Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Мол "Манхатън" Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Мол "Манхатън" New_st10
Top posters
Атина
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Посейдон
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Sandara.
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Анабет
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Афродита
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Ариа
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Хататила
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Зевс
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Мол "Манхатън" I_vote_lcapМол "Манхатън" I_voting_barМол "Манхатън" I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Мол "Манхатън" EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Мол "Манхатън" EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Мол "Манхатън" EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Мол "Манхатън" EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Мол "Манхатън" EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Мол "Манхатън" EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Мол "Манхатън" EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Мол "Манхатън" EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Мол "Манхатън" EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Мол "Манхатън"

Go down 
+3
Jennifer Black
J.J Preston
Катрин Уейтън
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyПон Сеп 12, 2011 12:15 am

Мол "Манхатън" Vivo-ctr_7_7_1

МЯСТО ЗА РП
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
J.J Preston
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
J.J Preston


Брой мнения : 9
Точки : 17
Join date : 08.10.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Окт 09, 2011 11:03 pm

Реших да се поразсея малко като отида в родният Ню Йорк и се позабавлявам. Можех да отида на толкова много места, но естествено първичният ми инстинкт крещеше да отида в мола и да се отдам на порочно пазаруване. Можех да си призная, че бях пристрастена към пазара.
Беше пълно с народ. Оглеждах се и се чудех накъде да тръгна. Проправих си път през тълпата от хора и влязох в един магазин. Погледът ми веднага се спря на едни обувки. Забързах крачка, защото не исках да някоя лелка да ми ги измъкне под носа. Винаги така ставаше.
Взех ги и започнах да се оглеждам за други неща. Щеше да бъде дълъг шопинг.
Върнете се в началото Go down
Jennifer Black
Дъщеря на Посейдон
Дъщеря на Посейдон
Jennifer Black


Брой мнения : 8
Точки : 12
Join date : 09.10.2011
Age : 25

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Окт 09, 2011 11:39 pm

Още само една къса линийка. А, готово. Вече и гримът ми беше на 6. Обух си едни кецове, не просто някои, а любимите ми. Сложих си суитчъра, който вървеше с тях и без да ми пука, че може да стане нещо се запътих към любимото ми градче - Ню Йорк.
След около час вече бях пред мола, държаща здраво дамската си чанта с джобните, които бях спестила и влезнах вътре. Знаех много добре къде отивам, затова не се и спирах. Влезнах в любимото си магазинче и се огледах за онези супер сладки дънки и черната тениска. Да, ето ги. След като вече бяха в ръцете ми започнах да се оглеждам и видях познато лице. Затичах към нея, макар да знаех, че не може да ме види, докато е с гръб.
- Ей! - извиках весело като застанах зад нея. - Значи няма да извикаш приятелката си на шопинг с теб? - ухилих се глуповато по моя си начин.
Върнете се в началото Go down
J.J Preston
Дъщеря на Зевс
Дъщеря на Зевс
J.J Preston


Брой мнения : 9
Точки : 17
Join date : 08.10.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Окт 09, 2011 11:46 pm

Стоях на едно място и оглеждах дрехите по закачалките. Беше ми трудно да реша какво да взема, затова реших да купя всичко, което ми харесва. Нямаше да използвам кредитната карта за кратко, но щеше да си струва.
Докато все още се чудех откъде да започна, чух някой да извиква зад мен. Обърнах се стресната и кой да видя? Най-добрата си приятелка. Засмях се весело и я прегърнах.
-Хейй! Какво правиш тук? Радвам се да те видя.-бях наистина щастлива, че я виждам. С тези божествени проблеми, които имах само тя можеше поне да направи животът ми малко по-хубав.
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 2:30 am

Влязох и отидох до една витрина. Огледах всички хора. Нямах представа кои са. Искаше ми се да познавам някого. Зачудих се какво изобщо правя тук и си помислих да си тръгна, но току що бях дошла. Реших да огледам дрехите на витрината.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 2:48 am

Реших да се по разходя, да поблея по магазините, малко шопинг, малко това, малко онова...Влязох в любимия си магазин. Мама винаги ми даваше пари, когато ходех на шопинг. Що се отнасяше до мода, винаги може да ти даде ако не пари, то акъл.
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 2:53 am

В магазина имаше едно момиче... Бях го виждала някъде... В лагера! Влязох в магазина. Отидох до нея и и казах:
- Виждала съм те в Лагера... - прошепнах - на Нечистокръвните.
Това прозвуча много странно от моя страна. Такава глупачка бях! Едва се сдържах да не тропна с крак.


Последната промяна е направена от Силена Джоунс на Нед Яну 08, 2012 2:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 2:58 am

О, виж ти. Полубогиня значи. Колко интересно. Какво ли правеше тук, толкова далеч от лагера, където беше безопастно.
-Е, кой е божественият ти родител? Само моля ти се не казвай Афродита или Арес. Ще ми се окажеш полу-сестра!
-Чакай, ти богиня ли си?-попита тя.
-Естествено, с двама божествени родители, какво друго очакваш?
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 3:05 am

- Ами не знам... - доста се притесних. Тя беше първото божество, с което говоря. - И спокойно. Майка ми е Атина.
Чувствах се толкова странно. Не бях говорила с никой от лагера... А изведнъж тя. А беше даже и богиня. Помислих си "Дано не ми прочете мислите.", защото повечето богове го можеха. Не обичах когато някой ми бърка в мозъка.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 3:16 am

Уф, слава на Зевс, майка й е Атина. Не исках повече полу-сестри или полу-братя. Скоро щях да направя семейно съвещание с двете божества относно "дребният шрифт". После се сетих, че с момичето дори не се бяхме запознали като хората. Затова й подадох ръка.
-Аз съм Клариса ла Рю.-казах и се усмихнах.-А ти си...
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 3:24 am

- Аз съм Силена Джоунс. - поех ръката й неохотно и реших да се престраша да я попитам - Е, какво е да си богиня? Какви способности имаш?
Късно беше да си прехапя езика. Не си дадох сметка колко нахално бях прозвучала. Но дори и когато не знаех, че майка ми е Атина се бях замисляла по този въпрос. Какво ли беше да можеш да правиш... нещо. Нещо, което да е по... по... ами не знам. По-божествено.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 3:55 am

-Ами най-главно контролирам човешките чувства, после да всявам ужас и...и...а, да! Пирокинеза.-казах уверено. Нормално беше да пита. Те всичките деца на Атина искат да са многознайковци. Не, че имах нещо против, естествено.
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:06 am

- Леле, страхотно!
Замислих се. Дали и полубоговете имаха способности. Идеше ми да си блъсна главата в стената. Защо не знаех? Защо бях "новата"? Е от главоболието нямаше да разбера, затова реших да попитам.
- Полубоговете имат ли способности? - засрамих се. Не можеше да излагам майка си по този начин!
"Сигурно съм най-тъпата от децата й." помислих си. Като се замисля аз дори не ги познавах.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:16 am

-Имат, но си нямам и бегла представа какви са способностите на децата на Атина, освен че са много добри в бойните стратегии. Надявам се да съм ти отговорила на въпроса...-казах замислено. Надявах се да станем приятелки. Много се надявах.
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:24 am

Мисля, мисля...
- Ти в лагера ли живееш или на Олимп или на друго място? - попитах с надеждата да живее в Лагера. Изглеждаше толкова симпатична. Ако станехме приятелки сигурно нямаше да съм такава задръстенячка.
Съвсем забравих за факта, че е богиня и сигурно трябваше да я наричам "господарке" и да й говоря на "Вие". Ако приемеше божествения си вид, можеше да ме изпепели. Изтръпнах, когато си спомних всичко това. Да се надяваме, че не й пречеше държанието ми.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:31 am

-Живея навсякъде и същевременно никъде. Аз съм нещо като "свободна" душа. Преди живеех в Париж, после на Олимп и сега в Лагера. Обикалям тези три места от много време. Ами ти? Къде си живяла, преди да дойдеш в Лагера?-попитах я с моя си странен френски акцент.
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:43 am

Имаше много хубав френски акцент. Радвах се, че сега живееше в Лагера.
- С баща ми обикаляхме страната с караваната, докато той не... Това е дълга история. - казах аз тъжно. Не исках да изглеждам безпомощна, но всъщност такава си бях. - А след това живях с леля си в Сан Франциско. Не знам как не съм забелязала всички чудовища преди мама да ми изпрати писмото. Оу! С него тя ми изпрати и една кама и медальон със сова. - показах й верижката със совата, никога не я свалях от врата си. След това извадих от джоба си камата, която беше от божествен бронз, и казах - С нея се защитавах. Не знам как съм оцеляла. - настръхнах при ужасните спомени.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:50 am

-Не ми говори. Татко ми подари копие с електрически заряд, а мама-хрътки, на име Аурум и Аргентум.-усмихнах се.

-Злато и сребро.-преведе тя. Изненадах се колко добре се оправяше с латинския. Да не би да беше ходила и в лагер "Юпитер", след като беше живяла в Сан Франциско?
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:57 am

- Спомена, че си ходила на Олимп - замислих се малко, - даже си живяла там. Моля, те, опиши ми как изглежда.
Не исках да бъда твърде нахална, но не можех да не попитам и това.
- Кои богове си виждала? - гласът ми се изпълни с копнеж - Виждала ли си майка ми? - едва се крепях да не заплача, но не исках да изглеждам като... мен. Не исках да ме помисли за лигла.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 4:41 pm

-Олимп ще изглежда както ти искаш да изглежда. Да, виждала съм майка ти. Всъщност, единственият бог, който не съм виждала, е Посейдон, но познавам дъщеря му. Много мило момиче е. Говоря за божествента му дъщеря. Богинята на котките, Хататила.-момичето ме погледна малко странно, и аз побързах да сменя темата-Искаш ли да дойдеш да ми видиш стаята в Лагера?
Върнете се в началото Go down
Силена Джоунс
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Силена Джоунс


Брой мнения : 68
Точки : 100
Join date : 05.01.2012

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Яну 08, 2012 5:11 pm

- Разбира се. - казах аз - С удоволствие.
Не бях влизала в хижите. Даже и в тази на Атина. Честно казано не можех да се ориентирам в Лагера много добре и си помислих, че ще е хубаво да знам поне къде са хижите. Така, де... Ако са на едно място.
Върнете се в началото Go down
Дарън Нюстед
Син на Аполон
Син на Аполон



Брой мнения : 19
Точки : 24
Join date : 16.12.2011

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyВто Яну 10, 2012 1:19 am

Лагерът бе наблизо и Дарън реши да оплакне очи в мола преди да пристигне.Молът бе чудесен - голям,с много етажи,магазинчета и стълбища.Момчето тръгна да обикаля приземният етаж.Имаше късмет, че бе роден в Англия и знаеше езика. Влезе в магазинче за часовници.Хареса си един, но цената му бе непоносима и на Дарън, колкото и да не му се искаше трябваше да откъсне очи от него.Постави го на мястото си и тръгна по един от ескалаторите.Може би само трите бабички на съдбата знаеха какво го чака на следващият етаж.Той изглеждаше два пъти по-голям и Дарън се обърка.Тръгна по един коридор, защото натам му се виждаше най - претъпкано.Оказа се, че имаше малък сумермаркет.Полубогът влезе вътре и излезе с две вафли.Първата разопакова, а втората хвърли в раницата си.Започна да отхапва от едно от любимите му слядки неща - вафлите.По пътя надолу усети нечия ръка на рамото си. Притеснен се обърна и видя ...
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Сеп 23, 2012 2:45 am

Молът... Едно от любимите ми места в Барселона беше един от моловете, близо до дома ми, но този тук беше... Много по-голям не е достатъчно да опиша колко огромен беше.
- Е, накъде сега? - попитах, напълно объркана и дезориентирана. - Сериозно ли мислиш, че ще можем да не се загубим тук? Или изобщо да намерим нещо? - казах аз, защото наистина исках да си купя зимно яке или ботуши, или поне един пуловер. Да не говорим за ръкавици и шапка. При тази мисъл се ухилих, но в следващия момент се сепнах. - Ти имаш ли някакви американски пари? Или ще се налага да използваш някоя от силите си? Или ще ходим и до банката за да обменим евро в долари? Или тук приемат евро? - задъхах се. Бях толкова гладна. За късмет в джоба на якето си имах шоколад. - Искаш ли? попитах Изабела и си отчупих едно парче.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Сеп 23, 2012 2:52 am

- Уау, колко въпроси! - ухилих се. - Ами да се опитам да ти отговоря. Сигурна съм, че няма да се изгубим - засмях се. - На 100% съм сигурна, че ще си намерим нещо. А за парите не се притеснявай.. Нямаме, но това не е никакъв проблем - кимнах ѝ, а тя ме изгледа объркано. - Да кажем, че имам специален поглед - побутнах я леко по рамото. - И да, разбира се, че искам. Ако знаеш какво прасе съм само.
Може да се каже, че изядох повечето шоколад, но това нямаше значение, нали? Както и да е. Огледах всичко наоколо. Леле, щеше да ни отнеме цяла седмица да обиколим всичко. Е, все от някъде трябваше да започнем, нали? Задърпах за ръката Лоло към първия магазин, който видях.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" EmptyНед Сеп 23, 2012 3:07 am

- Ти? Прасе? Я се погледни? Ти си по-слаба от едно момиче в училище, на което казвахме "клечо" и "слаба като комар", и "да те духна и ще паднеш". - ухилих се, спомняйки си Сара, докато тя ме дърпаше към първия магазин, който видя. Извадих втори шоколад и си отчупих едно редче, което лакомо изядох, но бързо го прибрах - не ми се вярваше в магазина да пускат с храна. - Аааааа такива винаги съм искала!!! - изкрещях аз, посочвайки едни пухкави ботушки, за каквито (хайде да не се лъжем) всяко момиче мечтае, след което се затичах към рафта с ръкавиците и шапките. - Боже, Боже, - казах аз - наистина голям избор!
Да, много умно! Хвърлих се на зимните дрехи, а тя още не беше дошла астрономическата есен. Ама какво да прави човек като му е студено?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мол "Манхатън" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мол "Манхатън"   Мол "Манхатън" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мол "Манхатън"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Ню Йорк-
Идете на: