Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Общата стая Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Общата стая New_st10
Top posters
Атина
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Посейдон
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Sandara.
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Анабет
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Афродита
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Ариа
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Хататила
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Зевс
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Общата стая EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Общата стая EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Общата стая EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Общата стая EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Общата стая EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Общата стая EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Общата стая EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Общата стая EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Общата стая EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Общата стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая EmptyПет Сеп 23, 2011 5:04 pm

Общата стая Interior-Design-in-dark-living-room-ideas
Общата стая също бе мрачна, както децата на Хадес и самия той обичаха. Не че го бе много грижа за децата му, но се бе погрижил обзавеждането да е по негов вкус, съответно и по този на децата му.

МЯСТО ЗА РП
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
Serena von Derevan
Дъщеря на Хадес
Дъщеря на Хадес
Serena von Derevan


Брой мнения : 27
Точки : 76
Join date : 08.02.2012

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Мар 10, 2012 3:23 pm

След непредвидената разправия, която отначало се очертаваше като забавен ден, аз се запътих към хижата на Хадес. Едно от малкото места, които се очакваше да съм видяла, а все още не бях. Странно е, точно хижата на баща ми да е останала скрита от мен, но ето, че е факт. Не бях я посещавала до сега. След дългата разходка си помислих, че ще е добре да си почина малко. Общата стая ми се стори добра идея. Вътре беше доста тъмничко, но какво друго да очакваш от Хадес и децата му? Тоест, братята и сестрите ми. Доста често забравях, че съм негова дъщеря. Докато се усетя, краката ми ме бяха отнесли до най-близкия стол и аз се отпуснах на облекалката му. Сигурно тази поговорка, че когато се измориш ще си починеш най-добре, е вярна. Нямах намерение да заспивам на стола, просто си почивах и се прозявах, и изглеждах готова за дрямка. Някой от старото ми училище би казал, че това си е мой проблем. Все тая... Отпуснах глава на стола, но в следващия момент се чу шум като от отваряне на врата. Обърнах се рязко и видях...
Върнете се в началото Go down
Abbie Conant
Дъщеря на Хадес
Дъщеря на Хадес
Abbie Conant


Брой мнения : 31
Точки : 28
Join date : 01.10.2011

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Мар 10, 2012 9:56 pm

Въпреки,че все още бях новото дете в лагера,се държах вече сякаш сам тук най-отдавна и най-разбирам нещата.Бях обиколила почти навсякъде и дори проведох разговор с две момичета на около моята възраст (които бяха деца на Атина съдейки по сивите им очи) които останаха много изненадани че има деца на Хадес,допуснати в лагера.След като се отдалечих,заканвайки им се какви неща може да им се случат ако не си държат носовете доло,а си ги виреха,попаднах на хижата на децата на Хадес.Какво облекчение!Други,които бяха като мен и мислеха,като мен.Братя,сестри...това ми се стори доста странно,тъй като през почти целия си живот бях сама.Но единствено на това място не се чувствах напълно самотна.
Влезох в общата стая и видях едно момиче да седи само.Не спеше,а си почиваше на дивана.Тъй като не бях от най-об6тителните личности,така и не умеех първа да завързвам свястен разговор,само промълвих "Здрасти" минавайки покрай нея и сядайки на отсрещния диван.Погледнах я очаквателно,но тя само кимна.
-Скука,нали?Какво прави човек тук,за да се позабавлява?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Serena von Derevan
Дъщеря на Хадес
Дъщеря на Хадес
Serena von Derevan


Брой мнения : 27
Точки : 76
Join date : 08.02.2012

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyВто Мар 13, 2012 12:20 am

Доста се бях разсеяла, с празен поглед, гледащ в нищото. Нямах намерение да ставам, говоря или правя нещо, каквото и да било, ако в стаята не беше влязло някакво момиче. Интересно, щом беше в хижата на баща ми, значи ми беше сестра. "Хах, колко умно! Никой нямаше да се сети." - помислих си саркастично и я поогледах. Имаше черна коса, хубава фигура, сини очи... Абе готина мацка по моите критерии.
След като ме поздрави, тя седна на дивана срещу мен. Изглеждаше, сякаш очаква да кажа нещо. Стана ми много неловко, защото аз не говорех много и затова само кимнах. Просто това не беше по моята част, аз бях „философът”, а другите изказваха моето мнение, открития и всичко друго, което им се стори умно. Естествено, накрая те обираха всички лаври, но на мен не ми пукаше. Нали аз знаех, че съм права, умна, велика... Как го наричаше майка ми..? Ох, не си спомням, а и не ми трябва.
Внезапно, нещо прекъсна „мъдрите” ми размисли и това беше момичето, което влезе или иначе казано другата дъщеря на баща ми, накратко моята сестра.
- Скука, нали? Какво прави човек тук, за да се позабавлява? – попита тя.
- Ох, не знам. Аз преди малко се върнах от гората, където се скарах с някакво момче и се запознах с един син на Хадес, тоест с един мой брат... С един наш брат. – казах аз, забравайки, че дори не се познаваме и че не съм сигурна, дали ми е сестра.
Върнете се в началото Go down
Abbie Conant
Дъщеря на Хадес
Дъщеря на Хадес
Abbie Conant


Брой мнения : 31
Точки : 28
Join date : 01.10.2011

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyЧет Мар 15, 2012 5:36 pm

-Значи и ти си дъщеря на Хадес.-по лицето ми мина малка усмивка,което не се случваше често.-И аз също съм.-дадох си сметка,че явно Хадес имаше много деца-освен ние двете и онова момче,което момичето беше срещнало,явно този бог имаше много други зaбешки.От което хич не ми олекна.Но поне децата на Хадес вече имаха хижа в лагера,където можеха да бъдат в безопасност,а не да бягах и в крайна сметка да биват изядени от чyдовища.Каквото щеше да се случи и с мен и един циклоп,но това е съвсем друга история...
Вдигнах поглед към момичето и я огледах по-добре-беше брюнетка със сини очи,висока и слаба.Излгедаше доста готина,според мен.Въпреки привидно добричкия и вид обаче,забелязах онова игриво пламъче,което играеше в погледа и-типично за децата на бога на Подземното царство.Надявах се тя да няма нищо против,като попитах:
-Как се казваш?Аз се казвам Аби Конант,дъщеря на Хадес.Е,това вече го разбрахме,последното.Което според мен не е толкова важно.-добавих,а от вън се чy звук от гръмотевица-явно споменаването на Хадес,не му дойде добре.Но и не ми пyкаше особенно.Все пак не бях видяла нищо добро от баща си.Освен времето,преди да дойда в лагера,тогава бях глупава и наивна,вярвах мy и мy вършех мръсната работа,като почти не загyбих и живота си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на ХАДЕС-
Идете на: