Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Морето в пустинята - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Морето в пустинята - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Морето в пустинята - Page 3 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 3 I_voting_barМорето в пустинята - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Морето в пустинята - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Морето в пустинята - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Морето в пустинята - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Морето в пустинята - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Морето в пустинята - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Морето в пустинята - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Морето в пустинята - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Морето в пустинята

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:00 am

- Добре съгласна съм - усмихнах му се аз и отново седнах до него отпускайки краката си така ,че вълничките да ги заливат. и се подпрях на лактите си вдигайки главата си към слънцето затваряйки очите си
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 6:06 pm

Аз станах и реших да поплувам,влязох във водата,отначало повървях малко а после се гмурнах за да свикна по-бтрзо със водата...
-Искаш ли да дойдеш?-обърнах се към Анабер
След това седнах във водата за да я изчакам
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 7:40 pm

- Що за въпрос ? - попитах го аз влизайки във водата.Леко се напръсках с водата за да свикна и тогава се потопих изцяло.Водата не ми се стори преклаено студена , но беше хладка.
- Стархотно е - казах му аз когато се приближих
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 8:12 pm

Аз стоях срещу нея и се усмихвах....Нейната компания беше много приятна,чувствах се добре,те е интересен човек и имаме доста общи неща...
Аз погледнах небето,беше към 5 часът и казах:
-Като се наплацикаме и излезем трябва да тръгваме!
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:09 pm

- Добре - отговорих му , аз и започнах да го пръскам с водата смеейки се.
- Та значи като се наплицикаме ще си ходим ? - попитах го аз , но продължавах да го пръскам с водата
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:10 pm

-АМи незнам...-казах аз и започнах да я пръскам...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:12 pm

- Е как незнаеш - захилих се аз
- Нали ти каза ,че трябва да се прибираме - казах плезейки му се, и пръскайки го.
- Тук е много хубаво - сигорно го казвах за 50ти път днес
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:13 pm

Иксаш ли да останем докато се стъмни-попитах аз и продължих да я пръскам с вода и леко с еприближавах към нея
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:15 pm

- Иска ли питане - казах му аз усмихвайки му се .Гледайки го как се приближава към мен.
- Само не ме бутай - помолих му се , аз и се уплезих
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:16 pm

Аз седнах във водата и се отпуснах,като казах:
-Толкова е спокойно тук!
Искаше ми се да останем само двамата с нея тук,вечно...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:19 pm

Погледнах го усмихвайки му се.
- Да няма кой да те тормози и да ти се пречка и да ти казва какво да правиш и какво да не правиш - казах му аз следвайки примера му и седнах близо до него във водата
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:23 pm

Аз лежах така доста дълго време мълчейки и се наслаждавах на приятното време,наистина бе страхотно и ми с еискаше да остана така вечно...
Двмата отново мълчахме и се чуваше само разбиването на вълните и птиците които издаваха своите викове
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyПон Апр 05, 2010 11:26 pm

- Толкова е приятно - казах аз разчупвайки отново мълчанието
- Честнно мога да седя тук с дни , месеци, години дори.Надалеч от всички проблеми и на спокойствие
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 1:13 am

-Mхм-отговорих аз и продължих да седя така,наистина можех да стоя с дни,месеци дори години тук,по този начин беше толкова успокояващо
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 1:16 am

Леко се надигнах и го натиснах по корема за да го потопя.
- Хайде стига си спал - казах му аз хилейки се и започнах да тичам колкото мога във водата за да не ме хване , но уви той бе
по - бърз от мен
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 1:19 am

Аз я хванах и я вдигнах,но не я хвърлих във водата,а започнах да бягам с нея като конче...
-Неочакваше това нали?Забавно е,дръж се добре и стегни краката си около кръста ми!-казах аз и започнах да бягам много бързо,беше забавно макар и изморително
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 1:39 am

Направих всичко , което ми каза.И Отворих широко очи, беше наистина забавно.
- Как го правиш ? - попитах го аз с усмивка на уста
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 2:09 am

-Ами...с упражнение-казах аз и забързах още,наистина беше много забавно но скоро щях да се изморя
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 2:14 am

Позабавлявах се още малко и казах
- Добре стига толкова - той се спря , а аз слезнах от гъра му.
- Беше страхотно , но ще се измориш , а не искам да спиш - казах му аз вече застанала пред него и усмихвайки му се
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 2:56 am

Аз се засмях , и казах:
-Добре,но да знаеш много обичам да мързелувам и дори и да не съм изморен обичам да спя!-засмях се аз отново и я погледнах
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 3:26 am

- Хъм всеки се променя нали занеш - казах му аз и се приближих до него.
Прегърнах го , и после се осетих какво правя, но той беше толкова красив , и се чувствах толкова добре с него , че не се стърпях
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 3:42 am

Аз сложих ръце на кръста и,леко се изчервих и се усмихнах,малко се узадачих от сотреното от не,но я оставих да ме държи така,беше приятно,тя наистина беше много красива и бе невероятно чувство...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 3:52 am

Погледнах го право в очите. Беше прекрасно и той бе прекрасен , стигнах на сантиметър от устните му , а след това го целунах.Когато ги отлепих забелязах ,че навън вече се е стъмнило , но не знаех какво да кажа.
За това отбегнах темата за целувката и казах
- Вече се стъмни искаш ли да се връщаме към лагера ? А и трябва да поговоря с майка ми - попитах и отучних причината поради която трябваше да се прибера
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 3:54 am

Преди да и отговоря,аз я целунах в отговор на нейната целувка
-Разбира се!-казах аз и я погледнах като добавих
-Ако искаш ще те изпрат
я!?
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 EmptyВто Апр 06, 2010 3:57 am

- Добре - казах му аз усмихвайки му се и излизайки от водата отново го целунах , не исках да се разделям с него но трябваше да поговоря с майка ми.Излезнах преди него и взех хавлията избърсах мокрото си тяло и облекох дрехите си.. Чаках го усмихната на брега да излезне от водата
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Морето в пустинята - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Морето в пустинята
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Скалите над морето
» Шезлонгите с изглед към морето
» Морето на мъртвите души

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: