Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Къщата на Елена Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Къщата на Елена New_st10
Top posters
Атина
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Посейдон
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Sandara.
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Анабет
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Афродита
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Ариа
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Хататила
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Зевс
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Къщата на Елена I_vote_lcapКъщата на Елена I_voting_barКъщата на Елена I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Къщата на Елена EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Къщата на Елена EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Къщата на Елена EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Къщата на Елена EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Къщата на Елена EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Къщата на Елена EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Къщата на Елена EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Къщата на Елена EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Къщата на Елена EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Къщата на Елена

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 2:32 am

Къщата на Елена Presidio-houses-from-1862-ii

МЯСТО ЗА РП
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 2:59 am

Заедно с Атина и Посейдон /в човешки размери/ се появихме пред къщата на дъщеря ми. Поех си дълбоко въздух и почуках на вратата. Мина около една минута, но никой не отговори. Притесних се и почуках по-силно от преди.
"Трима сте ..." - помисли си тя. Усещах, че беше залепена за вратата.
"Не се притеснявай от тях. Отвори!"
Тя ме послуша и отвори вратата. Беше пораснала... о, да. И то много. Личеше си, че вече е жена. Тъмно кестенявата й коса падаше върху рамото й и стигаше до кръста. Имаше къдрици, което може би бе наследила от мен. Единственото нещо, което не се бе променило у нея бяха очите.
- Здравей, мила! - казах аз и я прегърнах силно.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:04 am

Стоях скована, гледайки сестра си.Зевс я прегърна толкова естествено.. Тя наистина изглеждаше добре - с тъмно кестенявата си коса на къдрици и иразителните очи.Открих прилика между нас, но не беше голяма.Все още я гледах, а тя само вдигна вежди, срещайки погледа ми.
-Здравей...
Казах тихо.Какво сега? Тя беше... необикновена.Това поне личеше от километри, а аз не знаех как да постъпя.Стиснах ръката на Посейдон, търсейки подкрепа.Поех си дълбоко въздух, чакайки реакцията и'...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:07 am

- Здравей! - каза Елена уверено, откъсвайки се от прегръдката ми. - Казавам се Елена, както вече знаете може би... - заговори тя и се обърна към мен. Аз й кимнах и усетих, че леко се е успокоила. Тя се отдръпна от вратата и направи знак да влезем. Поканини в хола си и затвори вратата след нас.
- Мога ли да ви предложа нещо? - попита любезно моето момиче.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:10 am

-Не,благодаря...
Погледнах за секунда Атина и после погледна Елена.
-Здравей! Аз съм Атина, а това е Посейдон... ам.... обратното! Тя е Атина, а аз съм Посейдон...
Казах като се опитах да развеселя Атина. Разбира се сега ще получа някакъв коментар от страна на брат си,но съм свикнал да не обръщам внимание на тези неща...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:13 am

Усмихнах се на Посейдон. Оценявах помощта му... Обърнах се към сестра си
-Приятно ми е да се запознаем..
Опитах се да и' се усмихна.Почти се получи.Бях толкова нервна... Тя наистина изглеждаше интересен човек, но нямах представа какво ще е отношението и' към мен. Как ли щеше да ме приеме - сестрата, която не бе срещала никога досега..
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:15 am

"Намерил кога да се прави на хитър!" - помислих си наум за Посейдон, което разбира се не убегна на Елена. Тя можеше да чува мислите ми, както и аз нейните.
- Добре тогава. - каза тя и седна до мен на един от диваните в хола. - Приятно ми е да се запознаем! - каза тя и подаде ръка на двамата бога, които стояха срещу нас.
- Това е чичо ти, а това е ... сестра ти. Мисля, че съм ти говорил за нея, нали?
- Да. Атина. Чесно казано още немога да повярвам, че тя е моя сестра. - спомни си тя и усетих, че е доста нервна. Дали й Атина се чустваше така?!
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:24 am

Здрависах се със момичето.За разлика от баща си е мила и учтива... дали найстина е негова дъщеря... Усмихнах се съвсем леко.
Атмосферата в стаята ми стана леко неприятна.Може би е по-добре ако излезна,но първо ще пусна една шега.
-Зевсе,сигурен ли си че тя е твоя дъщеря? Твърде е мила и любезна!
Засмях се и пристъпих крачка назад.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:35 am

"Да мила, той е взел комичната часто от семейството ни." - опитах се да обясня на Елена подигравките на брат си.
Тя се разсмя и изчерви в същото време.
- Моля останете! - каза му тя. Искам да ви попитам нещо. - каза му тя.
- Ами питай. - подаде той леко несигурно.
- Може да е тайна, но наистина настоявам да ми кажете. - всички чакаха колминационния момент, само аз знаех какво става в главата й. Прекъснах я:
- Елена, не съм сигурен как ще приемат това. Карай го по... внимателно.
- Добре! Но ти не си им казал? - попита тя с очудване и леко арздразнение, защото трябваше тя да го прави.
- В бързината пропуснах. - признах си. - Защо не им покажеш. Само внимавай, моля те!
- Ммм добре. Каза тя и се опита да се ядоса, за да подейства дарбата й. Удари юмрук в малката масичка и няколко неща се случиха едновременно. Земята е разтресе, вън времето се развали и мълнии започнаха да опсипват земята, водата в мивката изригна срещу килима, а запалката на масата се запали сама и подпали масата. По нея заиграха големи пламъчета. Разбира се, Елена побърза и загаси пожара с водата от мивката само с едно мръдване на пръстите.
Всички стояха и гледаха невярващо.
- Казах ви, че тя е специална ...
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:39 am

Тя може да замести не само Зевс,но и мен и Хадес. Добре,че той не е с нас. Определено нямаше да приеме това спокойно... Не че аз го приемам спокойно,но поне се владея,а той няма да направи и усилия да се овладее.
-Интересно,Зевсе!-погледнах го.-Това ли е всички или пазиш още тайни от братята си?
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:45 am

- Мисля, че е това, Посейдоне. - казах аз и му кимнах в отговор.
Елена се бе свила на дивана и чакаше някой да й каже нещо. Мислеше си, че те не я харесваха - страхуваха се от нея.
"Не биваше да им го показвам... Така ще ме мислят за поредната странна птица."
"Те са добри богове, не се притеснявай! Нищо няма да ти кажат. Не са такива."
"Щом казваш..." - не беше уверена в думите ми. И защо ли?
- Да повикаме ли Хадес? Нали разбираш - "да не крием нещо от него"? - попитах Посейдон.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:50 am

Леле... Стоях и гледах безмълвно сестра ми. Отбелязах си наум да не я ядосвам, иначе.. Личеше си, че е дъщеря на Зевс. И като се сетих за това, зададох изникналия в главата ми въпрос.
-Елена... Коя е майка ти?
Тя се обърна и просто ме погледна. Премигах, не знаейки какво да кажа. Бях задала въпроса си преди да се замисля.. Обърнах се към Посейдон, но той изглеждаше спокоен...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:51 am

-За разлика от мен... се съмнявам,че той ще го приеме добре.-казвам каквото мисля,но той е прав! Не бива да крием от брат си,дори и той да е странен и непредсказуем какъвто е.
-Но е най-добре да му кажем! Нека го повикаме...- ще ми е интересна реакцията му.Тогава Атина попита Елена коя е майка и`. Мисля,че Зевс каза,че е Хера...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:55 am

- Хера. - отговори простичко Елена. Хм, странно! Не бях ли го споменавал преди?
"Явно не си..." - дочух мислите на Елена.
"Явно не."
"Да повикам ли другия си брат?"
"Хадес?!"
"Да. Какво мислиш? Искаш ли да се запознаеш с него?"
"Когато умра - може. Чесно казано се стряскам още като споменаваш името му."
Усмихнах се и се обърнах към Елена, която също зададе въпрос към Атина.
- Коя е твоята майка?
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 3:58 am

Тя определено беше пряма, защото ми върна въпроса и попита коя е моята майка.
-Майка ми се казва Метида, но всъщност не ме е родила тя... Е, това е дълга история.
За първи път забелязах в очите и' да проблясва чувство - любопитство.Значи тя искаше да ме опознае.. Усмихнах и' се - това се отнасяше и за мен, имах доста въпроси към нея..
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 4:13 am

Атина се усмихна.Щом видях усмивката и` се успокойх и въздъхнах.Погледнах Елена, изглежда мило,умно и смело момиче.По външноста си личеше,че е дъщеря на Зевс.Има хубава коса и искренни очи.Тук си преличаха много с Атина.Погледнах сестрата на Елена и и` се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена EmptyПет Мар 26, 2010 4:29 am

Тъкмо се колебаех какво да кажа на Елена, когато видях Посейдон да ми се усмихва. Беше намерил приликите между мен и Елена. Малко се отпуснах и когато се обърнах към сестра си, видях, че се притесняваше. ТЯ се притесняваше? Седнах и я потупах внимателно по рамото.
-Сигурно не ти е лесно... Ако ти трябва съвет за нещо, насреща съм. Все пак съм Богинята на мъдростта.
Засмях се.Невероятно как подкрепата на Посейдон ми бе вдъхнала кураж и изведнъж се почувствах по-свободно.Трябваше да му се отблагодаря все някак за всичко, което направи за мен...
Погледнах Елена, която ме гледаше изненадано.Въпросите буквално се четяха в очите и', но въпреки това накрая тя ми се усмихна.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Къщата на Елена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена   Къщата на Елена Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Елена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на ръководителката
» Къщата на Iv Stewart

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Ню Йорк :: Къщи и апартаменти-
Идете на: