Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Фонтанът между общежитията - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Фонтанът между общежитията - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Фонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_lcapФонтанът между общежитията - Page 2 I_voting_barФонтанът между общежитията - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Фонтанът между общежитията

Go down 
+7
Фил
Наталия Сейдъл
Софѝя
Талия Грейс
Катрин Уейтън
Атина
Sandara.
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 2:45 am

Тя можеше да чете мисли и това определено ме изненада, дори леко ме изплаши, но външно останах спокоен. Зачудих се дали има начин да скрия мислите си от нея, но бързо разбрах, че това не може да се случи. Запазвайки самообладание я предизвиках.
- Тогава нека да приключваме с това, тук и сега - извадих меча си и продължих.
- Но преди това трябва да се обзаложим. Какво ще получа, ако спечеля? - попитах повдигайки веждата си. Нямах търпение да чуя отговора й, бях толкова нетърпелив, че чак ми се прииска да имам нейната дарба и да прочета мислите й.
Бях леко нервен, не знаех чия дъщеря е, но определено не беше Афродита. Момичето беше много бойно и властолюбиво. Дали не ми беше сестра? Това щеше да е много кофти, не исках това нагло момиче да ми се окаже роднина, но това не беше единствената причина...Обаче не исках да призная втората, дори и пред себе си...
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 8:44 pm

Колко беше забавен само. Всичките му разсъждения и помисли, абсолютно всичко, което не изказа с думи, се запечата в съзнанието, което предизвика у мен подигравателен смях. Негова роднина? Едва ли! Замислих се над въпроса му.
- Името ми - усмихнах се дяволито. - А моята награда каква ще бъде? - попитах го.
Афродита? Ама той сериозно ли? Дъщерята на богът на войната! Звучеше страхотно. Зачудих се дали да не се извиня на Белона за острото си държание, по-рано днес. Когато осмислих мисълта си избухнах в смях, а Фил ме гледаше странно. Мяу да се извинява.. Пфф, това беше нещо невиждано!
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 9:41 pm

Тя избухна в смях, не разбирах кое е толкова смешно. Може би факта, че можеше да чете мисли ме поставяше в наистина неудобно положение.
- Не знам, какво ти се иска да получиш? - попитах аз.
- Давам ти право на избор, така че се възползвай от тази възможност. Няма да имаш друга ,защото ще загубиш. - казах по възможно най-ироничния начин. Надявах се, че по този начин ще я подразня поне малко, но не. Тя стоеше пред мен непоколебима и не показваше никакво чувство за хумор. Усмивката ми се смъкна от лицето само докато я гледах. Завъртях меча си още веднъж и после я подканих.
- Ще започваме ли или те е страх? - продължавах да я дразня, така ми харесваше и щях да правя опити докато накрая не я изкара от равновесие. Усмихнах се и атакувах.
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 10:03 pm

Страх? Очите ми пламнаха отново в онзи червеникав оттенък. Той атакува, мислейки си, че ще ме изненада. Ах какъв смях. Преди той да се усети, измъкнах кинжалите от кубинките си и посрещнах меча му, със скръстени кинжали. Да, знам.. Нетипично оръжие, но нямах на разположение меч, за което се скарах наум. И все пак, бях идеална с кинжалите. Той се опита да ме спъне с меча си, ако мога така да се изразя, но не му се получи. Аз отскочих и го сритах в гърдите. Няма какво да се лъжем! Ритникът ми беше идеално точен, а силата го допълваше така, че да го поваля. Той се тупна на земята. Проследих гърлото му отблизо, с кинжала, придвижвайки се нагоре заедно с него.
- Когато те победя ще разбереш какво е желанието ми - смигнах му, взирайки се в очите му. - И между/другото, трудно можеш да ме изкараш извън равновесие, но случи ли се.. Хм - замислих се. - Да кажем, че няма да ти е особено приятно да гориш - намигнах му.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 10:38 pm

Да горя?! Това беше още една изненада, за която не бях готов. Помислих си, че ще е добре да съм по-внимателен с шегите. Исках да си остана жив или поне трупът ми да е хубав, а не обгорен.
Атакувах отново, като отбих кинжала, който бе насочила срещу гърлото ми. Тя се биеше много добре и боравеше чудесно точно с това оръжие. Въпреки че използването на меч ми даваше предимство, то бързо се стопяваше и силите ни се изравниха. Започнах да се изтощавам от многобройните атаки, но тя изглеждаше напълно свежа, сякаш двубоят е започнал току що. Надявах се да не разбере, че съм уморен. Това щеше да й даде още преднина, като изключим тази, която вече имаше.
Бях средоточен, но тя бе силен противник. Исках да спечеля, за да разбера името й, но ми беше много трудно да се съпротивлявам. Виждах усмивката, която се появяваше по лицето й всеки път, когато атаките ми се проваляха. Помислих си, че това момиче не е за подценяване.
- Е, скъпа безименна, кой е божественият ти родител?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 10:48 pm

Въпросът беше невероятен. Вълна на гордост и вълнение ме заля. Отбих меча му и отговорих:
- Арес! А твоят г-н тъпо име, кой е твоят? - попитах с лека насмешка и се опитах ад го промуша, но той отби атаката ми с меча си, заради което изхвърча единия ми кинжал. - Внимавай момченце! - казах леко по-сериозно, а той само ми се усмихна в отговор.
Продължавах битката с единия кинжал. Да, беше трудно, но дъщерята на Арес щеше да се справи с всичко! Колко хубаво звучеше само, нямаше да ми омръзне да го повтарям! Дъщерята на Арес! Великата дъщеря на Арес. ГРЕШКА! Бях прекалила с мислите си. Той ме спъна и аз се тупнах по гръб. Сега той бе опрял меча в гърлото ми, сложил краката си от двете ми страни, приклекнал близо към лицето ми. Кинжалът ми беше излетял съвсем малко по-встрани от мен, може би на сантиметри. Взирах се в очите му, ръката ми приплъзвайки се незабележимо към кинжала.
- Предаваш ли се? - попита той, с доволна усмивка.
- Никога! - изкрещях и го преобърнах по гръб, а сега отново кинжалът беше в ръцете ми, сочейки гърлото му. - Никога не се предавам! - намигнах му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 11:01 pm

Битката продължаваше, а тя не се отказваше. Беше трудно дори и за мен.
-Уау, Арес, сега разбирам, защо си толкова добър войн. - казах аз и се усмихнах леко. Повалих я по гръб, защото се разсея и това ми даде възможност да я атакувам. Стоях на сантиметри от лицето й и казах:
- Белона и Кронос са ми родители. - усмихнах се горд от това, което казах. Но отново се разсеях и се озовах под нея с кинжал опрян в гърлото. Тя се усмихна лукаво, радваше се, че ме бе победила. Мечът беше твърде далеч от мен и не можех да го достигна. Вдигнах ръцете си като в знак, че се предавам.
-Добре, малката, печелиш. Сега каво ще поискаш?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 11:11 pm

Белона и Кронос? Интересно. Ето защо беше толкова добър противник! Беше наистина добър, но в никакъв случай нямаше да му го кажа. Спечелих. Както винаги.. Усмивката ми стигна до ушите. Станах от него, а той след мен. Обмислих въпроса му, отново. Единственото, което исках бе да го победя.
- Честно казано, единственото ми желание, бе да те победя! - споделих част от мислите си.- И все пак, защо толкова искаш да научиш името ми? - попитах го, със закачлива усмивка.
Прибрах единия кинжал в едната си кубинка ;д Скръстих отново ръце под гърдите си и зачаках отговор. Очите ми не се отлепяха от неговите очи. Фил ме привличаше.. по някакъв странен начин..
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 11:21 pm

Усмивката й стигна до ушите, когато се признах за победен.
-Ами, просто искам да знам имената на хубавите момичета - казах аз и пристъпих крачка към нея. Беше много сладка, добър войн и съркастична - ИДЕАЛНА. Харесах я, беше приятна личност и ми допадаше. Виждах пламъчетата, които трепкаха в очичките й, бяха палави точно като нея самата.
-Е, сигурна ли си, че няма да поискаш нещо друго, мъниче? -попитах леко закачливо изчаквайки реакцията й. Надявах се да не ме изпепели, защото си дадох сметка, че може да съм я ядосал чак когато зададох въпроса. Моментално съжалих, че я нерекох мъниче. Това, че щеше да ме подпали щеше да се окаже най-малкия ми проблем. Усмихнах се, като се опитвах да смекча вината си.
- Сега, какво ще правим? Не ти се седи до този скучен фонтан, нали?
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyЧет Сеп 27, 2012 11:29 pm

- Идеална съм, така ли? - попитах сериозно, едва прикривайки усмивката си.. - За мен не е важно да бъда идеална, а просто себе си! - водата във фонтана забълбука, посочих я. - За напред си мери приказките, за да не забълбукаш и ти и накрая да изгориш!
Той не потръпна, просто ме гледаше с усмивка. Разочаровах се, но не го показах външно. Винаги работеше като заплашвах някого. След това продължих да го упреквам. - Мъниче? Ама ти сериозно ли? Висока съм почти колкото теб и съм на твоята въз.. - спрях се за момент. - На колко години си всъщност? О, и още нещо - ще ти повторя още веднъж: Името ми разбират само достойните. Ти си достоен, но пак няма да ти го кажа.. сега!
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Фил
Син на Белона
Фил


Брой мнения : 52
Точки : 124
Join date : 24.09.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyПет Сеп 28, 2012 1:27 am

Водата във фонтана забълбука и започна да излиза пара. Невероятно бе на какво е способна използвайки само силата на мисълта.
- Ако искаш да разбереш нещо за мен, по-добре питай, а не ми чети мислите. Не е ли по-интересно да не познаваш човека, отколкото да се опитваш да го разчетеш?
Тя продължи да ме упреква, стараех се да не слушам мрънкането й. Беше ми втръснало от постоянното мърморене на баща ми, не ми трябваше и тя да ми се кара.
-Всъщност съм на 18, това означава, че съм по-голям от теб. - усмихнах се самодоволно. Видях раздразнението й и продължих.
-Така че, скъпо мъниче, ако обичаш внимавай с приказките...-отново се усмихнах, като се надявах да съм я подразнил максимално. Но, не можех да разбера нищо от начина, по който ме гледаше. Или наистина не се е подразнила или отлично прикрива емоциите си. Надявах се на второто, макар че се съмнявах да й пука особено.
-Е, щом ще си играем на тайни, добре, но помни - тайна за тайна, ако искаш да научиш нещо ще се наложи ти също да ми разкриеш нещо за себе си - усмихнах й се и ускорих крачка.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 3:49 am

Разхождах се из лагера, за да прочистя мислите си. Обикновено успявах, но сега се разхождах от 2 часа и напрежението все още стоеше в мен. Докато ходех безцелно, се озовах до големия фонтан. Седнах на една пейка отстрани и се загледах в стичащата се вода. Някак си в този момент се почувствах по-спокойна. Затворих очи и поех дълбоко въздух. Наоколо се носеше свежест и тя прочисти съзнанието ми. Усмихнах се, защото сега се чувствах по-добре. Станах от пейката и с бавен ход се прибилжих към фонтана. Погледнах към дъното, на което блестяха златни драхми, вероятно хвърлени за късмет. Отново въздъхнах, макар че не бях напрегната, неприятно чувство се бе настанило в мен и изглежда нямаше намерение да си тръгне. Нямаше да е зле да имам с кого да си поговоря, но не се бях виждала с приятелите си много време. Изведнъж зад мен се чуха стъпки и аз инстинктивно се обърнах, за дапроверя кой идва. Видях едно момче да се приближава с бавна крачка. Спря и застана на няколко метра от мен, после ме огледа, докато аз правех същото. Накрая се усетих и го поздравих учтиво.
- Здравей, аз съм Ариа.
Върнете се в началото Go down
Уил С.
Син на Аполон
Син на Аполон
Уил С.


Брой мнения : 42
Точки : 76
Join date : 04.10.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 3:56 am

Умирах си от скука. Братчето ми беше простосмъртен, майка ми беше починала от туберкулоза, а и нямаше как да си купя билет нито за Англия, нито за Швейцария. Трябваше да си седя тук и да чакам, докато стана на 18. Понеже вече не ме свърташе на едно място, нарамих(меко казано) МП3ката си, пуснах си парче на Линкин Парк и излязох навън. Бях с раздърпана черна тениска, изтъркани черни джинси, черни кецове и черна бейзболна шапка. Започнах да си тананикам заедно с парчето, което слушах и спрях при фонтана. Там видях едно момиче. Положително хубаво момиче. Докато я оглеждах, а тя мен, тя ми каза, че името й е Ариа.
-Ами, здрасти. Аз съм Уил. Уил Солас. Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 9:29 pm

Момчето ми се представи. Името му беше Уил, усмихнах се и се приближих малко към него.
- Добре, Уил, какво правиш тук? - попитах аз като се опитвах да завържа разговор. Зададох си въпроса, който винаги се питам,когато срещна нов полубог - Кой е божествения му родител? И отново както преди, започнах да го оглеждам и се надявам да открия прилика между героя и някое божество.
- Всъщност, кой курс си?
Зададох му още един въпрос, за да разбера максимално много за него. Обичах да го првая, харесваше ми да опознавам хората около себе си и сега се опитвах да направя точно това. Уил изглеждаше симпатичен и се надявах да станем приятели, така че любопитството ми беше по-голямо от обичайното.
- Аз съм трети - добавих после аз. Ако исках да науча информация за него, трябваше той да знае нащо за мен. Ухилих се на среща му с възможно най-милата усмивка, за да изглеждам дружелюбно. Обичах да създавам добро първо впечатление у хората. Зачаках отговора на момчето.
Върнете се в началото Go down
Уил С.
Син на Аполон
Син на Аполон
Уил С.


Брой мнения : 42
Точки : 76
Join date : 04.10.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСъб Окт 06, 2012 11:57 pm

-Атака, още един третокурсник. Супер.-май прозвуча доста нахакано, но когато слушах Линкин Парк имах навика да говоря така. Надявам се само тя да не ме убиеше, защото повечето момичета го правеха, когато започнех така.-Кой е всъщност божественият ти родител?-и за да не звуча нахално, прибавих- Не ми отговаряй ако не искаш.
Пуснах си Нъмб на Линкин Парк. Първо слушах, после тананиках, а накрая направо я пеех. Гласът ми беше абсолютно същия като този на Честър - вокала на групата.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyНед Окт 07, 2012 12:32 am

- Майка ми е Афродита, но ти не отговори на моите въпроси - отвърнах му аз. Усмихнах се и поклатих глава.
- Какво слушаш? - попитах преди той да започне да пее. Тогава разбрах коя е песента. Беше много странно, защото Уил звучеше точно като изпълнителя.
- Уау, пееш страхотно - направих му комплимент. Бях възхитена, сега вече нямаше съмнение кой е неговият бог, но все пак реших да не прибързвам. Наслаждавах се на песента, която той пееше. Започнах да тананикам заедно с него и се усмихнах широко. Беше наистина забавно и ми хареса много.
-Добре, господин Честър Бенингтън, би ли ми отговрил, защото започвам да губя търпение... - казах закачливо аз. Надявах се да няма нищо против подхода ми, защото в повече случаи успявах да уцеля настроението на хората - беше част от дарбата ми, но мразех да бъркам и затова спрях с закачливите отговори.
Върнете се в началото Go down
Уил С.
Син на Аполон
Син на Аполон
Уил С.


Брой мнения : 42
Точки : 76
Join date : 04.10.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyНед Окт 07, 2012 12:39 am

-Мерси. Правя тук каквото и другите правят-обучавам се. И да, и аз съм третокурсник.-усмихнах се, когато тя ме нарече с името на изпълнителя.-А колкото до това, и представа си нямам защо е така.
Измъкнах от никъде един дълъг и остър ловджийски нож и започнах да си жонглирам с него. Имах навика да въртя нещо из ръцете си, когато съм неспокоен. Неспокойствие+Хиперактивност+Откачане=Мноого зле.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 9:00 pm

Наблюдавах го докато въртеше ловджийския нож в ръцете си. Изуми ме още веднъж, а се бяхме запознали едва преди пет минути. Зачудих откъде има тази способност, после реших направо да го питам.
- Хей, как го правиш? - възкликнах учудено аз. Недоумявах как успява да не се нарани. Гледах го втренчено без да си давам сметка, че може да изглеждам, като някоя ненормална. Затаих дъх , ако трябваше да бъда честна - очаквах да се нарани, бях почти убедена, че няма да успее да жонглира с този нож толкова дълго, но той сякаш не ми обръщаше внимание и вниманието му бе изцяло насочено върху неговото занимание.
- Знаеш ли, успя да ме изненадаш с две неща за толкова кратко време. Наистина си добър - признах му аз и се усмихнах. Направих няколко крачки към него и присвих очи, започнах да го оглеждам отново. Чувството беше сякаш го сканирах, това изглежда беше моят начин да преценявам хората. Дарбата помагаше, но определено имах изострено шесто чувство.
Върнете се в началото Go down
Уил С.
Син на Аполон
Син на Аполон
Уил С.


Брой мнения : 42
Точки : 76
Join date : 04.10.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyПон Окт 08, 2012 9:17 pm

-Ами, научих се.-опитах се да поприкрия лукавата усмивка, плъзнала по лицето ми, но май не успях. Не май, а изобщо не успях.Накрая вече ми омръзна, затова си прибрах ножа.След пет минути просто не издържах и почнах да обикалям в кръг. Представих си как мама ми казва."Без повече захар за теб, Уилиам." и избухнах в смях. На сто процента бях сигурен, че съм изглеждал абсолютно ненормално, но на мен не ми пукаше изобщо. Пуснах си Лост ин дъ Ехо-Линкин Парк, Естествено, и започнах да си го пея, без значение дали някой ме слушаше или не.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСря Окт 10, 2012 1:06 am

Уил не можеше да седи на едно място. Сякаш беше хиперактивен. Или това или беше погълнал десет кофеинови кафета едно след друго. Пет минути и няколко обиколки на фонтана по-късно, той избухна в смях. Бях смаяна, не го разбирах, въпреки че можех да усещам чувствата на хората. Той объркваше сетивата ми, не можех да разбера кога е нервен и кога е весел, настроенията му се сменяха постоянно.
Аз също започнах да се смея заедно с него. Смехът му беше зарезен. Но бързо си върнах самоконтрола и се успокоих, макар че коремът ме заболя от хилеж.
- Добре, би ли ми обяснил на какво се смеем, защото наистина се обърках. Бях изумена и много объркана, не знаех как да постъпя, а това рядко ми се случваше. Уил беше заплетен случай и дори без дарба можех да разбера, че е сложна личност. Но това ми хареса у него. Той бе единственият човек, когото не можех да разгадая и това ми допадна, защото ми беше твърде скучно, когато разговарях с хора, чиито манталитет ми беше пределно ясен.
Върнете се в началото Go down
Уил С.
Син на Аполон
Син на Аполон
Уил С.


Брой мнения : 42
Точки : 76
Join date : 04.10.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСря Окт 10, 2012 2:03 am

-Нищо. Просто се сетих...-избухнах в смях. Отново. След това обаче се сетих, е майка ми вече не е между живите и седнах на фонтана, забил поглед в кецовете си. Гледах същевременно и замислян татуировката на китката си и се чудих защо татко ми я е направил. Avalon на Professor Green и Sierra Kusterbeck- това беше песента, която вървеше по Мп3ката ми. Слушах я, и си рапирах тихичко. След което се замислих и за Конър, и за Минотавърът, и за Хидрата, и фуриите и...
-Стига!-произнесох мълниеносно, тръскайки глава, за да спра да мисля за неща, за които бях виновен. Като за чудовищата, например.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyПет Окт 12, 2012 12:18 am

Уил отново избухна в смях по неизвестна за мен причина, но нещо скапа настроението му. Той седна на фонтана замислен, погледна към обувките си, а после отправи поглед към китката си. Беше се втренчил в нещо, което не бях забелязала до сега. Не знаех какво е, но едно вътрешно чувство ми подсказваше, че е по-добре да не питам. Въздъхнах дълбоко, въпреки че не го познавах ми стана мъчно за него. Нямах представа какво е преживял, но се досещах, че миналото му е било тежко. Уил започна да рапира тихо. Изненадах се, не вярвах, че музиката може да го накара да се чувства по-добре. Сякаш той имаше някаква връзка с нея и си помага взаимно.
- Хей, Уил, разкажи ми нещо за себе си - подканих го аз и седнах до него.

П.п.
Сори за забавянето.
Върнете се в началото Go down
Trey
Син на Посейдон
Син на Посейдон
Trey


Брой мнения : 135
Точки : 331
Join date : 18.01.2012

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСря Ное 07, 2012 4:23 am

Със Спенсър стигнахме... ъм, къде бяхме всъщност? Май беше фонтана в Лагера. Строполих се тежко до течащата вода, която щеше да ми помогне. Потопих ръката си и се усмихнах на усещането. В същото време хвърлих поглед на Спенс. Бях й доста задължен - последиците след като бях излекувал Уил бяха някак странни.. Студа сякаш се беше впил чак до костите ми и точно в онзи момент адски се радвах, че тя беше топла.
-Хей, благодаря ти, Спенс. Задължен съм ти.. - срещнах погледа й. Все още исках да я помоля каквото си бях наумил, но не знаех дали ще се съгласи. За всеки случай наистина се радвах, че я познавам. Тя се държеше с всички леко рязко, но не и с мен и това ми харесваше. Без съмнение тя беше ценен приятел - какво ли щеше да стане, ако не беше там, когато Уил се беше възстановил, но аз бях този, чието състояние се влоши? Това изживяване определено беше нещо ново за мен, а в случая не знаех как да постъпя.. Да се обърна към учителите в Лагера със сигурност не беше опция за мен. И ето я Спенсър, стояща насреща ми...




П.с.: Спенс, много сори за забавянето - ПАК.. Smile
Върнете се в началото Go down
Katherine Pierce
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Katherine Pierce


Брой мнения : 167
Точки : 397
Join date : 06.08.2012
Age : 28
Местожителство : She lost control.. again

Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 EmptyСря Ное 07, 2012 8:49 pm

Трей направо се строполи, но след като потопи ръката си, видимо се подобри състоянието му. Усмихнах се облекчено. Наистина се бях разтревожила за него, което беше нещо нова за мен. Обикновено не ми пукаше за никого, но той ми беше приятел, най-добър при това. През ума ми мина мисълта какво ли правят в момента принцесата и жабокът, Уил и Меган и да, точно в този ред. Скръстих ръце под гърдите си, гледайки го въпросително, с леко загатната закачлива усмивка -както винаги. Какво ли искаше толкова да ми каже?
Върнете се в началото Go down
http://onedirectionbg1d.wix.com/moonybooks
Sponsored content





Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фонтанът между общежитията   Фонтанът между общежитията - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Фонтанът между общежитията
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Фонтанът между общежитията
» Фонтанът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: