Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Фонтанът между общежитията - Page 11 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Фонтанът между общежитията - Page 11 New_st10
Top posters
Атина
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Посейдон
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Sandara.
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Анабет
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Афродита
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Ариа
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Хататила
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Зевс
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Фонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 11 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 11 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Фонтанът между общежитията

Go down 
+6
Sandara.
Афродита
Катрин Уейтън
Атина
Анабет
Посейдон
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторСъобщение
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyНед Окт 31, 2010 2:44 am

- Хей Роуз, хайде да отидем да потренираме на площадката? - предложи Крейтос, защото започна да му става скучно. Той искаше да види на какво е способна дъщерята на Арес. Атина изглежда я познаваше и знаеше силите и качествата `и.
- Та, какво ще кажеш? - повтори въпроса си Крейтос. - Да отидем ли да потренираме?



Махнах подписа, защото разширяваше страницата адски много, а и имаше грешки в областта на препинателните и пунктуационните знаци.
Edit by: Нериса - Роузмари.
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyНед Окт 31, 2010 2:57 am

- Нямам нищо против. И без това в момента ми е до битки. - усмихнах се лукаво. Той не знаеше на какво съм способна и очевидно искаше да види... и щеше да остане изненадан по моя преценка.
С едно плавно и грациозно движение отметнах дългата и коса назад и погледнах към Атина.
- Тина, можеш и ти да дойдеш, тъй като си богинята на бойните стратегии. Да гледаш къде грешим или нещо от този сорт. - предложих ѝ, а тя само кимна и ние се запътихме към тренировъчната площадка.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 3:24 pm

След неуспешното търсене на баща ми във Вегас, реших да се върна в лагера.Бях се запътила към стаята си, когато видях до фонтана едно момиче."Чудесно, трябва да се запозная с още хора тук."казах си я поздравих.
-Здравей, изгубили се?Аз съм Хати, богиня на котките.С какво мога да ти помогна?А как се казваш?-набързо избърборих всичките въпроси и горкото момиче не знаеш на кой да отговори първо...
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:17 pm

Стоях си край фонтанът и си мислех за мама и татко, когато едно момиче ме заговори.
-Здравей, изгубили се?Аз съм Хати, богиня на котките.С какво мога да ти помогна?А как се казваш?-каза ми тя, а аз се чудех на кой въпрос да отговоря.
-Ми, аз съм Клариса, не съм се изгубила, не можеш да ми помогнеш, ако не знаеш къде са Арес и Афродита и приятно ми е да се запознаем...-отговорих на всичко аз.
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:19 pm

Веднага щом се усетихме, че Хати е избягала, с Фобос се отправихме към лагера. През целия път, той ругаеше на латински, а аз съчинявах най- лошите варианти на това какво се е случило с горкото момие, от които се ужасявах още повече.
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:38 pm

-Damnat!Fatuus!Quid mihi cum ea punctum hoc IMPETUS!Bardus!Scurra!Damnat...(По дяволите!Идиот!Защо ти беше да я дразниш, смотаняк такъв!Глупак!Простак!Мамка му...)-и така продължих да се ругая на латинси и Баст думичка не ми разбираше.Докато тичахме ми идеше да се убия!Когато стигнахме, видях Хати да говори със сестра ми Клариса и направо изтръпнах.Въпреки това се насилих да отида при тях и да ги поздравя.
-Здравейте...-и погледнах Хати с поглед "Извинявай.Не беше нарочно...", после погледнах Баст за помощ.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:47 pm

След погледа на Фобос, отидох при него и го докоснах по ръката, така да знае, че съм му простила.Всъщост даже вече не ми беше мъчно за баща ми.
-Non paenitet, ignosco, mi.(предпочитам да не превеждам какво съм казала)-му отвърнах на латински и го хванах за ръката.В резултат на това той ми се усмихна, а Баст си отдъхна.Тихичко го направи, но аз я чух ясно, все пак котките имат добре развит слух.
-Е, ще плуваме, ще се бием или ще се поразходим?-попитах ги и зачах да ми отговорят.


Последната промяна е направена от Хататила на Чет Сеп 08, 2011 9:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:57 pm

-Аз ще ви оставя!-усмихна се тя на Фобос и каза- Чао Фобо!
Очудих се, че се познават, а Хати дори се раздразни.


Последната промяна е направена от Баст на Чет Сеп 08, 2011 8:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:21 pm

Когато Клариса си тръгна, Хати ме изгледа яростно.
-Какво?!?Това е сестра ми!-опитах се да се измъкна аз.
-Admonuit me turpis quantumcumque sorores, oblitus sum?(Я ми припомни, ти колко сестри имаш, че забравих?)-ха-ха.Откога Хати говори сърказми?
-Nulla sapien velit! Parentes Ask!(Не е твоя работа!Питай родителите ми!)-казах й аз.


Последната промяна е направена от Фобос на Чет Сеп 08, 2011 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:28 pm

Усетих, как Фобос започна да се нерви, затова вързо смених темата.
-Какво ще кажете да седнем и да...- поех си дълбоко въздух и продължих- да си починем?- погледнах и двамата тип ,,Не се карайте!" и те склониха.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:47 pm

И така починахме и зачаках да ми отговорят на въпроса, който зададох точно преди 5 минути.
-Ще се бием!-каза Фобос, а заедно с него Баст каза:
-Ще се поразходим!-лично аз исках битка затова тръгнахме към тренировъчната площадака.
/ПП.-Пишете направо там/
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 11 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фонтанът между общежитията
Върнете се в началото 
Страница 11 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Фонтанът между общежитията
» Фонтанът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: