Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Стаята на Изабела

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Стаята на Изабела   Сря Авг 01, 2012 10:45 pm

Стаята ѝ бе във всички цветове на синьото, а причината беше, че тя обожаваше този цвят. Леглото ѝ бе меко и удобно. По стените ѝ бяха окачени нейни картини и плакати на любимите и певци и певици. В ъгъла на стаята ѝ имаше средно голям килер, в който тя побираше дрехите си. Мини библиотеката ѝ съдържаше всякакви книги. Да, тя обичаше да чете. От двете страни на леглото ѝ имаше две нощни шкафчета, върху които имаше вази с цветя, които тя менеше всеки ден. От единия прозорец се виждаха ягодовите поля, от които стаята ухаеше на ягоди и цветя едновременно, а от другия прозорец се виждаше морето- бурно, както винаги ..

Банята и също бе в сини цветове. Тя обожаваше след всеки изморителен ден на тренировки и т.н. да релаксира във ваната. Вътре също ухаеше на всякакви цветя ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Нед Авг 19, 2012 1:12 am

Веднага щом се прибрах от хижата на децата на титаните, където бях с Лоло, се метнах на леглото ми. Бях направо смазана. Мисълта за една отпускаща вана ме одобри. Станах от леглото си. Пуснах песни от MP3 плеъра си и го метнах на леглото. Кънтящата музика се чуваше из цялата ми стая и баня. Грабнах една бяла кърпа от килера си. Щом стъпих в банята крушките по тавана светнаха. Приближих се към ваната и пуснах водата, за да се напълни. Изсипах пяна вътре за балончета. Вързах косата си на небрежен кок, съблякох дрехите си и се потопих във ваната. Усетих как всяка клетка от тялото ми, как всеки мускул се отпуска. Такова блаженство .. Всички беше прекрасно. Затворих очи и въздъхнах облекчено..
Лоло
Богиня
Богиня

Брой мнения : 51
Точки : 125

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Нед Авг 19, 2012 4:30 pm

- Изабела! - викнах аз и потропах на вратата на стаята, надявайки се да не я събуждам.
Не обичах да ставам рано, но не обичах и да тичам в топло време, а и то не беше толкова рано, така че би трябвало вече да е станала. Бях се приготвила за спринт и за чупене на рекорди. Или просто един дълъг маратон, буф! Най-много тях ги мразех, но нямах голям избор - трябваше и това, поне веднъж седмично, макар че аз обикновено и кросовете ги пробягвах с бързо темпо. А кога ли щях да се върна в Испания пак... Един бог знае! Но като се замисля... Би трябвало и те да не знаят.
Ето, пак се проявих - бях се приготвила за спринт и постоянно да сменям темата. Бях си обула къси панталонки и потник, защото се очакваше да стане топло, а косата ми беше на опашка, защото брат ми все повтаряше, че футболитките ходят на опашки, за да тичат по-бързо, и че би трябвало да работи и при атлетите. Аз предпочитах кок, но какво мога да направя срещу него. Негодникът му с негодник!
- Изабела! - викнах отново аз. Тя сама се беше набутала в капана, така че нямаше измъкване.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Нед Авг 19, 2012 4:58 pm

- Изабела! - чу се викът на Лоло.
Стреснах се. Отворих внезапно очи и си фраснах главата във облегалката на ваната .. Огледай се. Цяла вечер ли бях киснала във водата. Не ми се мислеше как изглеждах в момента. Станах от ваната и огледах тялото. Интересно беше, че не бе сбръчкано. Увих бялата кърпа около тялото си и излязох от банята. На вратата се чукаше настоятелно. Притичах до нея и я отворих. Беше Лоло и ме гледаше лошо.
- Добро утро - усмихнах й се. - Влез..
Тя влезе в стаята ми и седна на леглото ми. Отворих килера с дрехите си. Избрах си дрехи и в следващия миг изглеждах така: http://data.whicdn.com/images/34389634/tumblr_m8dk96Adea1rsx0fro1_400_large.gif . Уохоо, знаех си, че мога де се преобличам, когато си поискам .. Знаех сии !! Не ми обръщайте внимание !! Обух си любимите баскетболни кецове, тъй като ми бяха най-удобни и вързах косата си на небрежен кок.
- Е, ще тръгваме ли? - повдигнах вежда.
Лоло
Богиня
Богиня

Брой мнения : 51
Точки : 125

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Нед Авг 19, 2012 5:35 pm

Тя дойде и отвори. Беше по хавлия, но в момента, в който отиде до гардероба си, беше облечена в спортни дрехи. Е, признавам й го - да си дете на Афродита си беше яко.
- Извинявай, не знаех, че се къпеш. - казах, леко стеснително. - Не забравяй, че после ще се хвърлим и във водата. - подсмихнах се. Наистина обичах да плувам. - Е, къде отиваме сега? - попитах заинтригувано. Радвах се, че ще мога да потренирам малко. Или много.

П.П.: Ако искаш пиши направо на друго място. Където решиш ;д
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   

Стаята на Изабела
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1