Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Кафенето Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Кафенето New_st10
Top posters
Атина
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Посейдон
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Sandara.
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Анабет
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Афродита
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Ариа
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Хататила
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Зевс
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Кафенето I_vote_lcapКафенето I_voting_barКафенето I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Кафенето EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Кафенето EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Кафенето EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Кафенето EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Кафенето EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Кафенето EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Кафенето EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Кафенето EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Кафенето EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Кафенето

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 2:59 am

Кафенето 1213681848xevu92
Лагерниците в "Юпитер" го наричат "кафене" по-скоро на шега, защото това определено не прилича на такова. Отвън е много китно и всъщност дори е на стотина метра извън границите на лагера, въпреки че героите често го посещават. Отвътре не е нищо особено, дори е леко неугледно и прилича малко на ученическа кафетерия.
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 2:32 pm

Седнах на крайната маса на кафенето, при това с гръб към вратата. Взех си една ябълка и едно "Корни" и оставих книгата, която четях, на масата пред себе си.
Точно днес единственото ми желание беше анонимност - не исках да срещам никой, който ме познава, да се отпусна, далеч от всичко.
Чух как звънчето на вратата звънна, когато някой влезе, и аз отметнах коса от лицето си, за да мога да надникна през рамо. Беше момиче. Усмихнах й се, защото някак си въпреки, че не исках да се виждам със стари познати, не пречеше да се запозная с нови хора.
- Здрасти! - усмихнах й се с обичайната си дружелюбна усмивка. - Аз съм Таря Тайтейлилан, дъщеря на Марс и Венера.
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 2:39 pm

Лусинда Емили Мартинез:

Бях гладна, защото не бях закусвала. Отидох до кафенето за да си взема нещо за ядене. Влязох в кафенето и усетих, че не съм сама. Видях някакво мимиче, богиня по-точно, при това дъщеря на Марс и Венера. Отидох до бара и си взех чиния бъркани яйца с бекон и мляко с какао. Отидох до момичето и я поздравих малко сковано. Бях нова тук и имах нужда да се запозная с колкото се маже повече хора. Имах нужда от подкрепа, точно така, от подкрепа.
-Здравейте. Аз съм Лусинда Емили Мартинез, но ми викат Лу. Дъщеря на Тривия.
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 2:48 pm

Лусинда Емили Мартинез. Името ми хареса, червенокосата му притежателка ми се стори симпатична, но несигурна, така че реших да й помогна да се отпусне в цялата тази лудост - особено ако току-що бе разбрала, че е дъщеря на богиня.
Милата усмивка остана на лицето ми и аз направих знак, с който исках да кажа, че може да седне на моята маса. Изглеждаше свястна, но очевидно беше нова тук. Спомних си как се чувствах аз самата в началото, когато разбрах за родителите си.
- Няма нужда да ми говориш на Вие, Лу. - засмях се. - Аз съм на седемнадесет, а родителите ми нямат чак такова значение. Приятно ми е да се запознаем.
Дъщеря на Тривия... богинята на магията! Беше ми любопитно да видя нейно дете, защото май досега не ми се беше случвало.
- Аз съм тук от близо година. - споделих и си спомних предположението си, че вероятно не е тук от много отдавна. - А ти кога пристигна?
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 2:58 pm

Лусинда Емили Мартинез:

-Ами... Преди няколко дни.-понечих да се усмихна, когато в главата си чух глас."Хайде, отпусни се. Не бъди чак толкова срамежлива. Момичето е много мило. Предчувствам, че ще станете приятелки" Този глас. Гласът на майка ми. В мигове на голяма нужда тя ми нашепва какво да правя, за което съм и благодарна. Реших да послушам майка си.- Точно така, преди няколко дни.-турих си най-широката усмивка.-Тук е страхотно! Имате място за всичко. Ходила ли си на връх "Диабло"? Аз да.-защо се разбъбрих изведнъж? Не знаех, но очите на Таря заискряха по нежно. Явно беше свикнала новаците да се разбъбрват пред нея.-Аз съм на 14.
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 3:02 pm

Усмихнах се, когато видях, че тя очевидно се отпуска и бях облекчена. Не знаех от какво е дошла промяната, но бях благодарна - заради самата Лу и защото по принцип не обичах да се отнасят с мен, сякаш мога да изпепеля човек с поглед, само защото бях богиня.
- А аз - на седемнадесет. - казах. - И да, наистина тук всичко си има местенце. Ще видиш, че и хижата ще ти хареса. - уверих я. Хижите бяха слънчеви и много приветливи. Не знаех какво точно харесва Лу, но със сигурност щеше да намери своето място.
- Радвам се, че ти харесва тук. И да, била съм, веднъж. Но май не мисля да повтарям преживяването. - засмях се звънко и после въздъхнах.
- Когато приключим със закуската, мога да ти разкажа за лагера, ако искаш? - предложих спонтанно..
Върнете се в началото Go down
Клариса ла Рю
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Клариса ла Рю


Брой мнения : 150
Точки : 254
Join date : 18.07.2011

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 3:08 pm

Лусинда Емили Мартинез:
Радвах се че имах майка, която толкова много ми помага. Поне не бях сама. Баща ми, бог да го прост, винаги казваше, че имам талант да намирам приятели. До сега не бях особено сигурна в това.

-Да, благодаря.-отговорих на предложението на Таря. Можеше пък да се срещна с още хора!

ПП.-Извинявай за краткия пост. Днес музата ми хич я няма.
Върнете се в началото Go down
Ейлийн Белкор
Дъщеря на Арес
Дъщеря на Арес
Ейлийн Белкор


Брой мнения : 145
Точки : 248
Join date : 29.03.2010
Age : 27
Местожителство : Empathica

Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето EmptyСъб Окт 01, 2011 9:05 pm

Бях доволна, че мога да се изявя като разказвач, така че веднага подхванах. Вече тъй или иначе се бях наяла.
- Лагерът е основан преди около двеста години, когато първите заселници от Европа са дошли тук. Тогава Венера, моята майка, създала лагера, за да могат децата на боговете да се обучават тук и да стават герои.
С времето това място се разраствало и тя успяла да си създаде мрежа от съюзници из Щатите, които да й помагат. Изградили хижите - по една на трима или четирима богове. Твоята, например, освен за Тривия, е също така за децата на Минерва, Бакхус и Янус.
Преди стотина години Легарът придобил вида, който има днес, макар че в наши дни, разбира се, на места са добавени някои нови технологии и открития като Интернет, връзка с телефон... подобни неща. И оттогава ние сме тук. - разперих ръце и се усмихнах, за да демонстрирам мащаба на мястото. - И чакаме да бъдем изпратени на подвиг. - завърших театрално накрая..

P.S.: Няма проблем. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето   Кафенето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафенето под моста
» Кафенето "Ню Йорк Сити"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Древна Гърция и околностите :: Лагер Юпитер-
Идете на: