Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кеят на езерото - Page 9 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кеят на езерото - Page 9 New_st10
Top posters
Атина
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Посейдон
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Sandara.
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Анабет
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Афродита
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Ариа
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Хататила
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Зевс
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кеят на езерото - Page 9 I_vote_lcapКеят на езерото - Page 9 I_voting_barКеят на езерото - Page 9 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кеят на езерото - Page 9 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кеят на езерото - Page 9 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кеят на езерото - Page 9 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кеят на езерото - Page 9 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кеят на езерото - Page 9 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кеят на езерото

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Апр 09, 2010 7:44 am

Погледнах Пърси, вече леко строго.
-Пърси, това не е било много умно от твоя страна... Какво значи "Не знаех дали ще се върна"? Помисли малко - Анабет сигурно не е доволна от поведението ти... Да го погледнем отстрани - вие се събрахте, бяхте известно време заедно, след което теб те няма.. Тя те чака, но ти доста често си с Гроувър на мисии. И освен това, дори и сега отново да се съберете с Ана, следващия път, когато те пратят на мисия какво ще стане? Отново ще я оставиш, защото "не знаеш дали ще се върнеш"? Така само страдате - и ти, и тя... А аз не искам да виждам никой от двама ви наранен.. Може би трябва да обмислиш действията си, преди да правиш каквото и да било. Защото решенията и постъпките ни имат последици, които трябва да приемем след това - както виждам, ти самия имаш известна вина за положението, в което си сега... Анабет не може да те чака вечно, още повече при положение, че сте решили да се разделите, и то по Взаимно съгласие...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Апр 09, 2010 7:51 am

- Да бях виновен , но това значеше ли ,че тя трябваше толкова лесно да ме забрави?Нямаше ме само 3 седм. ..... В който тя намери друг - казах аз свеждайки погледа си надолу.
-Може би си права , трябва да я оставя на мира и да е щастлива с този с които е сега - казах и аз и я погледнах.
- Мисля ,че просто ще я оставя да продължи напред колкото и да ме боли да я гледам как се , смее , прегръща и целува с друг..
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Апр 09, 2010 8:10 am

Погледнах Пърси, вече по-меко.
-Пърси, не знам какво е най-добре в случая... Не искам да ти казвам какво да правиш, просто исках да помогна.. Знам, че ти е трудно - но преди да се ядосваш, съжаляваш или каквото и да било, поговори с Анабет... Сега е късно, но утре най-вероятно ще успееш да я видиш, за да обсъдите нещата. Просто действай спокойно. Това не става отведнъж - имай търпение. Дай време и на себе си, и на Ана. Все пак, и тя не е играчка, а може би в нейните очи изглежда така, все едно я използваш... Не твърдя, че е вярно - вдигнах ръце помирително -Просто ти казвам как може би изглеждат нещата от нейна страна... Не бих се учудила, ако ти е сърдита.. Именно затова трябва да имаш търпение.
Погледнах Пърси в очите и отново сложих ръка на рамото му.
-Знаеш, че много те ценя, Пърси. Ти си син на Посейдон, а аз уважавам и двама ви. И дори и нищо да не се получи сега между теб и Анабет, знай че за мен винаги ще си много скъп... Уважавам те дори само заради чувствата ти към дъщеря ми. Виждам, че я цениш, само ще те помоля за едно - не повтаряй грешката си отново, защото надали ще ти простя, ако нараниш Ана...
Намигнах на Пърси - исках да приеме думите ми сериозно, но не исках да остане с впечатление, че му се карам или нещо такова. Той наистина ми беше близък, независимо дали е заедно с Анабет или не...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Ное 03, 2010 3:11 am

Посейдон излезна от водата и седна на кея...
-Чудя се какво ли се е променило...
Чудеше се той загледан в малките вълнички създадени от капките вода,който падаха от късата му коса.


Последната промяна е направена от Посейдон на Чет Ное 04, 2010 12:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Ное 03, 2010 8:54 pm

- Как е горе на Олимп? - попита Крейтос доколкото можеше по - учтиво. - Какво прави Зевс?
На него обаче хич не му пукаше за Зевс. Той просто питаше от учтивост и от уважение към Атина.
Крейтос мразеше всеки от великата тройка и често разказваше шеги за тях. Той не се боеше да покаже неуважение дори към собствения си чичо, който стоеше пред него в момента.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyЧет Ное 04, 2010 1:00 am

Посейдон се обърна към него .
-Не знам,не съм бил на Олимп от месеци и не смятам скоро да посещавам брат си....
Отговори той и реши а не обръща внимание на поведението му.
-Ти какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyЧет Ное 04, 2010 1:49 am

-Атина ме изпрати-отговори честно той,-за да може да ме спаси от вашите наказания.Сега тренирам всеки възможен ден.
Крейтос имаше предвид, че все пак Посейдон беше рибарят, който го бе излъгал и завел на Олимп.
-Значи и ти него харесваш-попита със нормален тон той-мислех, че на Олимп всичко е мир любов и празненства,а то се оказва,че има и караници между боговете
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyЧет Ное 04, 2010 2:18 am

-Във всяко семейство има спорове и каръници...Не мразя брат си но не отричам ,че понякога се съмнявам в решенията му...
Той погледна към водата.
-Видял си Атина...Тя...тя как е?Надявам се... да е добре...
Промълви той и погледна към лагерът на нечистокръвите.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyЧет Ное 04, 2010 3:15 am

-Да,тя наистина е много добре-отвърна му Крейтос-,обаче Анабет и липсва.
Той не лъжеше.Видя как Атина говори с тъга затова,че Анабет била на мисия.Лесно можеше да се забележи тъгата на едно толкова красиво лице,като това на Атина.
-Какво става между вас. И идиот може да забележи, че между вас двамата има нещо.-каза шеговито Крейтос.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Ное 10, 2010 2:46 am

Застанах на кея, точно до водата. Бях повикала Крейтос и сега го чаках да се върне от мисията, на която го бях пратила. Нещата съвсем не приключваха дотук, но се притеснявах за него. Усещах как тревогата ме завладява, а исках да прочистя мислите си - налагаше се. Съблякох по-връхните си дрехи и седнах на ръба на кея, гмурвайки се под водата. Останах известно време близо до дъното на езерото, за да можех да избистря ума си и да се концентрирам. Тръгнах към повърхността, забелязвайки през водата размазана фигура, която стоеше права на кея. Излязох на повърхността и въздъхнах облекчено, виждайки, че Крейтос не беше пострадал. Както бях мокра, седнах на кея, оставяйки краката си във водата.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Ное 10, 2010 3:17 am

Крейтос забеляза Атина във водата и `и направи място да седне на кея.
-Фасулска работа-каза шеговито Крейтос-взех ги без проблем.Този сатир, обаче наистина ме ядоса.
Той бръкна в джоба си и извади двете перли и около десет драхми.Крейтос седна до Атина и я погледна.Нямаше търпение да тръгне на друга мисия.
-Е Атина, кога и къде ще заминаваме-попита той и пусна перлите в ръката `и.
Крейтос легна назад и се сети за приключението на Пърси, Анабет и Гроувър, когато отишли до подземното царство и използвали перлите да отидат на Олимп.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Ное 10, 2010 3:26 am

Усмихнах се на нетърпението му, но не знаех как ще реагира, когато чуе посоката.
-За кога.. все още не съм решила. Колкото до това къде отивваме - посоката е Подземното царство.
Въпреки че Крейтос не задаваше много въпроси, нещо което другите обикновено правеха, сега очаквах да ме разпита. Имаше право да знае, след като все пак рискуваше живота си. Погледнах го, като се озърнах предпазливо и казах
-Чуй ме. Никой не бива да знае, че сме били там. Надявам се да не се налага да се срещаме с чичо ми. А и Зевс ще е бесен, ако разбере, че съм била в Подземното царство при Хадес и определено ще иска да знае защо съм ходила.
Обясних му, след което зачаках да ме попита, каквото го интересуваше. А и след като го замесвах в това, най-малкото, което можех да му обясня е поне какви са причините да искам това от него.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyСря Ное 10, 2010 3:59 am

Крейтос забеляза, че Атина очаква неговите въпроси и попита:
-Защо ти е да ходиш в подземното царство?
Крейтос не беше изненадан, че Атина предприема нещо толкова опасно.Той предполагаше, че има план за незабелязано влизане и излизане.Все пак тя беше богинята на мъдростта.Крейтос обаче не разбираше защо Хадес не бива да разбира.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Ное 12, 2010 2:38 am

Погледнах го изненадано. Не очаквах, че ще ми зададе само Един въпрос. Въпреки това казах
-Трябва да намеря един човек, който е там. Мъж е, и да - мъртъв е... Никога не съм го срещала, но вярвам, че ще успея да го открия. Трябва да говоря с него.
И не само да говоря с него - имах да му задам някои въпроси... Като например защо беше оставил така дъщеря си, помислих си наум. Крейтос ме погледна изненадано. Срещнах погледа му, като започнах да разказвам
-В Лагера има едно момиче... Казва се Клеър. Баща й се е самоубил.. Е, той не й е биологичен баща - тя е дъщеря на бог, но все пак тя иска да отиде да намери баща си в Подземното кралство... И не възнамерява да се връща. - поклатих тъжно глава, но не продължих. Преглътнах, опитвайки се да потисна обзелата ме тъга и погледнах Крейтос.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 EmptyПет Ное 12, 2010 7:29 pm

Клеър Рийд-дъщерята на Посейдон?-попита Крейтос.
Той знаеше историята `и. Неиният баща се е самоубил пред нея когато била малка. Тази история много натъжаваше Крейтос, защото той знаеше какво чувства Клеър. Все пак той бе загубил майка си.
Сега, обаче имаше нови неща за които да мисли. Като например кога ще тръгнат с Атина за подземното царство
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кеят на езерото - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят на езерото   Кеят на езерото - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят на езерото
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Кеят на езерото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: