Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Лагерният плаж Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Лагерният плаж New_st10
Top posters
Атина
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Посейдон
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Sandara.
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Анабет
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Афродита
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Ариа
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Хататила
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Зевс
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лагерният плаж I_vote_lcapЛагерният плаж I_voting_barЛагерният плаж I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Лагерният плаж EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Лагерният плаж EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Лагерният плаж EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Лагерният плаж EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Лагерният плаж EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Лагерният плаж EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Лагерният плаж EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Лагерният плаж EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Лагерният плаж EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Лагерният плаж

Go down 
+10
Елена Сарос
Katherine Pierce
Хататила
Nico di Angelo
Владимир Кузлов
Наталия Сейдъл
Талия Грейс
Кейла Лариарчи
Trey
Sandara.
14 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Сеп 22, 2011 3:55 pm

Лагерният плаж Dreamland1-650x487
Плажът с чиста и бистра вода и много зелени палми, бе едно от любимите места на учениците, най-вече на децата на Посейдон.
На всички празници всяка вечер се появяваха фойерверки, изникнали от нищото. Всички смятат, че светлините са всъщност безвредни светкавици, много наподобяващи на фоейрверки, пратени от Зевс.

Лагерният плаж Beach_shot_4x6_72_dpi
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 18, 2012 11:04 pm

Доста време се чудех къде да ида първо, но след като поразмислих реших да ида на плажа. Баща ми беше Посейдон, така че обичах водата. Седнах на топлия пясък и водата заливаше краката ми. Сигурна бях, че това ще стане едно от любимите ми места. Беше перфектно. Тихо, спокойно, човек лесно можеше да заспи тук. Но аз не бях дошла да спя. Бях тук, за да помисля какво да правя, точно защото нямаше нищо. Нямах никакъв избор. Ясно беше. че щях да остана тук, но какво беше това място?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 18, 2012 11:16 pm

Вече познавах Лагера отлично, и имайки предвид факта, че обичах водата и бях отличен плувец, се запътих към плажа с намерението да се поразходя и ако ми се прииска, да поплувам. Краката ми ме отведоха към плажа и се подсмихнах доволно - освен, че имаше вода, беше красиво и най-важното, пусто... Или поне по принцип беше. Забелязах непознато момиче да стои до водата, но продължих да вървя по плажа към нея. Е, какво пък... Наближих я и идеята да я поздравя не ми се стори лоша, затова казах
-Здрасти. - бях застанал зад нея, така че виждах гърба й, но когато проговорих, тя се обърна към мен и ме погледна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 18, 2012 11:27 pm

Бях потънала в размисъл и готова да заспя, когато чух зад мен някой да ме поздравява. Обърнах се сепнато и видях симпатично на вид момче. Както казах беше симпатично и определено по-голямо от мен, а аз бях мързелива, затова отвърнах без да ставам:
- Здрасти!
Исках да прозвучи приветливо, но не бях много добра в тези неща. В запознаванията. Имаше поне милион въпроси, които исках да задам, като "Кой си ти?", "Какво правиш тук?", "Кой е божественият ти родител?", но възпитанието надделя над любопитството и се представих:
- Аз съм Хали МакГрудър. - сега беше ред на един от въпросите - А ти кой си?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 18, 2012 11:33 pm

Пъхнах небрежно ръце в джобовете си и след като се бях загледал във водата, погледнах момичето и на свой ред се представих
-Аз съм Трей. - казах простичко и продължих да стоя, оглеждайки плажа. Мислех за родния си град и колко по-различно беше това място от него. Отново погледнах момичето - явно се предполагаше да кажа нещо, но не бях много по приказките и затова просто продължих да мълча. Отидох до водата и също оставих вълните да ме намокрят, но не седнах до нея - бях нов в това, а и не бях общувал много почти с никого тук в Лагера.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 18, 2012 11:43 pm

Казваше се Трей. Явно сега не му се говореше, но аз пък бях приказливка. Идеше ми да се разбъбря, да задавам купища въпроси, но реших да се държа добре. Не знаех какво да правя и затова подхвърлих:
- Хубаво име.
Надявах се да не ставам досадна, защото много хора ми го казваха. Продължих да си размишлявам и да гледам водата. Протегнах ръка и оставих вълните да ме намокрят. Веднага се почувствах по-бодра. Обичах мириса на море. Започнах да рисувам нещо по пясъка - чертички и квадратчета. Изведнъж се осъзнах. Все още бях в реалността. Какво стана с Трей? Обърнах се към него, за да видя какво прави.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 18, 2012 11:57 pm

Продължих да се наслаждавам на чувството от вълните, когато тя проговори. Стрелнах й поглед с крайчеца на окото си и леко сковано отвърнах
-Ами, мерси. - погледнах я и като видях как се отнесе да си играе с водата, се усмихнах и желанието ми да поплувам надделя. Съблякох тениската си и направих няколко крачки към водата, когато се обърнах към Хали. Тя ме гледаше леко засрамено и с това изражение на лицето си изглеждаше сладко - за момент ми се прииска да я подкача, но вместо това казах
-Плува ми се. Ще дойдеш ли с мен във водата, или предпочиташ да останеш тук? - попитах я и докато я гледах, чакайки отговор, направих още една стъпка навътре в морето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 12:07 am

Попита ме дали ми се плува. Естествено, бях съгласна. Кой да знае и аз горях от желание да вляза във водата. Точно това бях планирала, когато дойдох тук. Не да срещна симпатяга, а да поплувам.
- Добре. - рекох малко смутено и се изправих, мислейки си, че ще е по-добре да си остана на пясъка, с вода до глезените. Когато бях във водата бях леко странна. Както и да е. Водата ми беше вече до коленете. Бях забравила, че съм с дрехите. Винаги си плувах с тях, защото ако поисках, можех да изсъхна.
- Често ли идваш тук? - попитах аз, малко глуповато.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 12:19 am

Повдигнах учудено вежди, когато тя започна да влиза във водата с дрехите, но не казах нищо. Съсредоточих се върху това да отговоря на въпроса й и казах
-Всъщност да, плажа ми харесва. Обичам водата, а също така - навлязох малко по-навътре -Обичам и да плувам.
Спрях се на място, за да я изчакам да дойде при мен, но не можех да не се учудя на това как щеше да плува с дрехите - най-често беше адски неудобно, пречеха на плувеца, а и заплашваха от опасност да те повлекат към дъното. Не се сдържах и попитах, отново леко сковано
-Ъм.. Сигурна ли си, че.. ще плуваш така? - не я посочих, тъй като беше очевидно какво имам предвид. Все пак обаче се надявах да не съм я обидил.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 12:29 am

- Ооо... - огледах се учудено, но после се усетих. Имаше предвид дрехите. - О, да!
Върнах се на пясъка и си вързах косата. Скоро бях пак във водата, но по бански. Обичах да плувам, така че бързо влязох навътре. Чудех се какво да кажа. Дали да не задам някой въпрос? Скоро си помислих, че съм станала скучна и попитах:
- Ти как попадна тук? Имам предвид сам ли намери лагера или нещо стана, някой те доведе или... - нямах повече идеи, което беше странно. Реших да го изчакам да отговори и след това да нападна пак. Тоест да задам въпрос.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 12:39 am

Тя се съблече по бански и аз повдигнах вежди. Изчаках я да се върне, след което двамата заплувахме и отново беше мой ред да отговоря на неин въпрос.
-Дядо ми ми каза за Лагера и ми даде карта. Тръгнах сам и ето ме тук. - повдигнах рамене, но във водата това надали можеше да се види. Продължихме да плуваме и аз се потопих под вода, наслаждавайки се на чувството. Странно, но можех да задържам дъха си за доста време. Въпреки това излязох на повърхността и я погледнах.
-Кой е божествения ти родител? - попитах сериозно ни в клин ни в ръкав. Смръщих се леко, като добавих
-Всъщност не е нужно да ми казваш, ако не искаш.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 12:50 am

- Не, няма проблем. Всъщност още не съм призната, но мама казваше, че е Посейдон... - замислих се - Което обяснява много неща. А твоят кой е?
Дано да не съм казала нещо лошо. Мразех, когато правех така. Не мислех. Питах. Според старите ми приятели беше гадно, когато правех така.
- Но и ти не ми отговаряй ако не искаш. - смутолевих нещо, но се надявах да прозвучи учтиво.
Всеки път, когато ставаше дума за богове аз се сещах за мама, която не беше бог, но бе убита от чудовище, вероятно изпратено от такъв. Мразех тези спомени и се насилих да се усмихна. Продължих да си плувам. Крайно време беше да забравя за онова странно нещо. Чудовището, което беше убило майка ми.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 1:00 am

Преглътнах с усилие, но не казах нищо. Мразех факта, че не можех да отговоря, когато ми задаваха този въпрос. За момент й завидях, че знае кои са И двамата й родители, но когато я погледнах, на лицето й имаше странно изражение - сякаш и тя се чувстваше като мен. Това промени първоначалното ми решение да не отговоря на въпроса й, както правех винаги, когато ме питаха, но този път казах след известно време мълчание
-Всъщност нямам представа... Истината е, че не знам. - намръщих се и веднага ми се прииска да сменим темата - когато другите в Лагера ме питаха и аз мълчах по темата, всички си мислеха, че се смятам за твърде важен, за да им кажа, или нещо от този сорт. Е, майната им. Заплувах по-усилено и се опитах да премахна смръщеното изражение от лицето си.
-Харесва ли ти в Лагера? - попитах нарочно, за да променя темата на разговор.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 1:17 am

Изглежда темата за родителите не му допадаше, както и на мен.
- Ами да, хубаво е, но не знам дали ще свикна някога. - рекох едва, едва. Ужасните спомени не напускаха съзнанието ми. - На теб харесва ли ти? От колко време си тук? - ето това бях аз. Само въпроси и нищо друго. Накратко: досадница.
Преди да отговори се гмурнах до дъното и взех една раковина - първата, която ми попадна. Винаги правех така. Взимах една и ако ми харесаше - я прибавях към колекцията си. Чудесно развлекателно занимание. Върнах се на повърхността, за да чуя какво ще ми отговори и да разгледам раковината.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 1:46 am

Изчаках я да се върне над водата. Явно наистина беше дъщеря на Посейдон, предвид това как внимателно разглеждаше раковината в ръката си. За момент се озадачих, но след това реших просто да отговоря на въпроса й.
-Ами, от известно време, имайки предвид това, че съм петокурсник. Но не съм се задържал много тук. - предпочитах да съм другаде, да. А и това място и обитателите му не винаги те "предразполагаха" да останеш.
-Ами ти, от колко време си в Лагера? - попитах я на свой ред и като продължих да плувам, погледнах нагоре и за момент потънах в мислите си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 1:56 am

От колко време бях в Лагера.
- Много е труден този въпрос. Хмм... - замислих се. - От няколко дни. Може би седмица. Но не мисля да си тръгвам. И без това няма къде другаде да отида.
Истината казвах. След като мама умря аз живеех на улицата. Избягах, за да не живея в приют. Тя винаги беше казвала "Посейдон е баща ти!", "Развивай силите си!" и други странни неща, които не разбирах като бях малка. Поне докато не ме накара да пия вода без чаша... Шантава майка, знам, но ми липсваше ужасно много.
- Знаеш ли какви сили имаш? Така, де способности. - попитах аз, след като се бях замислила по въпроса с дарбите.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 2:06 am

Замислих се над това. Дори и да не знаех кой е баща ми, със сигурност имах семейство. И точно в този момент бях благодарен за това. Гмурнах се за малко под вода, след като тя отново ми зададе въпрос. Замислих се за момент и като се подсмихнах, й отговорих
-Хали, това, че не знам кой е баща ми, не означава, че не знам кой съм аз.
Смигнах й, като отново влязох под вода за момент, след което отново се появих до нея, поех си глътка въздух и продължих да плувам, наслаждавайки се на морето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 2:15 am

Това беше умно. Трябваше да си го запиша някъде. Отидох до брега, за да си оставя мидата и после се върнах. Гмурнах се пак и след няколко минути извадих нова мида. Поразгледах я малко после я пуснах във водата.
- И какво ще правиш от сега нататък? - попитах аз като се мъчех да разплета едно водорасло от косата си. - Имам предвид дали ще тренираш бойни умения или ще се концентрираш върху старогръцкия?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 2:23 am

-По малко и от двете. - протегнах се, за да и помогна с водораслото, което се беше оплело в косата й и докато се опитвах да го махна, добавих
-Най-вече възнамерявам да усъвършенствам способностите си, за да мога да приемам мисии. Това би ми харесало.
Махнах зеленото нещо от косата й и като го хвърлих във водата, попитах
-Ами ти, имаш ли някакви планове за силите си, или..? - някои от полубоговете наистина избираха да живеят нормален живот. Уважавах това, но аз лично не бих се отрекъл от същността си. И въпреки това, всеки решаваше сам за себе си, естествено. А и нямах право да съдя когото и да било.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 2:33 am

- Не знам. Не знам точно какво мисля да правя, но със сигурност ще си остана тук. Мисля да се концентрирам върху бойните умения, защото не съм много добра в битките. Не знам дори какви точно сили имам, но се радвам, че знаех всичко от самото начало. За Лагера говоря.
Не беше точно така. Знаех, че когато бях на 8 с мама бяхме на плажа и аз предизвиках водовъртеж. Това беше много странно. Дори не помня точно как стана. Изведнъж се почувствах много отпаднала.
- Аз ще изляза от водата малко да си почина. Нали нямаш нищо против?
Чувствах се като камък, който ще потъне. Не знам защо беше така, но трябваше да поспя малко.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyЧет Яну 19, 2012 2:45 am

Е, аз не знаех всичко, но и за двама ни нещата бяха различни. Но битките бяха важни. Чудех се как ли щяха да ни научат, като часовете ни още дори не бяха започнали. Е, все тая. Кимнах й, когато тя каза, че ще се връща. Погледнах към брега и как вълните го заливаха и отвърнах
-Добре. Аз ще остана още малко, ако не възразяваш, а ти си почини. - усмихнах й се и посочих с глава към сушата.



П.с.: Приключваме ли РП-я или ще пишем още? (Ако искаш ми отговори направо на лично.)
Върнете се в началото Go down
Кейла Лариарчи
Дъщеря на Посейдон
Дъщеря на Посейдон
Кейла Лариарчи


Брой мнения : 26
Точки : 46
Join date : 24.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 25, 2012 2:19 am

Дойдохме с Талия на плажа и веднага усетих силата на океана. Не съм сигурна, че тя избра правилното място, защото все пак тук беше океанът, а баща ми беше богът на моретата и океаните. Ако изникнеше скандал... Не, нямаше да изникне скандал! Щяхме да се разбираме чудесно и щяхме да станем приятелки!
Изведнъж усетих нужда да вляза във водата. Веднага си събух обувките и тъй като, както никога, бях с къс панталон влязох малко по-навътре. До коленете горе-долу. Усетих страшен прилив на енергия и водата около мен се раздвижи. Какво ставаше?
- Талия! Помощ! - извиках аз, но вече беше късно. Водата се надигна около мен и ме заля. За моя изненада бях суха. Дори не знаех как става, но побързах да изляза от водата. Краката ми също бяха сухи. Това беше странно. Но... Кой го направи?!
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 25, 2012 2:44 am

Кейла влезе във водата. Нормално беше, всички деца на Посейдон правеха така. Щом видеха вода и цоп - в нея! Но с Кей беше по-различно. Първо водата около нея започна да се движи, а след това изникна една голяма вълна и я заля. След това беше напълно суха, естествено. Само че тя изглеждаше много изненадана. Сякаш не знаеше какво може.

- Кейла, това е напълно нормално. - казах аз. - Нали си дъщеря на Посейдон, какво друго очакваш? Всички негови деца, които познавам боравят отлично с водата. Сещаш се какво имам предвид, нали? И след като се намокрят остават напълно сухи. Нима не знаеш какви способности имаш?

Изгледах я толкова учудено, че сигурно очите ми са щели да изскочат. Тя ме гледаше по същия начин. Сигурно очакваше от мен обяснение.

- Виж сега, аз съм дъщеря на Зевс и затова мога да контролирам вертовете, мълниите и бурите. - една мълния проблесна в небето и това потвърди думите ми. - Също така мога да се лекувам бързо и получавам видения, но тези дарби не са ми свързани с божествения родител, а може би са. Както и да е, не знам защо ги имам. - погледнах я, а тя ме изгледа странно. - Така, ти си дете на Посейдон, което значи, че контролираш водния елемент, това включва и бърза регенерация на клетките във вода, както и замръзяване на водата, а може би и ти можеш да предизвикваш бури, не знам, но във всеки случай водата те зарежда със сили. Като дъщеря на Афродита ти владееш чувствата на хората, това включва Емепатия, за която предполагам знаеш, Купидон, и може би омайване с глас. Това, че си богиня ти дава още цял куп дарби, за които ние - полубоговете, само бихме могли да мечтаем. Сред тях не знам кои са, но предполагам, че имаш Халюцинация и Хипноза, както и Бърза регенерация на клетките, която само малко полубогове, като мен, притежават. Схвана ли? - тя ме изгледа невчрващо, което ме накара да се засмея. - Искаш ли да повроря? - попитах нашега аз.
Върнете се в началото Go down
Кейла Лариарчи
Дъщеря на Посейдон
Дъщеря на Посейдон
Кейла Лариарчи


Брой мнения : 26
Точки : 46
Join date : 24.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 25, 2012 2:55 am

- Н-не, благодаря. - казах невярващо аз. Откъде тя знаеше всичко това. Да не би да имаше за приятели деца на Аина, чувала съм, че знаят много неща. Сигурно, защото четат много, предполагам. Охх. Толкова ме мързеше в момента. Излегнах се на пясъка удобно.
- Талия, искаш ли да се върнем в твоята стая, че нещо ми се доспа, а аз моя си нямам? - почувствах се толкова отпаднала, че сякаш цялата се строполих на пясъка. Не излегнах, а строполих.
Върнете се в началото Go down
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж EmptyСря Яну 25, 2012 3:10 am

- Ами, какво ще кажеш вместо да спиш в моата стая, да ти покажа хижите на Посейдон и Афродита и да си избереш една от тях? - казах уморено. Колкото и невероятно да звучи имах чувството, че ще заспя ха плажа.

Вече си правех планове как ще си легна, ще почета няколко страници, а след това ще спя... Толкова дълго време, колкото ми позволят. Както се бях унесля в тези мисли и щях да дремна, както съм така, на пясъка един глас ме събуди от унеса.

- Ехо, Талия, тръгваме ли? - ух, това беше Кейли, която чакаше да й покажа хижите на Посейдон и Афродита, а мен толкова ме мързеше, но нямаше начин. Обещала съм нещо - ще го изпълня. - Добре, да вървим. - казах с нежеланието, с което щях да вляза в хижата на чичо си. Честно, беше ме страх от него!

Изправих се, като изтръсках пясъка от дрехите си и косата си. Навън беше станало студено, така че си облякох якето. Беше и доста тъмно, тъй като дори светлините от Лагера не се виждаха. Тръгнахме с Кейла обратно по все още топлия пясък и се отправихме първо към хижата на Афродита.

П.П.: Ще пиша направо там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагерният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният плаж   Лагерният плаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагерният плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Лагерният огън
» Плаж Миртос
» Сухият плаж
» Лагерният огън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: