Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_voting_barСтаята на Анабет Чейс - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Анабет Чейс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 6:34 am

Отвърнах на усмивката и'.
-И аз се надявам... А вие всъщност как се запознахте с него? Не ми казвай, че ти е преподавал..
Засмях се. Идеята ми се струваше доста... Е, както и да е. Въпросите ми нямаха край, чудех се как Ана не се беше уморила да отговаря досега... Отново и' се усмихнах по-широко. Толкова се гордеех с нея...
-А и какво смяташ да правиш в бъдеще с него? Мислила ли си за след време, какво ще се случи? Вярно е, че сте заедно отскоро де, но не знам... А и говорила ли си с Пърси за това или още не?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 6:47 am

- Не съм мислила какво ще се случи , ще се случи това което предначертаете вие боговете - казах и аз и се засмях.
- Ми просто те търсих на фонтана , и там го видях - казах и аз усмихвайки се
- Заговорихме си , за това ,че на нас полубоговете ни е забранено да излизаме извън лагера и така решихме ,че не е честнно спрямо нас и отидохме в Лас Вегас и така прекарах целия си ден в забавления с него, той също обича водата като Пърси- обсних и аз
- Повечето време прекарахме на плажа във Вегас и се забавлявахме. Не не съм говорила с Пърси , не съм го и виждала на скоро - казах аз леко замислено , найстина как ли щеше да реагира на това.
- Според теб как ще се почувства като разбере ?
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 6:52 am

Замислих се над последния и' въпрос.
-Това зависи само от него... Няма как да предположа..
Наистина, как ли щеше да реагира? Ако все още имаше чувства към Ана? Ако беше така, нещата се усложняваха... Но наистина не можеше да се предвиди как ще се развият нещата. А и не е задължително винаги да е сложно..
-А... всъщност Таурус знае ли за Пърси или не сте говорили още на тема "Бивши"?
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 6:59 am

- Не сме говорили все още на тази тема - казах и аз лягайки на леглото до нея облягайки глава на рамото й.
- Мисля ,че Нав ще ме намрази , доколкото разбрах е бил с нея. - незнаех какво ще става , но не се и притеснявах много
- Мамо , Пърси сам загуби всичките си шансове с мен , така ,че не ми пука какво чувства вече , сам ме нарани и сам реши да избяга , аз не съм го карала на сила!
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 7:05 am

-Не искам да се бъркам, но ще е хубаво двамата да изясните нещата. За да не се получават недоразумения имам предвид... А за Навийн - може би трябва да говориш и с нея. Изяснете нещата, не е нужно да се карате.. И относно Пърси - щом сам се е отказал от теб, значи няма право да прави сцени относно факта, че с Таурус сте заедно...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 7:09 am

- Съгласна съм - казах и аз подпирайки глава на раменете й отново и сгушвайки се в нея осетих как съня ме повалява.
- Ще говоря и с двамата и мамо в правото си си да се месеиш , та нали за ттова си ми майка - казах и аз целувайки я по блуата , и осетих как очите ми се затварят.Надявах се на сутринта тя все още да е тук . А след това щях да ида при Таурус просто днешния ден ми дойде в повече , а и бях бая изморена не бях спала след онова приключение
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 7:21 am

Погалих Анабет по главата, прегръщайки я. Тя беше всичко за мен.
-Най-вероятно и без да ми казваш щях да се месяя... - усмихнах се -Просто си ми твърде скъпа, за да не любопитствам..
Завих Ана и мен с одеало и си затананиках.Усещах как тя се унася и се извърнах към нея, гледайки лицето и'. Беше ми толкова скъпа - този момент определено щях винаги да го помня...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 7:24 am

Тананикането на майка ми ме успа още повече , досега никога никой неми бе пял песни, не усетихкога съм заспала в прегръдките на майка ми.Съня ме бе повалил от нищото като гръм , но просто нямаше начин.
Заспах точно като малко бебенце в прегръдките на майка си

--------------------

Когато се събудих майка ми все още спеше.Реших да отида до Таурус , и внимателно излезнах оот леглото без да я будя.Облекох едни дънки и една розова блуза с дълъг ракав и излезнах , запътена към стаята му
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Анабет Чейс   Стаята на Анабет Чейс - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Анабет Чейс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)
» Албума на Анабет
» Честит рожден ден, Анабет!
» Стаята на Анди
» Стаята на Астера

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на АТИНА-
Идете на: