Мястото за богове, чудовища и герои.

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Top posters
Атина

Катрин Уейтън

Посейдон

Sandara.

Анабет

Афродита

Ариа

Хататила

Зевс

Katherine Pierce

Latest topics
» Станете наши приятели
Съб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Пет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Вто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Нед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Сря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Вто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Сря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Съб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Пет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

Share | 

Общата стая

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Нед Авг 19, 2012 12:19 am

- Амии обикновено не отказвам на храна, защото се храня като прасе - засмях се. - Но сега се надух с тези ягоди и .. Благодаря все пак - усмихнах ѝ се.
Започнах да обмислям къде да тичаме.
- Ами ако искаш на плажа? - предложих . - Така ще можем след като се натичаме едно хубаво да се хвърлим във водата .. Чувството е великолепно - засмях се. - И всъщност, много ми се плува, но съм много изморена, пък и вече се стъмнява .. Ако харпиите ни намерят извън хижите толкова късно .. просто не ми се мисли - тръснах глава и се засмях. - Пък и съм много изморена.
Съвсем нехайно погледнах часовника си. Очите ми се уголемиха.
- Аз ще тръгвам, за да не бъде скоро изядена от харпия -засмях се. - Предлагам ти утре в 6 часа да се чакаме на плажа - усмихнах се и изхвърчах от хижата..

П.п. Предлагам ти или утре да започнем с тичането ;дд или малко по-късно довечера Smile)
Върнете се в началото Go down
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло

Брой мнения : 51
Точки : 125

ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Нед Авг 19, 2012 12:13 am

Обичаше да плува, беше се навила да тича с мен, беше толкова готина? Какво друго да искам? Момичето си беше идеално!
- Почваме от утре - повторих аз. - Ами, не знам. Където кажеш. Ти познаваш лагера по-добре от мен, така че предполагам знаеш по-добри места. - казах и последвах примера й като седнах на другото кресло. Бях доста изморена. - Искаш ли нещо за ядене? - попитах. - Предполагам, че трябва да има.
Казах го така, сякаш съм била тук преди и познавам всяко кътче от хижата. Истината е, че не знаех дали изобщо има храна в целия лагер, но аз да се покажа като дружелюбна, можеше да се изкарам и да не казвам каква.
- Искаш ли да идем да поплуваме после, ако не си много изморена? - попитах обнадеждено, макар че и на мен ми личеше, че имам нужда от почивка.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Нед Авг 19, 2012 12:02 am

- Обичаш да плуваш? - ухилих се. - Аз също.. Ами най-често плувам на плажа, но и на кея може - усмихнах се.
Настаних се на едно удобно кресло и затворих за миг очи и поех дълбоко въздух. Бях доста изморена от деня си.
- Е, как ще се разберем за утре? - попитах. - И къде ще тичаме? И почваме от утре, нали? - ухилих се, отново ..
Лоло
Богиня
Богиня
Лоло

Брой мнения : 51
Точки : 125

ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Съб Авг 18, 2012 11:59 pm

- Хижа за децата на титаните... - промълвих аз. - Интересно... Влез - казах на Изабела, защото тя стоеше едва ли не на прага. - Седни, ако искаш. Предполагам, че или съм единствената, или една от малкото, живеещи в тази хижа. Засега ще си оставя багажа тук, после ще го преместя, сега ме мързи. - признах си аз. - Знаеш ли някое добро място за плуване? - попитах аз, защото тя беше споменала, че има плаж. - Иска ми се да поплувам малко, защото това ми е другата страст, освен тичането. - казах аз и седнах на едно от канапетата. Между другото и самата стая беше интересна: имаше хубави мебели, хубава гледка, хубави растения... Направо да си го кажа, че беше хубава.
Вижте профила на потребителя
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън

Брой мнения : 840
Точки : 3141

ПисанеЗаглавие: Общата стая   Пет Сеп 23, 2011 5:09 pm

МЯСТО ЗА РП

In my field of paper flowers
And candy clouds of lullaby
I lie inside myself for hours
And watch my purple sky fly over me

Вижте профила на потребителя http://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   

Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на ТИТАНИТЕ-
Идете на: