Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Столовата - Page 5 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Столовата - Page 5 New_st10
Top posters
Атина
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Посейдон
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Sandara.
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Анабет
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Афродита
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Ариа
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Хататила
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Зевс
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Столовата - Page 5 I_vote_lcapСтоловата - Page 5 I_voting_barСтоловата - Page 5 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Столовата - Page 5 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Столовата - Page 5 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Столовата - Page 5 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Столовата - Page 5 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Столовата - Page 5 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Столовата - Page 5 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Столовата - Page 5 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Столовата - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Столовата - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Столовата

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Столовата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата   Столовата - Page 5 EmptyПон Май 09, 2011 2:35 am

Засмях се на излиянията на Анди и поклатих глава.
-Всъщност, да си богиня си има своите предимства. Но няма значение - виждам, че се колебаеш как да говориш с мен, затова ще те помоля да е на "ти". Иначе ми звучи прекалено официално, а и се чувствам стара... - засмях се на последното, завършвайки малката си реч. Всъщност наистина годините не бяха от значение за боговете, а само задълженията. Освен това в класовете в нормалните училища не преподаваха всичко за нас, а и доста от нещата не бяха истина.
-Благодаря ти за последното - вметнах и продължих -Наистина ме смятат за позитивна, но не мисля, че някой скоро е отбелязвал факта, че се усмихвам...
Усмихнах се отново, като си припомних, че тя беше казала, че е полубогиня. Погледнах я любопитно и попитах полека
-Е, ще ми разкажеш ли за родителите си? - наистина бях любопитна, но естествено не беше длъжна да споделя с мен, ако това я притесняваше. И въпреки това ми изглеждаше толкова бодър човек... Останалите тук бяха или в ужасни отношения с родителите си, или изобщо не общуваха с тях. Анди ми изглеждаше като някой, с който може да се говори нормално - това ме караше да мисля, че бихме могли да си допаднем и да си паснем.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Столовата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата   Столовата - Page 5 EmptyПон Май 09, 2011 2:50 am

- О, ами... родители като родители. Всъщност мислех миналата седмица да отскоча до Манхатън за ден-два, но... после размислих и сега пак искам. А пък трябва да започна да влизам в часовете. Това не беше характерно за мен до преди да дойда. Сякаш това място ме развали - казах с ирония и лек присмех в гласа.
- Да се върна към родителите си. Майка ми се казва Клеър, а баща ми Тим. Андреа е едната ми баба - казах и извъртях очи, сещайки се колко се противях в прогимназията и гимназията и колко мразех името си тогава. Докато не гледах филма How to Lose a guy in 10 days. Оттогава го заобичах. Имах един период, в който исках да пиша блог с такива експерименти "Как да...". В началото безплатен, а после, кой знае?
- Липсват ми и искам да ги видя. Ама в момента няма как. Трябваше да го направя, докато се размотавах безцелно седмици наред тук. Сега реших отново да стана примерна. Каквато по принция си бях - усмихнах се и я погледнах. Беше ми интересно да отговарям на въпросите й. Сякаш колкото и да се бях провинила, дори и да си заслужа наказание и да го получа нямах нищо против, ако ще е човек, който ме изслушва и приема истината.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Столовата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата   Столовата - Page 5 EmptyЧет Май 12, 2011 11:00 pm

Опитах се да си представя що за човек е била тогава и дали се е променила, но нямаше как да разбера със сигурност - все пак не я познавах. Запитах се защо не отговори на въпроса ми за родителите си, но стигнах до заключението, че не ме е разбрала - говореше само за човешките си родители. Усмихнах се полека, като казах
-Всъщност, като те попитах за родителите ти, имах предвид божествените... Защото не знам на кой бог или богиня си дъщеря.
Усмивката ми премина в извинителна, докато Анди ме гледаше. Може би нямаше да иска да говори за това. Погледнах я и бързо вметнах
-Всъщност не си длъжна да ми казваш... - погледнах я с уверение, че наистина не е необходимо и реших да сменя темата.
-Изглежда, си имала някои преживявания и промени, откакто си тук. Какво те накара отново да се върнеш към примерното държание? - усмихнах се развеселено и добавих
-Не мисля, че учителите тук са чак толкова строги... - засмях се кратко и като вдигнах рамене, продължих да я гледам развеселено.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Столовата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата   Столовата - Page 5 EmptyСъб Май 14, 2011 2:30 am

Лек смях подобен на въздишка.
- Повярвай ми, не бих го направила заради учител. Всъщност търсех майка си през това време, но главно мързелувах. Но това не съм аз. Е, обичам да си мързелувам, но не денонощно... Всъщност божествения ми родител... ами малко е странно - казах с плаха усмивка. - Не знам коя всъщност е истинската ми майка. Така де, тази, която ме е родила. Поне знам, че е жена, което малко стеснява кръга от божества.
- Но точно в момента не ме интересува коя е. Интересува ме само да завърша както аз си знам и вероятно ваканцията ще се поинтересувам отново да разбера истината. - казах след кратка пауза
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Столовата - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столовата   Столовата - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Столовата
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Столовата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: