Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Входът на Лагера - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Входът на Лагера - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Входът на Лагера - Page 2 I_vote_lcapВходът на Лагера - Page 2 I_voting_barВходът на Лагера - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Входът на Лагера - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Входът на Лагера - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Входът на Лагера - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Входът на Лагера - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Входът на Лагера - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Входът на Лагера - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Входът на Лагера - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Входът на Лагера

Go down 
+5
Владимир Кузлов
Силена Джоунс
Клариса ла Рю
Елизабет Харисън
Sandara.
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 9:49 pm

- Богиня на какво? - попита тя и ми се стори, че й е все едно дали ще разбере или не.
- Откъде да знам? Някакво тъпо, дребно божество. И без това не ми пука особено. - отговорих й аз.
Бих дала всичко да се върна при семейството и приятелите си в този момент! Само да не бях ходила на плажа онзи ден и щях да съм най-щастливият човек на света в момента.
- Ъм, тук имате ли място за трениране? - реших да попитам, за да поддържам форма все пак. - Нямам предвид с оръжия, ясно ми е, че имате. Говоря за спортуване.
Надявах се да имат, защото иначе... Чао, Регионално! Сбогом, Държавно. Беше ми приятно да се запознаем, Купа на училището!
Поогледах я малко, защото до сега не ми се беше отдала такава възможност, следях само оръжията в ръцете й, но след това ми хрумна, че рано или късно ще трябва и с оръжия да потренирам, но за това щях да я питам по-късно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 9:59 pm

- Ами не те знам какво искаш да спортуваш, но има баскетболно и волейболно игрище - очите ми светнаха.
Поотпуснах се малко и вече не бях готова да я нападна. Отново започнах да въртя кинжалите в ръцете си.
- А нямаш ли намерение и с оръжия малко, а? Едва ли спорта ще ти помогне при нападение от адска хрътка - погледнах я сурово и метнах единия кинжал по близко дърво. Кинжалът се заби точно посредата, а дървото се разцепи на това място.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyНед Авг 12, 2012 10:11 pm

- Хмм, точно за това щях да те питам, но всъщност аз не разполагам с никакви оръжия, така че при среща с адска хрътка бих си плюла на петите. - ухилих се. Иронията беше, че точно това смятах да тренирам.
Тя хвърли кинжала си и уцели едно дърво точно по средата. То се разцепи там, а аз едва се сдържах да не я погледна изумено.
- Уааау! Добра си! - признах аз. Щеше ми се и аз да мога така. Или да имам някакви дарби, като повечето полубогове. Да, една дарба ми звучеше повече от добре, наистина. - Ти имаш ли някакви способности? - изпуснах се аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 3:13 am

- Амии аз съм един вид купидон .. Мога да те накарам да се влюбиш, в мен .. Но не искам !! - засмях се. - Но е само това, за жалост .. Но иначе съм добра със стрелите и кинжалите - усмихнах се.
- А ти? - повдигнах вежда.


П.с. Нямам много идеи и мисля, че трябва да си преразгледам и оправя героинята ;д
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 4:30 am

- О, ами аз... Не знам още. Честно казано може и да нямам никакви способности - погледнах разочаровано. Засега нищо не се беше проявявало като необичайна дарба. - Амиии.. Ти как разбра за своите? - попитах.
Трябваше да се настаня в хижата, защото този багаж започваше да ми тежи, но реших първо да се изявя като добре възпитан човек и да довърша разговора, затова си оставих куфара на земята и тропнах раницата върху него. Не обичах да седя на едно място много дълго време, затова започнах да потропвам с крак. Знам, знам. Изглеждала съм сякаш ми е досадно, но иначе трябваше да крача напред-назад, което щеше да е още по-очебийно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyПон Авг 13, 2012 6:27 pm

- Ами всъщност историята е забавна. - ухилих се. - Бях новата ученичка в поредното училище. Имах час по музика. След като влязох учителката ме представи и аз огледах целия клас. И така момчетата се влюбиха в мен само като ги погледнах в очите по по-особен начин - усмихнах се. - Сигурна съм, че и ти имаш някакви дарби !!
И ето, отново преминах от агресивна към режим мила ..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 1:56 am

Историята си я биваше. Искаше ми се и на мен да мога нещо подобно. Или изобщо да мога нещо. При тази мисъл се ухилих.
- Сигурна съм, че и ти имаш някакви дарби. - каза Изабела и се усмихна. Зарадвах се, че няма да се скарам още с първия човек, когото срещна тук.
- Щом така мислиш.. - рекох аз. Това не беше толкова важно за мен, но щеше да е готино да мога да правя нещо, което обикновените хора не умеят. - Способностите не се ли определят от божествения родител? - попитах аз, защото така ми беше казал сатирът, който ме беше намерил.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 2:17 am

- Мхм, така е .. - кимнах ѝ и се усмихнах. - А твоите кои са? - попитах.
Оръжията и екипировката натежаха. Явно щяхме да поседим тук още, затова ги свалих от себе си. О да, определено ми улекна.

П.с. Ужасно съжалявам, че е толкова кратко, но не измислих нищо ;д
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 2:44 am

- О, ами моите са Океан и Тетида. Те нали са се били на страната на Зевс и затова предполагам не са хвърлени в Тартар. - ухилих се, макар да не ми се стори много забавно да си представям родителите ми, подложени на вечни мъки. Забелязах, че оръжията й натежаха и тя ги остави на земята. - Ако искаш може да седнеш на куфара ми - предложих й аз, но знаех, че не е най-удобното място за сядане. Въпреки това аз често го бях използвала за стол, когато чаках да ми дадат ключа от стаята, по състезанията.

П.П.: И аз съм така, споко ;д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 1:16 pm

- Не, мерси! - ухилих се. - Искаш ли да те разведа из лагера? - попитах я.
Нямах намерение да прекарам целия си ден тук, бърборейки си с нея. Не ме свърташе на едно място. Исках да се разходя !

П.с. Отново съжалявам Smile)
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyВто Авг 14, 2012 11:58 pm

- Добре звучи. - казах аз и се ухилих. Очевидно и нея не я свърташе на едно място като мен. - Тъкмо ще проверя дали има добро място за тичане. - вметнах, за да не умре от скука с мен. - Е, ами ти спортуваше ли нещо, преди да дойдеш тук? - попитах, по същата причина. Нямах намерение да я оставя да се измъкне с оправданието, че си има работа, само защото аз не съм забавна. Изправих се, изтупах се и бях готова за разходка из Лагера.

П.П.: И аз съм така. Не виждаш ли какви простотии пиша, само за да направя достатъчно редове Very Happy И се извинявам за забавянето, но интернетът е толкова бавен тук, и аз си мисля, че съм публикувала поста, но не съм била ;д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 EmptyСря Авг 15, 2012 12:18 am

- Да, спортувах Баскетбол - ухилих се дяволито. - Та, какво ще кажеш първо да минем през стаята за екипировка и оръжие? - предложих. - То стана ясно, че ще пропусна тренировката, затова да си оставя нещата и после продължаваме - усмихнах се.

П.с. Пиши направо там, ако искаш Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Входът на Лагера - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Входът на Лагера   Входът на Лагера - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Входът на Лагера
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Входът на лагера
» За лагера
» Пътят към Лагера
» Конюшните в Лагера
» Пътят в началото на лагера

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: