Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кеят на езерото - Page 5 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кеят на езерото - Page 5 New_st10
Top posters
Атина
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Посейдон
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Sandara.
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Анабет
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Афродита
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Ариа
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Хататила
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Зевс
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кеят на езерото - Page 5 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 5 I_voting_barКеят на езерото - Page 5 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кеят на езерото - Page 5 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кеят на езерото - Page 5 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кеят на езерото - Page 5 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кеят на езерото - Page 5 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кеят на езерото - Page 5 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кеят на езерото - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кеят на езерото - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кеят на езерото

Go down 
+6
Nico di Angelo
Trey
Artemis
Атина
Диана Утър
Sandara.
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Авг 01, 2012 2:25 pm

Бях ужасно объркана от реакцията му, но го оставих да си тръгне.
- Надявам се да се срещнем отново! - извиках, но той вече беше много по-далеч от колкото мислех.
С какво ли го бях отблъснала, че да избяга така? Погледнах към малката розичка от лед. Докоснах я леко и тя се разтопи. Усмихнах се, раздвижих крака във водата. Не след дълго и аз си тръгнах
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyВто Сеп 18, 2012 11:41 pm

От много време не бях идвала в Лагера на нечистокръвните. Прекарвах дните си в лагер Юпитер и съвсем бях забравила за тях. Но сега реших, че е крайно време да ги навестя. Разхождах се наоколо и попаднах на кея. Езерото беше красиво и много чисто. Изглежда доста го паззеха. Всъщност, като се замисля, бяха ремонтирали някои неща тук. Беше много променено, но ми харесваше. Седнах на земята, защото много обичах да го правя и после потопих краката си в езерото. Навих крачолите си преди това, за да не ги измокря. Загледах се към хълмовете, които се виждаха в далечината. Леко присвих очи и в този момент усетих геройско присъствие зад гърба си.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyВто Сеп 18, 2012 11:48 pm

Разхождах се из Лагера и попаднах на кея. Явно водата ме влечеше, а и бях в настроение да поплувам. Като се замисля, май винаги бях в такова настроение - не ми пречеше да се измокря и бях готов да се гмурна във водата по всяко време. Забелязах обаче, че този път на кея имаше някой. Не я познавах, но приближих мястото, където беше седнала с потопени във водата крака. Чувайки, че приближавам, тя се обърна и аз й се усмихнах
-Здрасти. - поздравих, като добавих -Аз съм Трей.
Тя сигурно беше друга полубогиня, но не я бях виждал из Лагера. Посочих мястото до нея на кея и попитах
-Ще ти преча ли, ако се присъединя? - отново се усмихнах, чакайки отговора й, като погледа ми за момент се отклони към водата и след това отново я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyВто Сеп 18, 2012 11:57 pm

Погледнах човека зад гърба ми. Беше момче, явно син на Посейдон. Усещах мириса на водорасло, но не му го казах. Реших, че ще бъде твърде грубо, а днес бях готова да съм мила с героите поне веднъж. Бях в добро настроение и не ми се слушаха уплашените им гласчета.
- Здрасти, седни. Не ми пречиш. Ти явно си син на Посейдон - казах аз с равен тон.
- Аз съм ... - за момент се замислих дали ще е добре да се представя като богинята на войната. Вероятно нямаше да е най-добрия начин да започна разговор, затова използвах човешкото си име. -...аз съм Мона.
Знаех, че това име всъщност няма нищо общо с истинското ми, но точно това беше целта. Погледнах още веднъж момчето в очакване то да се намести до мен.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 12:07 am

Седнах до нея, но на известно разстояние и се намръщих. Фактът, че нямах представа дали предположението й беше вярно или не, ме накара да стисна юмруци. Само че тя не беше виновна за това.
-Приятно ми е, Мона. Само че не бих могъл да ти кажа дали съм син на Посейдон или не. - тонът ми беше равен, но въпреки това побързах да сменя темата и попитах
-Ами ти, кой е твоя божествен родител? - предполагах, че тя поне беше наясно с нейния. Единствения друг човек, който не знаеше кой е богът му родител като мен, беше Мяуу. Обърнах се към Мона и добавих още един въпрос
-Кой курс си? Аз съм пети. - може би тя беше нова тук и щеше да каже първи? Ако го направеше, това щеше да обясни защо не я бях виждал по-рано. Усмихнах се, спомняйки си и моята първа година в Лагера и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 7:35 pm

Изненадах се, когато Трей спомена, че божественият му родител е неизвестен. Посейдон признаваше децата си без да отлага много дълго, възможно ли бе да е забравил за момчето си? Реших да не разкривам тайната все още, но в главата ми веднага се зароди идеята да говоря с бога на моретата за това. Наистина не беше в мой стил да помагам на геройчета, но момчето ми изглеждаше симпатично и видях, че страда заради баща си, а това не беше честно. Продължих разговора без да отварям темата за баща му повече.
-Хъм, аз съм дъщеря на Белона и май съм единственото й дете. Пристигнах днес и реших да се поразходя малко из лагера. Тук няма ли да се намери някой сатир да ме разведе?! - казах аз, преструвайки се на ядосана. Изпръхтях и отново подех.
-Е, Трей, виждал ли си някой мой брат или пък сестра наоколо? Наистина искам да се запозная с тях - излъгах и то не особено добре. Стори ми се, че той разбра това, защото ме погледна малко учудено. Усмихнах се в отговор, сметнах за по-добре да не говоря повече. И без друго оплесках нещата!
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 8:03 pm

Повдигнах вежди, когато тя каза, че е дъщеря на Белона. Отначало ми беше любопитно, тъй като досега не бях срещал нейни деца в Лагера, но после думите й ме озадачиха. Полубоговете обикновено бяхме объркани от новата обстановка, стеснителни и нерешителни при пристигането си. А Мона - точно обратното, държеше се толкова уверено..
-Ами, всъщност не, не съм виждал. - отговорих на въпроса й, докато я наблюдавах. Наистина сякаш имаше нещо странно тук. Очуден от мислите си, се обърнах към нея и попитах несигурно
-Ам, Мона, сигурна ли си, че това е първия ти ден в Лагера? - не знаех как щеше да ми отговори, но щях да съдя по реакцията дали наистина имаше нещо необичайно или не. Но тя определено ме озадачаваше. Всеки инстинкт ми казваше, че не си го въобразявам, но все пак не можех да разбера откъде идваше това чувство... Извърнах поглед към водата замислен и чакайки отговора й, раздвижих крака във водата и леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 8:11 pm

Взирах се в Трей с присвити очи. Защо се съмняваше, че това е първият ми ден в лагера? Трябваше да ми повярва! Не е възможно да е разбрал! Усетих как гримасата на лицето ми става от замислена - паникьосана. Побързах да я махна, беше достатъчно подозрителен и без да вижда, че съм притеснена. Засмях се леко само, за да не ме гледа с този поглед.
- За какво говориш? Естествено, че ми е първи ден! - казах аз съвсем непринудено. Надявах се, че този път ще се върже. Побързах да сменя темата.
-Не мислиш ли, че днес езерото е особено красиво?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 8:22 pm

Усмихнах се и кимнах.
-Да, водата винаги е красива. - казах, малко пристрастно, но все пак обичах да плувам. Погледнах Мона с крайчеца на окото си - бях усетил как беше сменила темата, сякаш умишлено. Подозрението ми не изчезна и нито се засили, нито намаля. Тук имаше нещо, но за пред нея изглеждах вгледан във водата, докато обмислях нещата. Извърнах се леко към нея и ведро казах
-Разкажи ми за теб. Как ти се струва Лагера, след като ти е първи ден? Всъщност, от къде си родом? - исках да й задам още въпроси, но се спрях. Засега се примирих, че ако нещо наистина ставаше, то щях да разбера като питам. Спрях се на решението просто да я разпитам и след това сам да се уверя и да преценя дали преценях нещата правилно, или просто ми се струваше. Нещо обаче ми подсказваше, че не си го измислях.
-Как разбра за Лагера? И какви са силите ти? - добавих още въпроси, докато се взирах във водата и леко се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 8:40 pm

Трей ми зададе куп въпроси, на които не можех да отговоря. Трябваше да измисля толкова тлъста лъжа, че той да не разбере нищичко.Обаче проблемът беше там, че аз не бях добра лъжкиня. Затова се замислих какво да отговоря докато се стараех да изглеждам максимално естествено. Нищо не се раждеше в ума ми. Сигурно щях да се издам, ако тръгнех да отговарям на всичко, което ме бе попитал.
-Ти нямаше ли да плуваш?! - казах леко нервно аз. Всъщност беше доста нервно, но се постарах да изглежда максимално спокойно и за капак си лепнах възможно най-изкуствената усмивка. Видях, че той няма да се върже и въздъхнах. Започнах бавно да отговарям на въпросите му. Реших, че ще ми е най-лесно, ако се придържам максимално до истината. В този момент проклех решението си да не разкривам същността си.
-Е, родена съм в Рим. Живеех там до скоро, но преди няколко години се преместих в Америка. - поспрях, за да преговоря версията си наум.
-Ами, и друг път съм идвала в лагера, но не съм оставала за дълго. Само кратки посещения, за да взема провизии - нектар и амброзия. - усмихнах се отново. Чувствах, че ще проработи този път. Но той все още не ми вярваше. Това, което казах беше истина. Може би не цялата истина, но поне не лъжех.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 8:51 pm

Повдигнах вежди, някак учудено. Желанието й да избегне въпросите ми в началото беше очевидно, а и тя изглеждаше нервна, докато се опитваше да избегне отговор.
-Значи това не е първата ти визита в Лагера? От колко време знаеш за него? - попитах, звучейки объркано. Тя не учеше тук? Това си беше доста странно. Имаше нещо в нея.. А и какво беше правила, докато е била извън Лагера?
-Не си ли учила тук? - добавих, отново задавайки куп въпроси. Звучах объркано, но така и се чувствах. Тя беше като пъзел, който не можех да подредя и определено ме интригуваше.
-Как овладя силите си? - все някак трябва да се е научила да ги контролира, дори и да не е било в Лагера. Но ако е успяла сама, то значи е постигнала нещо голямо - не бях чувал за полубог, който да се справи сам и без никаква чужда помощ... Мона наистина беше като загадка. Усмихнах се на тази мисъл - значи инстинктите ми бяха верни и не си бях въобразил, че в тя като че ли крие нещо...
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 9:09 pm

Поех си дълбоко въздух и продължих да отговарям на въпросите. Надявах се скоро да спре да пита, защото се изтощвах от това. Ума ми щеше да експлодира и за части от секундата си помислих, че ще е по-добре просто да си призная, но бързо размислих.
-Знам за лагера от няколко години. Но предпочитах да си живея у нас и да ходя на училище. Идвах тук през ваканциите, само за няколко седмици.
Присвих очи, беше ми навик. Правех го когато мисля, а и не само.
-Аз май нямам сили. Така поне мисля. Какви сили всъщност биха могли да имат децата на Белона? Просто съм много добра в боя. Какъвто и да е. Оръжията са ми нещо като хоби, колекционирм ги. - това също беше истина.
- Какви са твоите сили?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 9:30 pm

Отговора й ме учуди и за момент й завидях. Звучеше... нормална. Е, почти, но все пак.. Доста пъти ми се беше искало просто да бях като другите, но къде ти. А тя.. по моите представи тя може би най-много се доближаваше до това да си нормален. Какво ли беше чувството? Чувствайки се като някакво извънземно, й отговорих
-Телекинеза и хидрокинеза. А и също така съм добър в ръкопашния бой - бива ме в ръцете.. О, да, и сънищата. - преди да се спра, бях добавил последното. Намръщих се - досега не бях казвал на никой в Лагера за тях и побързах небрежно да добавя нещо, за да отклоня вниманието й от това
-Трябва да кажа, че и аз не знам какви сили имат децата на Белона, но все пак ти завиждам.. - да, наистина й блазях. Тя не трябваше да е в Лагера през повечето време и да се отдалечава от семейството си като мен. Тя ми изглеждаше.. нормална - нещо, което винаги бях искал да съм. Усмихнах се, докато я гледах и отново се извърнах към водата.
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 9:38 pm

Забелязах реакцията му, когато ми каза за сънищата си. Изглежда се беше изпуснал за тях. Не разбирам, защо се притесняваше толкова много. Не бяха нищо особено.
-Хидро-каво?! - казах на малко по-висок тон. Не разбирах много от тези глупави силички. Не могат ли да им измислят по-простички имена?
-А за сънищата не се притеснявай! Всички полубогове сънуват. Добре, че не съм като вас. Щях да се побъркам, ако някави откачалки се появяваха в сънищата ми и изричаха пророчества или ме подмамваха към нещо лошо. - отърсих глава, защото си представих колко гадно би било да сънувам. Въздъхнах облекчено и се усмихнах загледана в езерото. В следващия момент осъзнах, че нещо ми се бе изплъзнало от устата и Трей ме гледа втренчено точно заради него. Стиснах устни и се опитах да си внуша, че не ме е разкрил, но по-очевидно от това не можеше да бъде!
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 9:46 pm

Почти цял ден прекарах в стаята си заради някакво си тъпо наказание. Вече бях забравила за какво точно бях наказана. Все пак им се случваше доста често. Важното е, че щях да лудна в стаята си, затова се измъкнах от там незабелязано. Излишно е да казвам, че съм страхотна в измъкването, нали? Та, спрях се на кея, където седяха двама души. Предположих, че са лагерници и забързах крачка към тях.
- К'во стаа, пийпъл? - ухилих се. - Оо здравей, Трей - усмихнах се закачливо.
Трей беше един от малкото хора, с които се познавах тук. И той като мен все още не бе разбрал кой бе родителят му. Не че мен ме интересуваше за баща ми или майка ми. Не трябваше да ми пука за някого, на когото не ми пука за мен, нали?
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 10:00 pm

Зяпнах я, меко казано. Думите й доста ме бяха учудили. Как така
добре, че не е като нас? Какво беше тя - може би човек? Беше казала, че
няма сили... Не, ако беше човек, изобщо нямаше да е в Лагера. Пф, та
дори нямаше да го вижда. Тогава какво имаше предвид? Усетих, че това
беше, което тя криеше и смаяно попитах
-Как така..? Ако не си
полубог, тогава какво..? - усещах, че се запъвам, но бях твърде изумен,
за да се интересувам от това сега. Изненадано я гледах, опитвайки се да
проумея цялата работа. Докато чаках да ми отговори обаче, един глас ни прекъсна. Поздрава беше ведър и непринуден и се усетих, че гласът на момичето, което беше заговорило, ми беше познат. Обърнах се и видях Мяуу да ни приближава. Тя също ме забеляза, позна ме и ме поздрави. Разсеяно се усмихнах, като с крайчеца на окото си погледнах Мона, показвайки й, че дори и да не беше сега, ми дължеше обяснение. След това се обърнах към Мяуу и също я поздравих.
-Здрасти. - опитах се да звуча нормално. Не я бях виждал от последния път на плажа, когато беше подпалила няколко скали... -Хей, как си? Последния път като те видях, накара няколко скали да пламнат.. - казах закачливо, докато се обръщах към нея. Мона ни наблюдаваше мълчаливо и реших да добавя
-Ам, запознайте се - казах, като ги посочих една друга и се опитах да наподобя усмивка.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 10:06 pm

- О, ще се запознаем! - казах с насмешка и огледах момичето изпитателно.
Изглеждаше по-голяма от мен, но това не ми пречеше малко да се позакачам и да я дразня нали? Все пак така правех с всички.
- Името ми е Мадисън, но да не си посмяла да ми кажеш така! - погледнах заплашително. - Можеш да ми казваш Мяуу или Мади - намигнах ѝ, побутвайки я леко за рамото.
Имаше малко празно място между тях на кея. Трябваше да бъде запълнено, нали? Тупнах се между двамата нахално, леко намествайки се и побутвайки ги настрани.
- А твоето име как е? - повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 10:15 pm

-Името ми е Белона. - започнах аз директно. Трябваше да обесня всичко на Трей и сега щях да го направя. Наистина не беше най подходящото време, но на мен не ми пукаше особено.
-Трей, съжалявам, че излъгах. Не исках да избягаш както другите правеха. Исках поне веднъж да поговоря с някой. - казах това съвсем тихо. Не беше в мой стил да се извинявам, но сега се налагаше.
-И на теб също се извинявам. Не исках да ставаш свидетел на това. - тръгнах си нацупена, въпреки че много ми се искаше някой от тях да ме спре и да ме накара да се върна.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 10:21 pm

- Уохоуу .. Кви са тея драми бе, хорца? - попитах леко раздразнена, след като дръпнах за ръката момичето, за да я спра.
- Живейте си живота бе! - ухилих се, след като пуснах ръката ѝ. - Достатъчно шибан е животът на полубоговете! Поне си го изживейте достойно и се забавлявайте! Ставал ли? - усмихнах се, както никога до сега.
Не трябва да изключвам факта, че бях и много любопитна!!
- Та, за какво излъга? - намигнах ѝ хилейки се. държах се като пълен идиот, ама какво ми дремеше? - Кажи ми, кажи мии !!
Да, може би прекалявах с нахалстването, но такава си бях!
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 10:26 pm

Уоу, богинята на войната? Добрее. Не очаквах това. Със сигурност не очаквах това. Тя се изправи, за да си тръгне, а аз не знаех какво да кажа. Мяуу я гледаше неразбиращо, а аз казах, преди да се замисля
-Хей, кой ти каза, че ще избягам? - обърнах се към нея. Аз не съм "другите", твърдо си помислих и погледнах към Мади, която ни гледаше ухилено. Усмихнах й се, оформяйки думите "После ще ти обясня" с уста, но без да издам и звук. Тя кимна, а аз й отвърнах със същото и се обърнах към мястото, където стоеше Мона. Ъм, Белона. Все още ми беше странно, тъй като досега не бях срещал бог или богиня, но какво пък... Не ми изглеждаше да е кой знае какво, въпреки факта, че тя най-вероятно можеше да ни изпепели с мисъл.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyСря Сеп 19, 2012 10:31 pm

“Аз също мога да я изпепеля с мисъл, само дето ще бъде за малко!“ отвърнах, прочела мислите му. Чакай, какво? Май си въобразявах, но не! Трей се обърна сепнато към мен и ме погледан странно,а аз стоях като вцепенена. Такам интересно, изпепелявам разни неща, като тоалетни (не ме питайте!) и чета мисли.. Интересно..
В следващия миг се ухилих дяволито.. Сега вече щях да разбирам какво си мислеха другите.. Колко пакости ми се навъртяха в главата само..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyЧет Сеп 20, 2012 8:49 pm

Трей нямаше да избяга. Вече го знаех, но бях сигурна, че го казва само защото прекарахме последния час заедо. Помислих си, че ако му бях разкрила истинската си същност от самото начало, реакцията му вероятно нямаше да е толкова смела. Спрях се на едно място и се обърнах, като се завъртях бавно на пети. Стиснах устните си и направих няколко малки крачки към Мадисън и Трей. Огледах ги внимателно, от глава до пети, сякаш ги сканирах. После едвам-едвам продумах:
- Значи казваш, че ако ти бях разкрила коя съм от самото начало нямаше да избягаш? - казах го, като с всяка една дума пристъпвах напред. Не испусках Трей от поглед, дори не мигнах през тези 30 секунди. Поех дълбоко въздух и издишах през устата.
- Трей, това не ми се вярва. Случвало ми се е твърде много пъти. Дори сега, когато се представих като друга личност, пак си създадох проблеми. - погледнах Мяуу с крайчеца на окто си. Внимателно следях и нейните реакции. Имах тази способност, помагаше ми в бой.
- Мади, ще ви обясня всичко, хора. Но ми дайте шанс. - това беше последното, което успях да кажа. Не можех да промърморя и сричка повече, бях се изчерпала. Наистина не бях много добра в обясненията, но до този момент се справях много добре, само че точно сега езикът ми отново се завърза. Дължах им истинско обеснение, а не само оправдания, но не виждах как ще стане, след като не можех да говоря. Продължих напред и подминах Мади. Накрая се озовах на ръба на кея. Събух чехлите си и скочих в езерото. Плувах все по-надълбоко. Очаквах, че Трей ще ме последва, точно това бе целта. Бях му причинила достатъчно и изпитвах нужда да му се реванширам. Може би щях да му помогна, ако му кажех истината за баща му. Обаче това не бе нещо, което просто можеш да изръсиш на някого. Той трябваше да разбере сам, а водата беше най-добрия и сигурно единствения начин.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyЧет Сеп 20, 2012 9:40 pm

-Не, нямаше да избягам. - казах твърдо, но Белона вече беше във водата. Намръщих се - тя може и да беше богиня, но това не значеше, че ме познава. Дори и да не й се вяврваше, аз знаех начина, по който преценям нещата - да, може би щях да се учудя и то доста и да се постресна, но нямаше да хукна веднагически и да се изпаря от погледа й. Е, щях да й покажа, че някои тук не сме толкова мекушави. Разкопчах ризата си и след като свалих нея и обувките си, се ухилих на Мяуу и се гмурнах. Излязох на повърхността и погледнах Мади, като все така ухилен й казах

-Идваш ли? - срещнах погледа й и без да дочакам отговор, отново изчезнах под водата. Опитах се да видя и къде беше Белона, но не я забелязвах никъде под водата. Къде ли беше? После я видях под водата, на известно разстояние от мен. Плуваше добре, но предполагам боговете правеха всичко добре..
Върнете се в началото Go down
Bellona
Богиня
Богиня
Bellona


Брой мнения : 47
Точки : 105
Join date : 13.09.2012

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyЧет Сеп 20, 2012 9:50 pm

Видях, как се появиха мехурчета и от тях изкочи главата на Трей. Вътрешно се усмихнах, че се е гмурнал. Приближих се, докато той беше на повърхността, предполагам, за да си поеме въздух. Целта ми беше да ме види възможно най-бързо и имах чувството, че ще се получи. Когато той отново потопи главата си, аз се обърнах в другата посока и заплувах бясно, колкото ми издържаха силите. Признавам не можех да надплувам син на Посейдон, но това, че съм богиня ми даваше извесно предимство. Когато отново спрях и се обърнах назад видях момчето точно зад мен. Няколко метра ни деляха и дистанцията бързо намаляваше. Не трябваше да се оставя да ме хване толкова лесно, но въздухът ми свърши и с последния запас изкочих на повърхността, като започнах да плувам надводата. Надявах се по този начин Трей да не ме настигне скоро, но сериозно се лъжех. След няколко секунди усетих как една ръка се хвана за моя крак и ме издърпа надолу. Бързо си поех въздух и после отново бях под водата.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 EmptyЧет Сеп 20, 2012 10:01 pm

- Никой ли няма да ми обясни какво са тази драми? - размахах ръце, след като и двамата изчезнаха от погледа ми, потопили се във водата.
Трей ме беше извикал да плувам и аз, но не ми се плуваше. Добре си ми беше така, потопила само крака във водата. Не ми беше хоби да плувам.. Както и да е. За секунда отново ги видях, но след това бяха изчезнали за пореден път. Въздъхнах, поклащайки крака във водата. Дали изобщо Трей разбираше намеренията ѝ? Какво говоря.. Откъде можеше да знае. Но аз разбрах (нали четях мисли ?! ; явно се получаваше и с богове)
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Sponsored content





Кеят на езерото - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят на езерото
Върнете се в началото 
Страница 5 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Кеят на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: