Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Why does it feel so good but hurt so bad??? Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Why does it feel so good but hurt so bad??? New_st10
Top posters
Атина
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Посейдон
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Sandara.
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Анабет
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Афродита
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Ариа
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Хататила
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Зевс
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Why does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_lcapWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_voting_barWhy does it feel so good but hurt so bad??? I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Why does it feel so good but hurt so bad???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПон Дек 31, 2012 8:13 am

Малко ми се спи и нямам муза да говоря за себе си, ама хайде ще се пробвам. Ами казвам се Гергана (не ме кефиии :Д) на 13 съм, засега местонахождението ще го пропусна. Само ще ви кажа, че съм от малък град, пълен с тъпаци (ама с хубави тъпаци), в който всички се познават и рядко тайните могат да бъдат запазени. Добре, че съм аз да могат да се изповядват хората :Д.. Какво друго да кажа??? Ми, не съм много интересна на хората, които не ме познават, но им трябва попринцип точно един ден, прекаран с мен, за да си намерим обща тема за разговор и да си станем дружки. Понякога са достатъчни и няколко минути, ама нали знаете какво казват хората? Аз не знам :Д Амии.. нещо интересноо?? Не знам доколко ви е интересно, обаче няма да намерите по-голяма футболна фенка от мен. А, и съм много убедителна - накарах най-заклетия враг на футбола, моята прекрасна БФФ, да стане фенка... Но за жалост на грешния отбор - не на моя ;дд Мисля, че вече сте разбрали кой е :Д Манчестър Юнайтед - най-големия, ШАМПИОНА! Фенка съм още откакто брат ми ме зариби, когато бях на... 3 може би? Не, на 2, беше преди Бекъм да напусне :Д Оф, я стига съм дрънкала.. Трябваше нещо друго да ви разкажа, ама такава съм си.. И на приятелите ми не им е много забавно, един няма, който да е от Юнайтед :Д Поне има момчета, че повечето ми приятелки са от отбора по волейбол и знаят само за Казийски и Бартош Курек да говорят :Д Обаче не се изненадвам. То като си в един отбор с много хора и няма как да не станете близки приятели.. Играя като разпределител.. Казвам го, защото надали някой щеше да се сети да пита ;дд Мечтата ми е да стана спортен журналист и искам да живея в Манчестър, Мадрид или Милано.. Май много харесвам М-то, а? :Д Ако имате някакви въпроси, питайте, обаче аз май не ви оставих какво да питате.. Както и да е :Д
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПон Дек 31, 2012 3:53 pm

Аз по навик ще си те питам: Какво мислиш за тньяогатногая ONE DIRECTION ♥ ;д Всеки срещнат го питам ;д
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПон Дек 31, 2012 5:43 pm

Амии първо като ги видях бях ВЛЮБЕНА в тях (особено в Хари :Д), обаче после успокоих страстите. Някой песни ми харесват, други - не. Абе кажи-речи харесвам ги, но не съм най-лудият фен :Д
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПон Дек 31, 2012 5:46 pm

ОМГ.. И на мен любимият ми е Хаз ♥ Но обожавам и другите.. ;д ♥ Кои са ти любимите им песни? Аз просто не мога да избера.. И двата им албума са страхотни ♥
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПон Дек 31, 2012 5:56 pm

Ами и аз ги харесвам повечето, кажи речи, но на първо място ми е More Than This <333 Обожавам я! А иначе в топ 3 са и Little Things и One Thing. :Д
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyПон Дек 31, 2012 7:30 pm

Любим волейболист от националния отбор? Коя зодия си? Какво правиш през свободното си време? Имаш ли хоби, ако имаш какво е? Любим цвят? Любимо животно? Падаш ли си по вампирските истории като Дневниците на Вамипра и Здрач? Любим герой от Героите на Олимп освен Пайпър, която е яснааа :DDD?
Върнете се в началото Go down
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? EmptyВто Яну 01, 2013 12:34 am

Любим волейболист - Цецо Соколов и Андрей Жеков (той напусна, ама нали е разпределител като мен :Д); Зодия - Дева; През свободното си време ходя в залата да играем или на стадиона да ритаме или се събирам с приятели; Хоби.. Да увиквам фотболистите и волейболиститв брои ли се? Иначе да рисувам..; Любим цвят - син; Любимо животно - котка, куче, папагал; Падам си и предпочитам Дневниците, защото Здрач не съм го гледала и съм чела само първата книга; Талия не участва много в Героите, обаче ще я пиша нея, защото много я харесвам. Иначе Пърси, предполагам той е ясен :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Why does it feel so good but hurt so bad???   Why does it feel so good but hurt so bad??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Why does it feel so good but hurt so bad???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» I got soul, you can check, I got spirit, you can feel...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Fun Zone :: My name is...-
Идете на: