Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_lcapСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_voting_barСъздаване на Бог/Богиня - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Създаване на Бог/Богиня

Go down 
+6
Ейлийн Белкор
Анабет
Афродита
Атина
Посейдон
Катрин Уейтън
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 8:12 pm

1. Име:Антерос
2. Дата на раждане:01.01.0000
3. Години изжлежда 24,истински 2501:
4. Местоположение:Олимп
5. Народност:не се знае,но може би англичанин


6.Външен вид:Антерос е с черна коса и тъмни очи.Кожата също му е леко тъмна,а
кожата доста топла.Почти видаги ходи с къса коса.Висок е около 180,а межи 70
кг.


7. Бог/Богиня на: Земията и светлината

8. Характер :Антерос е дрожелюбен и обича природата.Кготао му се наложи напада
с всички средства.Не обича да се бие,не обича и лицемерите и лъжата.Трудно прощава
и лесно избухва.Приятелски настроен е с всички и подбира само добрите си
пирятели.

9. История:Антерос не помни нищо от миналото или детството си,просто един ден се събужда и е бог на земята и светлината. Антерос съществува от доста време,той незнае дали има родители,но през целия си живот търси семесйтвото си.Имало е много литки в които е участвал имал е и победи и загуби,но той винаги се е биел чесно.Бил е предеван наколко пъти от богове които е смятал за свои приятели,но скоро те се разкриват пред него.Последното предателство от най - добрият му приятел слага край,и Антерос решава да замине на пътешествие и да търси справетливост и честни и справедливи богове.Скоро пристига в Олимп,дълго време се опитва да спечели доверието на другите богове,но скоро те се съгласяват с него и той става част от боговете на Олимп.Антерос звае че вече си е удома.

10. Снимка: http://www.firehow.com/images/stories/taylor-lautner.jpg
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 9:35 pm

Одобрен! Само смени лика на героя си!
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 10:05 pm

1. Име: Аполон

2. Дата на раждане: много преди Христа
3. Години (на колко изглеждате и на колко сте): изглежда на около 25, иначе е на повече от 20 века
4. Местоположение: планината Олимп
5. Народност: ---


6.Външен вид: Висок, слаб и снажен младеж с три думи. Косата му е тъмничка за титлата, но това не му прави проблем. Като тен е малко блед. Очите са сини като морето, което е странно, защото баща му не е Посейдон, а Зевс.

7. Бог/Богиня на:
Лечителите, Музиката, Светлината, Слънцето и Предсказанията

8. Характер (минимум 4-5 реда - важно е):
Този Бог е един от най-слънчевите хора, които можете да срещнете. Характерът му е отражение на външността. Когато през него минава някаква емоция тя веднага се изписва на лицето му. Енергичен човек с чувство за хумор и по-малко за отговорност, което понякога му създава проблеми със Зевс. Не се паникьосва за едното нищо, но има и моменти на притеснение.

9. История (около 6 реда; най-много 10реда):
Богът на светлината се родил на остров Делос. Майка му Лето, гонена от Богинята Хера, никъде не могла да намери подслон. Тя скитала из целия свят когато най-накрая се скрила на остров Делос, който в тези времена се носел по вълните на бурното море. Щом Лето стъпила на острова, из морските дълбини се издигнали грамадни стълбове и спрели го спрели. Той се спрял на това място, на което стои и до днес. Когато се родил Аполон навсякъде се разляла светлината и всичко наоколо процъфтяло за живот. Цялата природа ликувала заедно с богините, които дошли да поздравят малкия Бог. Скоро той станал и Бог на предсказанията. Често се свързвал с жрицата Делфи. Негова сестра билзначка е и богинята Артемида, която се родила след него на остор Делос.

10. Снимка:

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Dimitri
Върнете се в началото Go down
Анабет
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Анабет


Брой мнения : 552
Точки : 900
Join date : 24.03.2010
Age : 34

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Апр 06, 2010 10:06 pm

Одобрен си Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Icon_cheers
Върнете се в началото Go down
http://secretcircle.bulgarianforum.net/forum
????
Гост




Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyПон Дек 27, 2010 6:37 pm

1. Име: Лиана;

2. Дата на раждане: Много отдавна... Преди хиляди години ;

3. Години :Изглежда много млада (15-16 годишна), но е на много повече;

4. Местоположение: Олимп;

5. Народност: Гъркиня;

6.Външен вид:
Лиана има дълга кафяво- кестенява коса, винаги развявана от вятъра. Очите и са пронизващо сини, с небесен цвят, но понякога придобиват сиво-бял цвят, обрамчени са от гъсти и черни мигли. Веждите и са кафяви, с добре оформен вид. Челото и е изпъкнало, издава увереност. Ушите и са нормални, с добре оформена "обичка". Носът и е перфектен- нито много голям и гърбав, нито много малък и чип. Устните и са розово-червени, пълни и с перфектна форма. Кожата и е бледа, мека и нежна. Висока и стройна е. Винаги е била особена красавица. Фигурата и е перфектна, с красиви и нежни извивки. Движенията и са плавни, но не и бавни. Краката и са дълги, но не прекалено. Ръцете и са нежни, с нормална дължина. Облича се с роби и дрехи, присъщи на една богиня- или бели, или бежови или златни. Понякога, когато е на земята носи кафяви дрехи. Обича среброто и винаги, когато е на Олимп е обкичена с него. Не отказва да носи и златни накити. Любимият и скъпоценен камък е диамантът и обича огърлиците, украсени с него. Рядко е много суетна и не се облича с особено скъпи дрехи. Гримът не и е присъщ;

7. Богиня на въздуха, точността, учението;

8. Характер:
Лиана има твърд и постоянен характер. Сериозна и мъдра- това е нейният приоритет. Тя е богиня на въздуха, но това не значи, че е разпиляна и неконтролируема като него. Обича точността и предаността. Сериозна и интелигентна е. Мисли за това, което ще се случи по- нататък и рядко прави грешки. Хладнокръвна и строга- това винаги и е помагало. Понякога може да бъде много изобретателна, но винаги е честна към околните и към себе си. Не се страхува да признае грешките и си. Знае, че е по-добре да се направи нещо малко и правилно, отколкото голямо и напълно грешно. През тези хиляди години тя е разбрала, че е по-добре да мисли много, за да не се правят грешки. Понякога може да бъде страшно ревнива, но бързо и минава. Държи на семейните ценности и любовта между хората. Понякога обаче може да бъде смъртоносна и отмъстителна, особено когато се ядоса, но се старае да се контролира и да не бъде като останалите. Любимият и цвят е зеленият.;

9. История:
Лиана е дъщеря на Кронос и Рея. Тя е независима богиня, дъщеря на великите титани. Родена е още в началото на света и има братя и сестри, които са по известни от нея. Тя остава неизвестна, понеже иска така. Видяла е как баща и бива повален от Зевс, но не се е включила в заговора. От малка е стояла настрана от тайните на останалите богове, но като става на близо 2000 години разбира, че за нея ще е по-добре да бъде заедно с останалите си братя и сестри. При битки винаги е честна и справедлива и ненавижда измамата. Оръжието и е двуостър меч, който създава вихрушки и урагани. Малко хора в Древна Гърция знаят името и, но тези, които я почитат имат благоденствие и късмет цял живот. Тя наказва рядко, но строго и безвъзвратно. Обича да и принасят в жертва плодове и храни от екзотични страни. Няма много храмове, но въпреки всичко има смъртни, които я почитат с голямо усърдие и прилежност. Мечтата и е един ден всички, които не знаят за нея и не искат да узнаят да си платят. Досега само един бог я е предавал, но тя не му е отмъстила. Казва, че чака точният момент.Младите монаси, които са тръгнали на учение я питат за съвети, понеже тя е умна и мъдра.Обича да броди сред хората, да ги поучава. Но се старае да остане незабелязана;


10. Снимка(в земният и нормален вид, когато се разхожда сред смъртните):Лиана





Последната промяна е направена от Лиана на Вто Дек 28, 2010 12:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyПон Дек 27, 2010 11:43 pm

Много ще ме извиняваш, но в Ранка ми пише "Богиня На Мъдростта". Ще те помоля да си имаме уважението... Wink
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Дек 28, 2010 12:26 am

Много съжалявам! Наистина се извинявам... Не бях забелязала. Отново се извинявам!!! Ще го поправя. Надявам се да нямам други грешки. Ако все пак имам- моля казвайте ми! Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyЧет Яну 06, 2011 11:03 pm

О-Д-О-Б-Р-Е-Н-А! Прекрасен, невероятен, съвършен, неповторим герой. Ъм, на езика на нормалните - просто уникален герой!
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 6:41 pm

1. Име:Хадес
2. Дата на раждане:много отдавна
3. Години (на колко изглежда):35
4. Местоположение:Подземното царство
5. Народност:Грък


6.Външен вид:
лек~ Тен;
черни~ Очи;
черна~ Коса;
и др.

7. Бог:господар на Подземният свят, е напълно възможно да предположим, че
Хадес притежава некрокинетични, умбракинетични и геокинетични
способности.

8. Характер (минимум 4-5 реда - важно е):Отношенията на Хадес с безсмъртното му
семейство са били винаги малко трудни, като се имат предвид
задълженията му и позицията му на саможивеца в семейството. Макар че е
възприеман като студен и отмъстителен, Хадес не е зъл като баща си
Кронос, по-скоро резервиран и озлобен, заради несправедливостта на
братята му към него. С възлюбената си Персефона, той е мил и прави
всичко възможно, за да я направи щастлива.

9. История (около 6 реда; най-много 10реда):Хадес е богът на мъртвите и владетел на подземния свят. Той почти
никога не е напускал мрачното си царство и е живял там, заобиколен от
тъмнина и тишина. Негов помощник бил Харон, ангелът на смъртта. Той
имал задължението да превежда дущите на мъртвите с лодка през реката
Стикс от света на живите в света на мъртвите. Хадес притежавал и куче
с три глави на име Цербер.





10. Снимка:
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 37756660
Върнете се в началото Go down
Nyx
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Точки : 8
Join date : 15.08.2011

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 6:22 am

1. Име: Никс / Nyx /
2. Дата на раждане: Много, много отдавна. Дете на Хаос.
3. Години (на колко изглеждате и на колко сте): Изглеждам на около 22.
4. Местоположение: Олимп
5. Народност: Гъркиня


6.Външен вид:
Никакъв, абсолюно бяла кожа. Като въплащение на ноща, аз не обичам слънцето.~ Тен;
Променят цвета си. Най -често обаче са прозрачно сини.~ Очи;
Черна като нощта, дълга и гъста. Падаща тежко на чупки по раменете ми.~ Коса;

7. Богиня на: Богиня на нощта, пред вековете обаче нещата са се променяли и съм била повелителка на вампирите, носеща страх. През големите жеги съм била смятана за спасителка, носеща нощта.

8. Характер:
Тъмнината не винаги означава зло, както светлината не винаги носи добро - под това мото живея аз. Не обичам много да се меся в работата на децата си, дори да ги наблюдавам, но винаги отговарям, когато те ме помолят. Имам различни дарби - добра лечителка съм, присъствието ми облекчава болките и мъките, разчитам емоциите на смъртни и богове. Опитвам се да поддържам всички в добри отношения, но ако бъда раздразнена, наранена или просто ядосана съм много отмъстителна.

9. История: Макар и от второстепенните богове, аз съм родена в зората на света. Баща ми е Хаос, а аз самата съм майка на много божества. Обичам да прекарвам времето си като смъртна, на заемята, за да наблюдавам развитието на хората. Нямам много другарчета на Олимп, но за сметка на това на земята живея, като младо момиче, която има свойте приятелки, учи в колеж / Ървайн, Калифорния/, макар и да е на необичайно място за бог. За сметка на повечето ми сънародници, които имат по много пуло-човешки деца, аз предпочитам да имам малко, но те да бъдат с изявени способност и дарби.

10. Снимка:
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Megan-fox-jennifers-body-po

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Jennifers-body_megan-fox
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 2:05 pm

Одобрена си. Ще почакаш за ранга, защото дизайнерите не са на линия.

П.П: Случайно да си фен на Училище за вампири?
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Nyx
Новак
Новак



Брой мнения : 3
Точки : 8
Join date : 15.08.2011

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 6:06 pm

Ми всъщност не, но разбрах за тех наскоро и ги прочетох. Повода да съм тази богиня е, че аз самата съм известна като Никс Smile
Върнете се в началото Go down
Тиодор
Син на Зевс
Син на Зевс
Тиодор


Брой мнения : 55
Точки : 99
Join date : 20.07.2011

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyПет Авг 19, 2011 1:34 am

1. Име: Фобос (на гръцки Φόβος, страх) в гръцката митология е олицетворение на страха. Син на бога на войната Арес и богинята на красотата Афродита. От техния съюз се раждат Фобос, Деймос и Хармония. Фобос, Деймос и богинята Ерида (една от граите) придружават Арес в битките. Асаф Хал, открил луните на Марс, нарекъл една от тях Фобос. В древноримската митология му съответства Павор, който придружава бог Марс.

2. Дата на раждане: доста години преди новата ера
3. Години (на колко изглеждате и на колко сте): изглежда на 19 е доста по голям.
4. Местоположение: лагера на Нечистокръвните, Олимп
5. Народност: грък


6.Външен вид:
~ Тен; нормален
~ Очи; черни
~ Коса; руса
и др.

7. Бог/Богиня на: страха

8. Характер (минимум 4-5 реда - важно е):

9. История (около 6 реда; най-много 10реда):. Деймос и Фобос са синове на Арес и Афродита, двама членове на допълнителни измерения раса на същества, известни като на Олимп, които са били почитани като богове от хора на древна Гърция. Афродита е била омъжена за Хефест, и имаше нелегални любовна афера с брат си Арес, че е по-късно разкри пред всички богове на Олимп . Тя зачена Ares три деца, на име Деймос, Фобос и Хармония. (Някои сметките твърдят, че раздора е също едно от децата си, но това е погрешно.) Като млади богове, Деймос и Фобос често следват своите баща Арес в битка и колесници на неговата война вагон. От време на време, те също извършва заповедите му срещу враговете си. По време на Троянската война, когато Арес е пострадал от Аргива лидер Диомед, Деймос и Фобос помогна за да го заведе далеч от бойното поле.
Деймос и Фобос не са особено харесвани от другите богове на Олимп. Те са много лоялни към Арес и раздора, богинята на разпрата, която е сестра да Ares. Ares мразеше брат му Херакъл за това, че любимият син на Зевс, крал на олимпийските богове, и иска да го унищожи или поне да го дискредитира преди баща си . След Херкулес се превърне в Бог, Фобос се опита да се обвинява Херкулес за смъртта на Cernithian Задни, елен, посветен на Артемида, но Херкулес е доказано невинни от смъртен воин-богиня Xena. Фобос-късно заедно с раздора да използвате Задни на кръв, за да убие Херкулес, но Калисто, един от най-някогашни врагове Xena, тест за способността на задните кръвта, за да убие боговете от убийството на Фобос себе си.
Един месец по-късно, Деймос се търсене за камък на Кронос, за да променят времето и възстановяване на Фобос за живота, но Арес, вместо да го използва и да се опита да отърве себе си на Херкулес, който след това да го използва срещу тях и да изпрати Арес и Деймос временно на провинция Shades .
Към края на Римската империя, Зевс научил, че римляните са били клането на християните в имената на олимпийските богове, и реши, че е дошло времето за слагане на край за смъртните, за да спре да се покланят на боговете. Манипулиране на пророчествата, че Xena дъщеря Ливия означаваше края на Олимп, той инсценира собствената си смърт, но остави зад магии, за да се възстанови на Олимп за живота след смъртта им. Очаровани от арх-ангел, Зина уби Деймос и раздори между няколко други богове Олимпийски. Според магии на Зевс, Деймос и Фобос са двете съживил скоро след това. Зевс скоро е Хефест затвор Арес в един омагьосан гробница в Македония (съвременна Югославия), за да му попречат да се разкрие илюзията зад смъртта на олимпийските богове. Деймос и Фобос са подали армия за осигуряване на сила за освобождаване на Арес и отново са били убити в битка от Херкулес и Тор .
В някаква неизвестна точка в миналото, Деймос и Фобос са отново върнат към живота от Nyx, древната богиня на мрака, Darkforce енергии. Според Nyx, тя твърдеше, тя е била една, които е родила тях преди няколко години, като представя за Афродита, но е известно, ако тя им казва истината, или просто фабрикуването на лъжи, за да бъдат подчинени на нея.


10. Снимка:
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 89041030

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 89041030


Последната промяна е направена от Фобос на Нед Авг 21, 2011 6:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyПет Авг 19, 2011 10:14 pm

Одобрен си. Сменям ти ника с името на героя.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyЧет Сеп 01, 2011 9:05 pm

Име: Тира-Сузанна Лусинда Навийна Джейд Тайтейлилан Хиуксет



Тълкуване на имената:

Тира - реална личност, владетелка на Финландия и невероятна жена-войн.

Навийна-"родена сред звездите" от гръцки

Джейд-(Jade) Нефрит

Тайтейлилан-от финландското Taiteilijan. Означава творец/ художник.

Хиуксет-Hiukset. Отново финландски. Означава коса.



Прякори: Су, Сю, Суз, Сузи, Ан, Анна, Лу, Лус, Луси, Нав, Нави, Ви, Виви, Вийн, Вийна, Ийн, Джейд, но приятелите й я наричат най - често Тира или Лус.


Години: 17/ 1 540

Дата на раждане:
1-ви юни

Народност:
Финландско-гръцка

Местоживеене:
Олимп, но по-често на Земята

Богиня на:
Петте елемента

Дарби:
Видения, Създаване на илюзии, Хипноза, Лечение, Емпатия, Метаморфия, Петте елемента и още много.

Външен вид:
Навийн е типичната скандинавска красавица (като изключим очите). Има дълга до под кръста, вълниста русо - кестенява коса, която на слънце изглежда като изтъкана от злато. Тя може да променя цвета си от реалния й цвят до черен. По принцип е вълниста, но може да стане права или каквато и да е друга според желанията на притежателката й. Дълга е, при това много - 70 сантиметра.
Веждите й не са с обичайния за скандинавците русоляв цвят - те са тъмни и изострени. Очите й са по - тъмни от самия Ад, но променят цвета си според желанията на притежаталката им. Обрамчени от гъсти и черни мигли, с тяхната бадемовидна форма, те са още по - привлекателни от колкото са.
Устните й са с цвят на разцъфваща роза, точно заради това Нериса рядко им слага гланц. Когато Навийн се усмихне, тя разкрива бели като перли и подредени като мъниста зъби. Тя наистина има прекрасна усмивка, която може да разтопи всеки, който я види.
Лицето й е с правилни черти и мека като коприна, но все пак стегната кожа. Чиста е като тази на порцеланова кукла. Навийн притежава и лек слънчев загар, който винаги си го е имала, независимо от сезона.
Тялото й е с чувствени извивки, дълги стегнати крака и идеално оформен бюст. Не е много висока - само 1.69, което компенскира с високи токове.
Жестовете й са елегантни, добре премерени и грациозни, а понякога и резки. Походката й е изискана и самоуверена, като на хищник. Нериса се облича главно със стари рокли, но може да я видите и със съвременни дрехи.
Тази красота може да се опише само с една дума - варварска.

Характер:
На пръв поглед изглежда много спокойна, но щом я опознаят ще разберат, че тя изобщо не е такава. Нериса е изключително свободна и независима личност. Готова е даде всичко от себе си и да наруши всякакви правила, за да постигне това, което иска.
Доста е избухлива и понякога, когато е много ядосана, е готова да се развика на всеки, който й каже дори едно-единствено здрасти. Има високо самочувствие, но не прекалено високо. Изключително горда личност.
Ел е готова на всичко за приятелите си. Макар и да има малко приятели, те са истински, защото Ева може да познае кога някой я лъже. Тя е много добра приятелка, която винаги може да те разбере и утеши в трудни моменти. Връща си го тъпкано на този, който по някакъв начин е наранил нея или нейн приятел. Много е отмъстителна, затова често си навлича проблеми.
Но е и изключително умна и интелигентна, голяма веселячка и винаги е била душата на компанията. На която и да е компания.
Много борбена и смела, никога не предприема каквито и да е действия без да обмисли обстоятелствата. Макар че има и случаи, в които действа без да мисли.
Тя е от тези хора, които изучават света отзад-напред, а единствената причина за това е, че е левичарка, а левичарите са си такива.


История:
Родена е на 1-ви юни в малко финландско градче на име Китее. Нейните родители я заобичали още от както я зърнали. С първия плач на новородената богиня завалял дъжд, затова тя обожава дъжда.
Когато била на пет години Елеонора се научиле да чете, пише и смята. Любимите й занимания били да пише разкази, да рисува и пее. Тя показала своя голям потенциал едва на шест години.
Когато Ева била на десет, тя станала свидетел на битка между финландци и исландци. Един исландски войн, на име Елиас имал заповед от своя военачалник да убие всички деца на викингите и когато стигнал до малката богиня, той бил пленен от нейния чар, затова я съжалил и я взел със себе си в неговата къща, но тя не искала това.
В неговия дом тя била отгледана с много обич от Елиас и неговата жена, но това не я интересувало. Тя копнеела единствено за родния Китее. И все пак, всяко нещо си има и добра страна. Елиас имал син на име Марко, който бил на нейната възраст. Той и Навийн се сприятелили и всеки ден си играели заедно.
Вече на петнадесет години, невинното детско приятелство между Вероника и Марко прераснало в любов. Елиас виждал това и искал да ги ожени. Неса също искала това, но фактът, че нейния любим бил смъртен я спирало, защото той щял да умре все някога, затова избягала в деня на сватбата им и се завърнала в Китее.
Две години тя прекарала там, през които спряла да старее и след това заминала за Гърция, където я очаквали Арес и Афродита.

Снимки:
Готик кралица в бяло.
Принцесата на Огъня.
Кралицата на Мрака
Дъщеря на Луната.
Усмивка!
В ерата на викингите...
Един от нейните таланти.
Насред бойното поле.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 4:02 pm

1. Име:Клариса ла Рю
2. Дата на раждане:преди едно-две хилядолетия
3. Години (на колко изглеждате и на колко сте):изглежда на 14, а е на...
4. Местоположение: Олимп, Лагера на Нечистокръвните
5. Народност: Французойка


6.Външен вид:
~ Тен; лек, наследила го е от майка си
~ Очи;чисто черни, могат да бъдат и кафяви на светлина.
~ Коса;Русо-червена
и др.

7. Бог/Богиня на:женската персонификация на Деймос, тоест богиня на ужаса

8. Характер (минимум 4-5 реда - важно е):
Голяма самохвалка е и вечно се прави на мъжко момиче.Никога не можеш да я разбереш напълно.Непредсказуема е през повечето време, лесно може да ти погоди номер.Всъщност в номерата и е скритият талант.Какво беше направила веднъж на Хелоуин..., но това е друга история.Говори пълни щуротии, не е лесно нито да схванеш, нито да следиш мисълта й, защото сменя темите, като че е сменила инструмента с който говори.Освен това често сменя езиците от английски на френски и обратно.Малко хора говорят така.Често за да свърши нещо правилно, го прави на автопилот, т.е. прави го без да мисли, или по-точно докато мислите й блуждаят.С четири думи-сложен й е характерът.Пази боже, ако те набележе за враг...

9. История (около 6 реда; най-много 10реда):Клариса е родена и израстнала на Олимп, познавайки до най-малката подробност всички богове.Майка й е Афродита, а баща й е Арес.Има брат, казващ се Фобос.От всичко на света най-много обичала тях тримата.Следва майка си и баща си, като ги щпионира.Много е добра в това.Има черен кон с огнена грива и бълващ огън, кръстен Гняв.Владее Пирокинеза.Всечко започнало като малък романс в Париж...

10. Снимка:
Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Oayky6058
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 3:37 am

Одобрена! За ранга ще почакаш.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на Бог/Богиня   Създаване на Бог/Богиня - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на Бог/Богиня
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Анкета - Кой/Коя Гръцки/а Бог/Богиня си ти?
» Създаване на Човек
» Създаване на Титан
» Създаване на полубог/полубогиня

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: