се скоро да го видя или поне да получа вест от него.Така на бързо изчезна че се чудех какво да мисля.Но твърде дълго мислех за това и трябваше да се поразнобразя.Затова си облякох една рокличка на цветя и отидох на плажа.Там винаги се чувствах много по-добре.Но както гледах водата още повече мислех за него и неусетно сълзи потекоха от очите ми.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 10:22 pm

Владимир идваше ядосано към плажа.Мислеше си въобще за какво беше се запознавал със децата на Хадес.Владимир отиде на пясъка и се просна по гръб.Времето беше хубаво и не се виждаха никакви облаци на небето.След това момчето се обърна на дясно и видя Наталия.Владимир стана и отиде при нея.Видя,че плаче за нещо.
- Здравей Наталия!Аз съм Владимир ако не помниш!За какво плачеш? - я попитах любезно.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyНед Фев 19, 2012 10:40 pm

Както си гледах водата и се бях замислила чух познат глас.Обърнах се и кой да видя Владимир.Учудих се че го виждам тук.Бързо изтрих сълзите си и отговорих:
-Здравей.Разира се че те помня.А аз не плача просто................нищо важно.-реших да не му казвам защо плача,не мисля че щеше да го преме добре.
-Ами ти какво правиш тук?-усмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Владимир Кузлов
Син на Хефест
Син на Хефест
Владимир Кузлов


Брой мнения : 53
Точки : 118
Join date : 01.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyПон Фев 20, 2012 8:07 pm

- Да си одъхна малко! - и отвърнах.
Със сигурност плачеше.Не можеше човек да ме заблуди лесно.Сигурно нещо е станало със неин близък човек.
- Искаш ли да се поразходим по плажа? - като се усмихнах.
Станах и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyПон Фев 20, 2012 10:03 pm

Надявах се да съм успяла да го заблудя.Впрочем това е доста трудно като имам предвид че го познавам отдавна.Идеата му да се разходим по плажа ми се стори добра.Дано това ми помогне да се разсея.
-Разбира се-усмихнах се и хванах ръката му.
След което тръгнахме.Малко се почувствах като ононва време когато аз и той бяхме доста блиски.Но това време отмина,а и аз вече изпитвах чувства към друг.Не че съм забравила Владимир,но никога няма да се съберем.Реших да разчупя тишината и го попитах:
-Е отдавна ли си тук?-зачудих се защо ли е тук.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 6:34 pm

С Нико и Джей-Ди дотичахме до плажа. Само дето аз не разбирах защо дойдохме тук.
- Ъъм, Нико - обърнах се към него. - Защо дойдохме тук?
Стори ми се тъп въпрос и се засмях, но наистина нямах представа защо. Погледнах го въпросително, чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагерният плаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагерният плаж
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Лагерният огън
» Плаж Миртос
» Сухият плаж
» Лагерният огън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: