Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Голямата бална зала - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Голямата бална зала - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Голямата бална зала - Page 3 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 3 I_voting_barГолямата бална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Голямата бална зала - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Голямата бална зала - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Голямата бална зала - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Голямата бална зала - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Голямата бална зала - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Голямата бална зала - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Голямата бална зала - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Голямата бална зала

Go down 
+2
Анабет
Катрин Уейтън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 2:44 am

- Аз не мисля така - казах му сядайки на кракът му.
- Знаеш ли обичам те - казвайки го , отново го целунах. А след това видях погледа на Посейдон , не беше особенно доволен , но не ми пукаше особенно Пърси сам си бе виновен..
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:01 am

Кейт Фелър написа:
Атина написа:
Усмихнах се - тя беше тук отскоро... Точно щях да я попитам нещо, когато Катрин обяви победителите. Обърнах се към нея и заръкоплясках. Усмихнах се, поглеждайки Кейт, като успях да надвикам всички и да кажа
-Радвам се, че си тук. Смяташ ли да останеш? Ще е страхотно да се виждаме по-често...
Отново и' се усмихнах - тя беше много мила и наистина мислех това, което казах.

-Разбира се,че ще остана!Само,че през деня ще съм винаги тук,а ще спя в стаята си,която е на Олимп!-надвиках абсолютно всички и се засмях.
-Дам...Наистина ще е страхотно да се виждаме по-често!

Усмихнах се отново на Кейт, като казах
-Определено! Трябва да ми дойдеш на гости някой ден, да прекараме малко време заедно... А и не съм далеч, моята стая също е на Олимп.
Засмях се, радвайки се, че беше тук. Озърнах се и видях Кия и другите на масата ни. Обърнах се отново към Кейт и казах
-Е, аз ще отида на масата ми при другите. Искаш ли да дойдеш? Ще те запозная с всички, те са чудесни...
Погледнах я, усмихвайки и' се отново.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:07 am

- Здравей отново! - казах приближавайки се към Пърси с чаша мартини в ръката. Щом съзрях Посейдон веднага скрих чашата зад гърба си и поздравих и него.
- Честито и на двамата крале. - усмихнах се. Дали Хера щеше да намери време да дойде поне на бала? Надявах се да я видя. Господи исках само 5 минути с нея. Просто да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:19 am

-Да,мерси...
Казах и се опитах да се усмихна,но не успях.
-Ако видиш Атина и кажи,че... че найстина много съжалявам и бих искал да танцувам с нея,но трябва да вървя.Дойдох за малко да видя Пърси,но имам още работа...
Погледнах синът си.
-Ще поговорим на сутринта.Забавлявай се,синко...
Потупах го по рамото и се запътих към изхода.Искам да остана,но в момента не мога.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:22 am

Атина написа:


Усмихнах се отново на Кейт, като казах
-Определено! Трябва да ми дойдеш на гости някой ден, да прекараме малко време заедно... А и не съм далеч, моята стая също е на Олимп.
Засмях се, радвайки се, че беше тук. Озърнах се и видях Кия и другите на масата ни. Обърнах се отново към Кейт и казах
-Е, аз ще отида на масата ми при другите. Искаш ли да дойдеш? Ще те запозная с всички, те са чудесни...
Погледнах я, усмихвайки и' се отново.

Аз също се усмихнах.
-Да!Разбира се,че ще ти дойда на гости.-продължих да се смея.-Естествено,че искам да дойда.Няма нищо по-хубаво от нови приятели.-казах аз развеселена и с Атина тръгнахме към масата.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:34 am

Поведох Кейт към нашата маса, където повечето вече бяха с чаша в ръката... Усмихнах се и се опитах да надвикам шумотевицата от залата
-Балът е страхотен, нали? Това е Кейт, тя е моя позната.
Обърнах се към нея, представяйки я. Надявах се всички да се разбират и да се сприятелят. Усмихнах се, отпивайки от чашата ми... Само да можех наистина да се поотпусна и да се позабавлявам..
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:45 am

-Здравейте!Много ми е приятно!Наздраве!-ги поздравих.-Ъм...Може ли да седна...При вас?-добре де!Това беше доста нахално от моя страна,но какво да направя?Та аз сега се запознах с тях!Не знаех какво да кажа!
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:49 am

Усмихнах се. Беше наистина интересна вечер... Обърнах се към Кейт и казах
-Разбира се, сядай...
Усмихнах и' се, а после видях Беки.
-Здравей отново -засмях се и я поздравих. Огледах се - Кия и Пърси ги нямаше...
-Къде са Кия и Пърси?
Попитах, като отново и' се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 3:55 am

Преди да седна отидох до бара и си взех една чаша с вино.Върнах се и седнах.Преглътнах нервно.Започнах да мисля как да започна разговор.Боже!Толкова се притеснявах!Та...Та аз ги познавах от две-три минути!Добре де,добре!Преувеличавам!
Чак тогава забелязах едно русокосо момиче.
-Здравей!Аз съм Кейт!-подадох плахо ръката си.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:03 am

- Ами значи... Кия изчезна, а Пърси беше... - потърсих го с поглед... някъде тук. Разговаряше с Посейдон. А той каза на Пърси да ти предаде нещо. И мисля, че си тръгна - доизпих поредната си чаша мартини и определено вече не мислех. Седнах малко на стола, за да си изясня гледката пред мен усмихнах се и си взех още едно мартини.
- Наздраве! Здравей! Аз съм Ребека - усмивка се разля по цялото ми лице и подадох ръката си към нея



Последната промяна е направена от Ребека Смит на Пет Апр 16, 2010 4:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:05 am

Погледнах баща си и му се усмихнах кимайки му.
А след това се огледах и видях Атина говорейки с някво момиче , което
не познавах.Приближавайки се към тях се усмихнах и казах
- Извинявайте ,че ви прекъсвам , но Атина имам да ти предам нещо - казах и аз а след това цитирах баща си точно
- Татко бе тук и каза да ти предам , че найстина много съжалявам и бих искал да танцувам с нея,но трябва да вървя.Дойдох за малко да видя теб и нея,но имам още работа... - казах и аз , а след това се усмихнах на момичето до нея
- Здравей , аз съм Пърси - казах и подавайки ръката си към нея
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:09 am

Усмихнах се до уши и се здрависах с Ребека.
-Казах го и го казвам още веднъж-приятно ми е!-засмях се.Реших малко да я поопозная,затова реших да я малко да я разпитам.-Ребека,коя е майка ти?-попитах аз.Господи!С нея малко си приличахме във външния вид.По лицето `и се изписа нещо.Може би притеснение или тъга.
-Оу!Много съжалявам!Не исках да ти развалям настроението!-извиних `и се.
Тогава видях момчето.
-Кейт!Приятно ми е,Пърси!-здрависах се с него и отново се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:11 am

Погледнах към Пърси, като не помръдвах. Това ми бе подействало като студен душ... Вода - май сравнението ми беше точно на място. Успях да се усмихна на Беки и Кейт, като изпих на една глътка каквото имах в чашата си. Не помогна. Разтрих леко челото си, като доближих ухото на Кейт и казах
-Аз ще вървя... Ще ми извиниш ли пред останалите? Нещо изникна..
Смънках последното набързо. Тя ме погледна учудено, но кимна. Усмихнах и' се и и' казах едно безмълвно "Благодаря", тъй като нямаше как да ме чуе от шума около нас - просто мърдах устните си. Кимнах прощално на всички и се отправих към вратите, за да изляза...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:16 am

Някак си ми беше неудобно да говоря за майка си, при положение, че не я познавах. Но пък поне можех да кажа името й.
- Хера - отговорих и се изправих, при което залитнах. Усмихнах се ангелски и реших, че е време да се прибирам.
- Аз... ако не спра сега няма да мога да спра по-късно - визирах мартинитата, за това пожелах лека вечер на всички и казах на Кейт, че утре може да се видим.
- Чао! - казах за пореден път и тръгнах към входната врата. Всъщност бала се оказа интересен. Докато не обявиха краля и кралицата на бала от учениците и учителите не знаех, че има такъв конкурс, но явно това място криеше много изненади.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:17 am

- Приятнно ми е - казах на Кейт усмихвайки й се.
А след това проследих с поглед Атина , която след като
и казах за баща ми , си тръгна което много ме учуди.
- Та как сте ? - попитах аз двете момичета , който бяха
останали с мен
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 4:20 am

Засмях се.
-Хех...Такава си е тя.-казах.
-Атина се извинява затова,че трябва да си тръгне,но е изникнало нещо спешно.-Оо Господи!Защо не каза какво има?Хм...Явно знае,че чета мисли.Дам!Точно така!Знаех защо си тръгна.Прекарах тези мисли бързо през главата ми.
-Аз лично съм добре!-засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 9:58 pm

Тъкмо си тръгвах от бала когато без да искам се сблъсках с едно момиче.
-Съжалявам...
Казах и я погледнах. Надявам се да не я е заболяло.
-Добре ли си?
Попитах я.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 10:04 pm

Влязох в огромната бална зала.Заогледах се и видях само непознати лица.Бях отскоро тук и никой не познавах.
Докато вървях към дансинга, едно момче се блъсна в мен.Леко се залюлях, но после си стъпих на краката.
-Да, добре съм.-казах и го погледнах.
Не ми приличаше много на учених, затова помислих, че е учител.
-Впрочем аз се казвам Арина Хейл, но можеш да ми казваш Ари.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 10:08 pm

Подадох ръка да се здрависаме.Ари ми изглежда нова... поради причината,че преди не съм я виждал.Усмихнах и` се и реших да се представя.
-Посейдон...-представих се.-Пиятно ми е,Арина...
Усмихнах и` се.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 10:14 pm

Откакто бях пристигнала тук постоянно се говореше само за Посейдон, а ето, че сега го срещам.Той явно беше краля на този бал.
-Впрочем аз съм очителка по овладяване на способностите.-казах и му се усмихнах.
-А ти?Имам предвит и ти ли си учител?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 10:16 pm

Подсмихнах се.
-Учител съм по фехтовка...Много бих искал да остана и да те запозная с останалите,но имам работа...
Та аз постоянно имам работа.На последък рядко имам време за забавления и почивка.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 10:19 pm

-Няма проблем.Сама ще се запозная с другите.-казах, а Посейдон излезе през вратите на залата.
Запътих се към масата с напитките.Взех си едно шампанско и започнах да разглеждам залата.Тя беше много красива.Навсякъде имаше хора, който или танцуваха, или си говореха.
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyПет Апр 16, 2010 11:12 pm

Господи!Тя е дъщеря на Хера?!?Значи с нея сме полу-сестри!Защо ли майка ми не ми е казала за това?Нищо чудно,че с нея си приличаме.Хех...Ще я поразпитам аз полу-сестра ми.
Засмях се.
Поогледах се малко и видях едно момиче на бара.Усмихнах се и отидох при нея.
-Здравей!-я поздравих аз.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyСъб Апр 17, 2010 4:15 am

Анабет написа:
- Аз не мисля така - казах му сядайки на кракът му.
- Знаеш ли обичам те - казвайки го , отново го целунах. А след това видях погледа на Посейдон , не беше особенно доволен , но не ми пукаше особенно Пърси сам си бе виновен..
-Защо не...моя кралице?-засмях се аз и продължих да я целувам
-Един танц...кралице моя?-попитах аз и и се усмихнах,като я погледнах,а след това я целунах.
...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 EmptyСъб Апр 17, 2010 4:24 am

- Защо не - казах му аз усмихвайки му се , а след
това го целунах и станах от кракът му , подавайки
ръката си към него .
- Е ще танцуваме ли ? - попитах аз повдигайки едната си вежда
и правейки сладки муцунки
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Голямата бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Голямата бална зала
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Голямата зала
» Ресторант "Голямата нюйоркска пица"
» Троната зала на Боговете от Олимп
» Тронната зала на Боговете от Олимп

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив :: Бал 2010-
Идете на: