Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 New_st10
Top posters
Атина
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Посейдон
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Sandara.
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Анабет
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Афродита
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Ариа
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Хататила
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Зевс
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_lcapТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_voting_barТроната зала на Боговете от Олимп - Page 2 I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Троната зала на Боговете от Олимп

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:40 am

Усмихнах се на Афродита и й смигнах, а устните ми оформиха едно "Ще ти разкажа после", след което студените ми, тъмни очи отново се обърнаха към повелителя на небето.
- Сред хората, имах работа. - гласеше лаконичния ми отговор. - Татко? - гласът ми се извиси с една-две октави. - Нима ме смяташ за мошеник? Крадец? - попитах заплашително, после затворих очи, за да успокоя страстите. - В смисъл, бил съм сред заподозряните в масова кражба на Символи на властта на боговете, така ли? - този въпрос беше изречен малко по-спокойно, понеже неочаквана помощ дойде от Афродита, която ме гледаше разтревожено. Това ме успокои. Тя винаги успяваше да ме успокои...
Върнете се в началото Go down
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:44 am

Стреснах се от яростта на Зевс и се свих в трона си, като продължавах да хвърлям на Арес погледи тип "успокой се, по дяволите, не си помагаш!", но кой ли ме слуша...
- Татко... - разпротестирах се, но после млъкнах, защото така и аз щях да си изпатя. - Не е виновен... - измърморих недоволно, но не смеех да кажа нещо повече.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:46 am

- Като не се появи, какво друго мога да си помисля. Трябва да спреш да се държиш така детински, Арес. Не ти отива. Щом сме орекли точен ден и час ти трябва да се появиш, а не да се шляеш по улиците на Земята. Това да не се повтаря повече!!!
Успокоих се след тези думи и се загледах в празното място на Хермес.
- Къде е този нехранимайко сега? Много добре знае, че не се напуска така съвет.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 2:50 am

- Гледай си мълниите и... - започнах да проклетисвам, но бързо се спрях, защото знаех, че не е никак умно да се заяждам така, но после се вбесих и изтъкнах:
- Ами, татко, кажи ми какво да правя, търся виновника сред хората. Афродита ми каза... - е, добре, и това не беше добра идея. - Че са й откраднали лъка. Това малко ли е?! Колко още неща трябва да се случат, за да се вземат мерки? - възмутих се, макар че това последното изречение го добавих по-скоро за да го разсея от факта, че явно доста често съм говорил с Афродита, та да знам всичко...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 4:08 am

Не обърнах внимание на богът на войната. Извъртях глава от него и заговорих с тих глас:
- Братя мои, ако нещо се случи с мен има само един човек на света, който може да управлява мълнията. Тя ...е моя дъщеря. - при тези думи Хера се стресна. - Тя е моя родна дъщеря, както и на Хера. Когато се роди наредих да я изпратят надалеч. Имаше онзи блясък в очите, който може да те накара да потрепериш от страх. Когато се роди накарах Хадес да заличи спомените на всички ви за станалото. Дори и своите.
- Прав си. Непомня да е имало такова нещо...
- Да. Трябва да я намерим. Името й е Елена доколкото знам. Доста е могъща и е напът да бъде Богиня. Би трябвало да е на 17 някъде... Аполон, Арес и Хермес ... намерете я. Доведете я тук, за да може да е готова. Да се обучава да заеме мястото ми!
Върнете се в началото Go down
Афродита
Модератор
Модератор
Афродита


Брой мнения : 258
Точки : 424
Join date : 25.03.2010
Age : 27
Местожителство : Over the hills and far away...

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 11:09 pm

Изнизах се от залата, тръгвайки към плажа, защото напрежението тук ми идваше в повече. Усещах емоциите на всички и това ме изнервяше, защото се караха и чувствата им бяха негативни. Направо ме заболя главата.
- Излизам. - обявих тихо и излязох през огромните порти, като едва-едва съумях да ги отворя. - Ако има нещо, повикайте ме. - това го казах като че ли за да отчета дейност пред останалите, сякаш отивам да върша нещо важно, а всъщност щях да ходя на плаж...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyЧет Мар 25, 2010 11:11 pm

Проследих Афродита с известна завист в погледа. Исках и аз да изчезна нанякъде, на Земята беше доста по-забавно, отколкото тук.
- Твоята дъщеря?! - разпротестирах се, но бързо млъкнах, понеже едва ли имах право да вдигам много врява, все пак естествено, че неговата дъщеря щеше да наследи трона му. Излязох с мърморене, като се надявах да си намеря къде да се запилея и Аполон и Хермес да се занимават с това, което е възложил и на трима ни, макар че може би щях все пак да открия въпросното момиче...
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:15 am

Влязох в залата, търсейки Зевс.Видях го да стои замислен в един ъгъл и отидох до него.
-Татко! Трябва да поговорим.
Той се обърна към мен, вдигнал въпросително вежди.
-Защо си скрил от мен, че имам сестра? И защо реши, че сега е моментът да я забъркаш във всичко? Не разбирам... Посейдон е разтревожен и откровено казано това никак не ми харесва..
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:17 am

Влезнах в тронната зала след Атина.Застанах на няколко крачки от тях и се престорих,че не стана дума за мен.
- Уверявам те че е имал само добри намерения...-погледнах Зевс.-Нали,братко? Не би скрил нещо от нас ако не е за добро...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:25 am

Посейдон наистина беше добър - въпреки всички тревоги, които бе имал заради постъпката на Зевс, сега той го оправдаваше... Изумително.Погледнах въпросително чичо си, не разбирайки.
-Това не променя нещата... Трябваше да ни каже.Или поне Теб да осведоми - все пак си му брат.. Не мога да проумея защо не ни е казал за Елена. Може би е искал да я предпази, но дори и ние да знаехме за нея, тя нямаше да бъде в опасност, все пак никой не знае къде е...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:34 am

Въздъхнах и погледах Зевс.
-Атина е права ,братко! Можеше да ни кажеш, не! Трябвало е да ни кажеш по-рано и сега вместо да търсим Елена щяхме вече да сме намерили решение на проблема!-огледах залата.Боговете сигурно са се оттеглили по стойте си.Дали Хадес,брат ми, се е върнал в подземното царство при жена си или е послушал Зевс и е останал на Олимп...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:47 am

-Разбира се, че е трябвало да ни каже...
Тъкмо щях отново да се обърна към Зевс, когато ми просветна.
-Не може да бъде.. - Подпрях се на стената. -Сега всичко се връзва! Помислете! Някой събира символите на властта на всички Богове... И Зевс каза, че само Елена може да използва Гръмотевицата му.От което следва, че само тя може да използва най-добре и Оръжията на Другите Богове.. Ами ако Кронос я е настроил срещу нас и тя е негова съюзница по случайност? Може и да е станало недоразумение... Или още по-лошо - може би Елена е предателят... Тя може да влиза в Лагера, нали татко?
Обърнах се към Зевс.И двамата с Посейдон мълчаха - и нищо чудно.И аз още не можех да осъзная това, което бях казала, но възможността предположенията ми да са вярни беше плашещо голяма...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:56 am

- Не е Елена! - казах аз спокойно.
- От къде може да си сигурен? - попита ме Посейдон.
- Има своите доводи. Не е тя казвам ви още веднъж. - казах аз и въздъхнах. Отправиха ми толкова много нападки, че не знаех от коя първо да се защитя. Първо трюбваше да ги разсея от мисълта Елена да е похитителят на мълнии и другите елементи. - Не е тя! - отново промълвих и се загледах в страничния прозорец. Какво щях да им кажа?! Та аз не можех да подредя своите мисли в главата си!
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 1:59 am

Въздъхнах и отидох при брат си,сложих ръка на рамото му.
-Вярвам ти ,братко!
Обърнах се към Атина.
-Има много малък шанс Елена да е замесена,но не е достатъчно голям за да повярвам,че тя има пръст във всичко това.Кронос не е чак толкова хитър,пък и едва ли знае за нейното съществуване... тя самата не знае за нашето съществуване!
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:03 am

- Знае! - поправих брат си. - Тя знае доста неща ..., но никога не би ги използвала срещу нас. - казах им уверено аз и се загледах в Атина. Беше пребледняла. Май това й идваше в повече.
- Аз ... говоря с нея понякога. Помагам й когато е в беда и се опитвам да й давам добри съвети като добър баща..., въпреки че не съм. Тя е много умно и амбицирано момиче! - похвалих я аз и се загледах отново в далечината.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:07 am

-Значи тя знае? От колко време е наясно? Това трябва да се обмисли... Ще прегледам фактите, но все пак... Тревожа се. Ако Елена попадне в неподходящи ръце, би било сериозен проблем за нас... Искам да предотвратя всякакви бъдещи опасности за нас и най-вече за децата ни.А и сегашното положение.. Нещата не вървят на добре. Татко, а и как ще открием сестра ми? Имаш ли представа къде е тя?
Обърнах се към Зевс. Всичко беше толкова объркано... Ситуацията се оказа по-сложна, отколкото мислех.Не можех да мисля трезво.. А за да изготвя подходяща стратегия в сегашното положение, имах нужда умът ми да е бистър.Затворих очи и се обърнах с гръб към Зевс и Посейдон, опитвайки се да се съсредоточа...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:10 am

Погледнах брат си леко ядосан. Явно не е и добър брат...
-Това няма значение сега.Важното е че не е замесена...
Това не е напълно вярно.Възмутен съм че пази такива неща от мен в тайна.Поклатих глава и погледнах Атина.Всичко това ще ни докара сърдечни удари...
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:15 am

-Да, трябва ми само минутка... Ще излезна на въздух и се връщам.
Трябваше да помисля.. Имах нужда да подредя нещата.Бях толкова разочарована от баща си.Значи е помагал на Елена... Помислих за Анабет и почувствах разбиране и недоволство - чувствах се пренебрегната.. Минах през големите врати и седнах на стълбите точно пред залата.Трябваше да осмисля фактите и всичко случило се.Трябваше да осмисля и постъпките на Зевс - дали някога щях отново да му вярвам?..
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:20 am

Погледнах Брат си.
- Ами Атина?-попитах го.-Да си признаем,Зевсе! Не си бил добър брат,но с теб все пак се разбираме! Не си бил добър баща със никое от децата си... Защо Елена? Защо не покажеш малко обич и към Атина?
Стиснах зъби и го погледнах изпипателно.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:22 am

- Престани, Посейдоне! Тя ще се оправи. Не мога да кажа същото и за другата си дъщеря. Тя имаше проблеми или поне така разрах. Не знам къде е... не съм се свързвал с нея от няколко месеца. Мога да пробвам. - казах аз и се съсредоточих.

***

"Елена. Елена ... там ли си? Моля те, отговори ми!"
"Какво искаш ...татко?"
"Къде си?"
"У дома. В Ню Уорк."
"Ще дойда да те взема. "
"Какво? Защо?"
"Има проблем горе и ни трябва помоща ти. Знаеш, че нямаше да те викам, ако наистина не беше важно..."
"Добре, добре! Щом настояваш..., но когато всичко премине - знаеш че имаме договорка."
"Не се притеснявай за това сега. Приготви се и довечера ще дойда да те взема. Не отваряй вратата на никого, нали знаеш?"
"Да, да. Особенно, ако е над 3 метра!" - каза тя и се засмя на ум.


Приключихме връзката и се обърнах към брат си и Атина.
- Довечера ще я доведа.
Върнете се в началото Go down
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:27 am

-Добре...
Казах и кимнах.Погледнах към Атина и отидох при нея.Седнах до нея на стъпалата.
- Не му обръщай толкова много внимание.Все пак е Зевс...
Казах и се засмях.
-Довечера ще се запознаем със сестра ти...-усмихнах се. Опитвам се да я разведря,но нещо не ми се получава.
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:30 am

- Хайде! - казах аз и се приближих към тях. Подадох ръка на Атина и продължих. - Тръгваме ли?
- Къде? - попита тя още мрачна.
- Нали искаш да се запознаеш със сестра си? Ела с мен и ще се запознаеш. Казваш, че никога не те викам да идваш с мен на сложни мисии, е сега го правя. Идваш ли? - попитах я, все още подавайки й ръка. Посейдон щеше да преживее да не дойде. За Атина не бях толкова сигуран. Тя бе моята дъщеря - моето най-ценно съкровище.
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:38 am

Погледнах изненадана към Зевс и станах още по-нервна.Поколебах се, гледайки ръката му и кимнах.
-Ще дойда, но бих искала и Посейдон да ни придружи, ако нямаш против...
Имах нужда от някой, на който мога да се доверя.Имах нужда от дъщеря си, но Посейдон щеше да ми помогне не по-зле и от Анабет...
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Посейдон
Бог
Бог
Посейдон


Брой мнения : 631
Точки : 974
Join date : 24.03.2010
Местожителство : Лагера на нечистокръвните

Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:41 am

Изправих се и и погледнах Зевс. Идеята да се срещна с Елена сякаш не му се хареса.Подадох ръката си на Анабет.
-Няма смисъл да отлагаме повече!-това беше самата истина,пък и си умирам от любопитство да се срещна с Елена.-Да вървим!
Върнете се в началото Go down
http://garcia.patevoditel.bg/img/greece-flag.gif
????
Гост




Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 2:43 am

Погледнах преценяващо Посейдон и накрая реших:
- Добре! Но при едно условие. - те повдигнаха изненадано глави към мен. - Станете с човешки размери. Не искам да плашил Елена. Тя не е свикнала още... Моля ви!
Имах чуството, че това им се струваше смешно, но те решаваха. Тя ми бе обещала, че няма да пуска в къщата си някой над три метра...!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Троната зала на Боговете от Олимп   Троната зала на Боговете от Олимп - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Троната зала на Боговете от Олимп
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Втората столова на Боговете
» Голямата зала
» Пътят към Олимп
» Пътят към Олимп
» Първата столова на Боговете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: Архивът на града :: Архив-
Идете на: