Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Морето в пустинята - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Морето в пустинята - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Морето в пустинята - Page 2 I_vote_lcapМорето в пустинята - Page 2 I_voting_barМорето в пустинята - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Морето в пустинята - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Морето в пустинята - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Морето в пустинята - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Морето в пустинята - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Морето в пустинята - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Морето в пустинята - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Морето в пустинята - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Морето в пустинята - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Морето в пустинята - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Морето в пустинята

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:26 am

Аз взех крема,сложих малко на ръцете си и сложих още малко на гърба и...Започнах да размазвам крема
-Много си се затоплила!-казах аз като продължих да я мажа
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:31 am

– Явно кожата ми привлича много слънцето - отвърнах му аз усмихвайки се.Докато ме мажеше си играех с песъчинките. Винаги ми се е искало да знам колко са , но до сега никой не е успял да ги преброй
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:34 am

-Готово-казах аз,като легнах на хавлията си и се загледах нанякъде...
Затворих очи и се замислих за нещо,обаче не ми беше удобни и затова сложих ръцете на тила си,наместих се и отново затворих очи,като се замислих
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:40 am

- Благодаря - казах му аз и легна по корем .Тишаината беше прекрасна и когато нямаше хора около теб , който непрекъснато да се движат беше още по голямо спокойствие.
- Хей за какво мислиш ? - попитах го аз
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:41 am

-За нишо интересно,колко е хубаво и тихо тук,необичам шумните места и многото хора-казах Аз като продължих да стоя със затворени очи срещи слънцето
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:44 am

- Да определено е страхотно - отвърнах му аз , и продължих да си припичам гърбът , докато не усетих парването . Тогава вече се обърнах по гръб и затворих очите си срещу слънцето , защото беше станало прекалено силно.
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:46 am

Аз немърдах,топлината беше толкова приятна,че още малко и щях да заспя,от доста време нито аз,нито Анабет казвахме нещо,настъпи тишина,която беше малко смущаваща...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:55 am

Сигорно от 15- 20 минути насам никой от нас не каза нищо , просто седяхме и се препичахме на слънцето като гущери.За това станах тихичко отидох до водата взех една шепа с вода едвам я занесох до кърпите и го опръсках.И започнах да се хиля
- Е сега до някаде сме квит- казах му аз през смях
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 6:56 am

Понеже бях се загрял много изведнъж ми стана студено...
-Ах ти!-извиках аз и тръгнах да я гоня по плажа,като виках
-Като те хвана ше видиш ти!!!
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:00 am

Тичах почти със сички сили , поне това можех да правя от толкова много тренировки.
- Първо ме хвани ! - извиках аз тичайки , колкото мога по бързо само и само да не ме хване , защото не ми се мислеше какво ме чакаше
- Поне се разсъни - продължих да викам аз
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:02 am

След като я хванах,я вдигнах и я допрях до себе си защото бях студен,след това я вдигнах и я занесох до водата,като я хвърлих вътре...
-Такам...квит!
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:11 am

Ипищях падайки във водата , защото беше студено след топлите лъчи на слънцето.Излезнах от водата мокра като кокошка и се приближих до него обгръщайки вратът му за да осети студенината от водата , понеже малко го бях намокрила
- Е сега вече сме квит - казах аз смейки се
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:12 am

Понеже вече бях свикнал със студената вода не усетих кой знае какво
-Не ми е студено...не сме квит!-казах аз и започнах да се смея
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:22 am

- Хей не е честнно - казах му аз с имитация на нацупена физиономия.
Отдъпнах се от него и седнах на брега, отпускайки краката си така ,че вълничките да ги обливат подпрях се на ръцете си и отпуснах леко вратът си
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:24 am

Аз отидох и седнах до нея,като се усмихнах,напраивх същото като нея и се загледах в небето
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:27 am

Когато дойде до мен се обърнах към него и го погледнах беше голям сладур нямаше спор.
От както сме излезнали не съм спряла да наблюдавам почти всяко едно негово движение и не съм изпуснала нито една негова дума..
- Та как реши да станеш учител - попитах го аз разцепвайки отново тягосното мълчание
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:29 am

-Ам не исках да ставам учител,нямах си занимание според другите богове и естествено ми намериха работа,как ще ме държат свободен-казах аз,леко иронично и подихравателно..
Легнах на пясъка и валните леко ме заливаха,беше много приятно
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:35 am

- Това е много кофти - казах му аз , усмихвайки се станах и влезнах леко във водата колкото да покрива глезените ми , леко се наведох и отново го опръсках
- Заслужаваш много повече от това леко напръскване - казах му аз леко подскихвайки му се , а след това му се оплезих
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:41 am

-И какво заслужавам ако мога да попитам?-казах Аз като се подпрях на лактите си и я погледнах
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:43 am

- Хъм да видим - казах му аз подпирайки брадичката си с един пръст правейки се на замислена ,след около минутка му отговорих
- Да бъдеш изкъпан - обевих аз , опръсквайки го отново с вода , колкото можех повече го пръсках
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:45 am

Аз просто станах и скочих във водата,като казах:
-Доволна ли си?-след това седнах отново по същия начин на брега и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:48 am

Засмях се
- Да доволна съм - овърнах му аз излизайки от водата и легнах срещу него по корем подпирайки брадичката си на ръцете . И взирайки се в него го попитах
- Хъм идей за вършене на нещо още по забавно ?
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:49 am

-Нем...а ти?-попитах аз с надеждата да има някакви идеи защото скуката ме убиваше...
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:56 am

- Хъм как ти звучи , да идем да пинем по нещо ? - попитах го аз ставайки от мокрия пясък , и махайки полепналите песъчинки от себе си.
-Също така можем и да останем тук , и да се къпем ?
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 EmptyПон Апр 05, 2010 7:57 am

-Да останем тук-казах аз и се излегнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Морето в пустинята - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Морето в пустинята   Морето в пустинята - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Морето в пустинята
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Скалите над морето
» Шезлонгите с изглед към морето
» Морето на мъртвите души

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: