Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

РПГ

Go down 
АвторСъобщение
Sandara.
Админ
Админ

Брой мнения : 586
Точки : 1611

ПисанеЗаглавие: РПГ   Вто Юни 08, 2010 10:44 pm

Тук може да проследите нашето РПГ.

~Атина и Кейт Фелър
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ

Брой мнения : 1129
Точки : 1716

ПисанеЗаглавие: Re: РПГ   Пет Юни 11, 2010 4:16 am

Джейсън Боудън

-Хайде, братле. Време е да тръгваме за училище. - брат ми сложи ръка на рамото ми, а аз станах от мястото си до прозореца, където се бях загледал навън. Погледнах Тай и кимнах.
Двамата се качихме в колата ми, но Тай караше. Загледах се през прозореца, мислейки за нея. Както винаги. Беше толкова красива... Моята чаровница. Но тя не беше моя... Отнесох се в спомените и избрах най-хубавия - деня, в който се срещнахме. Беше първият ми ден в училище и трудно се ориентирах. Спомням си, че вървях по коридорите объркан, а тогава пред очите ми изскочи тя и ме порази за части от секундата.

-Здравей! - каза тя, а гласът и' звучеше мек като кадифе. -Ти трябва да си Джейсън?
Стоях и я гледах, а секундите минаваха, но аз мълчах. Учудващо успях да се окопитя и отвърнах
-Да, но ми казвай Джей накратко. Приятно ми е. - усмихнах се, подавайки и' ръка. -А как е твоето име? - попитах любопитно момичето пред мен. Тя се усмихна и за момент сякаш не съществуваше нищо друго, освен нея.
-Казвам се Емма. Изглежда ще сме в един клас. Но не затова те спрях - усмивката и' се разшири. -Викат те в дирекцията.
-Оу... Добре, благодаря. Ъм.. може ли да ме упътиш натам? Все още не познавам училището...

И така се завърза нашето приятелство. С всеки изминал ден ставахме по-близки, а с всеки изминал миг се чувствах все по-завладян от нея. Тя беше... невероятна. Но с това се появиха и проблемите ми. Нямах смелост да и' разкрия какво чувствам..
Изведнъж брат ми въздъхна отегчено, а аз се огледах, виждайки, че сме стигнали гимназията ни.
-Училище... Страхотно. - тонът на Тай преливаше от отегчение и сарказъм. Слязохме от колата, като аз се запътих към входа, а Тай пое вляво към една от сградите, където се провеждаха часовете.
Вървях през двора, отново потънал в мисли. Точно когато звънецът би и ме стресна, изваждайки ме от мислите ми, я видях да стои на една от пейките на двора, прелестна, както винаги. Беше със слушалки и слушаше музика както обикновено, но когато ме видя ги свали. Усещах как я поглъщам с очи и промълвих
-Здравей...

Админ
Админ

Брой мнения : 586
Точки : 1611

ПисанеЗаглавие: Re: РПГ   Чет Авг 12, 2010 6:06 pm

Емма Деуан
Бързах към двора, за да седна на онази пейка. Тя беше нашето обичайно място за срещи. В ушите ми звучеше Avril Lavigne - Girlfriend. Този стил не ми отива, знам, но просто го обожавам, няма да се откажа само заради чуждото мнение...
Когато най - после стигнах, седнах на пейката и продължих да слушам музика, потропвайки с крак и чакайки Джей - Джей, както го наричах тайно от него, защото можеше да не му хареса, да дойде.
- Кой чакаш? - леко пискливия глас на доведената ми сестра прекъсна приятните ми мисли. Спрях песента и свалих слушалките от ушите си.
- Никой, просто си седя. Може ли да ме оставиш, имам нужда от малко спокойствие? - попитах я и тя веднага се махна. Отново сложих слушалките на MP3 - ката ми и си пуснах същата песен.Почаках още десет минути и на паркинга спря една позната за мен кола. Усмихнах се и изтичах до нея,а оттам излезе Джей, а след него излезе брат му.
- Здравей... - каза ми той.
- Здравей! - отвърнах му аз с весел тон и чаровна усмивка.
- Здрасти, Ем! - поздрави ме Тайлър.
- Здрасти... - поздравих го и леко му се усмихнах. Обърнах се към Джейс и отново му се усмихнах чаровно.
- Емма, искаш ли след училище да отидем на кафе? - попита ме Тай и ми се усмихна.
- След училище? Не мога имам да уча. - това си беше самата истина. - А и днес имам курс по испански два часа след училище, затова няма как да стане. - наистина имах курс по испански, не бих излъгала, особено пък близък приятел. - О, за малко да забравя. В неделя имам рожден, ставам на 18, ще бъде страхотно, ако дойдете. - усмихнах се чаровно на Тай и Джей - Джей. Забравих да кажа, че днес е сряда. Тайлър си отиде, а аз се обърнах към Джей и му се усмихнах чаровно.
- Ще дойдеш, нали? - в гласа ми се улавяше надежда...Надежда, че ще дойде.
- Естествено, не бих пропуснал това за нищо на света! - Джейсън ми се усмихна.
- Хайде вече да влизаме. - казах аз и двамата влязохме в училището...

My diamond ring so bling bling

Meow~

Вижте профила на потребителя http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: РПГ   

РПГ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1