Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Таурус - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Таурус - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Таурус - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Таурус - Page 2 I_voting_barСтаята на Таурус - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Таурус - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Таурус

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:22 am

Станах и го последвах тераста кадето гледката найстина бе прекрасна.Виждаше се почти целия лагер и голяма част от гората
- Прекрасно е - казах му аз и се загледах в надигващото се
слънце
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:26 am

Терасата беше наистина много голяма,имаше статуи и различни колони,масичка със столове на която гостите и Раурус можеха да пият кафе или нещо друго докато се наслаждават на гледката,която беше наистина невероятен. Апартам,ентът бе един от най-хубавите,понеже претенциите на Таурус бяха доста големи...
-Харесва ли ти?-попитах аз,като се подпрях на парапета и погледнах Анабет...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:29 am

- Страхотно е - казах му , и започнах да оглеждам цялата тераса.Статуйте бяха краси , а колкони изписани с сташно красиви орнаменти.Видях масичката и седнах на диванчето , което бе сложено до масичката.
- Прекрасно е , просто не съм си мечтала за такава гледка досега - казах му аз усмихвайки му се
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:32 am

-Все пак трябваше да ме впечатлят с нещо за да остана-казах аз,като се засмях и отново погледнах към изгрева,след това седнах до Анабет и я целунах нежно....
-...а аз си падам по луксозните неща!-добавих към предното си изречение и отново се усмихнах,като сложих ръката си зад Анабет и погледнах към слънцето...Задуха лек вятър ,който беше хладен,но и приятен..беше страхотно!
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:49 am

Облегнах се на рамото му и се усмихнах
- А аз луксозна играчка ли съм ? - попитах го шеговито и се обърнах към него , гледайки всяка една част от лицето му , той беше старшно красив. Приближих се към него и сложих ръце на вратът му целувайки го нежно
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:51 am

Аз отвръщах на целувките и между една от тях промълвих тихичко:
-...за милиони!-и продължих да я целувам бнежно,тя имаше приятен аромат,кожата и беше красива и нежна като коприна,беше много красива и привлекателна.наиситна много ми харесваха тези неща в нея...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 1:57 am

Целувките му ме караха да политам надалеч от мясото което се намирах , забравях за всичко и за всеки , в момента беше важен само той и целувките му.Вишвах приятния аромат на кожата му и се разтапях в ръцете му
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:08 am

Аз продължавах с целувките ,като пуснах езичето си в действие,целувай я много нежно,устните ни прилепваха една към друга а моят език леко глеше нейният,дъхът и беше невероятен и наистина много ми харесваше,тя беше прекрасна,леко затвоих очи и продължих с целувките като леко я прегърнах и спуснах ръце по гърба и...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:18 am

Потръпнах при допира на ръката му , чувствах се приказно с него.
Но нещата протичаха прекалено бързо. Леко отлепих устнните сиот неговите и му прошепнах нежно галейки косата му.
- Нека не избързваме толкова , все сме заедно само от ден - прошепнах му аз и отново го целунах нежно
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:35 am

-Съгласен съм-казах Аз като отново я целунах,нежно с език и я прегърнах...
Наистина нещата се развиваха прекалено бързо и трябваше да изчакаме защото се познаваме само от ден,но наистина беше прекрасна тази целувка които беше за секунди,но ми се строиха множество прекрасни часове
...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:42 am

Погледнах го и се усмихнах.Облегнах глава на раменте му и
казах:
- Някакви планове за деня ? - попитах го аз не че ми се ходеше някаде , можех да седя тук с него постоянно
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:55 am

Замислих се,но не ми се ходеше никъде,честно казано искаше ми се цял ден да стоя с нея тук
-Ами...незнам...ако искаш да измислим после,а сега гладна ли си,не си закусвала майх?-добавих аз и я погледнах с усмивка
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:06 am

Погледнах го , той настина бе загрижен .
- Аз принципно не закусвам . - обесних му аз усмихвайки му се .
- А и не съм гладна стой тук - казах му и облегнах глвата си отново на рамото му слагайки едната си ръка през талията му.
- Тогава нека да останем тук
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:11 am

-Добре-казах аз,защото нямаше да я насилвам да яде след като не е гладна
-Щом искаш ще останем тук,влиза ли ти се в джакузито?-попитах аз,като я погледнах и се усмихнах и зачасках отговора и
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:16 am

Усмихнах му се
- Добре хайде - казах му аз целувайки го отново нежно , не можех да се стърпя имах чувството ,че бях пристрастнна
към неговите целувки..
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:18 am

Аз отвърнах,сложих си банския инапълних джакузито,като пуснах масажиращите струи вода и въздух,като се цопнах вътре и извиках:
-Хайде идвай!-казто се отпуснах във водата,беше невероятно.Сложих и малко шампоан и соли и стана голяма пяна
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:26 am

Усмихвайки се ,се приближих към него и съблякох дрехите си отново оставайки по бекини и сутиен.Седнах на ръба на джакузито до него и потопих ръката си , водата беше сташно приятна , а пияната меришеше стархотно , наведох се към него за да го целуна преди да влезна
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:29 am

Аз я взех и я сложих в скута си,като я прегърнах се разкрачих малко като тя седна в пространството между краката ми.Аз подпрях брадичката си на рамото и и я погледнах...
-Водата е много хубава!-казах аз и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:36 am

- Да определено е страхотна - отговорих му аз целувайки леко устнните му , а след това с едната си ръка поглих блузата му , кожата му беше нежна и мека. А след това се сгуших в него , целувайки
вратът му
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:41 am

Аз обвих ръцете си около кръста и и я погледнах,беше невероятна.Аз лекоя опръсках с пяна и се засмях като сложих малко пяна на глават и и казах:
-Вече имеш шапка!-всех още малко пяна и я духнах,а тя захвърча навсякъфе
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:47 am

Неговия смях беше заразителен , защото и аз прихнах да се смея , а след това взех малко пяна с пръста си и докоснах нослето му.
- А на теб ти излезна пъпка на нослето - казах му аз през лек кикот , а след това отново се наведох към устнните му за да го целуна , но тази целувка не излъчваше само нежност , но и влечение и стараст
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:51 am

Аз отвърнах страстно на нейната целувка и я погледнах..
-Ти си много палава!-казах аз и се засмях като започнах да хвърлям пяна във въздуха и да пръскам навсякъде с вода,беше ми много забавно а и се надявай и на Анабет
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:54 am

- Хъм метнала съм се на баща си в това отношение - изкоментирах аз , смеейки се , защото всичко около нас бе станало в пяна и вода ,
беше толкова хубаво и забавно да съм с него , че не исках да
се разделям и за секунда с него.
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 3:57 am

-На башати?-погледнах я въпросително,аз като се заиграх с косата и,която беше много нежна и мека...След това продължих да си играя с водата,която много обичах,какот и преди се забеляза
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 4:07 am

- Дам той има много деца , от различни жени , е не бил такъв винаги всичко е започнало , когато майка ми го е напуснала - обесних му аз не ми се говореше за това сега
- Ти да не се окажеш син на Водорасляка ? - попитах гоо аз смеейки се защото незнаех дали ще разбере за кого говоря
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Стаята на Таурус - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Таурус   Стаята на Таурус - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Таурус
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)
» Стаята на Крис
» Стаята на Хататила
» Стаята на Джагър
» Стаята на Джефри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив :: Стаите на преподавателите-
Идете на: