Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Ариа Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Ариа New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Ариа I_vote_lcapСтаята на Ариа I_voting_barСтаята на Ариа I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Ариа EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Ариа EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Ариа EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Ариа EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Ариа EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Ариа EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Ариа EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Ариа EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Ариа EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Ариа

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyНед Мар 28, 2010 11:10 pm

Стаята на Ариа Interior-design-ideas-glamour-02
Стаята на Ариа 504e45ed0f54
Стаята на Ариа 42-20054884
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 6:07 pm

Показах на Джагър, коя е стаята ми и влязохме вътре. Обичах я тази стая, беше почти същата както и вкъщи, което ме караше да се чувствам добре. Уютно и като у дома си.
- Добре дошъл в бърлогата ми. - ухилих се и затворих вратата след него.
- Спланя... - разперих ръце. - Баня... - посочих към вратата на банята. - Грдеробна. - и към тази на гардеробната. - Там е свещенното ми място. - усмихнах се.
- Можеш да се настаниш на леглото, че е срещу телевизора. Сега ще видя какво имам като филм тук. - отворих шкафа под домашното кино и извадих повечето кутийки с филми, при което бях буквално затрупана.
- Добре, екшън, ужас или комедия? - реших да е от тези жанрове, не исках да го карам да гледа романтика или някоя драма.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 7:06 pm

Усмихнах се и седнах на мекото легло.
- Ами, предпочитам комедия плюс ужас, плюс драма, плюс трилър. Абе нещо смесено... ако имаш такива. - подвигнах рамене и я наблюдавах как преравя колекцията си с филми, търсейки нещо което да пасва на капризния ми вкус.
- Ако няма, недей да се тревожиш. Просто пусни нещо, което на теб ти харесва. - казах й.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 8:20 pm

Започнах упорито да ровя из всичките филми, но не успях да намеря нещо подходящо за вкуса му.
- Можем да гледаме "Красавицата и Звяра". - засмях се вдигайки оригиналното филмче на Дисни, което бях гледала милион пъти. - Какво ще кажеш за някой ужас, но те предупреждавам, че малко пискам от време на време. - засмях се отново.
- "Кървавият Свети Валентин"? Или "Петък 13"?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 8:27 pm

- Имаш ли "The Ring"? - попитах като развълнувано дете. - Ами "Final Destination" или пък "One Missed Call"... - започнах да изреждам и се изправих до нея. - Какви страшни филми имаш?...
Тя ме погледна изненадано, сякаш се бях съблякъл и бях започнал да играя хоро...
- Добре, де. Ти избери - аз ще се свия в ъгъла, че да не умра от срам след като кажа още някоя глупост...
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 8:32 pm

Засмях се и го дръпнах да седне на пода до мен.
- Така: "The Ring", "Стопаджията", "Кубът", "Едно пропуснато обаждане" или "Петък 13"... - наредих ги пред него и прибрах останалите.
- Избери някой. Този.. - посочих "Едно пропуснато обаждане". - Не съм го гледала, но те предупреждавам, че ми изглежда адски страшен. - изправих се.
- Избери някой, аз ще се преоблека и идвам. - целунах го и влязох в гардеробната.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 10:21 pm

- Добрее... - промърморих и подредих филмите пред себе си, по "страшност" и започнах да броя. Онче бонче, счупено пиронче... и накрая се падна любимия ми филм "One Missed Call".
Тогава Ариа излезе от гардеробната си... Колко странно - цяла стая за дрехи. Моите бяха в един шкаф...
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyПон Апр 05, 2010 10:34 pm

Облякох си един анцуг за по-удобно и вързах косата си на висока опашка.
- Избра ли нещо, гадже? - попитах го и се засмях леко на думата "гадже", винаги ми е била забавна.
Той кимна и вдигна кутийката на филма с пропуснатото обаждане и след това извади диска и започна да се занимава с двд-то.
- Добре. - усмихнах се и отворих шкафа където бяха запасите ми от чипс. Взех 2 пакета чипс със сол, 3 шоколада и 2 кутий бисквити, а след това от мини хладилника две минерални води, тъй като само това имах в наличност.
Сложих всичко на леглото, а водите на едното нощно шкафче и се настаних облягайки се на възглавниците. Джагър нагласи филм и ме погледна, а аз потупах мястото до себе си.
Когато седна до мен го целунах и се сгуших в него...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 4:07 pm

Светлината в стаята беше замъглена и зловещите цветове идващи от телевизора изпълваха просранството. В този момент тази светлина ми се стори като дъга, блестяща дъга, която се отразяваше по кожата на Ариа.
В този момент осъзнах, че лицето ми се беше зачервило леко, а сърцето ми биеше бързо.
Обгърнах я с ръцете си и я придърпах по-близо до себе си, след това я целунах нежно по бузата.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 4:22 pm

Погледнах го и му се усмихнах, а след това го целунах по устните. Облегнах леко глава на рамото му и се загледах в екрана. Въпреки, че на моменти филма беше отвратителен не можех да отделя очи от него.
- Не...не отивай там... - прошепнах и усетих как Джагър се подсмихва. - Ще те убият, защото си тъпа. - допълних и секунда по-късно изписах тихо и скрих очите си с ръце.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 4:27 pm

Засмях се и тялото ми леко се разтърси, което разтърси и Ариа. Когато тя скри лицето си в ръцете си, я придърпах още по-близо до себе си.
Точно когато се криеше, момичето беше всмукано в пералнята и стана на каша...
- Май беше добра идея да не гледаш. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 5:29 pm

- Това е ужаснооо, как може да го гледаш? - измърморих глухо все още криейки лицето си в шепхи. - Радвам се, че не гледах филма на една от моите домашно кино вечери, когато баща ми беше нощна смяна и аз оставах сама. Със сигурност щях да умра от страх. - продължих да мърморя докато все още се разнасяха писъци от телевизора..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 10:47 pm

- Ами, не им обръщам внимание. - казах, все още гледайки към екрана на телевизора. Точно в този момент кадъра се смени и показаха, учителя който беше в асансьора. Беше нападнат от нещо като призрак и след като вратата се отвори на най-долния етаж, се видя как сърцето му беше изтръгнато и той си го държеше в ръката. - Ето това беше яко. - засмях се и се опитах да насоча лицето й към екрана.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 11:04 pm

Погледнах към екрана и направих отвратена физиономия. Обичах да гледам страшни филми, но умерено страшни. А на толкова гнусни и брутални като "да пуснем човека в пералнята" или "да си видя сърцето в ръката".
- Това беше...добре де готино е. - засмях се. - Но гнусно и гадно също....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 11:35 pm

- Да, сигурно... - промърморих и тогава телефона ми звънна. Оставих го да звъни, след което той сам спря... - Ето го и пропуснатото ми обаждане. - казах със зловещ глас и се изсмях като ненормалник. Ариа ме погледна очудено. - Какво? Нали филма се казва "Едно пропуснато обаждане"... - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 11:42 pm

Сръчках го.
- Никави пропуснти обаждания, моля. - казах му аз, но също се засмях, а след това и целунах.
Изправих се от леглото.
- Ей сега се връщам. - влязох в банята и застанах пред огледалото. Известно време се гледах в него, преди зад мен да премине нещо. Всъщност не беше нищо, но на мен тези филми не ми влияеха добре. Изписах тихо и се обърнах рязко към стената зад себе си, при което бутнах една чаша на земята и тя се разпръсна на парчета.
- По дяволите. - измъморих и се наведох да ги събера, но разбира се на второто стъкалце се порязках. - Мамка му. - изругах отново.
- Малко помощ... - извиках на Джагър.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyВто Апр 06, 2010 11:55 pm

Малко след като Ариа влезе в банята чух писък и след това нещо се счупи на земята.
- Малко помощ... - чу я да извиква.
Надигнах се от леглото освавяйки тичащите хора на екрана да си пищят на воля. Беше станало доста тъмно, трябваше с опипване да стигна до банята. Естествено, бутнах нещо, което падна на земята с шумен тупор.
- Упс... - промърморих и замръзнах. След това открих бравата на вратата и я завъртях. вътре открих Ариа, коленичила на пода, държейки ръката си, заобиколена от малки парченца стъкло. От единия й пъст се стичаше алена капка кръв.
- О, богове... - прошепнах и се наведох, за да й помогна. - Какво стана? - попитах, след като вече беше на краката си. - Дай да видя. - посегнах към ръката й. Тя бързо я дръпна и се намръщи. - Хайде де, дай да видя. Може и да успея да ти помогна. - повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 12:06 am

- Порязах се, мисля че още има пърче стъкло вътре... - казах му и все пак пъснах пръста си за да види, а от него шурна кръв.
- Как може да съм толкова непохватна, трябва да ме заключат някъде в клетка и да ме държат далече от хората. - стиснах зъби когато Джагър докосна порязаното. - Ауч. - изохках.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 12:23 am

- Аз мисля че ще изглеждаш много добре в клетка. - засмях се, докато оглеждах пръста й. - Чакай малко. - прошепнах, защото забелязах малкото парченце стъкло. - Чакай... грабнах една безопасна игла от чашата до мивката и я отворих. Тя изпищя. - Стига де, Ариа. - намръщих се и хванах ръката й. - Ей сега ще го махна. Нищо няма да усетиш.
Насочих иглата към пръста й. Тя започна да с дърпа.
- Спри или ще те обода, без да искам. - заплаших я и тя се кротна.
Докато държах ръката й усетих гъдел в прътите си и синия огън обгърна ръката й. Успях а изкарам стъкълцето, след което раната се затвори моментално. А капката кръв си остана на мястото.
- Готово. - усмихнах се и върнах безопасната игла на мястото й.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 12:49 am

- Ихаа... - измърморих гледайки пръста си.
Пуснах чешмата и тикнах ръката си под студената струя вода и когато тя отми капката кръв се оказа, че няма дори драскотина.
- Аха...с моята калпавост тази дарба определено ще ми е в помощ. - засмях се и се надигнах на пръсти. Целунах го малко по-продължително, а когато се отдръпнах облизах долната си устна.
- Сладки целувки. - изчуруликах и се изкисках.
Наведох се и този път внимателно събрах стъклата от пода.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 1:04 am

Докато я наблюдавах осъзнах че на лицето ми е изникнала глупава усмивка. След това се сетих за нещото което бутнах, докато си прправях път към банята.
- Ъм... не иска да те притеснявам или нещо... - потърках врата си. - Обаче докато идвах бутнах нещо.
Точно в този момент се чу пронизителен писък.
Затворих очи.
- Май, филма ще свърши без нас. - усмихнах се извинително опитвайки се да сменя темата.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 1:28 am

- Нищо и без това не исках да го гледам, беше гаден. - засмях се и изхвърлих стъклата в кошчето.
Влязохме в спалнята и светнах лампата за да видя какво е бутнал. Оказа се, че е шишенце парфюм от тоалетката, но беше здраво, така че не бше голяма работа.
- Добре, не си бутнал нищо фатално. - успокоих го аз.
Целунах го отново надигайки се на пръсти, нещо ми се струваше доста висок.
- С моя ръст тип "джобно гадже" за никъде не съм.. - казах гласно, макар той да не знаеше какво съм казала преди това само в главата си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 1:48 am

- Всъщност, си за всякъде. - усмихнах се и този път я надигнах към себе си. - Мога да те нося, където си поискам. - казах и я оставих на леглото.
Тогава надписите започнаха да се издигат на екрана, последвани от драматична музика.
- Може пък аз да съм прекалено висок. - седнах до нея. - Нали това не е проблем? - попитах взимайки някакво гумено топче от нощното шкафче. Започнах да си го подхвърлям, докато не го изпуснах и то не се търкулна по един стол.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 2:49 am

- Не, не е проблем. - казах му аз. - Харесвам си те висок. - целунах го отново и се усмихнах.
Изправих се и взех топчето, което се търкулна под стола.
- Дръж! - казах му и го хвърлих леко към него. - Хайде да играем на нещо... - предложих.
- Истина или усмелявам се? - предложих.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа EmptyСря Апр 07, 2010 2:59 pm

Хванах топчето, когато ми го подхвърли и започнах да го мачкам.
- Добре. - съгласих се и погледнах към нея. - Защо ти не започнеш. - предложих и погледнах към Ариа очакващо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Ариа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Ариа   Стаята на Ариа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Ариа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)
» Стаята на Женевивев
» Стаята на Афродита
» Стаята на Катрин
» Стаята на Ив Стюарт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на АФРОДИТА-
Идете на: