Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Площад "Малкият Париж" Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Площад "Малкият Париж" New_st10
Top posters
Атина
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Посейдон
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Sandara.
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Анабет
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Афродита
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Ариа
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Хататила
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Зевс
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Площад "Малкият Париж" I_vote_lcapПлощад "Малкият Париж" I_voting_barПлощад "Малкият Париж" I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Площад "Малкият Париж" EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Площад "Малкият Париж" EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Площад "Малкият Париж" EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Площад "Малкият Париж" EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Площад "Малкият Париж" EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Площад "Малкият Париж" EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Площад "Малкият Париж" EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Площад "Малкият Париж"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyПон Сеп 12, 2011 12:02 am

Площад "Малкият Париж" Aifelovata%20kula%20v%20las%20Vegas
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyПет Май 25, 2012 12:44 am

От Лагера се озовах в Лас Вегас. Беше хубаво да разгледам нещо, което за разнообразие не се намираше в Лагера на Нечистокръвните. Не че някой знаеше, че съм тук де. Измъкнах се набързо и дори и някой да ми кажеше нещо, нямаше да съжалявам, че го направих. Мислех за игрището и играта ми там с момичетата. А също така мислех за Наталия и тази мисъл винаги предизвикваше усмивка на лицето ми. Зареях поглед нагоре и вместо да се възхищавам на площада, както възнамерявах отначало, се отнесох в мисли.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyПет Май 25, 2012 12:53 am

Най-после излязох извън лагера.От доста време съм там и не съм имала възможността да изляза някъде извън него.Ето че някак си успях да убедя иректора и след няколко часа вече бях в прочутия Лас Вегас.Никога преди не бях идвала и исках всичко да разглезам.Хубавото бе че сега на бън е тъмно и навсякъде светят най различни табели и осветителни тела.Гледката е наистина прекрасна.Първо започнах да се разхождам по площада.Както си ходех в деличината ми си стори че видях познато лице.Реших да се приближа и забелязах че това е най-прекрасното момче от лагера,но какво правеше тук?-точно това се канех да го попитам.
Сложих ръце на очите му и казах:
-Ей позна ли ме?
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyПет Май 25, 2012 1:01 am

Усещането на две топли ръце върху лицето ми ме изтръгна от мислите ми. Бих познал гласа й навсякъде и се усмихнах, като без да помръдвам сложих ръцете си върху нейните на лицето ми.
-Не се и съмнявай. - подсмихнах се, след което тихо казах -Наталия.
Бях доста изненадан, че я срещам тук, но разбира се беше приятна изненада. Съвпадение или не, не ми пукаше, радвах се, че попаднах на нея. А и сега не бяхме в Лагера и усещането беше съвсем различно - сякаш за първи път сме сами. Учудих се на мислите си и се обърнах, за да срещна погледа й, все още усмихнат.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyПет Май 25, 2012 1:05 am

Видях усмивката му когато се обърна към мен.Аз също се усмихнах и се приближих до него и го целухах страстнно по устните.Усещането бе превъзходно.Много се радвах че и двамата сме тук и то сами.
-Какво правиш тук красавецо?-попитах засмяна
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Май 26, 2012 2:27 am

Отвърнах на целувката й и се подсмихнах отново, като посочих с жест наоколо и отговорих
-Разглеждам, разхождам се.. Исках почивка от Лагера. - срещнах погледа й и като отметнах кичур от косата й назад, й върнах въпроса
-Ами ти? Как се озова тук? - по тона ми си личеше, че се радвах на присъствието й и без да откъсвам поглед от нея, хванах ръката й и я поведох на разходка из площада.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Май 26, 2012 2:36 am

Когато тръгнахме да се разхождаме аз отговорих на въпроса му
-Успях да убедя директора да ме пусне за известно време.-усмихнах се лукава като знаех как съм го убедила.
Разходката е наистина приясна.Чувството да сме заедно е неописуемо и невероятно.През цялото време ми се искаше да го целувам и прегръщам,но не исках да бъда нахална и исках този път той да направи нещо пръв.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Май 26, 2012 3:40 am

Намръщих се, когато чух отговора й, но навреме си спомних, че май бях чул нещо за това, че директор на Лагера е една от богините и съответно жена. Смръщването ми изчезна и докато водех Наталия из площада, ми хрумна интересна идея. Срещнах погледа й и като се наведох към нея, прошепнах в ухото й
-Ела с мен - имам нещо наум. - срещнах питащия й поглед и се усмихнах, като я поведох към върха на кулата, която беше копие на Айфеловата. Почти нямаше хора и докато Наталия се възхищаваше на гледката, аз гледах нея. Усмихнах се и импулсивно и дори малко грубо хванах лицето й и я целунах пламенно, страстно и силно.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Май 26, 2012 4:06 am

Ето тези негови целувки обожавам.Карат ме да изтръпвам цялата и понякога си мисля за едни неща които не трябва да са ми в главата.След като се отдръпна след целувката не знаех какво да кажа освен:
-Уау,тове бе наистина добро.-след което погледнах към отсрешната зграда и се замислих за секунда и после пак се обърнах към Трей.
Гледах го дълго в очите и не се здържа и започнах да го целувам страстно.Разбира се той отвръщаше на целувките ми.Добе е че сме сами тук горе,защото ако имаше някой щеше да е неловко.Усещах един приятен гъдел има в сомаха ми,а размяната на целувки не спира.Усетих как той ме допря до стената и започна да ме целува по врата.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Май 26, 2012 6:45 am

Само една от целувките на Наталия беше достатъчна, за да ме накара да забравя къде се намирам. А да не говорим когато обмяната на страстни целувки продължаваше и дори не бях усетил как в страстта си към нея бях притиснал тялото й до стената с моето. Слизах към врата й, като обсипвах и него с целувки и след това се връщах на устните й. Това бе повече от добро - тя буквално преобръщаше света ми и този й ефект върху мен ме объркваше неимоверно много. Нейните целувки ми влияеха по-силно, отколкото моите на нея. Не усетих как страстните целувки бяха станали леко груби и я бях хванал, повдигайки тялото й с няколко сантиметра от земята. Бях напълно погълнат от нея и преди да изгубя изцяло контрол, я пуснах и се отдръпнах съвсем леко от нея.
-Какво ми правиш? - попитах усмихнат, докато не отделях погледа си от нейния. Дишах тежко, като не спирах да наблюдавам лицето й - очите й бяха светнали от страст, а устните й бяха съвсем леко подути от целувките ми. Прокарах пръст по долната й устна и попитах тихо
-Нараних ли те? - смръщих се, объркан от буйната си страст. Това не беше типично за мен, но когато беше замесена Наталия, винаги реагирах така.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСъб Май 26, 2012 3:38 pm

Трей направи това което очаквах и се справяше доста добре.Целувките му ме побълкваха от страс и желание за нещо повече.По както личеше всичко отиваше на там и аз нямах нищо против първия ми път да е с него,но изведнъж той се отдръпна и аз страшно се учудих.Когато зададе въпросите си аз разбрах постъпката му,придлижих се ще по-близо до него и казах:
-Нишо не ти правя,просто това става когато ти и аз сме на усамотено местенце.-подсмихнах се и продължих-а и също така нищо лошо не си ми направил,а само хубави неща,така че не се притеснявай а действай.-след тези думи започнах отново с целувките тако този път те бяха още по-страстни.Усетих как ръката на трей се мушка подполата ми и това ми харесва.Нищо не казах и продължих,само го стистнах по дупето в знак на съгласе с това което пави.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСря Май 30, 2012 6:50 am

Целувките ни бяха диви и усещах как постепенно в главата ми не остана и мисъл за нищо друго, освен Наталия.
-Мм.. - издадох звук, докато я целувах, предизвикан от това колко хубаво я усещах в прегръдките си. Отново я повдигнах с няколко сантиметра от земята и потърках тялото си в нейното, напълно загубил контрол. Исках я, още сега. Само че предпочитах да не е на място, където някой можеше да ни види - тя беше само моя и надали щях да позволя на някой друг някога да я види така. Това беше запазено само за мен. С мъка се откъснах от устните й, но не за дълго и успях да кажа между целувките
-Хм.. Какво ще.. кажеш... да се.. преместим на легло? - предложих и дори не я оставих да отговори, тъй като бях покрил устните й с моите в повече от настойчиви целувки. Знаех, че желанието да я целуна се беше появило още в секундата, в която я видях за първи път в театъра и се усмихнах леко, докато целувките продължаваха и не исках и да спират.
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyСря Май 30, 2012 7:33 pm

Хареса ми идеята му.И аз нямах намерение да го направим на публично място.Затова се отдръпнах от него,хванах го за ръка и тръгнахме към хотелската ми стая.Вървяхме доста и накрая стигнахме.Още пред вратата започнахме с целувките и едвам отворих вратата.След което влязохме и започнахме да си разменяме страсни целувки и ласки.Неусетно вече разкопчавах панталоните му.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" EmptyВто Юни 12, 2012 11:00 pm

Наталия ме водеше нанякъде и докато се усетя, вече бяхме пред вратата на това, което предположих, че е хотелската й стая. Целувките продължиха и леко ме замайваха с цялата си страст, но всичко това ми харесваше. Ръцете й бяха по тялото ми и наистина ми харесваше да я усещам така. Целувките и ласките не спираха и дори не усетих как успях да намеря леглото, но придърпах Наталия и се надвесих над нея, без да отделям устните си от нейните - не исках и да го правя, но постепенно слязох към врата й и опсипах и него с целувки. Можех да усетя забързания й пулс, който беше също като моя. Върнах се на устните й, докато ръцете ми галеха корема й под блузата й и малко по малко придърпваха плата нагоре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площад "Малкият Париж" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площад "Малкият Париж"   Площад "Малкият Париж" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Площад "Малкият Париж"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Площад "Малкият Париж"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лас Вегас-
Идете на: