Боговете на Олимп
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Мястото за богове, чудовища и герои.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Добре дошли!
Общата стая Start10
Нашият банер
90
Ако искате да станете наши приятели, цъкнете Тук
ЕКИПЪТ
Общата стая New_st10
Top posters
Атина
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Катрин Уейтън
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Посейдон
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Sandara.
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Анабет
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Афродита
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Ариа
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Хататила
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Зевс
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Katherine Pierce
Общата стая I_vote_lcapОбщата стая I_voting_barОбщата стая I_vote_rcap 
Latest topics
» Станете наши приятели
Общата стая EmptyСъб Юли 27, 2013 8:10 am by Атина

» Другарче за РП
Общата стая EmptyПет Юни 07, 2013 6:00 am by Софѝя

» Любим филм
Общата стая EmptyВто Апр 16, 2013 10:37 am by Атина

» Смяна на името/снимката
Общата стая EmptyНед Апр 07, 2013 5:00 pm by Катрин Уейтън

» Музеят в Ню Йорк
Общата стая EmptyСря Апр 03, 2013 5:30 pm by Vicktoria di Makiaveli

» По стълбите нагоре
Общата стая EmptyВто Мар 26, 2013 1:13 am by Атина

» Богове и Богини
Общата стая EmptyСря Мар 20, 2013 7:04 am by Атина

» Тренировъчната площадка
Общата стая EmptyСъб Мар 09, 2013 11:46 pm by Фил

» Въпроси...?!
Общата стая EmptyПет Мар 01, 2013 12:55 am by Атина

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 31, на Сря Май 04, 2011 10:37 am

 

 Общата стая

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катрин Уейтън
Админ
Админ
Катрин Уейтън


Брой мнения : 840
Точки : 3141
Join date : 03.03.2010
Age : 33

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Общата стая   Общата стая EmptyПет Сеп 23, 2011 4:57 pm

Общата стая Living10
Общата стая на децата на Афродита бе бяла и с червена мебелировка. По диваните имаше рози и най-различни цветя, както и сцени от гръцката митология, в които Афродита участва, като ябълката на раздора. Декоративните възглавници бяха шарени, а масичката по средата-дървена, кръгла и без крака, направена от тъмен махагон. Дневната бе наистина широка и луксозна, както се харесва на Афродита и нейните деца.


МЯСТО ЗА РП
Върнете се в началото Go down
https://gods-of-olympus.bulgarianforum.net
????
Гост




Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Фев 11, 2012 4:42 pm

След дългата разходка на плажа реших да си почина.Седнах на дивана и се замислих за приключенията,които ме очакваха.Сетих се за влюбената двойка, която бях видяла на плажа.Чудех се дали и аз ще се влюбя така в някой.Унесена в мисли заспах.Съня ми беще учудващо хубав,като се имаше предвид,че сънищата на полу-боговете почти винаги бяха ужасни.Сънувах,че се разхождам на плажа с момче(което не познавах) , хванати под ръка.Беше очевидно,че бях влюбена в него.Целуна ме нежно по бузата и аз почервенях.И така продължаваше целия сън.По едно време се събудих,оправих се и излязох да поразгледам отново.
Върнете се в началото Go down
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Яну 05, 2013 3:38 am

С Виктория бяхме изтощени от целия ден и затова решихме да се приберем в хижата. Още с влизането ме лъхна аромат на скъпи парфюми и нови дрехи. Все едно бях в някакъв бутик. Бях се отбила тук преди да изляза само за да хвърля раницата си някъде на пода. Веднага като влязох и се метнах на дивана. Едва бях стигнала до тук. Забелязах раницата си до масата, а зад нея - куфара ми. Това веднага ме накара да стана. Отидох до багажа си, но реших все още да не разопаковам всичко от куфара. Дори си нямах собствена стая. Вместо това отворих раницата и започнах да ровя вътре. Извадих една снимка. Знаех си! На нея имаше няколко човека - баща ми, майка ми, аз като бебе и... Катерина! Сгънах снимката, за да не я види Виктория. Не ми харесваше да имам тайни от нея, нищо че сега се запознахме, но бях обещала на Катерина да не казвам на никой. Поне ако беше прочела мислите ми. Започнах да тършувам из раницата, като изваждах и хвърлях на пода всичко, което не ми беше потребно в този момент - футболен екип, бутонките ми, картичка с автографи от Кантона, Гигс и Скоулс. И накрая я намерих - футболната ми топка.
- Ох, помислих, че съм я забравила - въздъхнах с облекчение. След това погледнах разтревожено към Виктория. - Мислиш ли, че другите ще ме приемат? Имам предвид... Виж ме! Дори раницата ми е на Манчестър Юнайтед! Уж съм дъщеря на Афродита, а съм като момче. Сигурно няма да мога и гадже да си намеря. - започнах да се оплаквам, а сестра ми изглеждаше сякаш й иде да се разсмее.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyСъб Яну 05, 2013 11:24 pm

Веднага щом се прбрахме Пайпър се хвърли уморена на дивана. И двете бяхме изтощени, но аз все пак се държах на краката си. Хвърлих бърз поглед към чанта на Манчестър Юнайтед и куфар зад нея. Най-вероятно бяха на сестра ми, защото се съмнявах, че някоя от другите дъщери на Афродита би вкарала такава раница тук. В общата стая цареше обичайното спокойствие, хармонично допълвано от аромата на парфюм и дрехи на Gucci и D&G.
Пайпър въздъхна тежко, но след това нейният поглед също попадна върху разхвърляните на пода чанти. Тя изтича към тях и ме погледна.
- Наистина?! Тревожиш се, че другите няма да те приемат? - попитах я изненадано. Наистина щях да се разсмея, не можех да повярвам, че тя се вълнува от мнението на останалите. - Пайпър, децата на Афродита не приемат новаци, дори те да се интересуват от маркови дрехи и други подобни неща - рекох и махнах с ръка. Усмихнах се, за да я подкрепя.
- Намери ли си стая? - попитах я след това. Съмнявах се да се е организирала толкова бързо, а и едва ли някой от тази хижа щеше да й помогне, особено след като видят футболния екип. Не се съмнявах, че е спортна натура, която не се вълнува от техните глупости, а това щеше да ги раздразни още повече. Как ли щеше да се оправи тук?
Върнете се в началото Go down
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Яну 06, 2013 1:58 am

- Не приемат новаци казваш? Както ги описваш, изглеждат доста зли. Тогава защо ти си толкова мила с мен? Защо не се държиш като някоя надувка? - попитах я леко изненадано.
Огледах наоколо. Мястото беше доста хубаво, изненадвах се, че нещо, което се харесва на братята и сестрите ми, е и по моя вкус. Извадих един шоколад от раницата си и натъпках набързо нещата, които бях разпиляла. Метнах се на единия диван и отворих шоколада.
- Искаш ли? - попитах аз. - А и между другото има ли някакви телевизори тук? Как ще гледам мачовете, ако няма? - ухилих се шеговито. Предпочитах да играя футбол, не да гледам, но явно трябваше да се примиря. И без това другите момичета нямаше да ме харесат, даже и да не бях такава маниачка.
Чудех се каква ли тема да подхвана, която да е подходяща и за нейните интереси, и за моите. Нещо общо, което да ни свързва. Освен това, че сме дъщери на Афродита, че сме в този лагер и че имаме напълно еднакви оръжия, които се мразят.
- Не, аз... Не знам. Тук човек сам ли е в стая, или трябва да я дели с някой. Защото ако ми се наложи да съм с някоя... - помислих си, че използвайки думата, която ми беше на върха на езика, щях да обидя Виктория, а и себе си. - Някоя моя сестра. Някоя наша сестра - казах аз. - Разбира се, ако това не си ти - усмихнах й се.
Върнете се в началото Go down
Vicktoria di Makiaveli
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Vicktoria di Makiaveli


Брой мнения : 118
Точки : 250
Join date : 12.09.2012
Местожителство : Kiss me, Damon. Or kill me. We both know you're only capable of one.

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyНед Яну 06, 2013 11:51 pm

Да, очакваше се, че все още не си е намерила стая. Истината беше, че свободни почти нямаше, а и може би щеше да се чувства по-добре в компанията на човек, когото познава. Можеше да попадне в стаята на някоя от префърцунените дъщери на Афродита, която със сигурност щеше да я отхвърли щом видеше футболния екип. В моята стая имаше празно легло, а със сетра ми се разбирахме чудесно, засега, но не се съмнявах, че ще станем чудесен екип.
- Всъщност, може да дойдеш в моята стая, ако искаш - предложих й и се усмихнах приятелски, като искрено се надявах да приеме.
Пайпър разопакова шоколада и след като ми хвърли един весел поглед ми предложи малко. Поколебах се дали да приема. Мисълта да хапна сладкиш ми се стори приятна, макар да знаех, че ще си разваля диетата, точно сега не исках да изгледам като повечето си братя и сестри, които се интересуват само от маркови дрехи и перфектния си грим. Кога бях станала като тях? Замислих се за времето, когато бях нова в Лагера и се държах като Пайпър. Играех с приятели и не се притеснявах от хорското мнение. Изглежда, обаче престоят ми тук ме бе променил. Всъщност, харесвах предишното си аз, но обичах и сегашното, те и двете бяха мен, само че малко по-различни.
- Добре - съгласих се накрая и взех парчето, което ми подаваше. Настаних се до сестра си и протегнах ръка към дистанционното на телевизора. Натиснах едно от многобройните копчета и големият плазмен екран се появи от един шкаф, над който стояха рафтове с книги. Майка ни май беше преценила, че ако скрие телевизора ще се чувстваме по-добре. Никога няма да разбера боговете... помислих си и въздъхнах. Оставих дистанционното до Пайпър и станах.
- Може да дойдеш да разгледаш стаята - предложих й и тръгнах натам.
Върнете се в началото Go down
Пайпър
Дъщеря на Афродита
Дъщеря на Афродита
Пайпър


Брой мнения : 41
Точки : 77
Join date : 28.12.2012

Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая EmptyПон Яну 07, 2013 3:00 am

Когато Виктория ми предложи да остана в нейната стая, аз не можех да откажа. Знаех, че няма да попадна на по-добро предложение, а и това напълно ме устройваше. Чудех се дали да си призная, или не, но накрая реших да го направя.
- Точно на това се надявах. - ухилих се аз и станах от мястото си.
Виктория предложи да ми покаже стаята си и аз приех. Тя тръгна към коридора. Реших, че е по-добре да я последвам. Надявах се да измисля някаква тема за разговор. Най-общо казано нещо, което се харесва и на двете ни. Нямаше да е футбол, то се знае. Нямаше и да са модни дизайнери, дрехи, гримове и т.н. Но може би...
- Ъъ, ами какви филми харесваш? Книги? Музика? - попитах я. - Аз харесвам фентъзи и любовни романи.
По-късно щях да я попитам и какво да направя за да ме харесват момчетата, но да оставим най-интересното за най-накрая, нали? И без това любовният ми живот беше меко казано интересен. От колко време исках да споделя с някой мъките си.
- Е, води ме. - казах на Виктория, когато я настигнах при вратата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общата стая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общата стая   Общата стая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Общата стая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая
» Общата стая

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Боговете на Олимп :: По света и у нас :: Лагерът на Нечистокръвните :: Общежития :: Хижата на АФРОДИТА-
Идете на: