Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Тренировъчната площадка - Page 4 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Тренировъчната площадка - Page 4 New_st10
Top posters
Атина
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Посейдон
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Sandara.
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Анабет
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Афродита
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Ариа
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Хататила
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Зевс
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Тренировъчната площадка - Page 4 I_vote_lcapТренировъчната площадка - Page 4 I_voting_barТренировъчната площадка - Page 4 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+10
Artemis
Владимир Кузлов
Nico di Angelo
Талия Грейс
Силена Джоунс
Клариса ла Рю
Дара Рид
Атина
Алън Милитем
Sandara.
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyВто Фев 28, 2012 8:44 pm

Иии такаам... Усмихнах се на Нериса и започнахме, а тя все още изглеждаше изплашена и може би ставаше все по- изплашена.
- Е да започваме- казах с усмивка аз и завъртях ефирно меча си. Нериса ме погледна уплашено и несигурно замахна към мен. Посрещнах меча ѝ с моя и се изсмях. Завътях се и я ударих с лакът, след което замахнах с меча и я нараних малко по ръката. Тя ме изгледа убийствено. Мисля, че увереността ѝ лека по- лека се връщаше, но все още беше изплашена.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyВто Фев 28, 2012 9:27 pm

Ето, мъчението започна. Алексис се усмихна. Аз леко несигурна замахнах с меча си към нея, но тя го посрещна съвсем лесно и се изсмя. Ето, отново изглеждах жалка. След което се завъртайки се, ме поряза. Това ме изнерви наистина много и я изгледах убийствено. Вече бях убедена, че не е няква лигла. Тя определено можеше да се бие. Макар, че я мразих, в този момент започнах да ѝ се възхищавам. Тя беше родена за боец. Двете кръстосахме мечове. Тя определено беше по- силна. Богове, какво ми ставаше?? Та аз съм дъщеря на Арес, мислех си. Увереността ми се връщаше. Сега и аз се усмихнах, което изненада Алексис. Замахнах към нея този път по- уверено и я раних. От ръката ѝ потече кръв, но нея не я интересуваше.
- Е, все още ли ти е смешно- попита Лекси.
Погледнах я убийствено, след което замахнах с всичка сила към нейния меч и тя съответно. Удара беше толкова силен, че мечовете ни изхвърчаха. Незнаех какво да правя с тръгнах към оръжието си, за да го взема.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 4:52 am

Битката вървеше неочаквано добре, и в началото силите и на двете изглеждаха изравнени. За секунди обаче никоя от тях вече не държеше меч. Нериса бързо се обърна, запътвайки се към мястото, където острието на нейния меч се беше забило в земята - явно се опитваше да си го върне. Това обаче беше груба грешка, тъй като дъщерята на Арес обърна гръб на Алексис, давайки й адски добра възможност за изненадваща атака. Ако Лекси се възползваше от това, имаше голям шанс да спечели. А и дъщерята на Афродита, която се показа много по-силна, от колкото очаквах, все още имаше със себе си лък и стрели.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 10:48 pm

С Нериса кръстосъхме мечове, а ударът бе толкова силен, че мечовете ни изхвърчаха. Дъщерята на Арес побегна към забития си меч, но направи грешка. Аз посугнах към лъка и стрелите си, докато Нериса тъчаше в гръб. Реших да се възползвам от това и се прицелих в противничката си, но тя взе меча си и го хвърли към мен. Е, признавам си, че е много точна. Прицелих се върху меча. Изстрелях стрелата и отклоних острието. Нериса ме погледна като гръъмната. Прибрах лъка и стрелите и се затичах към противничката си. С мен носех и ножче. Щом стигнах до Нериса я спънах, след което тя падна и аз се надвесих над нея с насочен нож към гърлото ѝ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 11:05 pm

Щом стигнах до меча си, го зграбчих и като се обърнах видях, че Алексис бе извадила лъка и стрелите си и се целеше в мен. Единственото нещо което се сетих да направя беше да хвърля меча си към нея. Уау, бях доста точна. Но Алексис изстрела една стрела към меча и повали острието. След което прибра стрелите си и се затича към мен с нож в ръка. Нямаше какво да направя, меча ми беше толкова надалеч. Преди да се осъзная тя вече бе до мен и ме спъна. Беше се надвесила над мен с нож в ръка. Бях останала беззащитна и нямах избор.
- Предавам се- обявих. Алексис ме погледна въпросително.
- Но как така, героите никога не се предават- каза Алексис.
- Но аз не съм герой- промълвих тихо.
- Напротив- исмихна ми се Алексис, след което ми подаде ръка да стана.- Като за първа битка беше много добре- кимна ми тя.
Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyЧет Мар 01, 2012 1:00 am

Въпреки че беше малко странно, бавно започнах да ръкопляскам като приближих двете момичета. Битката беше приключила и победата беше на Алексис. Обърнах се към нея и като се усмихнах, казах
-Доста добре направено. Впечатлена съм - Браво, Лекси. - гледах я в очите, докато й говорех и след това й кимнах уважително. После се обърнах към Нериса и добавих
-Наистина не беше зле. Надявам се да не е грубо, но ще ти дам един съвет - един полубог НИКОГА не ходи невъоръжен. Беше грешка да разчиташ единствено на меча. Алексис имаше оръжие - посочих ножа, който тя все още държеше и продължих -И главно това е, което й помогна да те надвие в битка. Оръжията са като ръцете ти - не можеш без тях по време на сражение.
Усмихнах се и на двете, доволна от видяното досега. Добрата битка беше повдигнала духа ми и това се беше изписало и на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyЧет Мар 01, 2012 4:17 am

Бях много изморена и с последни сили направих нещо като ураган от цветовете на розата около мен и когато ураганът утихна се чивствах правъзходно. Атина, ръкопляскайки, се доближи до нас. Похвали ме, а аз цялата се изчервих. Даде някои съвети на Нериса.
- Нериса вече знаеш, че като съм дъщеря на Афродита не означава, че по цял ден стоя пред огледалато. Е, аз обожавам тренировките и се надявам накой път, когато си по напреднала, да повторим битката- исмихнах се- А сега какво ще правим попитах, обръщайки се главно към Атина.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyВто Мар 06, 2012 10:19 pm

Бях много изморена. Алексис направи нещо като ураган от цветовете на розата около себе си и след това изглеждаше сякаш до сега не се е била. Жалко, че аз не можех да правя такива неща, чувствах се наистина много изморена. Лекси ми изнасяше някакви лекции за това, че това че е дъщеря на Афродита не я прави някаква глезла и т.н. Сещате се за какво говоря. Аз изобщо не я слушах и само казах да добре и се
усмихнах. След което Алексис попита Атина каво ще правим сега и зачака отговора ѝ.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Мар 07, 2012 2:49 am

Повдигнах рамене. Имах чувството, че Алексис искаше разрешението ми, което беше наистина ненужно. Усмихнах се и на двете, като отговорих
-След такава усилена тренировка от страна и на двете ви, бих предположила, че сте изморени. Затова не е нужно да правим нещо конкретно, но мога да ви предложа да ви науча на някои бойни трикове. Разбира се няма нужда да е веднага, тъй като сигурно сте изтощени - поради тази причина предложението ми е в дългосрочен план и ще важи и по-късно.
Смигнах им, като седнах на тревата и просто се отпуснах, небрежно настанявайки се удобно.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Мар 07, 2012 2:57 am

Атина отговори на въпроса ми.
- Е Нериса надявам се сега да се сме приятелки- усмихнах се. Тя кимна и двете седнахме до Атина. След което се обърнах към Атина- Да, разбирасе. Ще бъде страхотно да ни научите на някои бойни трикове.- след казаното се заиграх с косата на Нериса. Дъщерят на Арес изглеждаше уморена и се излегна на тревата. След което заинтересовано попитах Нериса- Е Нериса, хареса ли си мвече някое момче от лагера?- тя ме погледна учудено, явно не бе очаквала че ще я попитам такъв въпрос.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Мар 07, 2012 3:03 am

Всички се излегнахме на тревата. Алексис си играеше с косата ми. Хм.. сега изобщо не изглеждахме така като в началото на деня. Всичко беше толкова спокойно. Изведнъж Лекси ме попита дали съм си харесала някой от лагера. В първия момент се учудих, но после се досетих, че въпреки бойните си умения Лекси си оставаше дъщеря на Афродита и естествено мислеше за момчета. Засмях си тихо.
- Еми не, все пак съм тук от по-малко от ден. Обаче съм сигурна, че ти си харесваш някого- изсмах се и погледнах към Атина. Усмихвайки се ни наблюдаваше. Чудех се какво ли ѝ се върти в главата.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Мар 07, 2012 3:10 am

Двете звучаха толкова.. човешки, обсъждайки момчета, харесване и любов. Бях забравила за тези теми, но се радвах, че двете така свободно ги обсъждаха. Надявах се да намерят някого, с когото да са щастливи. Аз го бях намерила, но за малко - не трая много. Запазих усмивката на лицето си, скривайки мислите си и напомняйки си, че имам задължения на Олимп. А и беше добра идея да ги оставя да се сближат, след като вече не се обиждаха една друга с всяка втора дума.
-Това е приятно - започнах -За съжаление обаче имам работа на Олимп, която пренебрегвах достатъчно дълго... Относно обучението ви, когато решите, че искате да ви науча, просто ме призовете като кажете името ми на глас и аз ще дойда.
Усмихнах се на двете полубогини, докато обяснявах и с нежелание се изправих, все още гледайки ги с усмивка.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСря Мар 07, 2012 8:50 pm

Атина си тръгна. Ние с Алексис останахме още малко. Говорихме се за най- различни неща. Доскуча ни и решихме да се прибираме.
- Чао, Лекси. Надявам се това да не е последната ни среща.- усмихнах и се и помахах и тръгнах по пътя си.





Атина: Нериса, за втори път ще те помоля да НЕ пишеш толкова кратки постове.. Това не е чат зала, нито пък скайп (Както вече казах и предния път, но явно никой не ме е чул). Надявам се да не се наложи да Потретя думите си, но ако пък все пак това стане, то те ще бъдат придружавани и от наказание за теб - имай го предвид Wink
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyЧет Авг 16, 2012 3:06 am

Насочихме се към тренировъчната площадка и ако съдя по начина, по който бяха заблестяли очите й - направих най-голямата грешка в живота си. Поне нямаше опасност да се окажа убита, само много наранена. При тази мисъл се ухилих и малко ми се повдигна настроението, макар че хмм.. Кое ли от двете беше по-хубаво? Да се надяваме, че няма да се стигне до там, защото и да гадая не ми беше приятно, камоли да го изживявам. Но ако съдя по начина, по който се запознахме - нищо не беше изключено.
- Какво ще правим сега? - попитах я. - Ще ме накълцаш набързо или ще ми покажеш как аз да кълцам онези чучела по коловете? - опитах се да се ухиля, но ако избереше първия вариант, единатвеното, което ми оставаше, беше да бягам. Надалеч! Добре, че цял живот бях тренирала лека атлетика.
Извадих ножа и се приготвих, ако тя ме нападнеше. Надали в битка щеше просто да опре кинжала си до гърлото ми, въпреки че аз изключително много се надявах битка да няма. Трябваше да си харесам и някой меч от стаята за екипировка. Или по-добре щит. Много по-добре. Сигурно съм изглеждала като изплашено момиченце, защото преглътнах нервно и шумно и по челото ми се стичаха капчици пот.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyЧет Авг 16, 2012 3:13 am

Виждах страха в очите ѝ, което беше странно .. все пак беше богиня. А най-интересното беше, че ми напомняше за мен в началото. Усмихнах се леко. Явно това ѝ даде кураж и тя също ми отвърна с усмивка.
- Ще те накълцам набързо - намигнах ѝ.
Усмивката ѝ веднага се замрази и ме погледна странно..
- Шегувам се! - засмях се. - Да знаеш не ме бива много в учителстването - продължих с бодър тон. - Но ще се опитам да ти покажа как работя с кинжалите си и ти ще се водиш горе-долу от мен, но с нож. И също трябва да знаеш, че има разлика между оръжията ни и именно заради това не знам как да ти помогна с ножа- обясних ѝ. - Надявам се си разбрала несмисленото ми дълго обяснение - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyЧет Авг 16, 2012 3:23 am

- Радвам се, че реши да ми помогнеш - изпелтечих аз. - Надявам се да не ти отнемам много време. Или да не ти доскучае много с мен или бла, бла, бла... - да, понякога бях готова да се уча на бой, но ме мързеше дори да си довърша изречението. - Разбрах те добре, споко. Не беше толкова несмислено. Тренера ми казваше, че се уча бързо, но спортът е едно, а битките друго, предполагам. И все пак се надявам да усвоя нещичко - ухилих се.
Започнах да се отпускам, макар и да бях готова във всеки един момент да побягна, да се покатеря на най-близкото дърво, да пищя и да чакам там, докато някой не ме спаси, сякаш бях една от онези котки, които ги спасяваха пожарникарите по телевизията.
- Ти всъщност от къде си? - реших да попитам междудругото, просто ей така. - Имам предвид държава, град.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyЧет Авг 16, 2012 2:02 pm

- Ами от Лондон, Великобритания - усмихнах ѝ се. - А ти? И на колко години си всъщност? - попитах.
Виждах колко беше нервна. Наистина много ми напомняше за мен самата. Хванах я за ръката.
- Хей, успокой се! - усмихнах ѝ се. - Нито ще те кълцам, нето ще те убивам! Няма причина да си нервна! Просто ще накълцаш на парчета няколко от тези - посочих чучелата.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyПет Авг 17, 2012 2:01 pm

- Хаха! Ако успея - изхилих се аз. - Ами, аз съм от Испания. От Барселона, по точно. И съм на 16. А ти? - казах аз, запътвайки се към чучелата. - Хмм, ти си права. Трябва да се успокоя. Все пак и да ме накълцаш, не можеш да ме убиеш. - ухилих се и приготвих ножа. - И как попадна в Лагера? - позволих си да попитам, колкото да поддържам разговора.

П.П.: Извинявай, че вчера не влизах, нямаше интернет в хотела. И също така, че е толкова кратко, просто бързам, защото сега ще пътуваме, но се прибирам и ти обещавам да се реванширам ;]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Авг 18, 2012 1:49 am

- Не помня! - казах леко сурово.
Наистина не помнех, а бях пристигнала преди само месец. Не можех за толкова време да забравя, нали? Нещо се случваше с паметта ми и не ми харесваше. Определено се разгневих. Завъртях в ръцете си двата кинжала, изстрелях ги към две от чучелата и ги забих точно, където беше мястото на сърцето.
- Брей, колко съм била точна.. - ухилих се нервно..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Авг 18, 2012 3:28 am

Ех, защо ми трябваше да задавам този въпрос. То си беше ясно, че ще оплескам нещо, но се надявах да не е веднага. Изглежда бях започнала болната тема, но добре, че тя я смени.
- Брей, колко съм била точна.. - ухили се нервно тя.
Беше толкова странно - до преди няколко мига аз бях адски притеснена, а тя толкова уверена, а сега... Какво й стана изведнъж? Реших да не говоря повече по този въпрос.
- Не се и съмнявам - казах с приятелска усмивка. Да се надяваме, че нямаше да иска да ме накълца отново...
Започнах да разглеждам ножа с твърде преиграно любопитство, сякаш дете разглежда подаръка си, който не харесва. Разбира се, аз харесвах ножа. Така де, колкото външния вид на едно оръжие може да бъде полезен. Имам предвид, че го усещах добре в ръката си и ми беше удобен. Започнах да се чудя дали не трябва да се пробвам и аз, но реших да я изчакам тя да ми каже какво да правя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Авг 18, 2012 2:53 pm

- Ее .. - казах.
- Ее.. - повтори.
- Ее .. - и аз повторих. - Няма ли да изпробваш оръжието си? - ухилих се.
Тя ме изгледа малко несигурно, а аз ѝ се усмихнах, за да ѝ вдъхна кураж. Не разбирах.. Защо се притесняваше толкова много?
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Авг 18, 2012 7:20 pm

- Ее.. Добре. - казах аз несигурно, защото първо: не знаех дали трябва да го хвърля и да уцеля чучелото, както направи тя или да ида до него и да се опитам да го накълцам, но предполагам, че това ставаше по-лесно с меч и второ... Ами, ако решението ми беше да избера първия вариант, най-доброто, на което можеше да стане, беше ножът да изхвърчи покрай "плашилото", по което се целя и да се надявам после да успея да го намеря. Така или иначе нямах много голям избор и без това рано или късно щях да си упражнявам мерника, затова избрах първия вариант. Ако не друго, поне да се посмеем малко.
С този опит, се върнаха спомените ми, когато решавах какво искам да спортувам. Защо, по дяволите, не избрах стрелбата с лък? Знаех си, че ще ми е полезна някой ден. Та, докъде бях стигнала? Застанах в позицията, в която Изабела беше застанала и се прицелих. Добре де, колкото знаех как трябва да стоя и какво трябва да направя. Накрая просто хвърлих ножа и... Уцелих чучелото в главата! По точно там, където би трябвало да е лявото око. Гадост, знам, но аз не обърнах внимание на това. Бях твърде развълнувана, че няма да ми се наложи да търся ножа някъде... Където и да падне.
- Леле, днес имам късмет! - извиках и изпаднах в еуфория. - Не мога да повярвам. - сигурно за Изабела това не беше нищо особено, но за мен беше като да стана олимпийска шампионка. - Аз мога да уцеля само устата си, докато ям, а сега уцелих онова чучело. И, да, знам, че се радвам прекалено много, но ако беше на мое място, щеше да ме разбереш - ухилих се аз.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Авг 18, 2012 10:15 pm

- Добро попадение !! - отбелязах с ехидна усмивка. - Е, готово .. Научихме те дрън, дрън дрън .. А сега да отиваме другаде !!
Истината бе, че ми омръзна да седя тук. Не знаех защо, но пред нея не можех да се развихря и да направя чучелото на пух и прах. Затова исках на друго място .. Пък и ѝ обещах да я разведа из лагера, нали? Това нямаше да стане, ако висяхме тук цял ден ..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyСъб Авг 18, 2012 10:49 pm

- Ми добре, да вървим!
Виждам, че и на нея не й се стоеше тук вече, затова бързо, бързо се съгласих.
- Е, къде отиваме сега? - попитах аз с любопитство. Цял лагер за разглеждане, а ние още стояхме тук... Права си беше. А и на мен ми беше интересно да разбера дали ще си намеря хубаво място за тичане, а нямаше да го направя стоейки тук. Още от утре подновявах тренировките!

П.П.: Пиши направо където искаш..
Върнете се в началото Go down
Наталия Сейдъл
Дъщеря на Атина
Дъщеря на Атина
Наталия Сейдъл


Брой мнения : 86
Точки : 158
Join date : 23.01.2012

Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 EmptyПон Сеп 24, 2012 11:13 pm

Ех тренировачната площадка.Толкова отдавна не бях ходила там.Не знам защо но напоследък не тренирах.Бях леко замаяна от други неща,но нещо ми се прииска да потренирам.Затова облякох екипа си за тренировка и отидох там.Когато отидох нямаше жива душа.Огледах се наоколо но нямаше никой.Много странно-казах си.Та сега явно ще трябва да тренирам съма.Извадих меча си и започнах тренировките.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните-
Идете на: