Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Троната зала на Боговете от Олимп

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 7:36 pm

Война?! Това не беше истина! Не можеше да бъде! Почти от двадесет века е нямало война. Ами сега какво щеше да стане?!
Аполон постави Кия на трона си и вгледа преценяващо с мен. Погледът му бе объркан. Какво ли пък имаше сега?! Толкова ли зле изглеждах сега?! Накрая не издържах и го попитах:
- Какво пак има?! - сопнах му се аз.
- Ще говорим после! - отвърна ми строго, сякаш бях направила престъпление. Ооо сетих се за сутринта. Може би е от това. Няма значние. Сега имахме по-важна работа.
- Как си мила? - попитах сестра си. Не се притеснявай. Ще се оправиш!
През това време Аполон отиде до Посейдон и те се заговориха за нещо.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 7:49 pm

Погледнах към Посейдон, който ме погледна с такава безразличност.Имаше гняв в очите му. Знам, че бях виновна.Бях дала най-ценните вещи на боговете на Кронос. Знаех, че Зевс ако разбере ще ме прати на място където едва ли щеше да ми хареса.
- Посейдоне, съжалявам. Съжалявам, че сторих всичко това, но бях под негово влияние. - казах аз и очите ми заблестяха от гняв. Бях ядосана на себе си, на Кронос и на какво лии още не, но трябваше да го превъзмогна.Погледнах към Катрин тя се бе заадвала, че несъм мъртва и ме прегърна, но от тук нататък нещата щяха да станат много по-трудни...
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyНед Мар 28, 2010 8:06 pm

Седнах на тронът си и погледнах към Кия.
-Вината е на половина твоя,но се съмнявам,че ще бъдеш наказана. От друга страна ,Аполон и Катрин, за съжаление дали ще бъдете наказвани или не зависи изцяло от Зевс... макар,че силно се съмнявам,че ще го направи... и двамата много добре знаете за какво говоря.
Казах и погледнах Кия.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:47 am

Влезнах бавно и спокойно в тронната зала.Чесно казано не очаквах никого да бъде там, но все пак нищо не се знаеше. Изненадаха ме Посейдон, Катрин и едно момиче, чието име незнам.
- Посейдоне! - викнах аз гневен. - Как си могъл да доведеш полубогиня?! - запитах го аз. Как беше възможно това?! Смятах, че сред всички други богове той ще излезе най-чист. Сега ми даваше повод да се съмнявам в него... колко пъти бях казвал това да не се случва?!
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 12:50 am

Зевс влезе и щом видя полубогинята реши,че аз съм виновен. Така ще е най добре,предпочитам Аполон и Катрин да не си навличат гневът му.
-Пеше нейзбежно,Зевсе! Момичето е било обладано от Кронос и той е крадял уръжията на боговете!
Казах и погледнах момичето.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:03 am

- Не е така! - рязко отсече Аполон. - Аз съм виновен!
- Глупости! - казах му аз и го погледнах невярващо. След това се обърнах към Зевс и заявих - Не. Аз съм виновна!
- Не я слушай, Зевсе! НЕ знае за какво говори. Виж, не е добре! - каза той и посочи главата ми. Ядосах му се. Как можеше да ме защитава така, когато аз не исках да бъда защитавана?!
- Него не слушай! Когато казвам, че аз съм виновна-значи е така!
- Последно кой е виновен от вас тримата? - попита бесен Зевс.
- Ами аз и Катрин. - отвърна мрачно Аполон, осъзнавайки, че не може да ме надвие.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:19 am

Главата ме заболя от тези двамата.
-Престанете и двамата!-повиших тон.-Зевсе,нека се концентрираме върхо важното тук,а то е че страховете ми се сбъднаха.Кронос се върнал за да отмъсти и да завуюва Олимп! Само предполагам, и се надявам да е така, че той още не знае за Елена! Притежава някой от уръжията на боговете,но щом ние държим все още наще едва ли ще успее да се доближи до портите на Олимп!
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:28 am

- Няма да успее да ги и сънува! - ядосах се. - Все още в мен е мълнията. Както гледам и ти имаш своя тризъбец. Хубавото при Елена е, че дабрите й са вътре в нея, а не изразени чрез някакъв предмет... дори Кронос да вземе мълнията, Елена също я има и отново ще сме силни! - казах им аз и накрая реших. - Това е! Утре ще има съвет! След него започваме с подготовката и набирането на съюзници. След това тръгваме след Кронос!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:41 am

Погледнах към зевс. Не го бях виждала д сега. Той беше толкова гневен.
-Зевс .. - казах аз и го погледнах. Станах и отново погледнах към Катрин и Аполон.- Не бяха те ... Аз съм виновна за всичко, аз исках да ме доведат, аз взех оръжията ви , аз ги дадох на Кронос, преди Катрин да ме намери щях да кажа и за Елена, но не успях въпреки това мисля, че Кронос е разбрал за нея. Той чуваше и виждаше през мен.- казах аз и погледнах виновно към Посейдон и Зевс, който този път наистина бяха много ядосани.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:47 am

Влезнах в троната зала и погледнах насъбралите се там, единствените , който познавах бяха баща ми и Посейдон.
Погледнах баща си и попитах :
- Какво се е случило ?
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 1:53 am

- Ами много неща! - смънках аз набързо и побързах да се запозная с момичто.
- Аз съм Катрин. Приятно ми е! Ти сигурно си Елена? - попитах я аз, усмихвайки се.
- Аз съм Аполон. Богът на светлината! - потвърди стоящия зад мен. - Приятно ми е!
Наистина в косата момичето доста приличаше да Зевс. Надявах се само и по нрав да не е такава.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:01 am

Погледнах момичето и се усмихнах
- Здравейте ,да аз съм Еленена - казах им аз усмихвайки се
- Та какво се е случило ?
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:02 am

-Катрин, отведи Кия в лагерът!-казах през зъби.-Веднага!
Нервите ми бяха на изчерпване,а Атина я нямаше за да ме успокой,но в известен смисъл това е добре.Защото ако загубя контрол... не бих искал за нищо на света да загубвам контрол пред нея или който и да е.
-Зевсе,да тръгваме! Колкото по-бързо приключим с Кронос,толково по-бързо спокойствието ще се завърне на Олимп и в лагерът на нечистокръвните!
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:17 am

- Извинете ме каде ще ходите ? - попитах аз вече леко нервно
- Какво става някой ще ме усведоми ли най - накрая? Татко каде сте тръгнали двамата ?- очите ми запрепускаха между баща ми и Посейдон
- Какво става ???
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:23 am

- Нищо, просто лека ... война. - казах й аз накрая. Аполон ме погледна убезпоително и накрая ми каза:
- Отиди в Лагера да предупредиш децата. Ние ще сме тук и ще се оргарнизираме. О, и исках да говоря с теб, но май това ще се случи след войната.
- Ако се видим тогава...
- Не такъв песимист! - скастри ме той и ме прегърна силно. Какво му ставаше пък сега?! До тази сутрин си бяхме абсолютно чужди, освен това, което бе станало вечерта...
- Хайде Кия. - извиках я аз и двете излезнахме от залата.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:40 am

Видях тази размяна на поздрави между Аполон и Катрин, но нищо не казах. Само отклоних глава от тях и се обърнах към Елена. Прегърнах дъщеря си и реших да й обясня. Тя имаше право да знае.
- Кронос е навън. Свободен като птиченце! - станах по-сериозен и довърших. - Досега е бил в тялото на Кия. Тя е крала тези реликви на боговете досега. И сега ще започнем война!
Опитвах се да бъда възможно най-спокоен, но просто не се получаваше.
- Аполоне, събери всички богове и богини на възраст нас 20 години в залата. Ще направим изявление... повикай и Хадес.
- Добре! - отвърна ми сина ми и се изпари от стаята.
- Не се притеснявай, Елена! Ще победим! Знам го!



PS: Имате ужасно лоша адменка Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Icon_twisted Да ме събуди по това време да и пиша постове. Само да ми паднеш Катрин и ще те заточа в Тартар!!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:44 am

- Това е много лошо - казах му аз
- Какво сте намислили да правим ? - попитах аз баща си исках да помогна
- И аз искам да помогна - казах му гледайки го в очите
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:54 am

-Ще помогнеш...-казах на Елена вече спокоен.-Нека съветът се събере изцяло и ще решим какъв да е следващият ни ход!
Седнах обратно на тронът си и се отпуснах. Не помня кога за последно седях на едно място. Погледнах към входът на залата от където влизаха боговете и богините, и сядаха на местата си.
-Ще започваме ли?-попитах Зевс и той ми кимна.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 2:57 am

Баща ми седна на трона си и аз застанах между неговия и този на Посейдон.
Погледнах влизащите богове от , който почти никой не познавах.Но не видях сестра си нея я нямаше.Тогава в залата влезна и Хадес , който ме погледна някак злобно и поклати глава.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 3:00 am

Вече всички окончателно бяха заели местата си и аз реших че е време да започна.
- Братя и сестри! Събрали сме се днес за да определим съдбата на древногръцкото оправление над света. Както повечето от вас знаете Кронос се е върнал!
При тези думи видях как колониите изпадат в паника.
- Както също така знаете той не беше единствения титанин. Имаше братя и сестри... те също могат да са със него.
Нещо ме спря да продължа и се загледах в Елена. Толкова малка, крехка и чуплива... не можеше да бъде. Нямаше да бъде! Нямаше да я пусна там.
- Елена, отивай в Лагера!
- Какво?
- Отивай! - казах и аз и тя тръгна. - Само някои от нас ще отидат да се бият срещу титаните... тези, които ще са тези късметлии сме аз и братята ми. Няма да подлагам другите на опастност!
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 3:07 am

-Така е най-добре!-казах с висок и ясен тон.
-Как да е най-добре,Посейдоне?-попита Дионис.-Зевсе, не можете да отидете сами! Ще ви...
-И дума да не става! Ако ние се провалим, а това няма да стане, вие ще продължите да се борите! Решението вече е взето!
Изправих се и взех тризъбецът си и погледнах братята си.
-Казвайте им каквото имате да им казвате и да тръгваме!-вече горях от нетърпение,но умело не го показвах.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyПон Мар 29, 2010 3:13 am

- Довиждане, загубилите! - каза тържествено Хадес и смеейки се излезе от залата.
- Не се притеснявайте братя! Всичко ще се нареди! Ще видите!
Станах от трона си и с бавни крачки последвах, развеселения си брат. Въпросът бе къде ще го намерим...


ПС: Въпросът наистина е къде ще го намерим? Какво ще кажете за Подземното царство. Е, когато решите пишете ми на ЛС, защото сега изилизам. Довиждане.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 12:52 am

Влезнах в тронната зала на Олимп и седнах на трона си.Залата беше празна и още по-добре. Така няма възможност никой да ме види колко съм изморен.Лека болка останала още от раната която имах все още ме преследваше и затрудняваше от време на време дишането.Когато въздъхнах и се отпуснах на трона си,затворих очи и чух как някой влиза в тронната зала.
-Кой е?-попитах без да отварям очи.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 12:56 am

Влезнах тихо в залата - отдавна не бях идвала на Олимп... Огледах се и видях, че нямаше никой, с изключение на Посейдон, който седеше на трона си. Усмихнах се.
-Здравей!
Казах. Какъв момент само... Доскоро говорех с Пърси, а ето че сега намерих баща му. Зарадвах се, но и се колебаех - дали трябваше да му кажа за случилото се? Пърси все пак му беше син...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 EmptyСъб Апр 10, 2010 12:59 am

Атина! Опитах се да възкликна щом отворих очи и я видях,но не можех от устата ми не излезе и звук. Само станах от трона си,колкото и да ме болеше в момента, отидох при нея и я прегърнах.Тя много ми липсваше.
-Здрвавей...-поздравих я и щом я погледнах от близо присвих очи.-Нещо случило ли се е?-попитах богинята на мъдроста.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Sponsored content





Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Троната зала на Боговете от Олимп
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Тронната зала на Боговете от Олимп
» Втората столова на Боговете
» Пътят към Олимп
» Пътят към Олимп
» Олимп - начало и край

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: