Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Голямата бална зала - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Голямата бална зала - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Голямата бална зала - Page 2 I_vote_lcapГолямата бална зала - Page 2 I_voting_barГолямата бална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Голямата бална зала - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Голямата бална зала - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Голямата бална зала - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Голямата бална зала - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Голямата бална зала - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Голямата бална зала - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Голямата бална зала - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Голямата бална зала

Go down 
+2
Анабет
Катрин Уейтън
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 2:52 am

Стигнахме до вратата и аз й я отворих.
Когато вече се намирахме вътре й подшушнах в ухото:
- Между другото за първи път съм на танци... - самия аз можех да чуя притеснението в гласа си. - Не мога да танцувам. Помощ... - помолих Ариа безпомощно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 2:55 am

Събудих се ужасно - гърлото ме болеше много, гласът ми бе променен и на всичкото отгоре цял ден ми беше студено и вдигах температура през половин час. Бях закъсняла за бала с повече от два часа, Атина щеше да ме убие. Извадих роклята си от гардероба и се преоблякох след една отпускаща вана. Гримирах се, направих си прическа едвам и потърсих балната зала.
Уау, беше красиво! Съзрях Атина и отидох при нея. Прекъснах разговорът й, като се извиних и я дръпнах настрана.
- Атина, много извинявай! Иска ми се да можех да те предупредя по някакъв начин, но се случи неочаквано. Беше ми зле и не можех да стаан от леглото го 19 часа - оправдах се с пресипнал глас, а музиката, която ме караше да викам само влошаваше състоянието ми.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:14 am

Усмихнах се на Беки, съчувствайки и'.
-Няма нищо, не се притеснявай.
Уверих я, че всичко е наред и я огледах - роклята и' беше много хубава, но тя не изглеждаше напълно оздравяла... Усмихнах и' се отново и и' казах
-Ела, ще те запозная с другите. Кия и Пърси са страхотни - наистина се надявам да се сприятелите...
Завърших, като двете поехме обратно към нашата маса. Беше ми приятно и се надявах скоро да се развихрим.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:26 am

- Здравейте! - почти не се чу нищо. Прочистих гърлото си и се извиних, след което отново ги поздравих.
- Приятно ми е, аз съм Ребека Смит - здрависах се с Кия после и с Пърси. Изглеждаха готини, надявах се да се окажат такива в действителност. Но пък Атина нямаше да ме лъже.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:30 am

- Здравей - поздравих момичето усмихвайки й се
- Аз съм Пърси - казах й и се
иправих за да я поздравя , но изправяйки се отново погледа ми
попадна там кадето не исках повече да попада за тази вечер.Разтърсих глава и погледнах към Ребека и Атина подавайки ръка към новото момиче
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:31 am

Усмихнах се - наистина се надявах вечерта да се развие добре... Исках всички да си изкараме страхотно. Отново се усмихнах на всички и попитах
-Е, вече има ли жадни? Аз мисля да си взема нещо за пиене... Някой ще дойде ли?
Погледнах ги, чакайки отговора им. Беше ми малко странно - не всички бяха пристигнали, а вече беше късно.. Надявах се да дойдат и обстановката да се разведри...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:43 am

- Аз ще дойда - казах и аз усмихвайки и се и
зачаках да видя дали някой друг ще иска да дойде
с нас
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 3:56 am

Изкачих стълбите и най-сетне влязох в балната зала.
Огледах хубаво залата.За бога никой не познавам!Бях изморена от слизането и изкачването по стълби.Реших да седна.Седнах на една от масите и потънах в мисли.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 4:02 am

-Е, никой друг ли няма да дойде?
Попитах, чакайки. Е, добре... Погледнах Пърси, усмихвайки му се
-Идваш ли?
Запътих се към бара с напитките, а на една от масите видях русо момиче да стои само на един от столовете...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 4:09 am

Ухх!Как исках да се запозная с някой!Е,явно винаги ще си остана сама.
Усетих нещо в гърлото ми.Знаех какво значеше това.Отидох до бара с напитките и си взех минерална вода.Продължих да се оглеждам и видях една жена.Изглеждаше доста зряла.Хм...Позната ми е отнякъде.Върнах се в спомените си.Ами да!Това беше Атина!Богинята на мъдростта.Тя присъстваше на раждането ми.Много се радвах,че пак я виждам.Отидох при нея.
-Здравей!-я поздравих аз.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 4:19 am

Тъкмо си взимах нещо за пиене, а Пърси бе до мен, когато момичето от масата дойде и ме поздрави. Тя определено ми изглеждаше позната...
-Здравей!
Поздравих я и аз, усмихвайки и' се. Защо ли ми изглеждаше позната? Опитвах се да си спомня дали съм я виждала и преди и къде, но не се сещах за нищо. Тогава от къде я познавах?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 4:24 am

По изражението `и разбрах,че `и изглеждам позната,но явно не може да се сети.Засмях се.
-Не се ли сещаш коя съм и къде си ме виждала,Атина?-я попитах аз.
-Ще ти подскажа малко...Ти беше на моето раждане.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 4:41 am

Кейт! Веднага ми стана ясно... Усмихнах и' се, хващайки я леко за рамото.
-Кейт? Наистина ли си ти?
Попитах, приятно изненадана. Защо ли беше тук? Да не би да се е случило нещо? Погледнах я въпросително, все още усмихвайки се.
-Кога дойде?
Гледах я, а изненадата ми се бе изписала на лицето ми. Наистина се радвах, че я срещам...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 12:32 pm

Вече беше около 12 часа в полунощ и се наложи да обевя победителите. Пристъпих бавно към сцената и започнах да говоря:
- Дами и Господа, нека да посрещнем тазгодишните крал и кралица на Бала при учениците, а това са ... - извадих имената от плика и ги произнесох по-високо, за да ме чуят и най-отзад. - Пърси Джаксън и Анабет Чайс.
Двамата пристъпиха на пред и се здрависахме. Поздравих ги още веднъж и се отправих при втория плик.
- А Кралица и Крал при учителите и боговете са ... - отново отворих плика и прочетох имената. - Посейдон и ... Катрин Уейтън.
Чиститих на Посейдон и се върнах при другите на бала.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 1:36 pm

Атина написа:
Кейт! Веднага ми стана ясно... Усмихнах и' се, хващайки я леко за рамото.
-Кейт? Наистина ли си ти?
Попитах, приятно изненадана. Защо ли беше тук? Да не би да се е случило нещо? Погледнах я въпросително, все още усмихвайки се.
-Кога дойде?
Гледах я, а изненадата ми се бе изписала на лицето ми. Наистина се радвах, че я срещам...

-Хех...Значи си спомни?-зазсмях се.
-И аз се радвам,че те виждам!Ами...Онзи ден...Май.-позамислих се.-Да.Дойдох онзи ден.-Чак тогава чух думите на някаква жена.
Започнах да ръкопляскам.

Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 7:44 pm

Усмихнах се - тя беше тук отскоро... Точно щях да я попитам нещо, когато Катрин обяви победителите. Обърнах се към нея и заръкоплясках. Усмихнах се, поглеждайки Кейт, като успях да надвикам всички и да кажа
-Радвам се, че си тук. Смяташ ли да останеш? Ще е страхотно да се виждаме по-често...
Отново и' се усмихнах - тя беше много мила и наистина мислех това, което казах.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 8:29 pm

След като Катрин свърши с речта си, аз я последвах до една от масите. Имаше два стола и затова седнах срещу нея.
- Добре се справи, кралице! - подхвърлих закачливо.
- Но и да не беше пак щях да те поканя на танц.
Не изчаках отговор. Просто я вдигнах от стола и я завъртях на дансинга. Минаха няколко песни и седнахме отново.
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyЧет Апр 15, 2010 11:10 pm

Атина написа:
Усмихнах се - тя беше тук отскоро... Точно щях да я попитам нещо, когато Катрин обяви победителите. Обърнах се към нея и заръкоплясках. Усмихнах се, поглеждайки Кейт, като успях да надвикам всички и да кажа
-Радвам се, че си тук. Смяташ ли да останеш? Ще е страхотно да се виждаме по-често...
Отново и' се усмихнах - тя беше много мила и наистина мислех това, което казах.

-Разбира се,че ще остана!Само,че през деня ще съм винаги тук,а ще спя в стаята си,която е на Олимп!-надвиках абсолютно всички и се засмях.
-Дам...Наистина ще е страхотно да се виждаме по-често!
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 1:30 am

Влезнах в голямата бална зала.Найстина бях много закъснял,но все пак дойдох.Бях облякъл смокинг и търсех Атина,но не можех да я видя от всичките деца.
-Атина?Извисих глас,но не получих отговор.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 2:07 am

Застанах като гръмната , когато излезнах опред и до мен застана Пърси, не му обърнах по4ти никаво внимание , а и не исках да го правя.
Само стиснах ръката му
- Честито - казах му аз без след от усмивка на лицето си и му обърнах гръб запътвайки се към масата на която седяхме с Таурус , доакто се приближавах към него му се усмихнах нежно , а когато стигнах до него го целунах нежно
- Здравей отново - казах му аз когато отплепих устни от неговите
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 2:14 am

Погледнах след Анабет и сведох поглед , но реших ,че няма да развалям
настроението си точно тази вечер. Тогава видях баща си и се
запътих към него усмихвайки се .
- Здравей татко - казах му аз и леко се опитах
да прекрия тъгата си въпреки ,че сам бях виновен за нея , не можех да не
обвинявам и Анабет
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 2:21 am

Пърси дойде при мен и ме поздрави.
-Здравей,синко...
Тъгата му беше очевидна и точно тази тъга разкъсваше и моето сърце. Мразя да гледам детето си тъжно.Потупах го по рамото.
-Значи си крал на бала?-казах радостно.-Браво на теб!
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 2:27 am

- Да - казах му усмихвайки му се
- Но за жалост , кралицата ми не ме иска - изкоментирах поглеждайки през
рамо към Анабет
- Ама и ти си крал ,честито и на теб - усмихнах му се отново аз
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 2:30 am

Погледнах Анабет за секунда.
-Да... моля?
попитах го и присвих вежди неразбиращо.
-Мислех,че само учениците могат да бъдат крал и кралица... така де...
Погледнах го объркано.
-Чакай,щом аз съм крал...коя е кралица?
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 EmptyПет Апр 16, 2010 2:32 am

Анабет написа:
Застанах като гръмната , когато излезнах опред и до мен застана Пърси, не му обърнах по4ти никаво внимание , а и не исках да го правя.
Само стиснах ръката му
- Честито - казах му аз без след от усмивка на лицето си и му обърнах гръб запътвайки се към масата на която седяхме с Таурус , доакто се приближавах към него му се усмихнах нежно , а когато стигнах до него го целунах нежно
- Здравей отново - казах му аз когато отплепих устни от неговите
Усмихнах се,отвърнах на целувката и я погледнах...
-Карлице моя,на вашите заповеди-засмях се иронично и отново я целунах,тя наистина заслужаваше да стане калица на бала...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Голямата бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голямата бална зала   Голямата бална зала - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Голямата бална зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Голямата зала
» Ресторант "Голямата нюйоркска пица"
» Троната зала на Боговете от Олимп
» Тронната зала на Боговете от Олимп

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив :: Бал 2010-
Идете на: