Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Мия Вашиковска/Алис Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Мия Вашиковска/Алис New_st10
Top posters
Атина
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Посейдон
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Sandara.
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Анабет
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Афродита
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Ариа
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Хататила
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Зевс
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Мия Вашиковска/Алис I_vote_lcapМия Вашиковска/Алис I_voting_barМия Вашиковска/Алис I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Мия Вашиковска/Алис EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Мия Вашиковска/Алис EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Мия Вашиковска/Алис EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Мия Вашиковска/Алис EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Мия Вашиковска/Алис EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Мия Вашиковска/Алис EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Мия Вашиковска/Алис EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Мия Вашиковска/Алис EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Мия Вашиковска/Алис EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Мия Вашиковска/Алис

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Мия Вашиковска/Алис Empty
ПисанеЗаглавие: Мия Вашиковска/Алис   Мия Вашиковска/Алис EmptyПет Мар 26, 2010 9:15 pm

Мия Вашиковска/Алис Alice_1024x768_02_NP

Младата актриса Mия Вашиковска живее като в модерна приказка, подобно на героинята си в новия филм на Тим Бъртън "Алиса в страната на чудесата".

История във филма започва със скучаещо малко момиченце, което взема неразумното решение да последва суетен заек в една дълбока дупка.

Също както Алиса, младата Мия е била на кръстопът, оглеждайки се за нещо забавно, с което да се занимава. Тогава насочва погледа си към далечен Холивуд. Бившата балерина и дъщеря на кино артисти, е привлечена от актьорската игра, защото тя й позволява да „изрази своите чувства".

Въпреки че е само на 14, Мия си мисли – „Какъв е смисълът, прекалено съм стара да стана актриса, всички актьори са започнали кариерата си на три”. Въпреки това обаче, тя започва да звъни на агенти в Сидни, докато един от тях най-накрая й отговаря. “Бях много настоятелна”, обяснява тя.

До седемнадесетия си рожден ден Мия е участвала в няколко австралийски игрални филма и се снимала в In Treatment, сериалът по HBO, който й донася и първия пробив. В ролята си на Софи, тийнейджърка гимнастичка със самоубийствени наклонности, тя е великолепна. Следва “Defiance” през 2008 и миналогодишния That Evening Sun. Последният й донася номинация за Независим филм и доказва, че тя не е временно явление.

С премиерата на Бъртановата Алиса в страната на чудесата, тя е на прага на своя звезден миг. Във филма Мия си партнира не с кой да е, а със самия Джони Деп, както и с Анн Хатауей и съпругата на режисьора - Хелена Бонъм Картър.

„Алиса е много популярен герой. Едно от нещата, които ме плашеха, след като приех ролята беше огромният брой фенове на Алиса. Всеки от тях има своя представа за това, коя е тя. Затова с Тим решихме в началото на снимките, да направя свой образ на Алиса. За това помогна и фактът, че филмът не се придържа съвсем към книгата." казва тя.

Мис Вашиковска наследява фамилията от майка си, която е полякиня. 20 годишната Мия е зодия Везни и типично за тях изглежда много спокойна и уравновесена.

Твърди, че приема нещата такива, каквито са, но преспективата за световна известност я кара да се чувства неудобно. "Харесвам анонимността си – това, че когато се срещам с хора, те не ме разпознават", признава тя. "Така, когато получа роля знам, че съм успяла да ги впечатля със своя талант, а не със своята известност."

Актрисата определено се чувства неудобно, когато я питат за любовния й живот – невинния въпрос за това дали се среща с някого, обикновено бива отколонен с голям брой не-та.

За сметка на това, любовният й живот на екрана е много популярен. Младата актриса участва в още неозаглавената драма на Гюс Ван Сант за момче и момиче тийнейджъри, "размишляващи за смъртта". Лентата се снима в Протланд и се очаква да излезе на екран следващата година. "Никога не съм играла в главна любовна роля", казва тя, "така че това определено ми е за първи път и е напълно нова територия за мен."

Очаква се именно тя да изиграе и главната роля в новата версия на една от най-големите любовни истории на всички времена “Джейн Еър” заедно с Майкъл Фасбендер от “Гадни копилета”.

Въпреки това, приветствията на критиците и няколкото звездни проекта подсказват, че това е само едно хубаво начало на една обещаваща кариера.





Е, какво мислите за актрисата и нейната героиня. Подхождат ли си или Тим Бъртън трябваше да избере друга...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
 
Мия Вашиковска/Алис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив :: Alice in Wonderland/Алиса в Страната на Чудесата-
Идете на: