Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Тренировъчната площадка - Page 3 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Тренировъчната площадка - Page 3 New_st10
Top posters
Атина
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Посейдон
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Sandara.
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Анабет
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Афродита
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Ариа
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Хататила
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Зевс
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Тренировъчната площадка - Page 3 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 3 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 3 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+4
Дара Рид
Sandara.
Атина
Анабет
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:13 pm

Разхождах се из лагера, защото просто не знаех с какво друго да се занимавам. Носех лък и стрели на раменете си; бяха ми любимите оръжия.
Чух смях и глъчка около тренировъчната площадка, така че се запътих натам... за да открия група тийнейджъри. Тоест, изглеждаха като такива, но аз бях свикнала да съм подозрителна към всичко в лагера, което изглежда невинно и безобидно. Като ги гледах, май не бяха лагерници, така че бях прдпазлива. Сигурно бяха богове.
- Здравейте. - поздравих внимателно, като се усмихнах леко колебливо. - Аз съм Александра, дъщеря на Хермес.
Върнете се в началото Go down
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyЧет Сеп 08, 2011 9:20 pm

-Здравей.Аз съм Хати, Богиня на котките.Това са Фобос-бог на страха, и Баст-богинята на тигрите.-представих ги аз, а те казаха дружно:
-Здравей!
После се обърнах към всички с думите:
-Да се бием.Ще се разделим на две двойки.Победителите се изправят един срещу друг. Избери си някой с когото да се биеш.-обърнах се към новодошлата и от нищото в ръцете ми се появиха кинжалите ли.Подсмихнах се, когато видях как се разшириха очите й от изненада.Този номер винаги действа!
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyЧет Сеп 08, 2011 11:20 pm

Огледах ги преценяващо и замислено извадих меча си от ножницата му. Беше дълъг около метър, изкован от божествен бронз и със сребриста ръкохватка. Усмихнах се леко лукаво, което беше типично за мен и след кратък размисъл посочих Фобос.
- Хм... избирам теб! - пъргавият ми ум бързо прецени, че е добра идея да съм в комбина с бога на страха, да не говорим, че щях да се изправя срещу две богини, повелителки на семейство Котки. Това вероятно означаваше, че са бързо.
Поколебах се и го попитах с нетипична за мен несигурност:
- Всъщност, имаш ли нещо против да сме от един отбор?
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 1:25 am

-Добре! Хати, да ги разбием! Ти поемаш Фобос, а аз нея!- казах й и призовах сапфирения си меч.
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 7:08 pm

Настроих се като за битка и пристъпих неспокойно от крак на крак, докато претеглях меча в ръката си. Правех го толкова често, че вече беше част от мен и всъщност действието беше несъзнателно.
- Ти си богът на страха, нали? - попитах разсеяно Фобос и изчаках той да кимне. Обърнах се към него и промълвих с обичайната си леко налудничава усмивка преди битка: - Тогава гледай да се справиш добре и ще сме прекрасен екип. Аз никога не губя.
Помислих си, че сигурно трябваше да е трудно да изненадаш или изпревариш богиня на котките или тигрите, но това не значеше, че няма да опитам, така че присвих леко очи, след което се стрелнах напред като змия и нападнах.
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСъб Сеп 10, 2011 1:41 am

Момичето бе много ловко и бързо, но не колкото представител на рода котки. Движенията и бяха изпипани и неочаквани. Щом ме нападна се снижих и се опитах да я спъна. След дато успях извадих ноктите си и ги опрях о гърлото и. После и двете се засмяхме и аз се оттеглих. Докато си оправях косата, тя неочаквано ме нападна в гръб и докато успея да се съвзема вече ме беше повалила.

-Наистина си много добра!- похвалих я аз и отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyСъб Сеп 10, 2011 2:44 am

Усмихнах се лукаво насреща й.
- О, благодаря. Ти също. - рекох с искрено одобрение. Рядко срещах някой, който да може да парира движенията ми. Не беше като да съм дъщеря на някой от много могъщите богове, но пък за сметка на това бях бърза, ловка и хитра - точния стереотип за дъщеря на Хермес.
След още няколко взаимни атаки и победи, оттърсих несъществуващия прах от дрехите си, тръснах леко коса и се засмях.
- Предполагам, че и двете имаме какво да научим една от друга.
Върнете се в началото Go down
Баст
Богиня на тигрите
Богиня на тигрите
Баст


Брой мнения : 41
Точки : 91
Join date : 02.09.2011

Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 8:32 pm

-Съгласна!- усмихнах се аз. Погледнах към Хати и Фобос. Те продължаваха да се бият. И двамата са такива инати, че никой не отстъпваше.
-Няма ли да свършате?- провикнах им се аз и Хати ме погледна. Фобос се възползва от разсеяността и и я повали. Закрих лицето си с ръка и се извиних поне десет пъти на Хати, която се смееше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: