Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Лагерният огън - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Лагерният огън - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Лагерният огън - Page 2 I_vote_lcapЛагерният огън - Page 2 I_voting_barЛагерният огън - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Лагерният огън - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Лагерният огън - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Лагерният огън - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Лагерният огън - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Лагерният огън - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Лагерният огън

Go down 
+4
Атина
Клариса ла Рю
Кейла Лариарчи
Sandara.
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 1:06 am

Атина отговори на въпроса на Нериса. Аз бях толкова нервна, чещях да раздера очите на Нериса. Не беше направила кой знае какво , но и бях толкова ядосана че...Хвърлих ѝ няколко убийствени погледа. След това Атина ни попита дали сме срещали нашите божествени родител.
- Ами аз все още не съм срещала майка си, макар че много ми се иска.- отговорих нервно. Все още гледах ядосано към Нериса. За коя се мислеше?? Нима беше нещо повече от мен?? Хейй, като казах, че искам да срещна някой от лагера имах предвид приятели, а не хм.. незнам всъщност какво сме с Нериса.След това продължих, вече по спокойно- А ти, мила събеседничке- усетих как изразът я издразни и продължих мило и гальовно да ѝ говоря- срещала ли си Арес??
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 1:19 am

Лекси ми отговори на въпроса.
- Знаех сии. - казах и ѝ се изсмях в лицето. Тя се изнерви и започна да ми се противопоставя. Изобщо не очаквах, че дъщеря на Афродита ще започне да се заяжда. Повечето от децата на богината на любовта щяхя просто дъ си мълчат и само да обсъждат дрехите си. Но Алексис имаше характер. Това наистина много ме изненада. Тя ми хвърли няколко убийствени погледа и се почуствах някак, ами не знам, може би ми стана малко неловко. Явно не всички деца на Афродита бяха лигльовци. Трябваше да внимавам с Алексис. По едно време Атина ни попита дали сме срещали божествените си родители.Алексис отговори, че все още не е и едно такова, следко и мило ме попита дали аз съм срещала баща си. Това нейно мило държание определено ме издразни. По едно време усъзнах, че съм зяпнала Алексис и се почувствах жалка. Как можех да позволя на дъщеря на Афродита да ме мачка. След това отговорих нахакано:
- Не съм срещала баща си, но съм сигурна, че това ще стани в най-скоро време!!
Погледнах към Алексис наистина много я нервирах и това ми харесваше и продължавах да я дразня. А Атина ни наблюдаваше отстрани.След което богинята каза:
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 1:33 am

-Всъщност не е изненадващо, че не сте ги срещали все още. Братята и сестрите ми са.. ами, да кажем, че всеки е различен. - не можех точно да обясня как стоят нещата, но се постарах да представя главната картина. Усещах как двете се нападаха и това не ми харесваше. Предпочитах да изгладят нещата в един хубав двубой, но надали двете щяха да се съгласят на това. Въздъхнах. Огънят беше започнал да угасва и го запалих наново с мисъл.
-Е, двете ще продължите ли да се закачате, или сте съгласни на открит двубой? - честно казано не ми се нравеше да слушам как всяка се опитваше да надприказва другата.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 1:52 am

Атина ни предложи с Нериса да се дуелираме. Ммм, супер, сега щях да докажа, че децата на Афродита не могат да бъдат единствено глезли. Щом Атина ни го предложи, усмивката на Нериса спадна. Усъзнах, че тя пристигна в лагера едва преди 5 часа. Невъзможно е да ме попеди все пак аз вече толкова съм тренирала, било то битка с меч или лък и стрели. Сигурна бях, че ще я победя и гордо и нахакано отвърнах- Супер, сега ще видим кой колко може- усмихнах се зло на Нериса. Усетих как самоувереността ѝ спада.Погледнах със самодаволна усмивка към Атина, после погледа ми се премести върху Нериса. Леле, за първи път я виждах такава. Изглеждаше така сякаш ще побегне. След това с разтреперен глас каза:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 2:09 am

Атина предложи да се дуелираме аз и Алексис. Усмивката ми веднага спадна. Та аз бях ходила само на една тренировка и все още не можех да се бия добре. Алексис бе много доволна, сигурно се досещаше за какво се тревожех. Тя прие и двете с богинята зачакаха отговора ми. Знаех, че Алексис ще ме надвие. Усмивката ѝ бе до ушите. Не биваше да се излагам и приех. Повтарях си, че не бива да позоля да ме надвие една дъщеря на Афродита. Богове, та аз бях дъщеря на бога на войната. Уплашеният поглед веднага изчезна от погледа ми. Лекси се усмихна.
- Е къде ще се дуелираме??
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyВто Фев 28, 2012 2:16 am

-Тренировъчната площадка май ще свърши работа - казах, обмисляйки нещата. Алексис изглеждаше доволна, докато Нериса по скоро сякаш беше под напрежение. Въпреки това дъщерята на Арес прие битката и Алексис се усмихна. Явно имаше някакво предимство, което щях тепърва да разбера какво е.
-Е, ако сте съгласни, може още сега да го направим. Но ако искате, може да е и по-късно. - добавих, заинтересувана от това какъв ще бъде изходът от двубоя. Вече разполагах с няколко бойни стратегии, но нямаше да помагам на нито една от тях, за да бъде справедлива битката помежду им.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Талия Грейс
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
Талия Грейс


Брой мнения : 66
Точки : 133
Join date : 15.01.2012

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyЧет Мар 08, 2012 1:38 am

Скука! Преди няколко дни отново ме беше налегнала вълна на мързелуване и днес ми дойде сила да стана от леглото. Реших да се поразходя малко и по-специално на едно от многото места, които трябваше да съм посетила около хиляда пъти, а все още не бях. Лагерният огън, това беше мястото. Хората казваха добри неща и затова си помислих, че няма да е зле да поразгледам малко. Беше странно вече трябваше да познавам много хора, а всъщност не беше точно така. Ох такава скука сигурно от векове не е имало. Само предполагам, да не стане така, че някой да ме обвини в нещо. А като знам, че и боговете съществуват, значи всичко е възможно. Ох, ако само преди два месеца някой ми беше казал, че баща ми е Зевс, сигурно щях да се пръсна от смях, или да му зашия такъв шамар, че чак да му избия някои зъб. Не, че не направих такова нещо и със сатира, който ме намери, де... Ох, както и да е. И без друго не ми се говореше за това, така че сега просто се приближих до огъня и започнах да гледам най-различните фигури, които оформяше.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 2:40 pm

Стоях при огъня и се взирах в листа. Какво значеха тези числа? Опитах се да се сетя нещо от училище, докато гледах листа, но нищо не се получи. Гледах този лист за почти милионен път, и се опитвах да се досатя какво се опитва да кажа. На светлината на огъня забелязах нещо от другата страна. Обърнах листа, а там пишеше само две думи."Чакаме те с Кали.".Почеркът беше този на сестра ми, но какво общо имаше тя с Кали? И откъде е знаела, че ще се опитвам да я търся. То сега това оставаше- и сестра ми да изчевзне като баща ми. Обърнах листа на страната с числата и ме осени идея. Ами ако бяха координати? Но дочух нечии стъпки, обърнах се, и мисълта ми ми изхвърча от ума.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 2:45 pm

Реших малко да се усамотя край Лагерния огън, но май нямаше да стане. Някакво момче стоеше там. Изругах наум. Реших да си тръгна не забелязано, но това не се получи. Той ме видя и аз се приближих до него.
- Нико - усмихнах се и седнах до него.
Погледът ми се спря на някакъв лист, който държеше. Погледнах го в очите и го попитах:
- Какви са тези числа?
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 2:51 pm

-Проблемът е, че не знам. Намерих ги в стаята на сестра си.-Обърнах листа, на станата с думите и пак заврях поглед в него. Какво си бях мислил преди малко? След този мислен въпрос, последва и въпрос от нея. На него нямаше как да отговоря бързо, защото малко си се постреснах. Кали, Кали, но тя си мислеше, че ми е гадже. А не ми беше повече от приятелка. Доста добра приятелка.
-32,25;77,19. 32,25;77,19. 32,25;77,19...-заповтарях си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 2:56 pm

Личеше си, че наистина не знаеше и това го мъчеше. А сега мъчеше и мен. Мразех, когато не знаех нещо. Мразех! Числа, какво можеха да означават едни числа? Освен.. Освен може би координати. Да, да точно така! Координати.
- Според мен са координати - усмихнах му се. - Но за какво? Или по-точно: за къде?
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:02 pm

-Да, точно. Координати!-отникъде измъкнах една карта на Атлантическия океан, и нанесох координатите. Получи се точка на не повече от 500 километра навътре от сушата. Но се падаше във...-Ама разбира се! Бермудският триъгълник! Къде другаде може да е!
Изабела ме погледна неразбиращо, но аз се досетих нещо, което сестра ми ми беше казвала за Бермудският триъгълник. Несъзнатено обаче произнесох "Кали" с някакъв копнеж, и се загледах в далечината. Сегащното ми положение ме караше да се запитам какво чувствам към нея, и доколко чувствата ми са истински.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:08 pm

Кали? Какво Кали? Оо, сигурно гаджето му. Е, стана ми малко кофти, но не го показах. И все пак- това бяха координати. А за какво ти даваха координати? За да отидеш на тях. Точно така! Това означаваше само едно: Подвиг! За първи път щях да отида на подвиг. Стоп стоп! Спри се за малко, Изабела! Той нищо не ти е казал! За какво си се размечтала?
- Ии сета какво? - попитах, с копнеж в очите.
Исках да отида на подвиг! Жадувах за това! Исках го! Но едва ли щеше да вземе със себе си една дъщеря на Афродита, като имаше толкова по-силни полубогове от мен..
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:14 pm

-Ами трябва да отида да я намеря. Сестра си де. Не...Кали. Макар, че май и нея. Но...-измърморих малко смотано. Защо? Защо Кали? Всичко развалих! Трябваше да ида при оракулът. И после на подвиг. Но сам...едва ли. Трябваше ми някой. Ди-Джей например. Него щях да взема. Но ми трябваше още един. И вече имах предположения кой ще е.
-Е, ти искаш ли да дойдеш с мен?-попитах най-накрая. Ди-Джей, ама естествено, не би пропуснал, нямаше защо да го питам, после щях да се видя с него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:19 pm

Очите ми блеснаха радостно. Казвам ви, едвам се сдържах да не скоча и да се разтанцувам от щастие. Усмихнах се широко.
- Естествено, че искам!!
За първи път щях да ходя на подвиг. Толкова бях развълнувана.. Най-сетне можех да се докажа, че да си дъщеря на Афродита не значи само гримове и прически !! Сърцето ми бумтеше радостно. Идваше ми да разцелувам от щастие Нико, но нямаше да го направя! Не исках да ме помисли за откачалка и после : Ъъм.. Ами не! Няма да идваш с мен на подвига!
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:26 pm

Личеше си, че се е зарадвала. Не исках да и развалям настроението, но трябваше да кажа кой ще е другият.
-Но при едно условие. Трябва да изтърпиш най-дорият ми приятел Ди-Джей, който е син на Арес.-при тези думи, Ди-Джей дойде и попита:
-Ко прайш бе, Ник.-а аз смуторлявих набързо и отегчено "Здрасти, Ди-Джей" и погледнах Изи с поглед тип:"Виждаш ли го какъв е."
-Е, а коя е тя?-насочих погледа си към него, и сега казваше"Млъкни! Млъкни в името на Посейдон!" Изглежда ме разбра, защото кимна и седна. Успокоих нервите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:34 pm

Син на Посейдон, син на Арес и дъщеря на Афродита.. Интересна компанийка за подвиг, нали?Не се бях срещала с много деца на Арес, но повечето ми бяха противни. Обаче Ди-Джей правеше изключение. Не ми изглеждаше някакъв зъл.
- Няма проблем !! - усмихнах се. - Не вярвам да бъде ак толкова досаден - засмях се, поглеждайки Ди-Джей.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:39 pm

-Да, разбира се.-Ди-Джей забърбори радостно. Когато вече не издържах да му слушам приказките, казах високо и ясно, макар и отегчено до болка:
-Четири срички - Ди-Джей Млък-Ни!
-Ама...-прекъснах го:
-Шт.-и направих жест, посочвайки го. Така винаги успявах да го накарам да млъкне. Продължих да го гледам изпитателно, докато той най-сетне се отказа от желанието си да говори.Погледнах пак картата. Всичко беше ясно, освен четири неща-как щяхме да се измъкнем, как щяхме да стигнем дотам, къде щяхме да попаднем, и дали щяхме да се върнем живи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:44 pm

Досещах се за какво мисли Нико. Може би защото същите мисли се въртяха и в моята глава.
- Имаме ли оракул в лагера? - попитах изведнъж.
Може би това беше решението. Ако получехме някакво предсказание, Хирон може би щеше да ни пусне. Погледнах към Ди-Джей. Физиономията му беше някак идиотска. Засмях му се леко, а той ме погледна объркано.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:53 pm

-Не знам. Иначе сестра ми досега да ми е казала. Ами дали ще стане, ако питаме някой бог?-погледнах ги и двамата. Не вярвах да се получи. Но ако имаше някаква, макар идиотска възможност, и аз смятах да я отрикя и използвам. Опитах се да се свържа с татко. Вместо отговор, получих това:
"Там, гдето Бермудите се въртят,
там, гдето чудовищата не спят,
там, където адски са вълните бурни,
там са и Cor Oceanus и чувствата смудни
ще те завладеят с адска точност,
до невъзможната порочност.
За да оцелееш, ще жертваш нещо скъпо, непосилно,
но и ще разбереш къде се крие и нещо милно."

Залитнах, но Ди-Джей ме хвана:
-Нико, добре ли си?
-Да, само малко ми прилоша. -виеше ми се свят, бях позеленял, и мислех, че ще повърна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 3:58 pm

Не разбирах нищо от случващото се. Защо беше позеленял така и беше припаднал? Приближих се до него. Допрях устни до челото му, което гореше.
- Гориш - отбелязах. - Какво стана?
Толкова въпроси напираха в главата ми, но не исках да го притискам. Погледнах към Джей-Ди за отговори, но и той като мен изглеждаше объркан.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 4:04 pm

-Или получих отговор на въпроса, или поредното нещо, което не разбирам.-дишах тежко, но все пак повторих римите. След последният ред, Ди-Джей и Изабела се спогледаха.
-Какво значи всичко това?
-Да не би да мислиш, че аз знам, Ди-Джей?-станах, леко залитайки, но все пак запазих равновесието си. Все пак ходя от 8-месечно бебе. Не ми трябваха патерици, не бях чак толкова стар.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 4:09 pm

- За да оцелееш, ще жертваш нещо скъпо, непосилно,
но и ще разбереш къде се крие и нещо милно."
- повторих замислено.
Това последното не ми харесваше.
- И откъде ти дойде това .. Ами мисля, че нещо като предсказание? - попитах.
Сега вече Нико изглеждаше по-добре, а аз си отдъхнах от облекчение.
Върнете се в началото Go down
Nico di Angelo
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Nico di Angelo


Брой мнения : 124
Точки : 293
Join date : 10.10.2011

Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 4:14 pm

-И какво е Cor Oceanus?-попита Ди-Джей.
-Това значи Сърцето на Океана на латински, а така наричат сестра ми. А това, нещо или там каквото е дойде, когато се опитах да се свържа с баща си. А той попринцип се води изчезнал, но понякога получавам нещо, подобно на отговор от него. А това НЕ е отговор.-промърморих, и макар още да ми се гадеше, преглътнах малко вода. Сед няколко минути стомахът ми се успокои.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 EmptyСря Авг 01, 2012 6:07 pm

Не разбирах нищо от случващото се.
- А сега какво? - попитах объркано. - Какво ще правим?
Бях наистина ужасно объркана. И пак ще повторя, нищо, ама нищо не разбирах от случващото се и това адски много ме дразнеше!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лагерният огън - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лагерният огън   Лагерният огън - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лагерният огън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Лагерният огън
» Лагерният плаж

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: