Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Фонтанът между общежитията - Page 8 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Фонтанът между общежитията - Page 8 New_st10
Top posters
Атина
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Посейдон
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Sandara.
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Анабет
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Афродита
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Ариа
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Хататила
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Зевс
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Фонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 8 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 8 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Фонтанът между общежитията

Go down 
+6
Sandara.
Афродита
Катрин Уейтън
Атина
Анабет
Посейдон
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 2:51 am

-И отговорът ти е правилен,мила!Ако мога да те наричам така?Тоест искаш ли да те наричам така?Ъм..всъщност мога ли,защото аз искам..и ..ъ-пълна обърквация се получи.Вече започна да съчетавам две различни мисли в една.Целунах я по челото,като и зашлевих един силен шамар:
-Няма да ме оставиш,дори и след това?Не винаги ще съм добричък.
Даже леко се притесних,че съм минал границата и тя ще стана да си отиде,но се надявах да греша.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:00 am

Паднах на земята и изхлипах.Сълзи се стичаха по бузите ми и се хванах с две ръце за тази която ме болеше.
-Обичам те и няма да те оставя...
Изхлипах и стиснах очи заради болката. Аз съм глупачка,но го обичам толкова много... Защо му беше да прави това? Нима не ми вярва... или просто се гаври с мен.Не разбирам... Сълзите все още се стичаха по бузите ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:19 am

Доближих се до нея,като изтрих сълзите й:
-Недей повече,не мисля че ще мога да го понеса.Дори не мога да повярвам,че успях да направя това,но с този удар нещо в мен изчезна.Моята болка беше по-голяма от тази,която изпита.И ти вярвам.Сега само се надявам да ми простиш за стореното.
Погледът му се заби в земята и аз се хванах за сърцето..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:23 am

Спрях да хлипам,но сълзите не спряха,все пак ме боли.
-Няма... нищо...
Щях да се задавя със собствените си сълзи,но сега изпитвам лек страх от него.Страх какъвто не съм изпитвала към него до преди малко, но този страх няма да ме накара да избягам от него.Птреперах и се опитах да кажа нещо,но когато отворих устата си от нея не излезна звук...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:29 am

Последва една много страстна целувка от моя страна,надявах се това да я накара да спре да плаче,защото сърцето ми се късаше като я гледах.Не спирах да се обвинявам за стореното,но не можех да върна времето назад.Нима трябваше да правя това за да се уверя,че тя ме обича?Нима не го знаех по-рано?Цялата тази работа щеше да ме побърка.Започнах да си играя с косата й,докато целувката продължаваше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:34 am

Наслаждавах се на целувката.Прокарах пръстите на лявата си ръка през косата му и се отдръпнах.
-Ако си мислиш,че толкова лесно ще ти простя за шамара,то жестоко се лъжеш...-прошепнах и направих тъжна физиономия.-... още ме боли! И не ме боли само бузата,а цялота ми страта изтръпна...
Оплаках се с тъжен глас и сведох поглед за да не срещна неговият.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:38 am

-Не очаквам да ми простиш само заради една целувка,тя беше само началото.Трябва да ти се реванширам цял живот за това,което направих-дори и това няма да е достатъчно.Ако сега не исках повече да те докосвам само ми кажи,ако не искаш да ме виждаш днес-дай ми някакъв знак.Или искаш да продължа?Съжелявам,ужасно много съм объркан и в същото време не мога да си простя за това,което ти причиних.-говорех без дори да осъзнавам какво точно казвах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:47 am

Сгуших се в него.
-Не ме оставяй!-казах леко нацупена. После се отдръпнах и го погледнах в очите.Последва кратка,но изпълнена с любов целувка.-Не искам да спираш да ме докосваш, искам само теб да виждам...
Последва пова целувка,този път малко по-настоятелна и накрая целунах брадичката му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:51 am

Ръката ми се озова на вратлето на момичето,като прокарах едно пръстче надолу,но не стигнах до гърдите й,макар и да се изкошавах леко-исках да я накарам да го желае.Захванах дясната й ръчичка и устата ми пое средното й пръстче-не знаех кой знае колко,затова и сам измислях някой неща и се надявах да и допадне където и да я докосна.Целунах и двете и оченца,като се спрях след това и се прозях.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 3:57 am

Щом той се прозя се усмихнах.Прегърнах го и се засмях.
-Сънчо те викааа...-прошепнах в ухото му.Не само на него му се спи,на мен също.Ако беше свалил ръката си малко по-надолу веднага щеше да ме рад.Зсъни,но той не го направи.Смехът ми беше като малко звънче. Имам чувството,че след малко ще заспя на рамото му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:01 am

-Дай сега да видим,дали може да те държим будна поне още малко.-изрекох,като ръката ми се озова върху гърдите й и интересното е,че някак си бях успял да захвана и двете само с една ръка:
-Сега шамарче ли ще получа или здрав ритник?
Засмях се,целувайки я.Поне ако ме удареше между краката щях да го изтърпя и нямаше да й кажи нищо,но виж можеше и да имам късмет и да не го направи,макар че си позволявах прекалено много.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:04 am

-Ще получиш нещо друго!
Усмихнах се,свалих ръката му,изправих се и пристъпох назад.
-Лека нощ!
Обърнах се и тръгнах към стаята си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:06 am

-Довиждане.-отвърнах леко натажено аз,като осъзнах че съм я ядосъл и затова си тръгна,но какво да се прави-такъв си бях.Реших да не се занимавам повече,като си взех ножа от земята,прозях се отново и след това с бавни стъпки се запътих към стаята си,защото не се сетих какво друго да направя.Нямаше смисъл да ходя да й се извинявам сега-най-много да влоша ситуацията.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:12 am

Ходех леко усмихната към стаята си,по едно време се спрях и погледнах назад.но него го нямаше,май е приел на сериозно думите ми...Погледнах тъжно надоло и тръгнах към стаята си. Облякох си бялата къса нощничка и си легнах...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyСъб Апр 03, 2010 4:20 am

С голяма мъка в сърцето вече бях почти пред стаята си,но не исках да се прибирам.Не можех,затова колкото ми краката държат започнах да тичам обратно и да я викам по име.Трябваше да оправя нещата,не можеше да се отказвам толкова лесно,това беше само една моя грешка.Ако тя проваляше всичко,тогава аз найстина не ставах за гадже.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 2:17 am

Бях седнал на една от пейките около фонтана, за да си почина малко от целия този дълъг ден. Обиколих голям част от лагера, но не се запознах с никой, след срещата ми с Анабет и Катрин. Загледах се в небето, беше изчистено, без нито едно облаче, но и много мрачно. Но това изобщо не ме тревожеше, можеше да си бъде какво ще, само да не завалеше! Тъкмо се канех да ставам от пейката и да се прибирам, когато чух стъпки в тъмнината.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 2:39 am

Бях решила да се разходя.Луната грееше толкова ярко сякаш беше ден.Реших да седна някъде и да се насладя да красивата гледка.След дълги размишления реших да отида до фонтана.Там беше толкова хубаво, а и познавах мястото.Когато се приближих видях момче, което явно като мен гледаше луната.
-Здравей. - казах аз и го погледнах. След, което седнах до него и се представих. - Аз съм Кия... Кия Крейтис, приятно ми е. - продължих аз и се усмихнах след, което погледнах към него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 2:44 am

Аз дойдох тук,понеже бях чувал много неща за това място,билко красиво,успокояващо и хубаво място за релаксиране,е всичко това се оказа вярно,мястото беше прекрасно...
Аз седнах до фонтана и се вгледах във водата,тя беше толкова красива от отблясъка на луната в нея и толкова потайна от пяната която закриваше части от нея...Толкова тайни могат да се скрият във една самоличност,колкото и във покрита с пяна вода...също като мен...


Последната промяна е направена от Таурус на Нед Апр 04, 2010 2:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 2:45 am

От мракът излезе едно момиче, не едно много хубаво момиче! С бавни крачки дойде и седна до мен. Казваше се Кия, Кия Крейтис! Хубаво име, замислих се аз и след това и се представих.
- Привет, аз съм Крис Хелскрийм! Приятно ми е! - отвърнах и аз и 'и подадох ръка да се запознаем. Нещо трепна в мен когато тя хвана ръката ми. Какво ми ставаше? Дане би да се...? Не неможе да е това! Или пък може?
- Е Кия, какво те води тук при Фонтана? И ти ли като мен обичаш нощните разходки? - попитах я аз и 'и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 2:51 am

Погледнах го и се усмихнах приветливо.
-Ами какво ме води тук?Всъщност много неща ме водят тук. Само на това място мога да се успокоя , да размишлявам, да погледам луната или просто да си почина от многото богове и полубогове тук. - отговорих му и го погледнах нещо в него ме привличаше, но какво?
-А всъщност ти си син на ?- попитах аз. - Аз съм дъщеря на Арес. - след, което той направи доста странна физиономия след този въпрос и моя отговор.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 3:04 am

Хмм още една дъщеря на Арес! Нямаше ли момиче което да не ми е сестра?
- И аз съм син на Арес, но точно в този момент ми иде да го убия! - отвърнах и аз. Защо и това момиче е дъщеря на Арес, а толкова ми харесваше. Не! Това нямаше значение! Дори и баща ни да е един и същ, това не ми пукаше!
- Ти виждала ли си някога баща ни? - попитах я аз и 'и се усмихнах за пореден път. Но защо се усмихвах на този въпрос? Нещо ми ставаше!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 3:08 am

-Ами всъщност съм го виждала да. Едва ли ще ти хареса честно казано. - за пореден път се оказваше, че баща ми е женкар. "Оооо защо все на мен ?" в такива моменти чак се мразех. "Винаги ли трябваше да се оказва, че готините момчета са ми братя" мислех си аз и за момент извъртях поглед на другата страна като точнои след секунда той отново гледаше Крис.
- Ами ти от кога си тук ?- попитах го аз след, което се усмихнах и пуснах косата си, която бе на кок.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 3:35 am

- Ами за съм от скоро тук, от преди два дена! - отвърнах и аз, вече малко със затруднено дишане. Беше си пуснала косата, която досега бе на кок! Изглеждаше невероятно с пусната коса.
- Мисля че трябва по-често да си пускаш косата, така си много по хубава! - пирзнах и аз. Незнам защо но пред нея неможех да пазя тайни.
Чу се гръм в далечината, май щеше да вали! Гадно, казах си аз на ум докато и се усмихвах.
- А ти имаш ли си... - започнах аз но неможах да довърша. После събрах сили и я попитах. - Имаш ли си гадже?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 3:39 am

-Добре ще послушам съвета ти и ще си пускам по-често косата. - казах аз и се засмях.- Ами искаш истината, всъщност не нямам си приятел. - на лицето му се изписа голяма усмивка, а аз отново се засмях. От няколко дни не спирах да се усмихвам. Явно след нещата, който ми се бяха случили заслужавах малко почивка и забавление.
-А ти имаш ли си приятелка? - попитах аз и направих някаква физиономия.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 EmptyНед Апр 04, 2010 3:51 am

- Не и аз нямам! - отвърнах и аз и се разсмях. Беше ми приятно с нея, чувствах се някак спокоен, всякаш можех да полетя. И най-важното нямаше приятел! Е може би съдбата ми се усмихваше, но нищо не се знаеше. Не исках да прибързвам иначе можех да разваля и малкото което имахме в момента. Чу се нова гръмотевица още по-наблизо. Смотано време, казах си аз и изпсувах на ум.
- Времето се влошава - казах и аз - искаш ли да те изпратя до стаята ти? - зададох аз глупавия си въпрос. Колко ли нелепо изглеждах отстрани?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фонтанът между общежитията
Върнете се в началото 
Страница 8 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Фонтанът между общежитията
» Фонтанът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: