Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Фонтанът между общежитията - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Фонтанът между общежитията - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Фонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 3 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Фонтанът между общежитията

Go down 
+6
Sandara.
Афродита
Катрин Уейтън
Атина
Анабет
Посейдон
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:26 am

Афродита дойде и поздрави децата си.
- Здравейте - казах и аз , а след това се оърнах къмКатрин и момияетата
- Незнам какво става , но аз няма да стоя и да чакам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:29 am

Погледът ми съвсем потъмня.
- О, Господи... - сега вече се чувствах някак си... странно. Най-могъщото оръжие на мама беше откраднато, нищо чудно и моето да го последва. Баща ми го няма през девет планини в десета, а кой знае какво ставае пък с него.
- Прав си. - тази реплика беше насочена към Пърси. - Не мога да стоя и да гледам как някой предател постепенно унищожава семейството ми. - думите, излезли от устата ми, бяха неочаквано решителни, изпълнени с нетърпение за битка... - Трябва да направим нещо, и то незабавно.
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:30 am

Погледнах към Афродита , видях , че няма намерение да ни спира и да забранява каквото и да е на децта
- Значи на Посейдон тризъбеца , твоят лък , какво следва сега? - попитах аз
- Имате ли съмнения кой може да е ?
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:32 am

- Никаква представа. Но трябва да отида да поговоря със Зевс. Не знам как стоят нещата там. - прегърнах Навийн и Катрин и се обърнах към всички едновременно:
- Каквото и да правите, деца... - казах и въздъхнах: - Моля ви, пазете се. Ще направя всичко по силите си, за да ви помогна. - обещах, след това затвори очи и изчезнах сред пламъци и дим, за да се пренеса на Олимп...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:34 am

Афродита изчезна , а аз погледнах момичетата
- Е сега какво ? - попитах аз
- Хайде Ана ти си по стратегийте измисли нещо - обърнах се към нея
- Според мен този път не е Люк , изпати си веднъж не мисля ,че ще пробва пак
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:42 am

Честно казано, нямах план какво да правим. Генит еми от Арес ми подсказваха просто да намеря този, който върши всичко това, и собственоръчно да го довърша, докато онази част от мен, в която властваше Афродита... ами тя тревожно прокарваше пръсти по върховете на стрелите и тетивата на лъка ми, а плюс това и се беше зазяпала в гледката на запад. Накрая вдигнах рамене.
- Аз съм по онази част след като плана е измислен и аз трябва да омагьосам или победя някого. В това съм добра. В стратегиите не ме бива. - казах с изинителни нотки в гласа.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:49 am

- Престанете! - почти викнах аз. Бях много ядосана. Та аз трябваше да ги пазя, а вместо това щях да ги изложа на такава опастност...! Не! Зевс не ми е поверил напразно Лагера. Имал ми е доверие. Ще трябва да му се доверя. Да се доверя на себе си и на преценката си. - Никой да не мърда оттук. Това не е ваша работа. Моя е. Моя и на останалите Богове от Олимп.
Въздъхнах и погледнах към обърканите деца.
- Останете тук. Ако искате отидете по стаите си, ако искате пък останете тук заедно. Аз ще се кача горе при останалите и ще дойда при първа възможност. Ще ви предам всичко дословно. Разбрахме ли се? - попитах ги аз и отклоних поглед към Навийн. Не я избрах, защото ми бе сестра, а защото бе най-голямата. - На теб разчитам. Давам ти отговорността за всички ви. Не им позволявай да тръгнат.
Казах аз и се затичах в тъмнината.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:55 am

- А не няма да стане - започнах аз .
- Няма да се дам толкова лесно , щом Катрин не иска да не го право , но аз няма да оставя така нещата даже предлагам да измислим план хайде Пърси да помислим - казах му аз
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 1:57 am

Погледнах ги преценяващо и седнах на земята.
- Нека поне изчакаме родителите си. Майка ми няма да ни спре, дори може да ни помогне. Но аз имам едно предложение. Предполагам, че Катрин ще се съгласи в крайна сметка ние да се заемем с това. Анабет. - обърнах се към нея. - Какво можеш да... искам да кажа, какви по-специални умения имаш? - попитах с надежда, че е добре обучена - все пак майка й е Атина...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:01 am

- Какво може тя ли питай какво не може. Добра е в стратегийте и бойнете работи борави перфектнно с меча - казах аз вместо Ан знавйки ,че тя мрази това
- Аз предлагам да изчакаме да свърши съвета и Атина и Посейдон да дойдат , и майак ти и и баща ми да кажат какво става и тогава да взимаме решения, знам ,че те двамата ще се опитат да ни спрът - казах им аз сядайки на ръбът на фонта и започнах да си играя с водата да я надигам на горе и да я свалям на долу
- Е какво ще кажете - попитах ги аз играейки си
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:09 am

- О, моля те, Хермес! Махай се!
- Е, хайде де, Кати! Не се сърди. Знаеш, че заповедите са си заповеди. Не мога да те пусна.
- Ооо така ли? Тогава и аз не те пускам тук. - казах му аз и оградих вратата.
Той се засмя гръмогласно, хванаме ме за кръста, вдигна ме и ме преобърна за части от секундата. Замаях се и когато ме пусна на земята щях да падна, ако този аругантен бог не ме бе хванал.
- Внимавай, Кати! Можеше да паднеш.
- Да и то благодарение на теб! - казах аз и се обърнах към другите. - Така, не мога да вляза там, затова ще трябва да изчакаме Посейдон, Атина или Афродита.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:14 am

- Надявам се някой от тях да се появи скоро - казах и аз
и продължих да си играя в водата. А след това Анабет отново ме
убиди
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:14 am

- Стига си се разсейвал водорасляк - казах аз надявайки се Пърси да не го приеме лично , но аз наистина го харесвах нищо ,че наще не се разбираха добре
- Аз съм съгласна да седим и да чакаме , а след това да правим каквото и да е все оак нямам никаква ифромация
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:18 am

-Водорасляк... а аз какво съм?
Подсмихнах се щом ги приближих.
-Здравей,синко!-поздравих Пърси и му се усмихнат.Сигурно още ми е сърдит... не го виня.Погледнах Анабет.-Взехте ли огърлицата?
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:23 am

- Хей защо подслушваш , ами ти си Големия Водорасляк - засмях се
аз
- Да взехме я ето я -подадох му я аз исе усмихнах
- Хей
малкия водорасляк поздрави баща си
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:23 am

color=orange]- Здравей татко - казах аз и го погледнах , незнам но вече не му бях сърдит защото е напуснал майка ми , а откакто върнах мълнията на Зевс първия път го виждам по често и съм мн по щастлив
- Какво става татко , за какво става дума Кажи нимоля те !
[/color]
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:26 am

Огледах се.
-За сега са само предположения,но не се бойте. Тук съм за да ви предпазя от това което може да ни нападне.Зевс смята,че Кронос има пръст в кражбите на оръжията на боговете и богините... съгласен съм с него.
Погледнах ги един по един. Изненадата се четеше отчетливо по лицата им.
-Тризъбецът все още е в мен и за това съм тук да ви защитя... страхувам се че сърцето на океана не е достатъчен щит...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:31 am

Погледнах го окорила очи
- Кронос ? - попитах въпросително аз
- Посейдоне ние и сами можеме да се пазим , но щом си решил ще седим мирни и кротки е поне за сега де - казах му аз усмихвайки се
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:35 am

Засмях се.Анабет продължава да ме изумява.
-Не е нужно да седите!-погледнах всеки един от тях.-Може да се упражнявате. Ако се стижгне до битка искам всички да сте подготвени!
Погледнах Пърси и сложих ръка на рамото му,после погледнах останалите.
-Вие сте деца на богове и съм сигурен,че и вие като нас нямате нищо против битките.И не говоря само за Анабет...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:48 am

-Не, те нямат нищо против битките.
Отвърнах на Посейдон, тъкмо пристигайки от Олимп.
-Особено Анабет.Дъще, обещай ми, че ще се пазиш.Всъщност затова дойдох - да те защитя.
Ана ме погледна раздразнено и преди да е казала нещо, уточних
-Ще те защитавам по друг начин.Знам, че си обучена и си добра в битките, но ме е страх за живота ти - затова искам да те обучавам лично сега.Надявам се да се съгласиш.
Погледнах към Посейдон
-Може би ти ще искаш да направиш същото с Водорасляка.
Засмях се, обръщайки се към Анабет.Сложих ръка на рамото и' и я погледнах въпросително.
-Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:53 am

-Съгласен съм с теб,Атина,но не само те ще се нуждаят от напътствия...
Погледнах останалите.За мен те са още деца,дори и някои от тях вече да са убивали минотавър... подсмихнах се.За съжаление не съм добър учител,нито наставник.
-Пърси...-обърнах се към синът си.-Вярвам в теб и за това се съмнявам,че ще имаш нужда от напътствията ми... за всеки случей съм готов да започна с обучението ти.Стига ти да си съгласен да ме слушаш...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:58 am

- Кога ли не съм те слушал - казах аз и се засмях
- Естествено ,че съм съгласен кога започваме ? - попитах аз въудошавен .Баща ми да ме обучава супер
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 3:01 am

- Аз също съм съгласна майко - казах аз усмихвайки се
Трябваше да спра да викам на Пърси "Водорасляк " колкото и да ме кефеше все пак Пърси си беше пърси и аз го харесвах такъв какъвто е
- Е кога започваме - попитах аз същото като Пърси
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 3:03 am

-Когато искаш,синко!
Толкова съм горд с него. Усмихнах се с кривата си усмивка.
-Няма да е зле да натрупате малко сили... говоря за храна и сън преди да започнем обучението.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 EmptyЧет Мар 25, 2010 3:06 am

-Можем да започнем веднага.
Казах, усмихвайки се.Това беше моето момиче - смела и борбена.Въпреки думите на Посейдон, познавах дъщеря си и знаех, че е нетърпелива.Но реших първо да я попитам
-Е, Ана - първо ще почиваш и после ще се обучаваш или обратното?
Казах, след което се обърнах към Посейдон
-Относно обучението на всички... Все още не е решено дали да крием истината или да кажем на децата в лагера какво става.Ще трябва да се ограничим с тези, които са наясно със ситуацията сега.Можем да ги обучим двамата, дори и ти да не си толкова добър учител, все пак е нещо...


Последната промяна е направена от Атина на Чет Мар 25, 2010 3:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фонтанът между общежитията
Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Фонтанът между общежитията
» Фонтанът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: