Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Терасата на мислителите - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Терасата на мислителите - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Терасата на мислителите - Page 2 I_vote_lcapТерасата на мислителите - Page 2 I_voting_barТерасата на мислителите - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Терасата на мислителите - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Терасата на мислителите

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:54 pm

-Красив е...-казах аз като погледнах огнената птица,тя наистина беше много красива,но аз гледах Навиийн,неможех да отделя поглед от нея...
-Искаш ли да се поразходим,ли да отидем някъде,стоим от часове тук-добавих аз и зачаках да разбера отговора на момичето
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:57 pm

- Да. - съгласих се веднага и погледнах към слънцето за консултация, понеже по него винаги разбирах всичко - независимо дали бъдещето, миналото или събития, които в момента се случват някъде, особено да не говорим за времето и се изненадах - наистина бяха минали часове, а на мен ми се бяха сторили като петнайсет минути... Посъвзех се малко:
- Къде ти се ходи? - попитах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 7:01 pm

-Незнам...на плажа или някъде на тихо местенце-казах аз,в намеренията ми нямаше никакъв подзамисъл,макар че така прозвуча
-Самоче ти ме води,защото не познавам добре местата-усмихнах се аз и леко се доближих до нея
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 9:54 pm

Засмях се.
- Ами по това време на деня Ню Йоркския парк вероятно е доста спокойно място.- предположих, като отметнах косата от очите си и извадих огледалото си от джоба си, за да се огледам. Имах сенки под очите от недоспиването и умората напоследък, пък и не бях яла от кой знае кога. - Изглеждам ужасно... - измърморих под носа си и се протегнах, за да си взема оръжията, които с няколко свръхскоростни движения се сляха с дрехите ми и никой не би ги забелязал. - Ходи ли ти се там? - попитах.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 10:08 pm

-Впрочем,ако искаш да отидем у нас да пийнем нещо,ако искаш?-попитах аз,като я погледнах и се надявах отговора да е положителен
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 3:23 am

- Съгласна. - кимнах аз, като тръснах глава и се заблеях отвъд хоризонта, като накрая се обърнах към Таурус с леко отнесено изражение, което ми беше доста присъщо, все се бях отвеяла нанякъде, но същевременно очите ми горяха като миниатюрни пожари.
- Къде живееш? - попитах накрая, като напуснах гарда си на парапета и се отправих към вратата, докато се чудех накъде отиваме сега...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyНед Апр 04, 2010 3:25 am

Засмях се и казах:
-Последвай ме,ще те заведа!-и тръгнахме към апартаментра ми в лагера
п>П аз ще пиша там
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 11:57 pm

- Добре. Добре съм вече. - казах му аз като пристигнаме. Той все още ме прегръщаше по пътя, а и сега. Чувствах се като малко дете, което бе паднало и сега брат му носеше, поради неспособността му да ходи.
Иззад себе си той дръпна плика, който така и се надявах да е забравил. Но уви не беше. Взех го от ръцете му, дишайки дълбоко. Бе странно как на въздух всичко се променяше и сега можех да мисля по-трезво и отговорно. Пръстите ми се плъзнаха по отвора и го разкъсаха. Оттам извадих три листа.
- Дрън - дрън ... - казах на първите два, които бяха някакви си резултати. Подадох ги на Аполон и се загледах в третия. Отново дрън, дрън ... а да ето го. "Състояние на теста: Отрицателен. Не сте бременна." Йей! Ура ... не че нещо, но просто не бях готова. Това беше всичко. Иначе едва ли щях да се радвам. Но все пак засмяна се хвърлих на врата на Аполон.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:11 am

Засмях се и я прегърнах силно. Незнам защо... просто реакция на сетивата ми. Изведнъж почувствах някакво много силно превличане към нея. Нещо като гравитация, която ме дърпаше към Катя. Засмях се сам на себе си и когато се отделихме, тя все още се смееше, а аз бях решил да погледна резултатите от другите два листа. Не видях нищо нередно и затова ги захвърлих настани. Вгледах се в лицето с изкрящите очи. Щом сега се радвахме, какво щяхме да правим, ако тестът беше положителен?!
- Искаш ли да отпразнуваме някъде новината? - попитах я като пълен идиот. Чесно казано не ме биваше в това, но исках да прекарам още време с нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 EmptyСря Апр 07, 2010 2:18 am

- Разбира се! - отвърнах му моменталически и с усмихвка на лицето го хванах за ръката и задърпах на някъде, когато осъзнах, че не знам къде точно искам да отида. После се сетих за шампанското в стаята ми, което си стоеше там още от Нова Година. - Ако искаш хайде да отидем в стаята ми. Имам шампанско. Нали обикновенно с тази напитка се празнуват добрите новини.
Не бях го изпила, защото просто нямаше добър повод ... досега. Дори незнам защо се радвах. Нали все пак това беше мечтата на всяко момиче?! Да порасне и да бъде майка. Може би не бях готова. Може би още не съм пораснала.
Поведох Аполон към стаята си.

П.П: Пиши направо там Wink
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Sponsored content





Терасата на мислителите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Терасата на мислителите   Терасата на мислителите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Терасата на мислителите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Терасата на мислите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: