Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Таурус - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Таурус - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Таурус - Page 3 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 3 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Таурус - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Таурус

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:15 am

-За Посейдон ли става дума?-попитах аз,защото се досетих,но не бях сигурен,а и едва ли защото той е всеоще жив , а моите родители са мъртви....
-Аха,баща ти е интересен човек!-казах аз и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:19 am

- За същия - казах му аз целувайки го извинително , защото се осетих каква глупост бях изтърсила току що.
- Да стига да не ти е в къщата - изкоментирах аз баща си , и
отново го целунах
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:31 am

Аз отвърнах и се засмях...
-Толкова ли е ужасен?-попитах аз с надсмешка и я целунах
-Трябва да се радваш,че поне го имаш!-нахоках я аз и се усмихнах,като продължих да си играя във водата
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:39 am

- Да бих се радвала , ако не беше алкохолик и курвар - отсекох аз и се загледах в пяната в джакузито , а след
това отново върнах погледа си на Таурус , отново се приближи към устнните му и го целунах
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:41 am

Аз отвърнах на целувката и казах:
-Хей хей по-полека,баща ти е все пак,дори и да е курвар и алкохолик,си е твой баща,трябва да си го обичаш-усмихнах се аз и я целунах отново,с нея имаме различни мнения,но това няма голямо значение
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:45 am

- Може и да си прав , но той се отрече от мен когато дойдох тук , така ,че мислиш ли ,че имам голям избор ? - попитах го аз , и го погледнах в
очите .
- Искаш ли да не говорим сега точно за това ? - попитах го аз с леко
крива усмивка
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:49 am

-Да,добре щом не ти се говори,няма-казах аз и се загледах нанякъде,бях се вгледал в една точка.Така правя когато се замисля за нещо,мислих за моите родители,мислих как ли са изглеждали,какви са били,обичли ли са ме и такива работи
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:52 am

Погледнах го , и хванах брадичката му с два пръста обръщайки лицето му към мен.Бях се досетила за какво мисли, за това казах
- Виж мисля ,че твойте родители са те обичали много ... - казах му аз гледайки го в очите
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 4:54 am

-Сигурно,бих направил всичко да ги видя поне за минута-казах аз и погледнах надолу леко натъжен
-Дали Афродита знае?-попитах Анабет за нейното мнение
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 5:02 am

- Незнам на този въпрос не мога да ти отговоря - казах му аз , не можех да го гледам така натъжен
- Виж по - късно ако искаш ще попитам майка ми - казах му аз повдугайки главата му и целувайки го.
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 5:08 am

-Не няма нужда,не е важно-казах аз и отново се усмихнах,тази усмивка бе фалшива,тя беше безчувствена,празна.Когато ставаше дума за родители ми ставаше малко гадно...Не исках да притеснявма Анабет с глупавите си мисли и темподобни глупости затова промених темата
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 5:16 am

Погледна празния му поглед , но не исках да продължавам темата , за това го целунах отново обвивайки ръце около вратът му , не исках да старада и да е тъжен.
- Знаеш ли като дойдох тук първия път , се спънах в един камък и паднах точно в краката на майка ми - казах аз смеейки се след като се сетих за тази случка
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 5:19 am

Аз се засмях,но този път истински,наистина беше смешна история
-Наистина ли?-попитах я аз през смях и леко се потопих във водата,която беше приятно топла
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 5:43 am

- Да сериозно с влизането паднах точно пред краката на майка ми - казах му сеейки се
А след това слезнах по надолу за да съм по близо до гърдите му, облегнах главата си на тях

Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 5:46 am

Аз нежо я погалих по косата и се усмихнах...
-Сигурно е било мноого смешно!Е можеби си се изложила малко,но нищо-добавих аз,както винаги с ирония и надсмешка.Главата и беше на гърдите ми и аз се чувствех много добремкогато съм близо до нея,това чувство не бях го усещал никога,ама никога до сега,то бе невероятно...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:02 am

- Определено е било смешно за околните - отговорих му аз надигайки лего главата си към него за да го целуна и най - накрая успях да достихна желаната цел устните му , и те се сляза отново в една от онези
негови стастнни целувки
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:05 am

Аз и отвърнах и каза:
-Ти май мноого обичаш целувките а?-погледнах я и се засмях като я целунах отново и добавих:
-Няма проблем, на мен ми харесва!-усмихнах се и сложих глава на рамото и като с ръка я поглаих по ръката
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:15 am

- Мм определено , но само когато са от теб - казах му аз и се сгуших в него целувайки отново вратът му. Кожата му излъчваше топлина ,така чее дори и да не седях изцялп в джакузито не ми бе студено
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:18 am

Аз я прегърнах с една ръка и я оставих да ме целува,като отвъщах на всяка една топла целувка...Водата създаваше приятно усещане за романтика,трябваха ни само едни свещи и рови листенца във водата и щяхме да бъдем като в латиноамериканска сапунка,но все пак беше страхотно
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:23 am

Беше стархотно когато бях с него се чувствах прекрасно , той бе нежен , и знаеше как да се държи с мен , имах чувството ,че ми чете мислите.Незнаех как го прави , но не исках да спират тези целувки
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:26 am

Аз много харесвах целувките и,те бяха нежи и приятни,не ми трябваше друго когато Анабет ...
-Тук е толкова приятно,че не ми се излиза от това джакузи-казах аз и се засмях,защото нямаше начин да живея в джакузито,но много ми се искаше
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:33 am

- Ако можеше бих останала с теб тук постоянно - отговорих му аз
Целувайки гго отново и отново , не можех
да се спра
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:39 am

-И аз бих останал с теб завинаги тук,но ще вкиснем ако останем толкова дълго-лазах аз и започнах да се смея,с Анабет се чувствах много добре и винаги ми беше много забавно.Наистина бих останл с нея където и да е,дори и в подземното царство...
Аз затоврих очи и се отпуснах,като добавих:
-АА,колко е приятно може сега да заспя!
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:42 am

- A недей да заспиваш - казах му аз и взех
една шепичка с вода и я излях върху лицето му смеейки се.
- Казах ти да не затваряш очи
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:44 am

Обаче затворих очи и се усмихнах,като казах:
-Неможеш да ме спреш,примири се,поспи и ти!-след това с еотпуснах оше повече,разплух се като мекотело и затворих очи,като леко наблюдавах Анабет с крайчеца на ендото си око,за да видя реакцията и
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Таурус - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Таурус
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)
» Стаята на Крис
» Стаята на Хататила
» Стаята на Джагър
» Стаята на Джефри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив :: Стаите на преподавателите-
Идете на: