Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Примерен Роул Плей пост

Go down 
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ

Брой мнения : 840
Точки : 3141

ПисанеЗаглавие: Примерен Роул Плей пост   Съб Сеп 24, 2011 8:44 pm

Тази тема е направена специално за кандидатите от ето ТАЗИ. За да станете водач на хижата си, трябва тук да постнете един примерен роул плей пост. Той трябва да е малко по-различен от тези, които обикновено пишете.
- Най-малко 15 реда пост!
- Спазвайте правилата за писане! Има една специална тема в раздел "Правила", която ще ви помогне: Граматически правила за писане. Придържайте се към тях и ни покажете как пишете.

Може да избирате от следните теми:
* Героят/Героинята Ви умира и се озовавате в Тартар/Елисейските полета

* Героят/Героинята Ви е предизвикан/а на двубой и е на път да загуби

* Героят/Героинята Ви попада в лабиринта на минотавъра

* Героят/Героинята Ви е откраднал (по погрешка) мълнията на Зевс и се изправя пред ядосания Гръмовержец

Ще получите отговор в срок до три дни.
Успех!

In my field of paper flowers
And candy clouds of lullaby
I lie inside myself for hours
And watch my purple sky fly over me

Последната промяна е направена от Катрин Уейтън на Нед Сеп 25, 2011 12:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките

Брой мнения : 193
Точки : 348

ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Съб Сеп 24, 2011 9:44 pm

Бях озадачена. Имах сестра?!? При това от същите родители?!? О, щях да убия баща си щом го намерех! Както и да е. Реших, че щом сме сестри би трябвало да се сближа малко с Хейли. Все пак беше по-малка от мен и беше уплашена. Усещах я, че беше. Не че аз не бях, просто не се иненадах толкова много. Радвах се, че имам сестра, при това на мания котки. О, с нея щяхме да се разбираме чудесно.
-Ела, трябва да излезем от тук.-поведох я на някъде, защото и представа си нямах къде е изхода. Защо изобщо се бях забъркала в това? Да се изгубя в лабиринта на минотавъра! Не само забърках себе си, а и новооткритата си сестра.
Та, както казвах, поведох я нанякъде, а рижавият й котарак подтичваше зад нея. Отгатнах как се казваше - Лиам. Хубаво коте беше, а и бях на сто процента сигурна, че щеше да е пълна противоположност на Шадоу. Моят котарак само бели правеше. Най- ясно си спомням една :

" Бях адски изморена и единственото което исках беше да се строполя на леглото си. Хижата беше огромна и не знаех къде точно беше стаята ми, затова обиколих всички стаи докато най-сетне налучках своята. Щом отворих вратата заварих пълна бъркотия. Дрехите ми разпиляни, парфюмите и лаковете ми счупени седяха на земята, чаршафите ми бяха раздрани и веднага се досетих кой е пакостникът.
-Шадоу!-изкрещях с всички сили името на котарака си, който беше свикнал да прави такива поразии. Из едно от шкафчетата се подаде главата на непослушкото. Измяука най- невинно, като казваше:,,Не бях аз! Честна дума!”, но по всичко си личеше, че е минал, като торнадо из стаята ми..."

ПП.-Каква е присъдата?*тъм, дъм, дъм*

Едит от: Тира Хиуксет-правописни и пунктуационни грешки.

Последната промяна е направена от Хататила на Пон Сеп 26, 2011 1:08 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Вижте профила на потребителя
Sandara.
Админ
Админ

Брой мнения : 586
Точки : 1611

ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Съб Сеп 24, 2011 9:57 pm

Явно аз ще бъда първата, която ще си изкажа мнението. Много се смутих, когато видях, че си написала шкаФчета с "в". Ако подобна дума те обърква, първо й провери множественото число-шкаф-шкафове.
Отново имаш грешни абзаци и това "Не, че...". Запетайката там изобщо не трябва да има. На някои места имаш изядени букви.
Иначе като цяло е добре, сюжета е хубав, по-добра си станала с описанията. Нека видим какво ще каже Катрин.

My diamond ring so bling bling

Meow~

Вижте профила на потребителя http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Катрин Уейтън
Админ
Админ

Брой мнения : 840
Точки : 3141

ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Нед Сеп 25, 2011 12:32 am

Грешки има, това е ясно - старай се да ги избягваш за в бъдеще. По принцип знаещ и можещ човек може да напише красиви неща и в пет реда, но когато са повече, можем да преценим по-добре как се справя. Моя съвет към теб е да пишеш повече. Не знам дали си чела темата, която посочих по-горе, но ако не си - държа да го направиш.
Е, приета си. Честито! Smile

In my field of paper flowers
And candy clouds of lullaby
I lie inside myself for hours
And watch my purple sky fly over me

Вижте профила на потребителя http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Хататила
Богинята на котките
Богинята на котките

Брой мнения : 193
Точки : 348

ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Нед Сеп 25, 2011 12:33 am

Мерси, мерси мерси! *става от стола и скача колкото се може по-високо от радост*
Вижте профила на потребителя
Атина
Админ
Админ

Брой мнения : 1129
Точки : 1716

ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   Нед Сеп 25, 2011 12:53 am

Ами, не мисля, че е наложително, но бях помолена да изкажа мнение за РП-то ти и ще го направя Wink
Така, откъм дължина е добро - не си разтягала локуми, но не е и хипер кратко и сбито. Откъм правопис не е лошо, но пак си личат някои пропуски. Откъм пунктуация - Леле! Имаш бая пропуснати запетаи, а в последното изречение си добавила пък не където трябва... Обърни внимание на препинателните знаци Wink
Откъм сюжет ми хареса - занимателно и интересно. Имаш обаче някои неточности - пишеш за лабиринт, без дори да уточниш какъв е този лабиринт, как сте попаднали там и как героинята ти мисли да се измъкне от ситуацията. Освен това, поста ти е написан толкова добре, че спокойно можеш да го допълваш и още - развихри въображението си, не спирай със спомена за котката. Прибави и диалог, думи между героинята ти и сестра й, ще стане още по-интересно Wink Дори ако се развихриш, няма да усетиш как сама се унасяш в сюжета си и това, което пишеш ((:
Като цяло, бих обобщила, че поста ти е добър и ми изглежда обещаващ - можеш доста да напреднеш с писането, стига да желаеш да се развиваш де Wink

ПисанеЗаглавие: Re: Примерен Роул Плей пост   

Примерен Роул Плей пост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1