Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Плажът - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Плажът - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Плажът - Page 2 I_vote_lcapПлажът - Page 2 I_voting_barПлажът - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Плажът - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Плажът - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Плажът - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Плажът - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Плажът - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Плажът - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Плажът - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Плажът - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Плажът - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Плажът

Go down 
+4
Катрин Уейтън
Ариа
Посейдон
Афродита
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 10:59 pm

Изпуфтях.
- Глупости не се безпокой, просто после превеждай, защото идея си нямам от италиански. Иначе не ми пречи, че смесваш езиците. - казах му аз.
Обърнах се към морето и вдишах дълбоко от миризмата на морска воде вслушвайки се в блъскането на вълните в близките скали.
- Оу, това е плажа. - заявих, сякаш той още не го знаеше и се засмях.
Посочих към скалите.
- Да отидем там. Можем да поседнем и гледката е хубава...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:03 pm

- О, както кажеш. Ще ти се доверя. - ухилих се и тръгнах след Ариа послушно.
Плажа беше невероятен, разбира се и по пътя се спирах, за да огледам наоколо. СЛед това трябва да подтичвам след нея.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:08 pm

Качихме се най-високите скали, като от време на време Джагър ме подпираше, защото доста залитах. В крайна сметка се покатерихме успешно и седнахме. Гледката от тук определено можеше да ти спре дъха.
- Идвах тук с една от бавачките си. - казах му. - Много обичах да ми разказва приказки за морето и за разми митични същества. Е любимата ми приказка си остава за Русалката Ариел, де. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:12 pm

- Така ли? - засмях се. - Това не беше ли анимационен филм? - попитах глупаво.
Зачудих се дали аз имах някаква любима приказка... може би онази за онзи дето умираше накрая... обаче как се казваше?
Не можех да се сетя, и това е!
- Какво е чувството да имаш бавачка? - отново глупав въпрос, но просто не можех да се сетя за нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:16 pm

- Гадно е. - засмях се. - Сякаш имаш баба, която много ти огажда, но и в същото време злобна леля, която винаги ти се кара и те наказва. - обясних му.
Заълчах обмисляйки поредния си въпрос, от любимия ми тип.
- Окей ти си природно бедствие. - казах му. - Какъв тип точно си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:29 pm

- Наистина ли не знаеш? - попитах вдигайи веждите си и накланяйки се настрани. Тя вдигна раменети си очакваща отговора ми. - Пожар, естествено. - ухилих се и за да подсиля думите си , протегнах ръка и с всеки път ставаше все по-лесно, от пръстите ми изникнаха малки блестящи пламъчета, които изчезнаха, след като свалих ръката си.
Не можах да се сдържа и й се ухилих, доворен че вече овладявах силата си.
- Ами ти? - попитах след това.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:34 pm

Бутнах го леко по рамото със своето.
- Браво, добре се справяш. - казах му и се усмихнах. - Аз ще съм... - замълчах замилено.
Цунами? Огромна приливна вълна, която опустошава всичко и въпреки това го прави с изящество? Или може би земетресение?
- Цунами. - отвърнах му. - Огромна изящна вълна с повечето случаи пагубен край за мястото, което връхлети.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:45 pm

- Ти ще ме "цунамиш" ли? - засмях се на глупавия си коментар. - Тест исках да кажа, дали за мен ще има пагубен край?
Някой може да каже, че нарочно измислях най-глупавото нещо, което беше възможе да се каже и го изтърсвах, точно в правилното време, за да може човека с който говоря да ме сметне за пълен идиот.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyПет Апр 02, 2010 11:52 pm

Отметнах глава назад и се засмях силно. Определено беше забавно зададен въпрос и нямаше начин да не се засмея искренно.
След като смеха ми стихна обаче отговорих сериозно.
- Зависи. - свих рамене. - Смяташ ли да ме нараниш по някакъв начин? - попитах го и осъзнах, че и двамата говорим по леко заобиколен начин. Нещо ми подсказваше, че въпроса ми беше излишен, знаех, че не би ме наранил по никакъв начин...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 12:23 am

- Толкова колкото ти би ме наранила. - отвърнах и тогледнах към разбиващите се вълни, които се превръщаха в блестящи пръски, които летяха из въздуха и накрая изчезваха, така както се бяха появили.
- Би ли ме наранила? - беше мой ред да я попитам. Погледнах към нея.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 12:28 am

- Аз?! - попитах го дори леко обидена от върпоса му. - Не, по никакъв начин. - отвърнах веднага след това.
Малко след това го погледнах и му се усмихнах леко. Чувствах се някак странно, за пръв път сякаш бях на мястото си. Отново се сетих за гласа, който бях чула в главата си по-рано.
Поклатих глава за да изляза от мислите си и погледнах към безкрайната морска шир.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 12:36 am

- Не знам какво става... - промърморих и погледнах към ръцете си, докато си играех с някакво камъче. - За първи път се чувствам... щастлив. - казах и оставих камъчето да падне от ръката ми да се търкулне по скалите, падайки към морето.
- Ами ти? - попитах, погледайки към нея, а тя все още гледаше към водата. - Как се чувстваш?
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 12:41 am

- Щатлива. - отвърнах му без дори да се замисля за секунда. - Но има и още нещо, не мога да разбера какво. - признах си смутено и чак тогава го погледнах.
"Знаеш какво е" пак онзи женски глас. Огледах се стреснато, но знаех, че няма никого освен Джагър.
Поклатих озадъчено глава.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 12:50 am

- Какво? - попитах, когато тя поклати главата си. Ариа повдигна рамене и отново погледна към морето.
- Мислиш ли че ще имаме време да проверим някое друго място, преди да трябва да се връщаме? - погледнах обнадеждено към нея.
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 12:57 am

Погледнах часовника си и поклатих тъжно глава.
- Не, мисля че трябва да се връщаме в Лагера. - казах му аз и се усмихнах. - И все пак не знам за теб, но на мен раходката ми хареса. - продължих аз усмихвайки се.
- Прекарах си наистина добре...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 1:04 am

- И аз наистина си прекарах страхотно... - ухилих се. - Сега към Лагера ли? - попитах малко разочаровано. - Merda... - промърморих и се изправих въздишайки тежко. - Честно казано се чувствам по-добре навън, обикаляйки където си искам, отколкото затворен в някаква си стая...

/Сега накъде?/
Върнете се в началото Go down
Ариа
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Ариа


Брой мнения : 207
Точки : 284
Join date : 28.03.2010

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 1:17 am

- Аз също съм така. - казах когато никой от нас не направи крачката да се изправи и да тръгне.
- Когато съм затворена на едно място имам чувството, че са ми прекалено ограничени възможностите. Гадно е. - въздъхнах тъжно.
Изправих се.
- Какво ще кажеш да отидем в лагера, но на онази жълтата поляна. Не е казано, че трябва да се прибираме по стаите...?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 5:22 pm

Пясък,приятен летен вятър и шумът от морето.Прекрасно.Отдавна се нуждаех да дойда на това място,понеже ми беше писнало да слушам разправиите между учениците,както и постоянните удряния на мечове.Това направо щеше да ме побърка и щях да си счупя главата в някое дърво.Плюс това,другото нещо,което ме водеше тук беше мъката.Все пак наскоро бях зарязан и се чудех как да избягам от това чувство.За пръв път го изпитах и винаги ще го помня.Това някой да ти кажа,че вече не си му нужен,че не иска да те вижда,че няма какво повече да прави с теб.Отначало всичко вървеше добре,а после-лъжа след лъжа.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 5:38 pm

Вече бях приключила с обяда в столовата с Крис и Анабет и сега бях решила да се поразходя малко насаме. Реших, че плажът е подходящо място и затова се запътих натам. Отново както по-рано погледът ми се спря на водата. Но не, казах си аз. Стига толкова. Сутринта достатъчно се гмурках в езерото с Крис. Беше ми предостатъчно тази вода. Засмях се на себе си продължих разходката си.
Изведнъж забелязах едно момче...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 5:46 pm

Постлах си една хавлия,като се загледах в небето.До мен имаше някакво момиче,но сега не исках да говоря с никого.Беше ми твърде тъжно за да мога да завържа какъвто и да е разговор,макар и момичето да беше много красиво.Само и хвърлих един поглед и се усмихнах,но нищо повече.Мислех си-дали да я поздравя,дали да се махна.Беше ми особено трудно да видя по-навътре в чувствата си и да разбера какво точно ми трябва в момента.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:04 pm

Приближих се до момчето и реших да го поздравя:
- Здравей! - казах му аз и помахах с ръка, за да съм сигурна, че ме е разбрал. - Казвам се Катрин. Приятно ми е...! Как е вашето име?
Защо ли му говорех на "Вие"? Най-вероятно беше ученик, въпреки, че изобщо не ми приличаше на син на Бог. Имаше нещо мрачно в него, нещо тайнствено ... може би Хадес. Но едва ли.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:08 pm

-Здравей!-с фалшива усмивка отвърнах-Името ми е Джефри и съм учител тук-демон.А ми ти?-в момента само това ми идваше на ум и се опитвах да бъда учтив и да не я нараня по някакъв начин.Определено нещо в нея ми харесваше,но щеше да ми трябва доста време за да се оправя след последният път в който се доверих на жена-надявах се поне тази да е по-различна и да не се налага да се повтаря една и съща история в продължение на милиар години.Със себе си взех едно ножче и започнах да рисувам сърце-нямах си и представа защо-някак си ми беше забавно да се смея на собственото си нещастие.Мислех,че така ще успея да се справя с болката и за сега-ефект нулев.
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:16 pm

- Аз също съм учител. Е, не по мое желание, но ... - замълчах си и въздъхнах. - Демон?! Хм. Интересно. Не бях срещала други ... ъм .. нали знаеш демони. - засмях се нервно. Чесно казано не бях сигурна дали изобщо съществуват, но какво пък толкова. Можеше. Толкова много съществя бях виждала през целите си 19 години живот, че изобщо нямаше да се учудя, ако сега видех елф.
Строполих се леко на пясъка до седнало положение и отново се загледах във вълните, които правеше морето. Бяха толкова красиви. "Искам ..." си помислих, но веднага разтърсих главата си от тези мисли и се загледах в момчето.
- От кога си тук? - попитах го аз.
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:23 pm

-Достатъчно дълго за да разбера колко е противно и колко искам да се махна от тук,но и толкова много,че не мога да се откъсна.-продумах,гледайки я.Сякаш нещо ме дърпеше към нея и не можех да устоя да не се наместя по-удобно до момичето.Как косата й се вееше-следвах я с очи и изтръпнах.Това чувство отново се раждаше в мен,а аз се опитвах да го прогоня,но за съжаление-без успех:
-Какво те води тук?И защо не по твое желание си учител?Защото й при мен стана така.Преди си мислех,че никога няма да стъпя тук,но никога не можех да бъдеш сигурен.Вече свикнах с това място и не искам да си ходя.Може да се каже,че е забавно.Извинявай,че ще те попитам,но ти нямаш ли си приятел с когото да прекарваш времето си?Защо си сама?
Върнете се в началото Go down
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 EmptyСъб Апр 03, 2010 6:46 pm

- Ами първо Зевс ме накара да се занимавам с Лагера и неговата подготовка, но и на мен напоследък започна да ми харесва. - казах аз и се засмях. Относно гаджето се замислих. С Аполон определено имахме нещо преди няколко дни, но според мен вече всичко бе преминало, за щастие. Просто нямаше да се получи. - Не. Нямам гадже. Ами ти? Усещам, че ти има нещо. Любовна мъка?
Попитах го аз. Определено усещах тези неща. Нали все пак майка ми е Афродита?!
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Sponsored content





Плажът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажът с фойерверките
» Плажът в Ню Йорк

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: