Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Yo y tu tres metros sobre el cielo Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Yo y tu tres metros sobre el cielo New_st10
Top posters
Атина
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Посейдон
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Sandara.
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Анабет
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Афродита
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Ариа
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Хататила
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Зевс
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Yo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_lcapYo y tu tres metros sobre el cielo I_voting_barYo y tu tres metros sobre el cielo I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Yo y tu tres metros sobre el cielo

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПон Дек 31, 2012 7:54 pm

Здравейте,хора. Аз съм Алекс на 12 /все още Sad/ от София. Уча в 32 СОУ. Аз съм възможно най-щурия човек, когото познавате.Много обичам волейбол, баскет също, за жалост не тренирам Sad... Тренирам спортни танци. Обичам да пея, като цяло музиката си ми е в кръвта. Същоо...ами имам си хоби, правя Квилинг – прави се от хартиени лентички, но няма нищо общо с оригами, ако искате мога да ви покажа и снимчици Smile.
Мнооооооооооооого обичам Пърси Джаксън и Героите на Олимп, уникални са. Сега чета знака на Атина, а след това почвам Хрониките на Кейн. Също така си падам по Здрач и Дневниците на Вампира. Голям филмоман съм /хихихи/. И ако има още нещо питайте Smile


Мое творение

И още едно
Върнете се в началото Go down
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПон Дек 31, 2012 8:04 pm

Здравей, момиче, което никога през живота си не съм срещал, не е като да живея с теб под един покрив... Laughing
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПон Дек 31, 2012 8:07 pm

Скъпо, мое момче, което ми се иска изобщо да не бях срещала, тук се задават въпроси, така че питай или недей да ми спамиш! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПон Дек 31, 2012 8:32 pm

Любим герой от Пърси Джаксън и Героите на Олимп като цяло? Хрониките ще ти харесат :Д.. Любим спорт? Левски или ЦСКА? Какво искаш да работиш? В България ли мислиш да си оставаш или не? Ако не, къде искаш да ходиш? Между другото, много си добра в Квилинга Smile)
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyПон Дек 31, 2012 8:45 pm

Ами не знам кой ми харесва най-много - Пайпър най-вече, но честно казано всички ми допадат. Любим спорт - волейбол и баскетбол, не мога да реша кое ми харесва повече. ЦСКА предпочитам иначе. За работата ми е доста трудно да ти отговоря, защото имам интереси към доста неща. Много ми се иска да стана писателка, ако не на книги, поне да водя собствена рубрика във вестник или списание. Също така сватбен агент или нещо подобно, защото съм добра в организирането на празненства и така. Не мисля да оставам в България по простата причина, че нямам бъдеще тук. Мисля си да имигрирам в някоя европейска страна например Италия или Испания. Германия също е хубава, но предпочитам предишните две. Иначе със езиците съм ок, така че ако успея с удоволствие бих си продължила образуванието в някоя от изброените държави.
Върнете се в началото Go down
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyВто Яну 01, 2013 12:37 am

Любим волейболист? Любим отбор от италианското първенство(волейболното)? Любимо животно? Любим цвят? Любимо число? Любима песен, певец/певица? Любим актьор/актриса? Само английски ли говориш или знаеш още някакъв език?
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyВто Яну 01, 2013 1:18 am

От нашите - Цветан Соколов, Владо Николов. От италианското първенство - Не знааам. Любимо животнооо....ами попринцип гепард и косатка. Любим цвят - лилаво, синьо и зелено, понякога розово, но не във всички нюанси. Любимите ми числа са 4 и 7. Любима песен, ще ти кажа само една, защото иначе са твъъърде много - Are you the one на Within Temptation. Честно казано нямам любим изпълнител... Актьор/Актриса - Иън Сомърхолдър, Нина Добрев, Антонио Бандерас, Никълъс Кейдж и май са това...Не говоря само английски, знам и Руски, макар че не го харесвам особено. Иска ми се да уча испански и италиански, но за съжаление това не може да се случи в училище...
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyСря Фев 27, 2013 3:33 am

И ти ли си английски с руски? От кой град си? Къде смяташ да кандидатсваш след седми клас?

ПС. Сааааааааамо ЦСКА!!!!!
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo EmptyСря Фев 27, 2013 3:18 pm

Да, и аз съм с английски и руски, въпреки че мразя руски повече от всичко! От София съм и мисля да кандидатствам в немската гимназия или в испанската, а английския ще си го продължа отделно, както правя сега.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Yo y tu tres metros sobre el cielo   Yo y tu tres metros sobre el cielo Empty

Върнете се в началото Go down
 
Yo y tu tres metros sobre el cielo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Fun Zone :: My name is...-
Идете на: