Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Вечната огнена гора - Page 5 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Вечната огнена гора - Page 5 New_st10
Top posters
Атина
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Посейдон
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Sandara.
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Анабет
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Афродита
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Ариа
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Хататила
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Зевс
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Вечната огнена гора - Page 5 I_vote_lcapВечната огнена гора - Page 5 I_voting_barВечната огнена гора - Page 5 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Вечната огнена гора - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Вечната огнена гора

Go down 
+4
Япет
Serena von Derevan
Владимир Кузлов
Sandara.
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Вечната огнена гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечната огнена гора   Вечната огнена гора - Page 5 EmptyЧет Яну 03, 2013 3:06 am

Катерина си тръгна, явно не й се ходеше на Олимп. Разбирах я. Тя също спомена, че това няма да е последната ни среща. Наведох се и си взех камата, която беше оставила на земята.
- Ейлийн, нужно ли е да идваме с теб? - попитах я, защото честно казано не ми се ходеше. - Мисля, че и двете с Виктория имаме нужда от здрав сън и ще бъде по-добре за нас да се приберем. Но ако държиш да дойдем с теб, ще го направим. Поне аз. - казах, с надеждата, че няма да е необходимо.
Хванах Виктория за ръката. Отчасти, за да се крепим, отчасти, за да си вдъхваме кураж. Усещах, че и двете ще имаме нужда от него, ако ни се наложи да ходим на Олимп, но силно се надявах да не се стигне до там. Не ми се щеше още на първия ми ден да върша глупости. Но също така не исках и да оставям Ейлийн да ходи сама там. Нищо, че беше богиня. Тя също ни беше сестра и ако имаше нужда от помощта ни, ние трябваше да сме там и да й я осигурим. Поне аз щях да го направя. Все още не бях опознала Виктория достатъчно, но предполагам, че и тя би го направила.
- Е? Имаш ли нужда от нас?
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Вечната огнена гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечната огнена гора   Вечната огнена гора - Page 5 EmptyЧет Яну 03, 2013 3:23 am

Усмихнах се меко на Пайпър, когато видях несигурността в очите й. Всъщност дори фактът, че искаше да помогне, беше достатъчен, за да реша, че няма смисъл да идват с мен. Особено пък тя. За няколко дни определено й беше дошло твърде много.
- Не. - отвърнах. - Няма нужда; била съм там и ще се справя. Погрижете се за себе си и... - зачудих се какъв съвет да им дам. - ...И намерете ръководителя на лагера, ако се нуждаете от помощ. - честно казано, дори не знаех кой е той в момента, но може би щеше да помогне.
Помахах им за довиждане и се отдалечих надолу по пътеката, чудейки се след колко ли време ще е следващия път, когато се върна в лагера.
Върнете се в началото Go down
 
Вечната огнена гора
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Южната гора
» Северната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: