Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Плажът - Page 5 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Плажът - Page 5 New_st10
Top posters
Атина
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Посейдон
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Sandara.
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Анабет
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Афродита
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Ариа
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Хататила
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Зевс
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Плажът - Page 5 I_vote_lcapПлажът - Page 5 I_voting_barПлажът - Page 5 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажът - Page 5 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Плажът - Page 5 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Плажът - Page 5 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Плажът - Page 5 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Плажът - Page 5 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Плажът - Page 5 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Плажът - Page 5 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Плажът - Page 5 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Плажът - Page 5 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Плажът

Go down 
+4
Катрин Уейтън
Ариа
Посейдон
Афродита
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 4:05 am

- Някой можеше да ме светне, че семейната сбирка е тук. - рекох мелодично, когато се натъкнах на дъщеря си и Арес на плажа. Носех къса черна рокля и подходящите обувки. Косата се вееше леко около лицето ми.
Седнах грациозно на пясъка и се нацупих в посока на Арес.
- Господи, знам, че отдавна не сме се виждали и че бе по-добра идея да си остана на Олимп, но бях
отегчена. - наблегнах леко разглезено на последната дума, въпреки че му се усмихвах широко насреща...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 4:12 am

Огледах Афродита оценяващо от глава до пети - от гъстите вълни на косата й до идеално подбраните с роклята дизайнерски обувки. Наистина оценявах гледката. Както винаги, бе ослепителна, без дори да се е опитала да бъде. Струваше ми се, че хвърля сянка върху всичко наоколо само с присъствието си.
Зачудих се как ли се чувства Тира. Щом аз като един от Олимпийските богове бях заслепен, как ли я виждаше тя?
Афродита седна до мен и изрази мнението си по отношение на това колко "отегчена" била. Усмихнах й се лъчезарно, след което я прегърнах и я целунах леко. Но после се отдръпнах, напомняйки си, че Тира все пак е тук.
Е, със сигурност щеше да бъде по-гадно, ако Тира бе полубог.
- Убеден съм, че си умряла от скука... - рекох саркастично.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 6:41 pm

Докато гледах тази сълзлива сцена, ми идеше да повърна.Зачудих се дали баща ми ще се радва да ме види в компанията на майка ми и как ли щеше да реагира.Щом ме игнорираха, а аз мразя да ме игнорират, извиках с всички сили:

-Хей, аз ОЩЕ съм тук!
Върнете се в началото Go down
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 7:15 pm

Обърнах се сепната към момичето и й се усмихнах с възможно най-добрата си усмивка на богинята на красотата с надеждата това да е достатъчно възмездие. Ако се има предвид кръвнишкият й поглед, едва ли. Може би нямах чак такова въздействие върху жените богини, колкото веърху кой да е смъртен от какъвто и да е пол.
- Извинявай. - рекох, като се стараех да бъда искрена. И бях, знаех си, че трябва да се държа малко по-..човешки, особено когато съм в компанията на дъщеря си. Богиня или не, предполагаше се да давам пример, нали? - Но ти знаеш, че Арес реално не ми е... хм... съпруг, така че постоянно трябва да се пазя от капаните на Хефест, когато съм с него. - измърморих недоволно...
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 7:31 pm

Реших да потърся Хати за компания и реших, че плажът е добро място за нея, затова отидох там. Видях Хататила и казах:
-Ето къде си била...О, татко, здравей!-обърнах се и запелтечих като видях баща си.-Какво правиш тук?
-Май забрави някого...-каза Афродита с едва загатната гневна нотка в гласа.
-Здравей, Афродита.Здрасти, сестро.-усмихнах им се стреснато.
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 7:38 pm

Докато се разхождах съзрях Хати и Фобос. Огледах ги по- внимателно и забелязах, че Афродита, Арес и едно момиче също са с тях. Реших да се приближа и да ги поздрявя.

-Здрвейте, хора!- казах аз, забелязвайки напрежението, което между Афродита и Фобос.
Върнете се в началото Go down
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:09 pm

- Здравей. - усмихнах й се, макар да бях леко резервирана. Проблемът, разбира се, не беше в нея, всъщност нямах нищо против девойката.
Опитах се да овладея непризънта си към Фобос, защото той все пак не беше виновен, че има баща като Арес.
Ха - ха. Богинята на любовта да ревнува. Що за ирония?! Обърнах се да погледна реакцията на Тира, но не можах да я разчета.
Е, хубаво, значи ще се справя сама с това.
Все пак се насилих да се усмихна заслепяващо насреща на момчето, за да не ме помисли за пълна гаднярка - достатъчно го бях мразила три хилядолетия досега.
- Е.. - заговорих го небрежно, все още ухилена до уши. - Здравей и на теб. Как си, какво правиш напоследък?
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:17 pm

-Вие как сте?-попитах малко несигурно, защото не исках да засилвам напрежението- Разхождах се и когато ви видях, не можах да не ви поздравя. А и ми беше скучно... Какво има?- погледнах към Хататила и Фобос, които ме гледаха тип ,,Не питай!". Усмихнах се, макар и малко притеснена и зачаках некой да отговори на въпроса ми.


Последната промяна е направена от Баст на Вто Сеп 06, 2011 8:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:18 pm

Все още се чудех какво има Афродита против Фобос, когато тя го заговори.Все пак Фобос ми е гадже и се трвожа за него.

-Фобос, виждал си си баща ми напоследък?-попитах го с умоляващи очички.

-Не.Защо?-при този отговор пак изругах, на старогръцки този път.Този мой баща все се губеше някъде!
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:22 pm

Чувствах се като натрапник и реших да не развалям семейните спорове или каквото беше там, затова се усмихнах:

-Аз май не дойдох в подходящия момент... Ще...ще си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:27 pm

Като чух, че Баст ще си ходи се уплаших.Не исках да си тръгва.

-Баст, не си тръгвай, моля те.-щях да се разплача.Трябваше да питам и нея, но съвсем изключих в момента.Молех се някой път да срещна баща си но това не значеше, че не ми е приятно в компанията на богинята на тигрите...
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:31 pm

Хататила ми беше приятелка и не можех да я изоставя в напечена ситуация като тази. Когато я погледнах разбах, че нещо я мъчи и и се усмихнах:

-Искаш ли да си поговорим?- казах аз, като изтъкнах, че разговорът ни би трябвало да се проведе насаме.
Върнете се в началото Go down
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:33 pm

Очевидно днес бях щедра на добро настроение - към себе си и към другите. Усмихнах се на току-що пристигналата богиня. Осъзнах, че искаше да си тръгва, зашото за пореден път се държах като абсолютна гаднярка.
- Няма нужда да си ходиш, Баст. Остани. - измърках в нейната посока. - Не исках... - засмях се неловко. - Не исках да те карам да се чувстваш некомфортно. - поколебах се, преди да изрека следващите думи. - Съжалявам. Ти не си виновна за нищо. Всъщност.. - продължих, макар да изгледах Арес накриво. - ...май никой няма реална вина в случая.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:36 pm

Опитах се да не изглеждам гузен, когато погледнах към Афродита, но всъщност се чувствах така.
Не можех да си обясня защо все още не можеше да ми прости стари неща, при положение, че тя бе грешила в тази област десетки - не, стотици - пъти повече от мен.
- Скъпа, каза, че съжалявам преди хилядолетия. - измърморих в ухото й. Почувствах се като някой обикновен смъртен, който се опитва да се сдобри със съпругата си, на която е изневерил.
Кимнах на новодошлата Баст.
- Здравей. - казах й сдържано, тъй като Афродита беше по-добра в успокояването на човешките чувства - аз само прецаквах работата - а после се обърнах към сина си:
- Здравей и на теб, Фобос. - погледнах го с обичайния си заговорнически "Не се безспокой, вече й минава", поглед..
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:45 pm

Стана ми малко неудобно, че накарах Афродита и Арес да се насилват и да се държат добре един с друг. Въпреки това останах и внимателно седнах до тях. Реших да не говоря много и погледнах към морето с желанието да поплувам.
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 8:45 pm

Усетих, че татко се опитва да успокои Афродита, когато от небето се зададоха три сенки и след миг в главата си чух гласовете на орлите си Вихър, Буря и Гръм.
-Здравейте, господарю.-Вихър кацна на ръката ми.
-Как сте днес, господине?-Буря кацна на другата ми ръка.
-Здрасти, шефе!-Гръм кацна на рамото ми и ми клъвна ухото.
-Здравейте.-аз лично нямах против, че се появиха изневиделица, обаче не мислех, че татко и Афродита щяха да им се зарадват.
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:03 pm

-Здравей и на теб, братко. - поздравих го с усмивка и доста по-късно Свалих слушалките от ушите си. Явно беше време да изключа Mp3-ката, затова точно и това направих. Трудно щях да чуя нещо от песните при тази навалица - брат ми, Хататила, някаква египетска богиня, майка ми, баща ми и аз. Оставаше да дойдат и останалите. Тогава вече щях да избухна като вулкан-внезапно, неочаквано...
Мисловната ми тирада бе прекъсната от долитането на някакви птици. Орлите на Фобос. Завъртях очи-нещо, което се породи от досадата, която изпитвах в този момент. Не че имах нещо против Буря, Вихър и Гръм, напротив, просто точно в момента присъстващите богове и богини ми идваха в малко повече.
- Е, сега какво ще правим? Ще плуваме, ще се бием или ще се разхождаме из плажа? - попитах аз и зачаках някой, който и да е, да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:17 pm

Извъртях театрално очи при малкия номер на Фобос с орлите. Боже, това хлапе си умираше да се перчи.
След това погледнах разбиращо в посока на Тира. Знаех как се чувства в момента. Аз не бях саможива, обичах хората, но прекалено много от тях на едно място идваха дори на мен в повече.
Елегантно се надигнах отмястото си до Арес, като докоснах леко рамото му - наш си знак, стар като света, значещ, че за пореден път съм му простила - и седнах до дъщеря си.
- Как си, Тира? - попитах я тихо. Може би трябваше да общувам малко повече с децата си.
След миг обаче се сетих за постоянно трепкащия ми външен вид, как сигурно в момента неусетно се променях пред очите й, как тя ме виждаше все по-перфектна, без дори да знае какво в мен се е променило и въздъхнах. Никога нямаше да бъда нормална майка.
Усмихнах й се и посочих описващо към себе си.
- Това не ти пречи, нали? - попитах забързано...
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:31 pm

- Не, разбира се. Това се случва и при мен, но изключително рядко. - с усмивка на лице погледнах майка си, която в момента ми се струваше по-близка от колкото всъщност ми е. - Относно въпроса ти - добре съм, благодаря, че попита. - наистина бях добре, дори много добре. Виджах родителите си за първи път от година насам и това ме бе изпълнило с такава радост, че не можех да я опиша с думи.
Огледах майка ми от глава до пети. Да, външният и вид наистина се променяше, но по един незабележим начин, дори за мен - нейната дъщеря. Като всички нейни дъщери, и аз бях красива, много при това, но не чак толкова, колкото нея. Разбира се, можех да омайвам простосмъртните мъже с красотата си, но тя излъчваше някакво обаяние, което аз никога досега не съм излъчвала. Щях да го получа все някога, но не и днес, не и сега, може би след известно време, когато щях да бъда достатъчно зряла.
Тръснах глава, за да прекъсна мислите, които идваха и си отиваха.
- Извинявай. Разсейвам се, в главата ми се въртят какви ли не неща. Предполагам знаеш за какво беше мисловната ми тирада преди малко. - засмях се звънко. - Ще мога ли и аз да правя това? - попитах, без изобщо да му мисля много. Думите бяха излязли неочаквано от устата ми.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:54 pm

Реших да си ходя.И без туй трябваше да си търся бащата.Станах, изтупах се и заявих:

-Беше ми приятно, хора, но аз ще си ходя...
Върнете се в началото Go down
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:55 pm

Засмях се покровителствено.
- Не знаеш какво искаш, Тира. Знам, че е приятно да си ослепителна... но до известна степен това не е толкова красив дар, колкото си мислиш. Не ти пожелавам и да разбираш какво е, не и в пълното значение на тези думи. Всички, освен баща ти ме мислят за лекомислена остроумна и отвеяна богиня, разсеяно момиче в разцвета на младостта си. До някъде наистина съм такава, но заради красотата всички гледа на мен като на картина - просто нещо хубаво, което можеш да погледаш в свободното си време. Никой не разбира, че не служа само за гледане, че всъщност аз съм важна колкото всеки друг олимпиец. Нима този свят щеше да съществува без любов и красота? Не искам дори да си го представям. - въздъхнах тихо, деликатно. - В отговор на въпроса ти, мисля, че способностите ти са достигнали най-високата си точка. Може и през повечето време да приличам на глупава кукла Барби, но аз все пак имам трон на Олимп, а там не приемат всеки.
Замълчах за миг. Знаех, че и тя е богиня, но беше като музите на Аполон - и аз бях щастлива от това. Не исках да получава властта, която имах аз, защото беше невероятно бреме през голяма част от времето.
- Не е нужно да се вслушваш в думите ми, разбира се. - въздъхнах отново. - Аз съм олимпийска богиня, а ние се променяме толкова трудно и толкова лесно едновременно...
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:41 pm

Чувствах, че не мога да се отпуна, затова реших да последвам Хататила, за да не е сама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажът
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Плажът с фойерверките
» Плажът в Ню Йорк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: