Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Примерен Роул Плей пост Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Примерен Роул Плей пост New_st10
Top posters
Атина
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Посейдон
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Sandara.
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Анабет
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Афродита
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Ариа
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Хататила
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Зевс
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Примерен Роул Плей пост I_vote_lcapПримерен Роул Плей пост I_voting_barПримерен Роул Плей пост I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Примерен Роул Плей пост EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Примерен Роул Плей пост EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Примерен Роул Плей пост EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Примерен Роул Плей пост EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Примерен Роул Плей пост EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Примерен Роул Плей пост EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Примерен Роул Плей пост EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Примерен Роул Плей пост EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Примерен Роул Плей пост EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Примерен Роул Плей пост

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост EmptyСъб Сеп 24, 2011 8:44 pm

Тази тема е направена специално за кандидатите от ето ТАЗИ. За да станете водач на хижата си, трябва тук да постнете един примерен роул плей пост. Той трябва да е малко по-различен от тези, които обикновено пишете.
- Най-малко 15 реда пост!
- Спазвайте правилата за писане! Има една специална тема в раздел "Правила", която ще ви помогне: Граматически правила за писане. Придържайте се към тях и ни покажете как пишете.

Може да избирате от следните теми:
* Героят/Героинята Ви умира и се озовавате в Тартар/Елисейските полета

* Героят/Героинята Ви е предизвикан/а на двубой и е на път да загуби

* Героят/Героинята Ви попада в лабиринта на минотавъра

* Героят/Героинята Ви е откраднал (по погрешка) мълнията на Зевс и се изправя пред ядосания Гръмовержец

Ще получите отговор в срок до три дни.
Успех!


Последната промяна е направена от Катрин Уейтън на Нед Сеп 25, 2011 12:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:44 pm

Бях озадачена. Имах сестра?!? При това от същите родители?!? О, щях да убия баща си щом го намерех! Както и да е. Реших, че щом сме сестри би трябвало да се сближа малко с Хейли. Все пак беше по-малка от мен и беше уплашена. Усещах я, че беше. Не че аз не бях, просто не се иненадах толкова много. Радвах се, че имам сестра, при това на мания котки. О, с нея щяхме да се разбираме чудесно.
-Ела, трябва да излезем от тук.-поведох я на някъде, защото и представа си нямах къде е изхода. Защо изобщо се бях забъркала в това? Да се изгубя в лабиринта на минотавъра! Не само забърках себе си, а и новооткритата си сестра.
Та, както казвах, поведох я нанякъде, а рижавият й котарак подтичваше зад нея. Отгатнах как се казваше - Лиам. Хубаво коте беше, а и бях на сто процента сигурна, че щеше да е пълна противоположност на Шадоу. Моят котарак само бели правеше. Най- ясно си спомням една :

" Бях адски изморена и единственото което исках беше да се строполя на леглото си. Хижата беше огромна и не знаех къде точно беше стаята ми, затова обиколих всички стаи докато най-сетне налучках своята. Щом отворих вратата заварих пълна бъркотия. Дрехите ми разпиляни, парфюмите и лаковете ми счупени седяха на земята, чаршафите ми бяха раздрани и веднага се досетих кой е пакостникът.
-Шадоу!-изкрещях с всички сили името на котарака си, който беше свикнал да прави такива поразии. Из едно от шкафчетата се подаде главата на непослушкото. Измяука най- невинно, като казваше:,,Не бях аз! Честна дума!”, но по всичко си личеше, че е минал, като торнадо из стаята ми..."



ПП.-Каква е присъдата?*тъм, дъм, дъм*


Едит от: Тира Хиуксет-правописни и пунктуационни грешки.






Последната промяна е направена от Хататила на Пон Сеп 26, 2011 1:08 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Sandara.
Админ
Админ
Sandara.


Брой мнения : 586
Точки : 1611
Join date : 10.04.2010
Age : 24

Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:57 pm

Явно аз ще бъда първата, която ще си изкажа мнението. Много се смутих, когато видях, че си написала шкаФчета с "в". Ако подобна дума те обърква, първо й провери множественото число-шкаф-шкафове.
Отново имаш грешни абзаци и това "Не, че...". Запетайката там изобщо не трябва да има. На някои места имаш изядени букви.
Иначе като цяло е добре, сюжета е хубав, по-добра си станала с описанията. Нека видим какво ще каже Катрин.
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост EmptyНед Сеп 25, 2011 12:32 am

Грешки има, това е ясно - старай се да ги избягваш за в бъдеще. По принцип знаещ и можещ човек може да напише красиви неща и в пет реда, но когато са повече, можем да преценим по-добре как се справя. Моя съвет към теб е да пишеш повече. Не знам дали си чела темата, която посочих по-горе, но ако не си - държа да го направиш.
Е, приета си. Честито! Smile
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките
Хататила


Брой мнения : 193
Точки : 348
Join date : 15.07.2011
Age : 24

Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост EmptyНед Сеп 25, 2011 12:33 am

Мерси, мерси мерси! *става от стола и скача колкото се може по-високо от радост*
Върнете се в началото Go down
Атина
Админ
Админ
Атина


Брой мнения : 1129
Точки : 1716
Join date : 24.03.2010

Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост EmptyНед Сеп 25, 2011 12:53 am

Ами, не мисля, че е наложително, но бях помолена да изкажа мнение за РП-то ти и ще го направя Wink
Така, откъм дължина е добро - не си разтягала локуми, но не е и хипер кратко и сбито. Откъм правопис не е лошо, но пак си личат някои пропуски. Откъм пунктуация - Леле! Имаш бая пропуснати запетаи, а в последното изречение си добавила пък не където трябва... Обърни внимание на препинателните знаци Wink
Откъм сюжет ми хареса - занимателно и интересно. Имаш обаче някои неточности - пишеш за лабиринт, без дори да уточниш какъв е този лабиринт, как сте попаднали там и как героинята ти мисли да се измъкне от ситуацията. Освен това, поста ти е написан толкова добре, че спокойно можеш да го допълваш и още - развихри въображението си, не спирай със спомена за котката. Прибави и диалог, думи между героинята ти и сестра й, ще стане още по-интересно Wink Дори ако се развихриш, няма да усетиш как сама се унасяш в сюжета си и това, което пишеш ((:
Като цяло, бих обобщила, че поста ти е добър и ми изглежда обещаващ - можеш доста да напреднеш с писането, стига да желаеш да се развиваш де Wink
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Примерен Роул Плей пост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Примерен Роул Плей пост Empty

Върнете се в началото Go down
 
Примерен Роул Плей пост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Масов Роул Плей!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития-
Идете на: