Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
РПГ Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
РПГ New_st10
Top posters
Атина
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Посейдон
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Sandara.
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Анабет
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Афродита
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Ариа
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Хататила
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Зевс
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Katherine Pierce
РПГ I_vote_lcapРПГ I_voting_barРПГ I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
РПГ EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
РПГ EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
РПГ EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
РПГ EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
РПГ EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
РПГ EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
РПГ EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
РПГ EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
РПГ EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 РПГ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

РПГ Empty
ПисанеЗаглавие: РПГ   РПГ EmptyВто Юни 08, 2010 10:44 pm

Тук може да проследите нашето РПГ.



~Атина и Кейт Фелър
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

РПГ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РПГ   РПГ EmptyПет Юни 11, 2010 4:16 am

Джейсън Боудън


-Хайде, братле. Време е да тръгваме за училище. - брат ми сложи ръка на рамото ми, а аз станах от мястото си до прозореца, където се бях загледал навън. Погледнах Тай и кимнах.
Двамата се качихме в колата ми, но Тай караше. Загледах се през прозореца, мислейки за нея. Както винаги. Беше толкова красива... Моята чаровница. Но тя не беше моя... Отнесох се в спомените и избрах най-хубавия - деня, в който се срещнахме. Беше първият ми ден в училище и трудно се ориентирах. Спомням си, че вървях по коридорите объркан, а тогава пред очите ми изскочи тя и ме порази за части от секундата.

-Здравей! - каза тя, а гласът и' звучеше мек като кадифе. -Ти трябва да си Джейсън?
Стоях и я гледах, а секундите минаваха, но аз мълчах. Учудващо успях да се окопитя и отвърнах
-Да, но ми казвай Джей накратко. Приятно ми е. - усмихнах се, подавайки и' ръка. -А как е твоето име? - попитах любопитно момичето пред мен. Тя се усмихна и за момент сякаш не съществуваше нищо друго, освен нея.
-Казвам се Емма. Изглежда ще сме в един клас. Но не затова те спрях - усмивката и' се разшири. -Викат те в дирекцията.
-Оу... Добре, благодаря. Ъм.. може ли да ме упътиш натам? Все още не познавам училището...


И така се завърза нашето приятелство. С всеки изминал ден ставахме по-близки, а с всеки изминал миг се чувствах все по-завладян от нея. Тя беше... невероятна. Но с това се появиха и проблемите ми. Нямах смелост да и' разкрия какво чувствам..
Изведнъж брат ми въздъхна отегчено, а аз се огледах, виждайки, че сме стигнали гимназията ни.
-Училище... Страхотно. - тонът на Тай преливаше от отегчение и сарказъм. Слязохме от колата, като аз се запътих към входа, а Тай пое вляво към една от сградите, където се провеждаха часовете.
Вървях през двора, отново потънал в мисли. Точно когато звънецът би и ме стресна, изваждайки ме от мислите ми, я видях да стои на една от пейките на двора, прелестна, както винаги. Беше със слушалки и слушаше музика както обикновено, но когато ме видя ги свали. Усещах как я поглъщам с очи и промълвих
-Здравей...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

РПГ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РПГ   РПГ EmptyЧет Авг 12, 2010 6:06 pm

Емма Деуан
Бързах към двора, за да седна на онази пейка. Тя беше нашето обичайно място за срещи. В ушите ми звучеше Avril Lavigne - Girlfriend. Този стил не ми отива, знам, но просто го обожавам, няма да се откажа само заради чуждото мнение...
Когато най - после стигнах, седнах на пейката и продължих да слушам музика, потропвайки с крак и чакайки Джей - Джей, както го наричах тайно от него, защото можеше да не му хареса, да дойде.
- Кой чакаш? - леко пискливия глас на доведената ми сестра прекъсна приятните ми мисли. Спрях песента и свалих слушалките от ушите си.
- Никой, просто си седя. Може ли да ме оставиш, имам нужда от малко спокойствие? - попитах я и тя веднага се махна. Отново сложих слушалките на MP3 - ката ми и си пуснах същата песен.Почаках още десет минути и на паркинга спря една позната за мен кола. Усмихнах се и изтичах до нея,а оттам излезе Джей, а след него излезе брат му.
- Здравей... - каза ми той.
- Здравей! - отвърнах му аз с весел тон и чаровна усмивка.
- Здрасти, Ем! - поздрави ме Тайлър.
- Здрасти... - поздравих го и леко му се усмихнах. Обърнах се към Джейс и отново му се усмихнах чаровно.
- Емма, искаш ли след училище да отидем на кафе? - попита ме Тай и ми се усмихна.
- След училище? Не мога имам да уча. - това си беше самата истина. - А и днес имам курс по испански два часа след училище, затова няма как да стане. - наистина имах курс по испански, не бих излъгала, особено пък близък приятел. - О, за малко да забравя. В неделя имам рожден, ставам на 18, ще бъде страхотно, ако дойдете. - усмихнах се чаровно на Тай и Джей - Джей. Забравих да кажа, че днес е сряда. Тайлър си отиде, а аз се обърнах към Джей и му се усмихнах чаровно.
- Ще дойдеш, нали? - в гласа ми се улавяше надежда...Надежда, че ще дойде.
- Естествено, не бих пропуснал това за нищо на света! - Джейсън ми се усмихна.
- Хайде вече да влизаме. - казах аз и двамата влязохме в училището...

Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





РПГ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: РПГ   РПГ Empty

Върнете се в началото Go down
 
РПГ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Some different RPG :: Conceal-
Идете на: