Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Стаята на Изабела Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Стаята на Изабела New_st10
Top posters
Атина
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Посейдон
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Sandara.
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Анабет
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Афродита
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Ариа
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Хататила
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Зевс
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Стаята на Изабела I_vote_lcapСтаята на Изабела I_voting_barСтаята на Изабела I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Стаята на Изабела EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Стаята на Изабела EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Стаята на Изабела EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Стаята на Изабела EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Стаята на Изабела EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Стаята на Изабела EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Стаята на Изабела EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Стаята на Изабела EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Стаята на Изабела EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Стаята на Изабела

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Изабела   Стаята на Изабела EmptyСря Авг 01, 2012 10:45 pm

Стаята на Изабела 76516472
Стаята ѝ бе във всички цветове на синьото, а причината беше, че тя обожаваше този цвят. Леглото ѝ бе меко и удобно. По стените ѝ бяха окачени нейни картини и плакати на любимите и певци и певици. В ъгъла на стаята ѝ имаше средно голям килер, в който тя побираше дрехите си. Мини библиотеката ѝ съдържаше всякакви книги. Да, тя обичаше да чете. От двете страни на леглото ѝ имаше две нощни шкафчета, върху които имаше вази с цветя, които тя менеше всеки ден. От единия прозорец се виждаха ягодовите поля, от които стаята ухаеше на ягоди и цветя едновременно, а от другия прозорец се виждаше морето- бурно, както винаги ..

Стаята на Изабела Images1wtx
Банята и също бе в сини цветове. Тя обожаваше след всеки изморителен ден на тренировки и т.н. да релаксира във ваната. Вътре също ухаеше на всякакви цветя ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Стаята на Изабела EmptyНед Авг 19, 2012 1:12 am

Веднага щом се прибрах от хижата на децата на титаните, където бях с Лоло, се метнах на леглото ми. Бях направо смазана. Мисълта за една отпускаща вана ме одобри. Станах от леглото си. Пуснах песни от MP3 плеъра си и го метнах на леглото. Кънтящата музика се чуваше из цялата ми стая и баня. Грабнах една бяла кърпа от килера си. Щом стъпих в банята крушките по тавана светнаха. Приближих се към ваната и пуснах водата, за да се напълни. Изсипах пяна вътре за балончета. Вързах косата си на небрежен кок, съблякох дрехите си и се потопих във ваната. Усетих как всяка клетка от тялото ми, как всеки мускул се отпуска. Такова блаженство .. Всички беше прекрасно. Затворих очи и въздъхнах облекчено..
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Стаята на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Стаята на Изабела EmptyНед Авг 19, 2012 4:30 pm

- Изабела! - викнах аз и потропах на вратата на стаята, надявайки се да не я събуждам.
Не обичах да ставам рано, но не обичах и да тичам в топло време, а и то не беше толкова рано, така че би трябвало вече да е станала. Бях се приготвила за спринт и за чупене на рекорди. Или просто един дълъг маратон, буф! Най-много тях ги мразех, но нямах голям избор - трябваше и това, поне веднъж седмично, макар че аз обикновено и кросовете ги пробягвах с бързо темпо. А кога ли щях да се върна в Испания пак... Един бог знае! Но като се замисля... Би трябвало и те да не знаят.
Ето, пак се проявих - бях се приготвила за спринт и постоянно да сменям темата. Бях си обула къси панталонки и потник, защото се очакваше да стане топло, а косата ми беше на опашка, защото брат ми все повтаряше, че футболитките ходят на опашки, за да тичат по-бързо, и че би трябвало да работи и при атлетите. Аз предпочитах кок, но какво мога да направя срещу него. Негодникът му с негодник!
- Изабела! - викнах отново аз. Тя сама се беше набутала в капана, така че нямаше измъкване.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Стаята на Изабела EmptyНед Авг 19, 2012 4:58 pm

- Изабела! - чу се викът на Лоло.
Стреснах се. Отворих внезапно очи и си фраснах главата във облегалката на ваната .. Огледай се. Цяла вечер ли бях киснала във водата. Не ми се мислеше как изглеждах в момента. Станах от ваната и огледах тялото. Интересно беше, че не бе сбръчкано. Увих бялата кърпа около тялото си и излязох от банята. На вратата се чукаше настоятелно. Притичах до нея и я отворих. Беше Лоло и ме гледаше лошо.
- Добро утро - усмихнах й се. - Влез..
Тя влезе в стаята ми и седна на леглото ми. Отворих килера с дрехите си. Избрах си дрехи и в следващия миг изглеждах така: http://data.whicdn.com/images/34389634/tumblr_m8dk96Adea1rsx0fro1_400_large.gif . Уохоо, знаех си, че мога де се преобличам, когато си поискам .. Знаех сии !! Не ми обръщайте внимание !! Обух си любимите баскетболни кецове, тъй като ми бяха най-удобни и вързах косата си на небрежен кок.
- Е, ще тръгваме ли? - повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло


Брой мнения : 51
Точки : 125
Join date : 12.08.2012
Age : 24

Стаята на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Стаята на Изабела EmptyНед Авг 19, 2012 5:35 pm

Тя дойде и отвори. Беше по хавлия, но в момента, в който отиде до гардероба си, беше облечена в спортни дрехи. Е, признавам й го - да си дете на Афродита си беше яко.
- Извинявай, не знаех, че се къпеш. - казах, леко стеснително. - Не забравяй, че после ще се хвърлим и във водата. - подсмихнах се. Наистина обичах да плувам. - Е, къде отиваме сега? - попитах заинтригувано. Радвах се, че ще мога да потренирам малко. Или много.

П.П.: Ако искаш пиши направо на друго място. Където решиш ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Изабела Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Изабела   Стаята на Изабела Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Изабела
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Фобос(известна още като "Стаята на Писъците)
» Стаята на Посейдон
» Стаята на Хера
» Стаята на Женевивев
» Стаята на Афродита

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на АФРОДИТА-
Идете на: